Tour de Taiwan 2016: etap 3

Holender Peter Schulting (Parkhotel Valkenburg) wygrał trzeci odcinek ścigania na Tajwanie.

Drugi finiszował Anthony Giacoppo (Avanti IsoWhey Sports), a trzeci Neil Van Der Ploeg (Avanti IsoWhey Sports) przyprowadził peleton.

Liderem został Australijczyk Ben Alexander O'Connor (Avanti IsoWhey Sports).

Wyniki 3. etapu Tour de Taiwan 2016 (2.1), Taoyuan - Kanpanzan (119,3 km):

  1 Peter Schulting (Ned) Parkhotel Valkenburg                 2:44:43
  2 Anthony Giacoppo (Aus) Avanti IsoWhey Sports                 00:25
  3 Neil Van Der Ploeg (Aus) Avanti IsoWhey Sports               00:33
  4 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
  5 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Team Illuminate
  6 Marco Zanotti (Ita) Parkhotel Valkenburg
  7 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel-Cebon
  8 Salvador Guardiola Tora (Esp) Team Ukyo
  9 Francisco Mancebo Perez (Esp) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 10 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Vino 4-Ever Sko
 11 Jan Marcus Faaglum Karlsson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 12 Benjamin Prades (Esp) Team Ukyo
 13 Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel-Cebon
 14 Amir Kolahdozhagh (Iri) Pishgaman Giant Team
 15 Stephen Williams (GBr) JLT Condor
 16 Nathan Earle (Aus) Drapac Professional Cycling
 17 Robbie Hucker (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 18 Yuzuru Suzuki (Jpn) Utsunomia Blitzen
 19 Michiel Dieleman (Bel) Cibel-Cebon
 20 Sébastian Baldauf (Ger) Hrinkow Advarica Cycleangteam
 21 Lawrence Naesen (Bel) Cibel-Cebon
 22 Chris Hamilton (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 23 Hossaini Reza (Iri) Pishgaman Giant Team
 24 Steven Lampier (GBr) JLT Condor
 25 Arvin Moazemi Goudarzi (Iri) Pishgaman Giant Team
 26 Nariyuki Masuda (Jpn) Utsunomia Blitzen
 27 Jochem Hoekstra (Ned) Parkhotel Valkenburg
 28 Lucas Eriksson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 29 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 30 Flavio De Luna (Mex) Team Illuminate
 31 Ben Alexander O'connor (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 32 Francisco Jarley Colorado Hernandez (Col) RTS - Santic Racing Team
 33 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 34 Mirsamad Pourseyedigolakhour (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 35 Gianfranco Zilioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
 36 Eiichi Hirai (Jpn) Team Ukyo
 37 Rahim Emami (Iri) Pishgaman Giant Team
 38 Conor Dunne (Irl) JLT Condor
 39 Ghader Mizbani Iranagh (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 40 Ahad Kazemi (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 41 Alexander Ray (NZl) Team Illuminate                          01:13
 42 Kim Magnusson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 43 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team
 44 William Clarke (Aus) Drapac Professional Cycling             01:30
 45 Jim Van Den Berg (Ned) Parkhotel Valkenburg
 46 Khalil Khorshid (Iri) RTS - Santic Racing Team               01:33
 47 Dominik Hrinkow (Aut) Hrinkow Advarica Cycleangteam          01:51
 48 Burr Ho (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China
 49 Saeid Safarzadeh (Iri) Tabriz Shahrdari Team                 01:54
 50 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling         02:35
 51 Takaaki Hori (Jpn) Utsunomia Blitzen
 52 Russell Downing (GBr) JLT Condor
 53 Alexander Wetterhall (Swe) Team Tre Berg-Bianchi             03:35
 54 Oleg Zemlyakov (Kaz) Vino 4-Ever Sko                         03:52
 55 Stepan Astafyev (Kaz) Vino 4-Ever Sko
 56 Griffin Easter (USA) Team Illuminate
 57 Luke Grivell-Mellor (GBr) JLT Condor
 58 Jason Lowndes (Aus) Drapac Professional Cycling              05:12
 59 Wenhui Bi (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            05:28
 60 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare Professional Cy     05:32
 61 Chien Hsien Yu (Tpe) RTS - Santic Racing Team                05:38
 62 Ka Hoo Fung (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China       05:44
 63 Shu Ming Liu (Tpe) Chinese Taipei National Team              06:36
 64 Thijs Van Beusichem (Ned) Parkhotel Valkenburg               06:47
 65 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling         07:24
 66 Yevgeniy Gidich (Kaz) Vino 4-Ever Sko                        07:45
 67 Po Hung Wu (Tpe) Chinese Taipei National Team
 68 Siu Wai Ko (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China
 69 Mehdi Sohrabi (Iri) Tabriz Shahrdari Team
 70 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling           07:56
 71 Oscar Pujol Munoz (Esp) Team Ukyo                            08:35
 72 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team           09:22
 73 Scott Sunderland (Aus) Team Illuminate                       09:36
 74 Wen Chung Huang (Tpe) Chinese Taipei National Team
 75 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling        
 76 Josef Benetseder (Aut) Hrinkow Advarica Cycleangteam
 77 Andreas Hofer (Aut) Hrinkow Advarica Cycleangteam
 78 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 79 Shao Hsuan Lu (Tpe) Chinese Taipei National Team
 80 Ka Yu Leung (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China
 81 Wen Yen Chuang (Tpe) RTS - Santic Racing Team
 82 Yi Hao Tseng (Tpe) Chinese Taipei National Team
 83 Hossein Alizadeh (Iri) RTS - Santic Racing Team
 84 Kota Sumiyoshi (Jpn) Team Ukyo
 85 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare 
 86 Jin Okubo (Jpn) Utsunomia Blitzen
 87 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare 
 88 Wenlong Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling
 89 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 90 Manabu Ishibashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 91 Takayuki Abe (Jpn) Utsunomia Blitzen
 92 Alexandr Shushemoin (Kaz) Vino 4-Ever Sko
 93 Benjamin Verraes (Bel) Cibel-Cebon                           16:12
 94 Florian Gaugl (Aut) Hrinkow Advarica Cycleangteam
 95 Hamed Pasbankhajeh (Iri) Pishgaman Giant Team                16:15

Klasyfikacja po 3. etapie

  1 Ben Alexander O'Connor (Aus) Avanti IsoWhey Sports         7:16:16
  2 Kevin De Jonghe (Bel) Cibel-Cebon                            00:02
  3 Flavio De Luna (Mex) Team Illuminate
  4 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
  5 Conor Dunne (Irl) JLT Condor
  6 Peter Schulting (Ned) Parkhotel Valkenburg                   00:14
  7 Alexander Ray (NZl) Team Illuminate                          00:35
  8 Anthony Giacoppo (Aus) Avanti IsoWhey Sports                 00:43
  9 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare Professional Cycling     00:46
 10 William Clarke (Aus) Drapac Professional Cycling
 11 Neil Van Der Ploeg (Aus) Avanti IsoWhey Sports               00:53
 12 Francisco Mancebo Perez (Esp) Skydive Dubai Pro Cycling      00:56
 13 Marco Zanotti (Ita) Parkhotel Valkenburg                     00:57
 14 Benjamin Prades (Esp) Team Ukyo
 15 Jan Marcus Faaglum Karlsson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 16 Lawrence Naesen (Bel) Cibel-Cebon
 17 Robbie Hucker (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 18 Jori Van Steenbergen (Bel) Cibel-Cebon
 19 Salvador Guardiola Tora (Esp) Team Ukyo
 20 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Team Illuminate
 21 Steven Lampier (GBr) JLT Condor
 22 Stephen Williams (GBr) JLT Condor
 23 Chris Hamilton (Aus) Avanti IsoWhey Sports
 24 Nathan Earle (Aus) Drapac Professional Cycling
 25 Amir Kolahdozhagh (Irn) Pishgaman Giant Team
 26 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Vino 4-Ever Sko
 27 Jochem Hoekstra (Ned) Parkhotel Valkenburg
 28 Hossaini Reza (Irn) Pishgaman Giant Team
 29 Gianfranco Zilioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
 30 Francisco Jarley Colorado Hernandez (Col) RTS - Santic Racing Team
 31 Michiel Dieleman (Bel) Cibel-Cebon
 32 Yuzuru Suzuki (Jpn) Utsunomia Blitzen
 33 Mirsamad Pourseyedigolakhour (Irn) Tabriz Shahrdari Team
 34 Lucas Eriksson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi
 35 Ivan Santaromita (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 36 Nariyuki Masuda (Jpn) Utsunomia Blitzen
 37 Sébastian Baldauf (Ger) Hrinkow Advarica Cycleangteam
 38 Arvin Moazemi Goudarzi (Irn) Pishgaman Giant Team
 39 Rahim Emami (Irn) Pishgaman Giant Team
 40 Ghader Mizbani Iranagh (Irn) Tabriz Shahrdari Team
 41 Eiichi Hirai (Jpn) Team Ukyo
 42 Ahad Kazemi (Irn) Tabriz Shahrdari Team
 43 Dominik Hrinkow (Aut) Hrinkow Advarica Cycleangteam          01:20
 44 Stepan Astafyev (Kaz) Vino 4-Ever Sko                        01:34
 45 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling     01:36
 46 Kim Magnusson (Swe) Team Tre Berg-Bianchi                    01:37
 47 Jim Van Den Berg (Ned) Parkhotel Valkenburg                  01:54
 48 Khalil Khorshid (Irn) RTS - Santic Racing Team               01:57
 49 Burr Ho (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China           02:15
 50 Saeid Safarzadeh (Irn) Tabriz Shahrdari Team                 02:18
 51 Russell Downing (GBr) JLT Condor                             02:59
 52 Alexander Wetterhall (Swe) Team Tre Berg-Bianchi             03:00
 53 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling         03:34
 54 Oleg Zemlyakov (Kaz) Vino 4-Ever Sko                         04:16
 55 Luke Grivell-Mellor (GBr) JLT Condor
 56 Jason Lowndes (Aus) Drapac Professional Cycling              05:32
 57 Wenhui Bi (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling            05:59
 58 Chien Hsien Yu (Tpe) RTS - Santic Racing Team                06:02
 59 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare Professional Cy     06:07
 60 Ka Hoo Fung (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China       06:08
 61 Thijs Van Beusichem (Ned) Parkhotel Valkenburg               07:11
 62 Yevgeniy Gidich (Kaz) Vino 4-Ever Sko                        08:09
 63 Carlos Eduardo Alzate Escobar (Col) UnitedHealthcare Pro     08:47
 64 Oscar Pujol Munoz (Esp) Team Ukyo                            08:59
 65 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai Pro Cycling Team           09:46
 66 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare Professional Cycl     09:57
 67 Andreas Hofer (Aut) Hrinkow Advarica Cycleangteam            10:00
 68 Kota Sumiyoshi (Jpn) Team Ukyo
 69 Josef Benetseder (Aut) Hrinkow Advarica Cycleangteam
 70 Shu Ming Liu (Tpe) Chinese Taipei National Team              10:44
 71 Takaaki Hori (Jpn) Utsunomia Blitzen
 72 Griffin Easter (USA) Team Illuminate                         10:52
 73 Travis Meyer (Aus) Drapac Professional Cycling               11:09
 74 Siu Wai Ko (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China        11:58
 75 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling           12:07
 76 Ka Yu Leung (Hkg) The Cycling Team of Hong Kong, China       13:42
 77 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team          13:47
 78 Alexandr Shushemoin (Kaz) Vino 4-Ever Sko                    13:48
 79 Jin Okubo (Jpn) Utsunomia Blitzen                            13:55
 80 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling         14:23
 81 Mehdi Sohrabi (Irn) Tabriz Shahrdari Team                    14:45
 82 Benjamin Verraes (Bel) Cibel-Cebon                           16:36
 83 Scott Sunderland (Aus) Team Illuminate
 84 Shao Hsuan Lu (Tpe) Chinese Taipei National Team
 85 Florian Gaugl (Aut) Hrinkow Advarica Cycleangteam
 86 Wen Chung Huang (Tpe) Chinese Taipei National Team
 87 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini                    19:31
 88 Po Hung Wu (Tpe) Chinese Taipei National Team                21:41
 89 Wen Yen Chuang (Tpe) RTS - Santic Racing Team                22:12
 90 Yi Hao Tseng (Tpe) Chinese Taipei National Team
 91 Takayuki Abe (Jpn) Utsunomia Blitzen                         22:28
 92 Hamed Pasbankhajeh (Irn) Pishgaman Giant Team                23:19
 93 Wenlong Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro Cycling        23:32
 94 Hossein Alizadeh (Irn) RTS - Santic Racing Team
 95 Manabu Ishibashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: