Paryż-Nicea 2016: etap 2

Michael Matthews (Orica-GreenEdge) po kontrowersyjnym finiszu z peletonu wygrał drugi etap wyścigu Paryż-Nicea.

Lider wyścigu pokonał Niccolo Bonifazio (Trek-Segafredo) i Nacera Bouhanniego (Cofidis), który pierwszy przeciął kreskę.

Na 9. miejsce awansował Rafał Majka (Tinkoff).

Najdłuższy w programie odcinek (214 km) zapisywała ucieczka w składzie Tsgabu Grmay (Lampre-Merida), Mathias Brandle (IAM Cycling), Anthony Delaplace (Fortuneo-Vital Concept) i Evaldas Siskevicius (Delko Marseille Provence).

Przewaga czwórki przekroczyła 10 minut po zaledwie 20 kilometrach i od tego punktu zaczęła powoli topnieć. Na jedynej po drodze zmarszczce, Côte d’Estivareilles (164 km; 1,7 km, 6,2%), pozostało harcownikom w zapasie 2:30

Pierwszy osłabł Gmay, następnie Delaplace. Pozostałą dwójkę peleton wchłonął 12 kilometrów przed kreską.

Dojazd do finiszu odbył się bez kraks. Walkę pociągów wygrał Cofidis. Bouhanni rozpoczął sprint, a z lewej strony Francuza, przy barierkach, wychodził mu Matthews. Kolarze zwarli się na moment, omal nie powodując kraksy z winy kolarza Cofidisu. Metę pierwszy przeciął Bouhanni, ale komisja sędziowska dopatrzyła się przewinienia Francuza, przesuwając go na trzecią pozycję.

Wyniki 2. etapu Paryż-Nicea 2016 (WT), Contres - Commentry (214 km):

  1 Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge                     5:04:26
  2 Niccolo Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo
  3 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits
  4 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha                        00:01
  5 Arnaud Demare (Fra) FDJ
  6 Ben Swift (GBr) Team Sky
  7 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
  8 Wouter Wippert (Ned) Cannondale Pro Cycling
  9 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
 10 Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling
 11 Marko Kump (Slo) Lampre - Merida
 12 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data
 13 Jon Izaguirre (Spa) Movistar Team
 14 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 15 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin
 16 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 17 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 18 Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team
 19 Mickael Delage (Fra) FDJ
 20 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 21 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling
 22 Patrick Bevin (NZl) Cannondale Pro Cycling                   00:05
 23 Rui Costa (Por) Lampre - Merida
 24 Gorka Izaguirre (Spa) Movistar Team
 25 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 26 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 27 Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team
 28 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
 29 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 30 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 31 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 32 Sergio Henao (Col) Team Sky
 33 Alberto Contador (Spa) Tinkoff Team
 34 Arnold Jeannesson (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 35 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 36 Luka Pibernik (Slo) Lampre - Merida
 37 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 38 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 39 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
 40 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 41 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
 42 Lawson Craddock (USA) Cannondale Pro Cycling
 43 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 44 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
 45 Simon Yates (GBr) Orica-GreenEdge
 46 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
 47 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
 48 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
 49 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling
 50 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
 51 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo                          00:12
 52 Pieter Serry (Bel) Etixx - Quick-Step
 53 Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team
 54 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
 55 Leonardo Duque (Col) Delko Marseille Provence KTM
 56 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha
 57 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo
 58 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 59 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 60 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step
 61 Sven Erik Bystrom (Nor) Team Katusha
 62 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie
 63 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step
 64 Peter Velits (Svk) BMC Racing Team
 65 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step
 66 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling
 67 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team
 68 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin
 69 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 70 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 71 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 72 Arthur Vichot (Fra) FDJ
 73 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin
 74 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 75 Pierre Rolland (Fra) Cannondale Pro Cycling
 76 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
 77 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin
 78 Mikel Nieve (Spa) Team Sky
 79 David De La Cruz (Spa) Etixx - Quick-Step
 80 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
 81 Vegard Stake Laengen (Nor) IAM Cycling
 82 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha
 83 Mario Costa (Por) Lampre - Merida
 84 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
 85 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 86 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 87 Kévin Reza (Fra) FDJ
 88 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 89 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling
 90 Vicente Reynes (Spa) IAM Cycling
 91 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team
 92 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 93 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 94 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step
 95 Frank Schleck (Lux) Trek-Segafredo
 96 Koen De Kort (Ned) Team Giant-Alpecin
 97 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff Team
 98 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
 99 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
100 Louis Meintjes (RSA) Lampre - Merida
101 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
102 Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team
103 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept
104 Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling
105 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
106 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha
107 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
108 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
109 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
110 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
111 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
112 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
113 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling
114 Nathan Haas (Aus) Dimension Data
115 Rémy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM
116 Chris Anker Sörensen (Den) Fortuneo - Vital Concept
117 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-GreenEdge
118 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
119 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
120 Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team
121 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida
122 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille Provence KTM
123 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo
124 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
125 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM
126 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM
127 José Herrada (Spa) Movistar Team
128 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
129 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
130 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
131 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
132 Boy Van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
133 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida
134 Jacopo Guarnieri (Ita) Team Katusha                          00:30
135 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
136 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
137 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ
138 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin
139 Michael Morkov (Den) Team Katusha
140 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
141 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge
142 Sergio Paulinho (Por) Tinkoff Team                           00:35
143 Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge
144 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
145 Matt Brammeier (Irl) Dimension Data
146 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
147 Laurens Ten Dam (Ned) Team Giant-Alpecin
148 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                           00:41
149 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team
150 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
151 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie
152 Nicolas Roche (Irl) Team Sky                                 00:42
153 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team
154 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge
155 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
156 Luke Rowe (GBr) Team Sky
157 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                       01:19
158 Pierrick Fedrigo (Fra) Fortuneo - Vital Concept
159 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits               01:21
160 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits
161 Mitchell Docker (Aus) Orica-GreenEdge                        01:56
162 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                                  02:10
163 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal                           02:14
164 Tyler Farrar (USA) Dimension Data
165 Michael Valgren (Den) Tinkoff Team
166 Ian Boswell (USA) Team Sky                                   03:17
167 Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo - Vital Concept             05:13
168 Sam Bewley (NZl) Orica-GreenEdge                             05:36
169 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM       06:35
170 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
171 Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin                            09:56
172 Tsgabu Grmay (Eth) Lampre - Merida                           15:44
DNF Pierre-Luc Perichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
DNS Jerome Coppel (Fra) IAM Cycling
DNF Juan Jose Lobato (Spa) Movistar Team

Klasyfikacja po 2. etapie

  1 Michael Matthews (Aus) Orica-GreenEdge                     9:41:46
  2 Tom Dumoulin (Ned) Team Giant-Alpecin                        00:14
  3 Patrick Bevin (NZl) Cannondale Pro Cycling                   00:19
  4 Jon Izaguirre (Spa) Movistar Team
  5 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
  6 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team                          00:24
  7 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling                             00:25
  8 Arnaud Demare (Fra) FDJ
  9 Rafał Majka (Pol) Tinkoff Team                               00:27
 10 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
 11 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                               00:28
 12 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     00:30
 13 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNl-Jumbo                       00:31
 14 Gorka Izaguirre (Spa) Movistar Team
 15 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 16 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                        00:33
 17 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
 18 Alberto Contador (Spa) Tinkoff Team
 19 Simon Yates (GBr) Orica-GreenEdge                            00:37
 20 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
 21 Ben Swift (GBr) Team Sky                                     00:38
 22 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                            00:40
 23 Lawson Craddock (USA) Cannondale Pro Cycling
 24 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 25 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                            00:41
 26 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step                          00:42
 27 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 28 Sergio Henao (Col) Team Sky                                  00:43
 29 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha
 30 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
 31 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                  00:46
 32 Tom Jelte Slagter (Ned) Cannondale Pro Cycling
 33 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                          00:47
 34 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin                       00:48
 35 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                        00:49
 36 Rui Costa (Por) Lampre - Merida
 37 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling                00:50
 38 Arnold Jeannesson (Fra) Cofidis, Solutions Credits           00:51
 39 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 40 Arthur Vichot (Fra) FDJ                                      00:52
 41 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                           00:54
 42 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica-GreenEdge                    00:59
 43 Mickael Delage (Fra) FDJ
 44 Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling                         01:01
 45 Alexander Kristoff (Nor) Team Katusha
 46 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits              01:02
 47 Mikel Nieve (Spa) Team Sky                                   01:03
 48 Pierre Rolland (Fra) Cannondale Pro Cycling
 49 Wouter Wippert (Ned) Cannondale Pro Cycling                  01:04
 50 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept                  01:05
 51 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team
 52 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling                              01:07
 53 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                        01:09
 54 Pieter Serry (Bel) Etixx - Quick-Step                        01:10
 55 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
 56 Quentin Pacher (Fra) Delko Marseille Provence KTM
 57 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                             01:14
 58 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo                      01:18
 59 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 60 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin                      01:19
 61 Kévin Reza (Fra) FDJ
 62 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 63 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie                        01:20
 64 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 65 Michael Albasini (Swi) Orica-GreenEdge                       01:22
 66 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
 67 Koen De Kort (Ned) Team Giant-Alpecin                        01:23
 68 Vicente Reynes (Spa) IAM Cycling                             01:24
 69 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 70 Matti Breschel (Den) Cannondale Pro Cycling                  01:25
 71 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo                        01:27
 72 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                             01:28
 73 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 74 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo                   01:29
 75 David De La Cruz (Spa) Etixx - Quick-Step                    01:30
 76 Yury Trofimov (Rus) Tinkoff Team                             01:32
 77 Marko Kump (Slo) Lampre - Merida                             01:35
 78 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff Team                           01:45
 79 Luka Pibernik (Slo) Lampre - Merida                          01:48
 80 Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team                        01:52
 81 Niccolo Bonifazio (Ita) Trek-Segafredo                       01:54
 82 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin                         01:58
 83 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step                       02:14
 84 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step                        02:20
 85 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits              02:22
 86 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      02:24
 87 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff Team                            02:57
 88 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin                   02:59
 89 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                       03:01
 90 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                            03:24
 91 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                          03:31
 92 Frank Schleck (Lux) Trek-Segafredo                           03:37
 93 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Credits               03:54
 94 Chris Anker Sörensen (Den) Fortuneo - Vital Concept          03:56
 95 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                     03:58
 96 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                        04:07
 97 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 98 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo                  04:15
 99 Andrew Talansky (USA) Cannondale Pro Cycling                 04:19
100 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                        04:23
101 José Herrada (Spa) Movistar Team                             04:30
102 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                        04:34
103 Simon Spilak (Slo) Team Katusha                              04:39
104 Philippe Gilbert (Bel) BMC Racing Team                       04:40
105 Peter Velits (Svk) BMC Racing Team                           04:46
106 Boy Van Poppel (Ned) Trek-Segafredo                          04:47
107 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data              04:48
108 Davide Cimolai (Ita) Lampre - Merida
109 Jacopo Guarnieri (Ita) Team Katusha                          04:50
110 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                           04:51
111 Louis Meintjes (RSA) Lampre - Merida                         04:52
112 Nicolas Roche (Irl) Team Sky
113 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha                            04:53
114 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo                          04:57
115 Michael Morkov (Den) Team Katusha                            04:58
116 Steven Tronet (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 05:50
117 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                           06:00
118 Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo - Vital Concept             06:14
119 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal                           06:46
120 Vegard Stake Laengen (Nor) IAM Cycling                       06:50
121 Pierre-Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale                   06:51
122 Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team                       06:53
123 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                          07:00
124 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha
125 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling
126 Sven Erik Bystr?m (Nor) Team Katusha                         07:02
127 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits                07:06
128 Daryl Impey (RSA) Orica-GreenEdge                            07:08
129 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie                         07:16
130 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                        07:32
131 Leonardo Duque (Col) Delko Marseille Provence KTM            07:54
132 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits               08:01
133 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM            08:51
134 Imanol Erviti Ollo (Spa) Movistar Team                       08:53
135 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                           09:00
136 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                                  09:02
137 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                               09:07
138 Thierry Hupond (Fra) Delko Marseille Provence KTM            09:15
139 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data                         09:19
140 Matteo Bono (Ita) Lampre - Merida                            09:25
141 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits          09:53
142 Laurens Ten Dam (Ned) Team Giant-Alpecin                     09:58
143 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team                              09:59
144 Julien Loubet (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 10:07
145 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step                   10:09
146 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                            10:11
147 Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team                             10:15
148 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
149 Mario Costa (Por) Lampre - Merida                            10:27
150 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
151 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                        10:29
152 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                         10:30
153 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM               10:36
154 Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                                   10:37
155 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team                          10:38
156 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                      10:39
157 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM       10:42
158 Rémy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM          10:48
159 Sergio Paulinho (Por) Tinkoff Team                           10:50
160 Amets Txurruka (Spa) Orica-GreenEdge                         10:51
161 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data                    10:53
162 Mitchell Docker (Aus) Orica-GreenEdge                        10:54
163 Matt Brammeier (Irl) Dimension Data                          11:07
164 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                           11:08
165 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                       11:11
166 Pierrick Fedrigo (Fra) Fortuneo - Vital Concept              11:36
167 Ian Boswell (USA) Team Sky                                   12:04
168 Michael Valgren (Den) Tinkoff Team                           12:20
169 Sam Bewley (NZl) Orica-GreenEdge                             14:14
170 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling                           15:03
171 Cheng Ji (Chn) Team Giant-Alpecin                            20:33
172 Tsgabu Grmay (Eth) Lampre - Merida                           24:37

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: