Volta ao Algarve 2016: etap 1

Marcel Kittel (Etixx-Quick Step) zwycięstwem w Albufeirze otworzył 42. edycję zmagań na południu Portugalii.

Niemiecki sprinter pokonał na finiszu z peletonu swojego rodaka André Greipela (Lotto Soudal) oraz Jaspera Stuyvena (Trek-Segafredo).

10. miejsce wywalczył Paweł Cieślik (Verva ActiveJet).

Nim do tego doszło po starcie ucieczkę zawiązali Kamil Gradek (Verva ActiveJet), Domingos Gonçalves (Efapel) i Alexandr Kolobnev (Gazprom-RusVelo) wypracowując blisko 8 minut przewagi. Gradek zdobył koszulkę górala i zebrał komplet punktów na lotnych premiach.

Pościg w peletonie prowadził zespół Lotto-Soudal. 18 kilometrów przed metą harcownikom pozostała 1:20, a cała akcja dobiegła końca 7 kilometrów przed kreską.

Przed finiszem doszło do kraks, które jednak nie przeszkodziły w odniesieniu zwycięstwa Marcelowi Kittelowi.

Przed startem założyłem sobie, że chciałbym pójść w odjazd i to się udało. Celem była koszulka górala, ale wiedziałem, że nie będzie łatwo, bo Kolobnev czy Goncalves dobrze sobie radzą w jeździe pod górę. Miałem jednak „dobrą nogę” i poradziłem sobie z nimi. Na lotnych premiach również nie miałem większego problemu z pokonaniem moich współtowarzyszy ucieczki. Szkoda tylko, że nie udało się utrzymać w peletonie bo zostałbym wiceliderem, ale tempo w końcówce było zabójcze. Dzień mogę jednak spokojnie zaliczyć na duży plus

- powiedział Gradek.

Wyniki 1. etapu Volta ao Algarve 2016 (2.1), Lagos - Albufeira (163,6 km):

  1 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step                     3:52:35
  2 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
  3 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
  4 Wouter Wippert (Ned) Cannondale Pro Cycling
  5 Victor Campanaerts (Ned) Team LottoNl-Jumbo
  6 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
  7 Tiago Machado (Por) Team Katusha
  8 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
  9 Roman Maikin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 10 Paweł Cieślik (Pol) Verva Activejet
 11 Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team
 12 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 13 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling
 14 Davd De La Fuente (Por) Sporting/Tavira
 15 Paweł Franczak (Pol) Verva Activejet
 16 Amaro Antunes (Por) La Aluminios/Antarte
 17 Julian Arredondo (Col) Trek-Segafredo
 18 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling
 19 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 20 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 21 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Argon 18
 22 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
 23 Jesús Ezquerra (Por) Sporting/Tavira
 24 Rigoberto Urán (USA) Cannondale Pro Cycling
 25 Sebastian Henao (Col) Team Sky
 26 Jo?o Benta (Por) Louletano-Hospital de Loule
 27 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 28 Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth
 29 Alberto Contador (Spa) Tinkoff Team
 30 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 31 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 32 Ricardo Vilela (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 33 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 34 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha
 35 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
 36 Thibaut Pinot (Fra) FDJ
 37 Bruno Pires (Por) Team Roth
 38 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step
 39 Matthias Krizek (Aut) Team Roth
 40 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
 41 Luis León Sánchez (Kaz) Astana Pro Team
 42 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 43 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 44 Yoann Offredo (Fra) FDJ
 45 Jonas Koch (Ger) Verva Activejet
 46 Rein Taaramae (Est) Team Katusha
 47 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
 48 Rinaldo Nocentini (Por) Sporting/Tavira
 49 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 50 Alberto Losada (Spa) Team Katusha
 51 Fränk Schleck (USA) Trek-Segafredo
 52 Jordi Simón (Spa) Verva Activejet
 53 Javier Megías (USA) Team Novo Nordisk
 54 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha
 55 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling
 56 Dennis Van Winden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 57 Ivan Savitskii (Rus) Gazprom-Rusvelo
 58 Karel Hnik (Cze) Verva Activejet
 59 César Fonte (Por) Radio Popular-Boavista
 60 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 61 Luís Fernandes (Por) Sporting/Tavira
 62 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
 63 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 64 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
 65 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 66 Daniel Mestre (Por) Efapel
 67 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 68 Zakkari Dempster (Aus) Bora-Argon 18
 69 Adam Stachowiak (Pol) Verva Activejet
 70 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling
 71 Vicente Reynes (Spa) IAM Cycling
 72 Frederico Figueiredo (Por) Radio Popular-Boavista
 73 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 74 Vicente García De Mateos (Por) Louletano-Hospital de Loule
 75 Paul Voss (Ger) Bora-Argon 18
 76 Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team
 77 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
 78 Samuel Caldeira (Por) W52/FC Porto
 79 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 80 Ion Izaguirre (Spa) Movistar Team
 81 Ricardo Mestre (Por) W52/FC Porto
 82 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team
 83 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
 84 Silvio Herkoltz (Ger) Bora-Argon 18
 85 Andre Cardoso (Por) Cannondale Pro Cycling
 86 Jonas Van Genechten (Swi) IAM Cycling
 87 Henrique Casimiro (Por) Efapel
 88 Iurii Trofimov (Rus) Tinkoff Team
 89 Artur Ershov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 90 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
 91 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
 92 Grischa Janorschke (Ger) Team Roth
 93 José De Segovia (Por) Louletano-Hospital de Loule
 94 Steve Morabito (Swi) FDJ
 95 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 96 Rafael Silva (Por) Efapel
 97 David Lozano (USA) Team Novo Nordisk
 98 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
 99 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
100 Mario González (Por) Sporting/Tavira
101 Joni Brand?o (Por) Efapel
102 Filipe Cardoso (Por) Efapel
103 Alexander Serov (Rus) Gazprom-Rusvelo
104 David Belda (Swi) Team Roth
105 Carlos Jimenez (Por) Radio Popular-Boavista
106 Rui Vinhas (Por) W52/FC Porto
107 Victor Etxebarria (Por) Radio Popular-Boavista
108 Sean Bie (Bel) Lotto Soudal
109 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18
110 Jan Bárta (Ger) Bora-Argon 18
111 Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling
112 Pablo Guerrero (Por) Radio Popular-Boavista
113 Michael Valgren (Den) Tinkoff Team
114 David Livramento (Por) Sporting/Tavira
115 Válter Pereira (Por) Sporting/Tavira
116 Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team
117 Bruno Silva (Por) La Aluminios/Antarte                       00:17
118 Nico Brüngger (Swi) Team Roth
119 Álvaro Trueba (Por) Efapel                                   00:18
120 Rafael Reis (Por) W52/FC Porto
121 Hugo Sancho (Por) La Aluminios/Antarte
122 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
123 Rui Rodrigues (Por) Louletano-Hospital de Loule
124 Guillaume Almeida (Por) Radio Popular-Boavista
125 Domingos Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
126 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo
127 Simon Pellaud (Swi) IAM Cycling
128 Jono Rodrigues (Por) W52/FC Porto
129 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
130 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling
131 António Carvalho (Por) W52/FC Porto
132 Luís Afonso (Por) La Aluminios/Antarte
133 Daniel Silva (Por) Radio Popular-Boavista
134 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
135 Nuno Almeida (Por) Efapel
136 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
137 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
138 William Bonnet (Fra) FDJ
139 Óscar Brea (Por) Sporting/Tavira
140 Hernâni Broco (Por) La Aluminios/Antarte
141 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling
142 David López (GBr) Team Sky
143 Sandro Pinto (Por) Louletano-Hospital de Loule
144 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
145 Sérgio Paulinho (Rus) Tinkoff Team
146 Nuno Meireles (Por) La Aluminios/Antarte
147 David Rodrigues (Por) Radio Popular-Boavista
148 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha
149 Hélder Ferreira (Por) Efapel                                 00:38
150 Alexandr Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo
151 Francisco Ventoso (Spa) Movistar Team                        00:46
152 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                       00:50
153 Francisco Cantero (Por) Louletano-Hospital de Loule
154 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ
155 Joaquim Silva (Por) W52/FC Porto
156 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo
157 Cristian Carralero (Por) Louletano-Hospital de Loule
158 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
159 Viktor Manakov (Rus) Gazprom-Rusvelo
160 Fabian Cancellara (Swi) Trek-Segafredo
161 Martin Kholer (Swi) Team Roth
162 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek-Segafredo                       00:56
163 Mamyr Stach (Rus) Gazprom-Rusvelo                            00:58
164 Łukasz Bodnar (Pol) Verva Activejet
165 Matteo Tossatto (Rus) Tinkoff Team
166 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal                              01:03
167 Kamil Gradek (Pol) Verva Activejet                           01:21
168 Jesús Hernández (Rus) Tinkoff Team                           01:25
169 Joaquim Rodríguez (Rus) Team Katusha
170 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                       01:48
171 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNl-Jumbo
172 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      02:06
173 Corenti Cherbal (USA) Team Novo Nordisk                      02:09
174 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step                       02:24
175 Leonel Coutinho (Por) La Aluminios/Antarte                   02:42
176 Raul Alarcón (Por) W52/FC Porto
177 Phil Bauhaus (Ger) Bora-Argon 18                             02:56
178 Alberto Cecchin (Ita) Team Roth
179 Ralf Matzka (Ger) Bora-Argon 18
180 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling                          02:58
181 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                             05:11
182 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
183 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
184 Pedro Paulinho (Por) La Aluminios/Antarte
185 Samuel Magalh?es (Por) Louletano-Hospital de Loule
186 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk                    07:21
187 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
188 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                       07:40
189 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step

Klasyfikacja po 1. etapie

  1 Marcel Kittel (Ger) Etixx - Quick-Step                     3:52:25
  2 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                             00:04
  3 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                          00:06
  4 Wouter Wippert (Ned) Cannondale Pro Cycling                  00:10
  5 Victor Campanaerts (Ned) Team LottoNl-Jumbo
  6 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
  7 Tiago Machado (Por) Team Katusha
  8 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
  9 Roman Maikin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 10 Paweł Cieślik (Pol) Verva Activejet
 11 Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team
 12 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 13 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling
 14 Davd De La Fuente (Por) Sporting/Tavira
 15 Paweł Franczak (Pol) Verva Activejet
 16 Amaro Antunes (Por) La Aluminios/Antarte
 17 Julian Arredondo (Col) Trek-Segafredo
 18 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale Pro Cycling
 19 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 20 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 21 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Argon 18
 22 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
 23 Jesús Ezquerra (Por) Sporting/Tavira
 24 Rigoberto Urán (USA) Cannondale Pro Cycling
 25 Sebastian Henao (Col) Team Sky
 26 Jo?o Benta (Por) Louletano-Hospital de Loule
 27 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 28 Andrea Pasqualon (Ita) Team Roth
 29 Alberto Contador (Spa) Tinkoff Team
 30 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 31 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 32 Ricardo Vilela (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 33 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 34 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha
 35 Lars Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
 36 Thibaut Pinot (Fra) FDJ
 37 Bruno Pires (Por) Team Roth
 38 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step
 39 Matthias Krizek (Aut) Team Roth
 40 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
 41 Luis León Sánchez (Kaz) Astana Pro Team
 42 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 43 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 44 Yoann Offredo (Fra) FDJ
 45 Jonas Koch (Ger) Verva Activejet
 46 Rein Taaramae (Est) Team Katusha
 47 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
 48 Rinaldo Nocentini (Por) Sporting/Tavira
 49 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 50 Alberto Losada (Spa) Team Katusha
 51 Fränk Schleck (USA) Trek-Segafredo
 52 Jordi Simón (Spa) Verva Activejet
 53 Javier Megías (USA) Team Novo Nordisk
 54 Sergey Lagutin (Rus) Team Katusha
 55 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale Pro Cycling
 56 Dennis Van Winden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 57 Ivan Savitskii (Rus) Gazprom-Rusvelo
 58 Karel Hnik (Cze) Verva Activejet
 59 César Fonte (Por) Radio Popular-Boavista
 60 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 61 Luís Fernandes (Por) Sporting/Tavira
 62 Dries Devenyns (Bel) IAM Cycling
 63 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 64 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
 65 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 66 Daniel Mestre (Por) Efapel
 67 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 68 Zakkari Dempster (Aus) Bora-Argon 18
 69 Adam Stachowiak (Pol) Verva Activejet
 70 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale Pro Cycling
 71 Vicente Reynes (Spa) IAM Cycling
 72 Frederico Figueiredo (Por) Radio Popular-Boavista
 73 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 74 Vicente García De Mateos (Por) Louletano-Hospital de Loule
 75 Paul Voss (Ger) Bora-Argon 18
 76 Diego Rosa (Ita) Astana Pro Team
 77 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
 78 Samuel Caldeira (Por) W52/FC Porto
 79 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 80 Ion Izaguirre (Spa) Movistar Team
 81 Ricardo Mestre (Por) W52/FC Porto
 82 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Team
 83 Jürgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
 84 Silvio Herkoltz (Ger) Bora-Argon 18
 85 Andre Cardoso (Por) Cannondale Pro Cycling
 86 Jonas Van Genechten (Swi) IAM Cycling
 87 Henrique Casimiro (Por) Efapel
 88 Iurii Trofimov (Rus) Tinkoff Team
 89 Artur Ershov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 90 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
 91 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
 92 Grischa Janorschke (Ger) Team Roth
 93 José De Segovia (Por) Louletano-Hospital de Loule
 94 Steve Morabito (Swi) FDJ
 95 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 96 Rafael Silva (Por) Efapel
 97 David Lozano (USA) Team Novo Nordisk
 98 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
 99 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
100 Mario González (Por) Sporting/Tavira
101 Joni Brand?o (Por) Efapel
102 Filipe Cardoso (Por) Efapel
103 Alexander Serov (Rus) Gazprom-Rusvelo
104 David Belda (Swi) Team Roth
105 Carlos Jimenez (Por) Radio Popular-Boavista
106 Rui Vinhas (Por) W52/FC Porto
107 Victor Etxebarria (Por) Radio Popular-Boavista
108 Sean Bie (Bel) Lotto Soudal
109 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18
110 Jan Bárta (Ger) Bora-Argon 18
111 Moreno Moser (Ita) Cannondale Pro Cycling
112 Pablo Guerrero (Por) Radio Popular-Boavista
113 Michael Valgren (Den) Tinkoff Team
114 David Livramento (Por) Sporting/Tavira
115 Válter Pereira (Por) Sporting/Tavira
116 Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff Team
117 Domingos Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA              00:23
118 Bruno Silva (Por) La Aluminios/Antarte                       00:27
119 Nico Brüngger (Swi) Team Roth
120 Álvaro Trueba (Por) Efapel                                   00:28
121 Rafael Reis (Por) W52/FC Porto
122 Hugo Sancho (Por) La Aluminios/Antarte
123 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
124 Rui Rodrigues (Por) Louletano-Hospital de Loule
125 Guillaume Almeida (Por) Radio Popular-Boavista
126 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo
127 Simon Pellaud (Swi) IAM Cycling
128 Jo?o Rodrigues (Por) W52/FC Porto
129 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
130 Kristijan Koren (Slo) Cannondale Pro Cycling
131 António Carvalho (Por) W52/FC Porto
132 Luís Afonso (Por) La Aluminios/Antarte
133 Daniel Silva (Por) Radio Popular-Boavista
134 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
135 Nuno Almeida (Por) Efapel
136 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
137 Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo
138 William Bonnet (Fra) FDJ
139 Óscar Brea (Por) Sporting/Tavira
140 Hernâni Broco (Por) La Aluminios/Antarte
141 Oliver Naesen (Bel) IAM Cycling
142 David López (GBr) Team Sky
143 Sandro Pinto (Por) Louletano-Hospital de Loule
144 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
145 Sérgio Paulinho (Rus) Tinkoff Team
146 Nuno Meireles (Por) La Aluminios/Antarte
147 David Rodrigues (Por) Radio Popular-Boavista
148 Matvey Mamykin (Rus) Team Katusha
149 Alexandr Kolobnev (Rus) Gazprom-Rusvelo                      00:44
150 Hélder Ferreira (Por) Efapel                                 00:48
151 Francisco Ventoso (Spa) Movistar Team                        00:56
152 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                       01:00
153 Francisco Cantero (Por) Louletano-Hospital de Loule
154 Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ
155 Joaquim Silva (Por) W52/FC Porto
156 Stijn Devolder (Bel) Trek-Segafredo
157 Cristian Carralero (Por) Louletano-Hospital de Loule
158 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
159 Viktor Manakov (Rus) Gazprom-Rusvelo
160 Fabian Cancellara (Swi) Trek-Segafredo
161 Martin Kholer (Swi) Team Roth
162 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek-Segafredo                       01:06
163 Mamyr Stach (Rus) Gazprom-Rusvelo                            01:08
164 Lukasz Bodnar (Pol) Verva Activejet
165 Matteo Tossatto (Rus) Tinkoff Team
166 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal                              01:13
167 Kamil Gradek (Pol) Verva Activejet                           01:22
168 Jesús Hernández (Rus) Tinkoff Team                           01:35
169 Joaquim Rodríguez (Rus) Team Katusha
170 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                       01:58
171 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNl-Jumbo
172 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      02:16
173 Corenti Cherbal (USA) Team Novo Nordisk                      02:19
174 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step                       02:34
175 Leonel Coutinho (Por) La Aluminios/Antarte                   02:52
176 Raul Alarcón (Por) W52/FC Porto
177 Phil Bauhaus (Ger) Bora-Argon 18                             03:06
178 Alberto Cecchin (Ita) Team Roth
179 Ralf Matzka (Ger) Bora-Argon 18
180 Heinrich Haussler (Aus) IAM Cycling                          03:08
181 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                             05:21
182 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
183 Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
184 Pedro Paulinho (Por) La Aluminios/Antarte
185 Samuel Magalh?es (Por) Louletano-Hospital de Loule
186 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk                    07:31
187 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
188 Yves Lampaert (Bel) Etixx - Quick-Step                       07:50
189 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: