Tour de Taiwan 2016: etap 4

William Clarke (Drapac) okazał się najlepszy na trasie przedostatniego etapu ścigania dookoła Tajwanu.

Australijczyk po raz drugi najszybciej finiszował z peletonu, pokonując tym razem Edwina Avile (Team Illuminate) i Marco Zanottiego (Parkhotel Valkenburg CT).

Na prowadzeniu utrzymał się Ben Alexander O'Connor (Avanti IsoWhey Sports).

Wyniki 4. etapu tour de Taiwan 2016 (2.1), Nantou - Xiang-Shan Visitor Center (166,6 km):

  1 William Clarke (Aus) Drapac Professional Cycling           4:06:06
  2 Edwin Avila (Col) Team Illuminate
  3 Marco Zanotti (Ita) Parkhotel Valkenburg
  4 Anthony Giacoppo (Aus) Avanti IsoWhey Sports
  5 Benjamin Prades (Esp) Team Ukyo
  6 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare
  7 Alexander Ray (NZl) Team Illuminate
  8 Peter Schulting (Ned) Parkhotel Valkenburg
  9 Marcus Karlsson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 10 Russell Downing (GBr) JLT Condor
 11 Jim Van Den Berg (Ned) Parkhotel Valkenburg
 12 Griffin Easter (USA) Team Illuminate
 13 Alexander Wetterhall (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 14 Salvador Guardiola Tora (Esp) Team Ukyo
 15 Josef Benetseder (Aut) Hrinkow Advarica
 16 Neil Van Der Ploeg (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 17 Eiichi Hirai (Jpn) Team Ukyo
 18 Robbie Hucker (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 19 Amir Kolahdouz Hagh (Iri) Pishgaman Giant Team
 20 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai
 21 Nariyuki Masuda (Jpn) Utsunomiya Blitzen
 22 Steven Lampier (GBr) JLT Condor
 23 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
 24 Gianfranco Zilioli (Ita) NIPPO - Vini Fantini
 25 Jochem Hoekstra (Ned) Parkhotel Valkenburg
 26 Zhandos Bizhigitov (Kaz) VINO 4-Ever SKO
 27 Mirsamad Pourseyedigolakhour (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 28 Michiel Dieleman (Bel) Cibel - Cebon
 29 Connor Dunne (Irl) JLT Condor
 30 Yuzuru Suzuki (Jpn) Utsunomiya Blitzen
 31 Kim Magnusson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 32 Lucas Eriksson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 33 Arvin Moazami Godarzi (Iri) Pishgaman Giant Team
 34 Flavio De Luna (Mex) Team Illuminate
 35 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai
 36 Khalil Khorshid (Iri) RTS- Santic Racing Team
 37 Yuma Koishi (Jpn) NIPPO - Vini Fantini
 38 Paco Mancebo (Esp) Skydive Dubai
 39 Ahad Kazemisarai (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 40 Nathan Earle (Aus) Drapac Professional Cycling
 41 Rahim Emami (Iri) Pishgaman Giant Team
 42 Ben O'Connor (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 43 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel - Cebon
 44 Ghader Mizbani Iranagh (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 45 Sébastian Baldauf (Ger) Hrinkow Advarica
 46 Stephen Williams (GBr) JLT Condor
 47 Oleg Zemlyakov (Kaz) VINO 4-Ever SKO
 48 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling               00:24
 49 Francisco Jarley Colorado Hernandez (Col) RTS- Santic Ra     00:50
 50 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare                     01:06
 51 Lijun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 52 Chris Hamilton (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 53 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare                          01:29
 54 Lawrence Naesen (Bel) Cibel - Cebon
 55 Saeid Safarzadeh (Iri) Tabriz Shahrdari Team                 02:44
 56 Stepan Astafyev (Kaz) VINO 4-Ever SKO
 57 Andreas Hofer (Aut) Hrinkow Advarica                         03:22
 58 Florian Gaugl (Aut) Hrinkow Advarica
 59 Maher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai                           04:44
 60 Ka Hoo Fung (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China
 61 Wenhui Bi (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            05:02
 62 Yevgeniy Gidich (Kaz) VINO 4-Ever SKO                        05:04
 63 Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel - Cebon
 64 Wen Chung Huang (Tpe) Chinese Taipei National Team           06:40
 65 Shao Hsuan Lu (Tpe) Chinese Taipei National Team
 66 Oscar Pujol Munoz (Esp) Team Ukyo
 67 Jason Lowndes (Aus) Drapac Professional Cycling              09:30
 68 Kota Sumiyoshi (Jpn) Team Ukyo
 69 Jin Okubo (Jpn) Utsunomiya Blitzen
 70 Benjamin Verraes (Bel) Cibel - Cebon
 71 Wenlong Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 72 Genki Yamamoto (Jpn) NIPPO - Vini Fantini
 73 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 74 Reza Hosseini (Iri) Pishgaman Giant Team
 75 Burr Ho (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China
 76 Luke Mellor Grivell (GBr) JLT Condor
 77 Thijs Van Beusichem (Ned) Parkhotel Valkenburg
 78 Shu Ming Liu (Tpe) Chinese Taipei National Team
 79 Chienhsien Yu (Tpe) RTS- Santic Racing Team
 80 Siu Wai Ko (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China
 81 Scott Sunderland (Aus) Team Illuminate                       12:07
 82 Wen Yen Chuang (Tpe) RTS- Santic Racing Team                 12:09
 83 Ka Yu Leung (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China
 84 Hamed Pasban Khajeh (Iri) Pishgaman Giant Team
 85 Takayuki Abe (Jpn) Utsunomiya Blitzen
 86 Takaaki Hori (Jpn) Utsunomiya Blitzen
 87 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare
 88 Hossein Alizadeh (Iri) RTS- Santic Racing Team
 89 Yi Hao Tseng (Tpe) Chinese Taipei National Team              13:46
 90 Dominik Hrinkow (Aut) Hrinkow Advarica                       17:43

Klasyfikacja po 4. etapie

  1 Ben O'Connor (Aus) Avanti IsoWhey Sports                  11:22:22
  2 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel - Cebon                          00:02
  3 Flavio De Luna (Mex) Team Illuminate
  4 Connor Dunne (Irl) JLT Condor
  5 Yuma Koishi (Jpn) NIPPO - Vini Fantini
  6 Peter Schulting (Ned) Parkhotel Valkenburg                   00:14
  7 Alexander Ray (NZl) Team Illuminate                          00:35
  8 William Clarke (Aus) Drapac Professional Cycling             00:36
  9 Anthony Giacoppo (Aus) Avanti IsoWhey Sports                 00:43
 10 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare                          00:44
 11 Edwin Avila (Col) Team Illuminate                            00:51
 12 Marco Zanotti (Ita) Parkhotel Valkenburg                     00:53
 13 Neil Van Der Ploeg (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 14 Paco Mancebo (Esp) Skydive Dubai                             00:56
 15 Benjamin Prades (Esp) Team Ukyo                              00:57
 16 Marcus Karlsson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 17 Salvador Guardiola Tora (Esp) Team Ukyo
 18 Robbie Hucker (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 19 Steven Lampier (GBr) JLT Condor
 20 Lawrence Naesen (Bel) Cibel - Cebon
 21 Amir Kolahdouz Hagh (Iri) Pishgaman Giant Team
 22 Stephen Williams (GBr) JLT Condor
 23 Zhandos Bizhigitov (Kaz) VINO 4-Ever SKO
 24 Nathan Earle (Aus) Drapac Professional Cycling
 25 Jochem Hoekstra (Ned) Parkhotel Valkenburg
 26 Chris Hamilton (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 27 Gianfranco Zilioli (Ita) NIPPO - Vini Fantini
 28 Michiel Dieleman (Bel) Cibel - Cebon
 29 Mirsamad Pourseyedigolakhour (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 30 Yuzuru Suzuki (Jpn) Utsunomiya Blitzen
 31 Lucas Eriksson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 32 Nariyuki Masuda (Jpn) Utsunomiya Blitzen
 33 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai
 34 Arvin Moazami Godarzi (Iri) Pishgaman Giant Team
 35 Eiichi Hirai (Jpn) Team Ukyo
 36 Sébastian Baldauf (Ger) Hrinkow Advarica
 37 Rahim Emami (Iri) Pishgaman Giant Team
 38 Ghader Mizbani Iranagh (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 39 Ahad Kazemisarai (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 40 Kim Magnusson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi                    01:37
 41 Francisco Jarley Colorado Hernandez (Col) RTS- Santic Ra     01:47
 42 Jim Van Den Berg (Ned) Parkhotel Valkenburg                  01:54
 43 Khalil Khorshid (Iri) RTS- Santic Racing Team                01:57
 44 Alexander Wetterhall (Swe) Team Tre Berg-Bianchi             02:56
 45 Russell Downing (GBr) JLT Condor                             02:59
 46 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare                          03:05
 47 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling         03:34
 48 Oleg Zemlyakov (Kaz) VINO 4-Ever SKO                         04:16
 49 Stepan Astafyev (Kaz) VINO 4-Ever SKO                        04:18
 50 Saeid Safarzadeh (Iri) Tabriz Shahrdari Team                 05:02
 51 Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel - Cebon                     06:01
 52 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare                     07:13
 53 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai                            09:46
 54 Josef Benetseder (Aut) Hrinkow Advarica                      10:00
 55 Reza Hosseini (Iri) Pishgaman Giant Team                     10:27
 56 Griffin Easter (USA) Team Illuminate                         10:52
 57 Ka Hoo Fung (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China
 58 Wenhui Bi (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            11:01
 59 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling               11:33
 60 Burr Ho (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China           11:45
 61 Yevgeniy Gidich (Kaz) VINO 4-Ever SKO                        13:13
 62 Lijun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 63 Andreas Hofer (Aut) Hrinkow Advarica                         13:22
 64 Luke Mellor Grivell (GBr) JLT Condor                         13:46
 65 Jason Lowndes (Aus) Drapac Professional Cycling              15:02
 66 Chienhsien Yu (Tpe) RTS- Santic Racing Team                  15:32
 67 Oscar Pujol Munoz (Esp) Team Ukyo                            15:39
 68 Thijs Van Beusichem (Ned) Parkhotel Valkenburg               16:39
 69 Maher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai                           18:31
 70 Dominik Hrinkow (Aut) Hrinkow Advarica                       19:00
 71 Kota Sumiyoshi (Jpn) Team Ukyo                               19:30
 72 Florian Gaugl (Aut) Hrinkow Advarica                         19:58
 73 Shu Ming Liu (Tpe) Chinese Taipei National Team              20:14
 74 Siu Wai Ko (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China        21:28
 75 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare                       22:06
 76 Takaaki Hori (Jpn) Utsunomiya Blitzen                        22:53
 77 Shao Hsuan Lu (Tpe) Chinese Taipei National Team             23:16
 78 Wen Chung Huang (Tpe) Chinese Taipei National Team
 79 Jin Okubo (Jpn) Utsunomiya Blitzen                           23:25
 80 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling         23:53
 81 Ka Yu Leung (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China       25:51
 82 Benjamin Verraes (Bel) Cibel - Cebon                         26:06
 83 Scott Sunderland (Aus) Team Illuminate                       28:43
 84 Genki Yamamoto (Jpn) NIPPO - Vini Fantini                    29:01
 85 Wenlong Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling        33:02
 86 Wen Yen Chuang (Tpe) RTS- Santic Racing Team                 34:21
 87 Takayuki Abe (Jpn) Utsunomiya Blitzen                        34:37
 88 Hamed Pasban Khajeh (Iri) Pishgaman Giant Team               35:28
 89 Hossein Alizadeh (Iri) RTS- Santic Racing Team               35:41
 90 Yi Hao Tseng (Tpe) Chinese Taipei National Team              35:58

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: