Paryż-Nicea 2016: etap 5

Alexey Lutsenko (Astana) po ataku na końcowych kilometrach wygrał piąty etap Paryż-Nicea.

Grupę po drugie miejsce przyprowadził Alexander Kristoff (Katusha), wyprzedzając lidera Michaela Matthewsa (Orica-GreenEdge).

Po mrozie i opadach śniegu, tym razem kolarzom na 198-km odcinku, o zdecydowanie górskim charakterze, towarzyszył mistral, czyli porywisty, suchy i zimny wiatr, występujący w południowej Francji.

Trud ucieczki tuz po starcie podjęli Stijn Vandenbergh (Etixx-Quick Step), Arnaud Courteille (FDJ), Jesus Herrada (Movistar), Lars Boom (Astana), Wouter Wippert (Cannondale), Edward Theuns (Trek), Martin Brandle (IAM) i Antoine Duchesne (Direct Energie).

Po 27 kilometrach ósemka jechała z 11-minutową przewagą, a pierwszą z pięciu górskich premii, Col de la Madeleine (49,5 km; kat. 3; 1,6 km, 4,1%), zaliczyła z zapasem 9:20. Pozycję wirtualnego lidera zajmował w tym punkcie Theuns, który ruszył na trasę ze stratą 48 sekund.

Krótki zjazd z przełęczy prowadził w kierunku zbocza Mont Ventoux. Kolarzom przyszło tam wjechać na wysokość 1435 metrów, do stacji narciarskiej Chalet Reynard (71,5 km; kat. 1; 9,5 km, 9,3%). Czołówka przebrnęła trudną wspinaczkę w pięcioosobowym składzie: Herrada, Duchesne, Courteille, Boom i Vandenbergh, natomiast peleton zbliżył się na 6 minut. Na Col du Pointu (131 km; kat. 2; 5,9 km, 4,1%) do odrobienia pozostało 3:25.

Kanadyjczyk Duchesne pożegnał swoich towarzyszy na Côte de la Roque d’Anthéron (162 km; kat. 2; 4,2 km, 5,5%), obejmując samotne prowadzenie. W peletonie na przełęczy popracował Paweł Poljański, pokazał się również Rafał Majka. Uciekającemu zawodnikowi Direct Energie pozostała minuta, a ostatnią premię Col de Séze (169,5 km; kat. 2; 1,7 km, 7,2%) zmęczył z zapasem 25 sekund.

Na zjeździe zaatakował Alexey Lutsenko. Kazach dojechał do Duchesne 17 kilometrów przed metą. Uśpiona grupa zasadnicza musiała znacznie przyspieszyć, ponieważ dwójka prowadziła z przewagą ponad 50 sekund.

Młodzieżowy mistrz świata z 2012 roku zostawił za plecami zmęczonego Kanadyjczyka. W pojedynkę radził sobie znacznie najlepiej, ostatnie 6 kilometrów rozpoczynając z zapasem pół minuty. Pościg niewiele mógł już zdziałać, zameldował się ze stratą 21 sekund, co uratowało pozycję lidera Matthewsowi. Rafał Majka jest 9.

Wyniki 5. etapu Paryż-Nicea 2016 (WT), Saint-Paul-Trois-Châteaux - Salon-de-Provence (198 km):

  1 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                      5:00:26
  2 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha                        00:21
  3 Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge
  4 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida
  5 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNl-Jumbo
  6 Pieter Serry (Bel) Etixx - Quick-Step
  7 Vicente Reynes (Spa) IAM Cycling
  8 Leonardo Duque (Col) Delko Marseille Provence KTM
  9 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling
 10 Arnold Jeannesson (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 11 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step
 12 Kévin Reza (Fra) FDJ
 13 Gorka Izaguirre (Spa) Movistar Team
 14 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 15 Patrick Bevin (NZl) Cannondale Pro Cycling
 16 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 17 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 18 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 19 Ben Swift (GBr) Team Sky
 20 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 21 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin
 22 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 23 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
 24 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 25 Rui Costa (Por) Lampre - Merida
 26 Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team
 27 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 28 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin
 29 Alberto Contador (Spa) Tinkoff Team
 30 Jon Izaguirre (Spa) Movistar Team
 31 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 32 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling
 33 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
 34 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
 35 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
 36 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 37 Sergio Henao (Col) Team Sky
 38 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 39 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 40 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 41 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 42 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 43 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 44 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie
 45 Mikel Nieve (Spa) Team Sky
 46 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge
 47 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha
 48 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 49 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 50 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team
 51 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin
 52 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin
 53 Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team
 54 Simon Yates (GBr) Orica-GreenEdge
 55 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 56 Rémy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 57 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff Team
 58 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 59 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
 60 Pierre Rolland (Fra) Cannondale Pro Cycling
 61 Chris Anker Sörensen (Den) Fortuneo - Vital Concept
 62 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 63 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha
 64 Vegard Stake Laengen (Nor) IAM Cycling
 65 Louis Meintjes (RSA) Lampre - Merida
 66 David De La Cruz (Spa) Etixx - Quick-Step
 67 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 68 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
 69 Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 70 Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team
 71 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
 72 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling
 73 Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team
 74 José Herrada (Spa) Movistar Team
 75 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
 76 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 77 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
 78 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 79 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale                   00:37
 80 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
 81 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                           00:40
 82 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha                            00:48
 83 Nicolas Roche (Irl) Team Sky                                 00:50
 84 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
 85 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 86 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                                  01:14
 87 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida                            01:40
 88 Lawson Craddock (USA) Cannondale Pro Cycling                 00:21
 89 Sven Erik Bystr?m (Nor) Team Katusha                         02:03
 90 Ian Boswell (USA) Team Sky                                   03:34
 91 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step                       06:44
 92 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling
 93 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team
 94 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
 95 Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge
 96 Michael Valgren (Den) Tinkoff Team
 97 Michael Morkov (Den) Team Katusha
 98 Tsgabu Grmay (Eth) Lampre - Merida
 99 Peter Velits (Svk) BMC Racing Team
100 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
101 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo
102 Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling
103 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo                        10:42
104 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille Provence KTM
105 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
106 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
107 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
108 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
109 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
110 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
111 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie
112 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM
113 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
114 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
115 Luke Rowe (GBr) Team Sky
116 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
117 Laurens Ten Dam (Ned) Team Giant-Alpecin
118 Sam Bewley (NZl) Orica-GreenEdge                             15:32
119 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
120 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
121 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin                         17:06
122 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
123 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
124 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step
125 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
126 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
127 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step
128 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
129 Mario Costa (Por) Lampre - Merida
130 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-GreenEdge
131 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
132 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge
133 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
134 Wouter Wippert (Ned) Cannondale Pro Cycling
135 Luka Pibernik (Slo) Lampre - Merida
136 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step
137 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
138 Koen De Kort (Ned) Team Giant-Alpecin
139 Mitchell Docker (Aus) Orica-GreenEdge
140 Mickael Delage (Fra) FDJ
141 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM
142 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
143 Matt Brammeier (Irl) Dimension Data
144 Tyler Farrar (USA) Dimension Data
145 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data
146 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
147 Niccolo Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo
148 Jacopo Guarnieri (Ita) Team Katusha
149 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
150 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
151 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
152 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
153 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits
154 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo                          29:40
155 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept
156 Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling
157 Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin
DNS Sergio Paulinho (Por) Tinkoff Team
DNF Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling
DNF Boy Van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
DNF Frank Schleck (Lux) Trek-Segafredo
DNF Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team
DNF Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
DNF André Greipel (Ger) Lotto Soudal
DNF Marko Kump (Slo) Lampre - Merida

Klasyfikacja po 5. etapie

  1 Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge                    19:24:58
  2 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                        00:06
  3 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin                        00:18
  4 Patrick Bevin (NZl) Cannondale Pro Cycling                   00:23
  5 Jon Izaguirre (Spa) Movistar Team
  6 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
  7 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team                          00:28
  8 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling                             00:29
  9 Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team                               00:31
 10 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
 11 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                               00:32
 12 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     00:34
 13 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNl-Jumbo                       00:35
 14 Gorka Izaguirre (Spa) Movistar Team
 15 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 16 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                             00:37
 17 Alberto Contador (Spa) Tinkoff Team
 18 Simon Yates (GBr) Orica-GreenEdge                            00:41
 19 Ben Swift (GBr) Team Sky                                     00:42
 20 Lawson Craddock (USA) Cannondale Pro Cycling                 00:44
 21 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 22 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                            00:45
 23 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                         00:46
 24 Sergio Henao (Col) Team Sky                                  00:47
 25 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha
 26 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling               00:50
 27 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                          00:51
 28 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin                       00:52
 29 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                        00:53
 30 Rui Costa (Por) Lampre - Merida
 31 Arnold Jeannesson (Fra) Cofidis, Solutions Credits           00:55
 32 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha                        00:59
 33 Mikel Nieve (Spa) Team Sky                                   01:07
 34 Pierre Rolland (Fra) Cannondale Pro Cycling
 35 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team                       01:09
 36 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling                              01:11
 37 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                        01:13
 38 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM            01:14
 39 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                         01:22
 40 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin                      01:23
 41 Kévin Reza (Fra) FDJ
 42 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 43 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM      01:24
 44 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                            01:26
 45 Vicente Reynes (Spa) IAM Cycling                             01:28
 46 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling                  01:29
 47 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                           01:32
 48 David De La Cruz (Spa) Etixx - Quick-Step                    01:34
 49 Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team                             01:36
 50 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff Team                           01:49
 51 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie                        01:52
 52 Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team                        03:22
 53 José Herrada (Spa) Movistar Team                             04:34
 54 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team                            04:37
 55 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin                   04:52
 56 Louis Meintjes (RSA) Lampre - Merida                         04:56
 57 Nicolas Roche (Irl) Team Sky                                 05:25
 58 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                  05:28
 59 Pieter Serry (Bel) Etixx - Quick-Step                        05:52
 60 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept                06:03
 61 Vegard Stake Laengen (Nor) IAM Cycling                       06:54
 62 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                          07:04
 63 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step                       07:10
 64 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale                   07:11
 65 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge                            07:12
 66 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                           07:26
 67 Leonardo Duque (Col) Delko Marseille Provence KTM            07:58
 68 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits                08:11
 69 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha                           08:19
 70 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha                            08:29
 71 Chris Anker Sörensen (Den) Fortuneo - Vital Concept          08:38
 72 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team                       08:57
 73 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie                         09:01
 74 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team                            09:24
 75 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida                         09:30
 76 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team                              09:58
 77 Sven Erik Bystr?m (Nor) Team Katusha                         10:14
 78 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                            10:15
 79 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                          10:31
 80 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                         10:34
 81 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                           10:49
 82 Rémy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM          10:52
 83 Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo - Vital Concept             10:56
 84 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ                                11:02
 85 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team                          11:08
 86 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                           11:13
 87 Peter Velits (Svk) BMC Racing Team
 88 Simon Spilak (Slo) Team Katusha                              11:34
 89 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo                        11:52
 90 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo                   11:54
 91 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling                11:55
 92 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo                      12:23
 93 Michael Morkov (Den) Team Katusha                            12:42
 94 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM            13:33
 95 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                          13:56
 96 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                                  14:37
 97 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step                   14:48
 98 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 14:49
 99 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                        14:59
100 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                        15:12
101 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                           15:16
102 Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling                 15:24
103 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida                            15:26
104 Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team                             17:10
105 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step                          17:31
106 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits              17:41
107 Mickael Delage (Fra) FDJ                                     17:48
108 Koen De Kort (Ned) Team Giant-Alpecin                        18:12
109 Ian Boswell (USA) Team Sky                                   18:26
110 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin                         18:47
111 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo                            19:01
112 Luke Rowe (GBr) Team Sky
113 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step                        19:09
114 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits              19:11
115 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge                       19:13
116 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo                  19:30
117 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data              20:03
118 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                               21:20
119 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                        21:39
120 Jacopo Guarnieri (Ita) Team Katusha
121 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits               21:44
122 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                            22:07
123 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-GreenEdge                    22:26
124 Wouter Wippert (Ned) Cannondale Pro Cycling                  22:31
125 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                        22:35
126 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                           22:59
127 Luka Pibernik (Slo) Lampre - Merida                          23:15
128 Niccolo Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo                       23:21
129 Michael Valgren (Den) Tinkoff Team                           23:25
130 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step                       23:41
131 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      23:51
132 Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge                         24:09
133 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                               24:10
134 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM       25:43
135 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data                         26:08
136 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille Provence KTM            26:31
137 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                       26:41
138 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits          26:42
139 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                            27:04
140 Laurens Ten Dam (Ned) Team Giant-Alpecin                     27:14
141 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 27:17
142 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                                   27:26
143 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal                           28:13
144 Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling                         30:24
145 Tsgabu Grmay (Eth) Lampre - Merida                           31:04
146 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits               31:41
147 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                        31:56
148 Mitchell Docker (Aus) Orica-GreenEdge                        32:21
149 Matt Brammeier (Irl) Dimension Data                          32:30
150 Mario Costa (Por) Lampre - Merida                            34:07
151 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM               34:16
152 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                      34:19
153 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo                          34:20
154 Sam Bewley (NZl) Orica-GreenEdge                             36:20
155 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept                  37:19
156 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling                           38:43
157 Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin                            56:47

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: