Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen 2016: etap 2

Olga Zabelinskaya (Rosja) zwyciężyła na drugim etapie Thüringen Rundfahrt kobiet.

Rosjanka, która objęła prowadzenie w wyścigu, wyprzedziła Marianne Vos (Rabobank-Liv) i Emilie Fahlin (Alé Cipollini).

12. finiszowała Katarzyna Pawłowska (Boels - Dolmans).

Wyniki 2. etapu Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen 2016 (2.1), Erfurt - Erfurt (103 km):

  1 Olga Zabelinskaya (Rus) Russian National Team             2:43:58
  2 Marianne Vos (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team               00:23
  3 Emilia Fahlin (Swe) Sweden National Team
  4 Ashleigh Mollman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla 
  5 Ellen Van Dijk (Ned) Boels Dolmans Cycling Team
  6 Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica-AIS
  7 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing
  8 Emma Johansson (Swe) Wiggle High5
  9 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5
 10 Tatiana Guderzo (Ita) Italian National Team
 11 Amanda Spratt (Aus) Orica-AIS                                00:25
 12 Katarzyna Pawłowska (Pol) Boels Dolmans                      00:52
 13 Anouska Koster (Ned) Rabo Liv Women 
 14 Ganna Solovei (Ukr) Parkhotel Valkenburg 
 15 Janneke Ensing (Ned) Parkhotel Valkenburg 
 16 Eva Buurman (Ned) Parkhotel Valkenburg 
 17 Vita Heine (Nor) Norway National Team
 18 Lisa Brennauer (Ger) Canyon-SRAM Racing
 19 Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana
 20 Shani Bloc (Isr) Israel National Team
 21 Romy Kasper (Ger) Boels Dolmans Cycling Team
 22 Jermaine Post (Ned) Parkhotel Valkenburg 
 23 Corinna Lechner (Ger) BTC City Ljubljana
 24 Danielle King (GBr) Wiggle High5
 25 Liane Lippert (Ger) German National Team
 26 Christina Perchtold (Aut) Vitalogic Astrokalb
 27 Joanne Marie Kiesanowski (NZl) Tibco-Silicon V
 28 Irene Bitto (Ita) Italian National Team
 29 Elena Kuchinskaya (Rus) Russian National Team
 30 Rotem Gafinoviz (Isr) Israel National Team
 31 Tayler Wiles (USA) Orica-AIS
 32 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana
 33 Elise Maes (Lux) Vitalogic Astrokalb 
 34 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High5
 35 Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana
 36 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans Cycling Team
 37 Brianna Walle (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
 38 Coryn Rivera (USA) UnitedHealthcare 
 39 Natalie Grinczer (GBr) Team WNT
 40 Alice Barnes (GBr) Great Britain National Team
 41 Laura Massey (GBr) Great Britain National Team
 42 Amy Pieters (Ned) Wiggle High5
 43 Omer Shapira (Isr) Israel National Team
 44 Hayley Simmonds (GBr) Team WNT
 45 Roxane Knetemann (Ned) Rabo Liv Women 
 46 Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla 
 47 Katharine Hall (USA) UnitedHealthcare 
 48 Eva Lechner (Ita) Italian National Team
 49 Linda Villumsen (NZl) UnitedHealthcare 
 50 Joelle Numainville (Can) Cervelo Bigla 
 51 Iris Slappendel (Ned) UnitedHealthcare 
 52 Natalia Boyarskaya (Rus) Russian National Team
 53 Rachel Neylan (Aus) Orica-AIS
 54 Gracie Elvin (Aus) Orica-AIS
 55 Emma Pooley (GBr) Great Britain National Team
 56 Lauren Stephens (USA) Tibco-Silicon Valley Bank              01:40
 57 Beate Zanner (Ger) Team Maxx-Solar Women Cycling Team        01:45
 58 Miriam Björnsrud (Nor) Norway National Team
 59 Carolin Schiff (Ger) Team Maxx-Solar Women Cycling Team      01:46
 60 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle High5
 61 Sophie De Boer (Ned) Parkhotel Valkenburg 
 62 Ida Erngren (Swe) Sweden National Team
 63 Kseniia Tcymbaliuk (Rus) Russian National Team
 64 Anna Potokina (Rus) Russian National Team
 65 Mia Radotic (Cro) BTC City Ljubljana
 66 Kathrin Hammes (Ger) Tibco-Silicon Valley Bank
 67 Simona Frapporti (Ita) Italian National Team
 68 Trixi Worrack (Ger) Canyon-SRAM Racing
 69 Lydia Boylan (Irl) Team WNT                                  02:54
 70 Katrine Aalerud (Nor) Norway National Team
 71 Alexandra Nessmar (Swe) Sweden National Team
 72 Sara Penton (Swe) Sweden National Team
 73 Vera Adrian (Nam) Team Maxx-Solar Women 
 74 Oksana Kozonchuk (Rus) Russian National Team
 75 Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing
 76 Annasley Park (GBr) Great Britain National Team
 77 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing
 78 Sara Mustonen (Swe) Sweden National Team
 79 Diana Penuela (Col) UnitedHealthcare
 80 Loren Rowney (Aus) Orica-AIS
 81 Moniek Tenniglo (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team
 82 Beatrice Bartelloni (Ita) Italian National Team
 83 Jeanne Korevaar (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team
 84 Lauren Hall (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
 85 Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla Pro Cycling Team
 86 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla Pro Cycling Team       04:17
 87 Francesca Pattaro (Ita) Italian National Team
 88 Sara Olsson (Swe) Sweden National Team
 89 Demi De Jong (Ned) Boels Dolmans Cycling Team                06:08
 90 Esra Tromp (Ned) Parkhotel Valkenburg Continental Team
 91 Bianca Bernhard (Ger) German National Team
 92 Sophie Lacher (Ger) German National Team
 93 Elena Valentini (Ita) Vitalogic Astrokalb 
 94 Jelena Eric (Ser) BTC City Ljubljana
 95 Gabrielle Pilote-Fortin (Can) Cervelo Bigla Pro Cycling Team
 96 Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Norway National Team
 97 Barbara Guarischi (Ita) Canyon-SRAM Racing
 98 Benita Wesselhoeft (Ger) Team Maxx-Solar Women Cycling T     07:08
 99 Amber Pierce (USA) Vitalogic Astrokalb Radunion Niederös     15:53
100 Astrid Gassner (Aut) Vitalogic Astrokalb Radunion 
101 Abigail Dentus (GBr) Great Britain National Team
102 Ingrid Moe (Nor) Norway National Team
103 Ingrid Lorvik (Nor) Norway National Team
104 Theres Klein (Ger) Team Maxx-Solar Women Cycling Team
105 Christina Koep (Ger) Team Maxx-Solar Women Cycling Team
106 Stefanie Paul (Ger) Team WNT
107 Kendall Ryan (USA) Tibco-Silicon Valley Bank                 15:04
108 Elena Büchler (Ger) German National Team                     17:17
109 Dorothee Lorch (Ger) German National Team
110 Jo Tindley (GBr) Team WNT                                    27:13
111 Abigail Mickey (USA) UnitedHealthcare Professional Women     33:51
112 Hila Yizhak (Isr) Israel National Team                       29:07
113 Miriam Bar-On (Isr) Israel National Team
114 Avital Gaz (Isr) Israel National Team                        34:57
115 Keira Mcvitty (GBr) Team WNT
116 Anna Badegruber (Aut) Vitalogic Astrokalb 

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Olga Zabelinskaya (Rus) Russian National Team             04:24:33
  2 Marianne Vos (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team               00:19
  3 Emilia Fahlin (Swe) Sweden National Team                     00:32
  4 Emma Johansson (Swe) Wiggle High5                            00:34
  5 Tatiana Guderzo (Ita) Italian National Team                  00:35
  6 Ellen Van Dijk (Ned) Boels Dolmans Cycling Team              00:36
  7 Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica-AIS
  8 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing
  9 Ashleigh Mollman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla
 10 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5
 11 Amanda Spratt (Aus) Orica-AIS                                00:38
 12 Lisa Brennauer (Ger) Canyon-SRAM Racing                      00:59
 13 Coryn Rivera (USA) UnitedHealthcare Professional Women's     01:01
 14 Joelle Numainville (Can) Cervelo Bigla Pro Cycling Team
 15 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans Cycling Team               01:03
 16 Eva Buurman (Ned) Parkhotel Valkenburg Continental Team      01:05
 17 Jermaine Post (Ned) Parkhotel Valkenburg 
 18 Romy Kasper (Ger) Boels Dolmans Cycling Team
 19 Brianna Walle (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
 20 Ganna Solovei (Ukr) Parkhotel Valkenburg 
 21 Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana
 22 Katarzyna Pawłowska (Pol) Boels Dolmans 
 23 Janneke Ensing (Ned) Parkhotel Valkenburg 
 24 Corinna Lechner (Ger) BTC City Ljubljana
 25 Liane Lippert (Ger) German National Team
 26 Alice Barnes (GBr) Great Britain National Team
 27 Amy Pieters (Ned) Wiggle High5
 28 Irene Bitto (Ita) Italian National Team
 29 Christina Perchtold (Aut) Vitalogic Astrokalb 
 30 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High5
 31 Anouska Koster (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team
 32 Rotem Gafinoviz (Isr) Israel National Team
 33 Elena Kuchinskaya (Rus) Russian National Team
 34 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana
 35 Danielle King (GBr) Wiggle High5
 36 Shani Bloc (Isr) Israel National Team
 37 Laura Massey (GBr) Great Britain National Team
 38 Eva Lechner (Ita) Italian National Team
 39 Tayler Wiles (USA) Orica-AIS
 40 Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana
 41 Joanne Marie Kiesanowski (NZl) Tibco-Silicon 
 42 Natalie Grinczer (GBr) Team WNT
 43 Roxane Knetemann (Ned) Rabo Liv Women 
 44 Omer Shapira (Isr) Israel National Team
 45 Linda Villumsen (NZl) UnitedHealthcare 
 46 Elise Maes (Lux) Vitalogic Astrokalb 
 47 Vita Heine (Nor) Norway National Team
 48 Iris Slappendel (Ned) UnitedHealthcare
 49 Katharine Hall (USA) UnitedHealthcare
 50 Hayley Simmonds (GBr) Team WNT
 51 Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla
 52 Natalia Boyarskaya (Rus) Russian National Team
 53 Rachel Neylan (Aus) Orica-AIS
 54 Emma Pooley (GBr) Great Britain National Team
 55 Gracie Elvin (Aus) Orica-AIS
 56 Lauren Stephens (USA) Tibco-Silicon Valley Bank              01:53
 57 Mia Radotic (Cro) BTC City Ljubljana                         01:57
 58 Beate Zanner (Ger) Team Maxx-Solar Women Cycling Team        01:58
 59 Miriam Björnsrud (Nor) Norway National Team
 60 Carolin Schiff (Ger) Team Maxx-Solar Women Cycling Team      01:59
 61 Simona Frapporti (Ita) Italian National Team
 62 Sophie De Boer (Ned) Parkhotel Valkenburg Continental Team
 63 Kathrin Hammes (Ger) Tibco-Silicon Valley Bank
 64 Trixi Worrack (Ger) Canyon-SRAM Racing
 65 Anna Potokina (Rus) Russian National Team
 66 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle High5
 67 Ida Erngren (Swe) Sweden National Team
 68 Kseniia Tcymbaliuk (Rus) Russian National Team
 69 Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla Pro Cycling Team           02:57
 70 Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing                       03:07
 71 Sara Mustonen (Swe) Sweden National Team
 72 Diana Penuela (Col) UnitedHealthcare 
 73 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing
 74 Sara Penton (Swe) Sweden National Team
 75 Jeanne Korevaar (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team
 76 Oksana Kozonchuk (Rus) Russian National Team
 77 Beatrice Bartelloni (Ita) Italian National Team
 78 Loren Rowney (Aus) Orica-AIS
 79 Vera Adrian (Nam) Team Maxx-Solar Women Cycling Team
 80 Lydia Boylan (Irl) Team WNT
 81 Alexandra Nessmar (Swe) Sweden National Team
 82 Katrine Aalerud (Nor) Norway National Team
 83 Lauren Hall (USA) Tibco-Silicon Valley Bank
 84 Annasley Park (GBr) Great Britain National Team
 85 Moniek Tenniglo (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team
 86 Sara Olsson (Swe) Sweden National Team                       04:30
 87 Francesca Pattaro (Ita) Italian National Team
 88 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla Pro Cycling Team
 89 Barbara Guarischi (Ita) Canyon-SRAM Racing                   06:21
 90 Jelena Eric (Ser) BTC City Ljubljana
 91 Esra Tromp (Ned) Parkhotel Valkenburg Continental Team
 92 Demi De Jong (Ned) Boels Dolmans Cycling Team
 93 Elena Valentini (Ita) Vitalogic Astrokalb 
 94 Sophie Lacher (Ger) German National Team
 95 Gabrielle Pilote-Fortin (Can) Cervelo Bigla Pro Cycling Team
 96 Bianca Bernhard (Ger) German National Team
 97 Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Norway National Team
 98 Benita Wesselhoeft (Ger) Team Maxx-Solar Women Cycling T     07:21
 99 Kendall Ryan (USA) Tibco-Silicon Valley Bank                 15:17
100 Theres Klein (Ger) Team Maxx-Solar Women Cycling Team        16:06
101 Ingrid Moe (Nor) Norway National Team
102 Stefanie Paul (Ger) Team WNT
103 Amber Pierce (USA) Vitalogic Astrokalb
104 Christina Koep (Ger) Team Maxx-Solar Women Cycling Team
105 Abigail Dentus (GBr) Great Britain National Team
106 Ingrid Lorvik (Nor) Norway National Team
107 Astrid Gassner (Aut) Vitalogic Astrokalb 
108 Elena Büchler (Ger) German National Team                     17:30
109 Dorothee Lorch (Ger) German National Team
110 Jo Tindley (GBr) Team WNT                                    27:26
111 Hila Yizhak (Isr) Israel National Team                       29:20
112 Abigail Mickey (USA) UnitedHealthcare Professional Women     34:04
113 Keira Mcvitty (GBr) Team WNT                                 35:10
114 Miriam Bar-On (Isr) Israel National Team                     35:13
115 Anna Badegruber (Aut) Vitalogic Astrokalb Radunion Niede     41:03
116 Avital Gaz (Isr) Israel National Team                        44:10

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: