Wyniki polskiego peletonu w wyścigach z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej w sezonie 2015.
Tomasz Marczyński (Torku Şekerspor) – 7
trzy etapy Tour du Maroc (2.2)
klasyfikacja końcowa Tour du Maroc (2.2)
etap Tour of Black Sea (2.2)
klasyfikacja końcowa Tour of Black Sea (2.2)
mistrz Polski w wyścigu ze startu wspólnego
Paweł Bernas (ActiveJet Team) – 6
etap GP Liberty Seguros-Troféu Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina (2.2)
etap Volta ao Alentejo (2.2)
klasyfikacja końcowa Volta ao Alentejo (2.2)
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2)
Visegrad 4 Bicycle Race – GP Czech Republic (1.2)
Maciej Paterski (CCC Sprandi Polkowice) – 4
etap Volta a Catalunya (WT)
2 etapy Tour of Croatia (2.1)
klasyfikacja końcowa Tour of Croatia (2.1)
Małgorzata Jasińska (Ale Cipollini) – 3
mistrzyni Polski w wyścigu ze startu wspólnego
etap Premondiale Giro Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini (2.2)
klasyfikacja końcowa Premondiale Giro Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini (2.2)
Marcin Białobłocki (One Pro Cycling) – 2
mistrz Polski w wyścigu indywidualnym na czas
etap Tour de Pologne (WT)
Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana) – 2
mistrzyni Polski w wyścigu indywidualnym na czas
etap Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen (2.1)
Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) – 2
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
etap Podlasie Tour (2.2)
Michał Kwiatkowski (Etixx-Quick Step) – 2
prolog Paryż-Nicea (WT)
Amstel Gold Race (WT)
Grzegorz Stępniak (CCC Sprandi Polkowice) – 2
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)
klasyfikacja końcowa Dookoła Mazowsza (2.2)
Kamil Zieliński (Domin Sport) – 2
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)
etap Podlasie Tour (2.2)
Maciej Bodnar (Tinkoff-Saxo) – 1
etap Tour de Pologne (WT)
Paulina Brzeźna-Bentkowska (TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team) – 1
etap Tour de Feminin – O cenu Českého Švýcarska 2015 (2.2)
Michał Gołaś (Etixx-Quick Step) – 1
Kampioenschap van Vlaanderen (1.1)
Adrian Honkisz (CCC Sprandi Polkowice) – 1
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)
Sylwester Janiszewski (Wibatech Fuji) – 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2)
Małgorzata Jasińska (Ale Cipollini) – 1
mistrzyni Polski w wyścigu ze startu wspólnego
Rafał Majka (Tinkoff-Saxo) – 1
etap Tour de France (GT)
Katarzyna Niewiadoma (Rabo Liv) – 1
klasyfikacja końcowa Euskal Emakumeen Bira (2.1)
Mateusz Nowak (Domin Sport) – 1
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)
Leszek Pluciński (CCC Sprandi Polkowice) – 1
klasyfikacja końcowa Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)
Adam Stachowiak (Kolss BDC Team) – 1
Memoriał im. J. Grundmanna and J. Wizowskiego (1.2)
Mateusz Taciak (CCC Sprandi Polkowice) – 1
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)
Konrad Tomasiak (Kolss BDC Team) – 1
prolog Dookoła Mazowsza (2.2)
Bartosz Warchoł (Cycling Academy Team) – 1
Visegrad V4 Race – GP Polski (1.2)
CCC Sprandi Polkowice – 17
etap Volta a Catalunya (WT) – Maciej Paterski
etap jazdy drużynowej Settimana Internazionale Coppi e Bartali (2.1)
etap Tour of Croatia (2.1) – Grega Bole (Slo)
2 etapy Tour of Croatia (2.1) – Maciej Paterski
klasyfikacja końcowa Tour of Croatia (2.1) – Maciej Paterski
etap Tour of Turkey (2.HC) – Davide Rebellin (Ita)
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) – Grzegorz Stępniak
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) – Mateusz Taciak
klasyfikacja końcowa Tour (2.2) – Leszek Pluciński
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Adrian Kurek
mistrz Bułgarii w jeździe indywidualnej na czas – Nikolay Mihaylov
mistrz Bułgarii w wyścigu ze startu wspólnego – Nikolay Mihaylov
etap Podlasie Tour (2.2) – Adrian Kurek
klasyfikacja końcowa Dookoła Mazowsza (2.2) – Grzegorz Stępniak
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) – Adrian Honkisz
Coppa Agostoni – Giro delle Brianze (1.1) – Davide Rebellin (Ita)
ActiveJet Team – 6
etap GP Liberty Seguros-Troféu Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina (2.2) – Paweł Bernas
etap Volta ao Alentejo (2.2) – Paweł Bernas
klasyfikacja końcowa Volta ao Alentejo (2.2) – Paweł Bernas
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2) – Paweł Bernas
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2) – Paweł Bernas
Visegrad 4 Bicycle Race – GP Czech Republic (1.2) – Paweł Bernas
Domin Sport – 3
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) – Mateusz Nowak
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) – Kamil Zieliński
etap Podlasie Tour (2.2) – Kamil Zieliński
TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team – 1
etap Tour de Feminin – O cenu Českého Švýcarska 2015 (2.2) – Paulina Brzeźna-Bentkowska
Wibatech Fuji – 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2) – Sylwester Janiszewski
Klasyfikacja 2015 by Andrzej Dembe
– juniorzy
20.10-28.10 Tour of Hainan 2.HC Szymon Rekita (TFR) 9 0:26 Łukasz Owsian (CCC) 14 0:36 Adran Honkisz (CCC) 17 0:39 Jarosław Marycz (CCC) 18 1:03 Leszek Pluciński (CCC) 44 4:53 Eryk Latoń (CCC) 90 26:05 Grzegorz Stępniak (CCC) 91 26:05 18.10 Chrono des Nations 1.1 Marcin Białobłocki (ONE) 2 1:12 11.10-18.10 Tour of China II 2.1 Adrian Banaszek (KLS) 44 0:45 Adam Stachowiak (KLS) 48 0:45 11.10 Paryż-Tour 1.HC Maciej Bodnar (TCS) 89 16:24 08.10-11.10 Abu Dhabi Tour 2.1 Łukasz Wiśniowski (EQS) 72 20:47 11.10 Gran Premio Bruno Beghelli 1.HC Adrian Honkisz (CCC) 25 0:00 Łukasz Owsian (CCC) 31 0:00 Eryk Latoń (CCC) 60 1:07 Jarosław Marycz (CCC) 65 1:07 Leszek Pluciński (CCC) 73 1:45 Grzegorz Stępniak (CCC) 81 1:45 11.10 Paryż-Tours Espoirs 1.2U Przemek Kasperkiewicz (AWT) 57 3:53 10.10 Giro dell'Emilia Donne 1.1 Małgorzata Jasińska (ALE) 5 0:21 Ewelina Szybiak (VAI) 17 0:54 02.10-09.10 Tour of China I 2.1 Adrian Banaszek (KLS) 64 14:26 Adam Stachowiak (KLS) 75 18:21 08.10 Paryż-Bourges 1.1 Maciej Bodnar (TCS) 23 0:00 08.10 Coppa Sabatini 1.1 Adran Honkisz (CCC) 49 0:00 Łukasz Owsian (CCC) 50 0:00 Przemysław Niemiec (LAM) 55 1:05 Leszek Pluciński (CCC) 61 1:30 06.10 Binche - Chimay - Binche 1.1 Maciej Bodnar (TCS) 27 0:35 04.10 Il Lombardia WT Michał Kwiatkowski (EQS) 54 9:41 Maciej Paterski (CCC) 68 15:01 Rafał Majka (TCS) 69 15:01 Sylwester Szmyd (CCC) 80 19:49 Łukasz Owsian (CCC) 82 19:49 Adrian Honkisz (CCC) 86 19:49 04.10 Tour of Almaty 1.1 Bartosz Warchoł (CAT) 18 7:02 Emanuel Piaskowy (CAT) 21 7:02 03.10 Sparkassen Münsterland Giro 1.HC Jakub Kaczmarek (CCC) 25 0:06 Bartłomiej Matysiak (CCC) 82 2:33 02.10 Gran Piemonte 1.HC Łukasz Wiśniowski (EQS) 23 0:09 Szymon Rekita (TFR) 66 8:04 01.10 Mediolan-Turyn 1.HC Rafał Majka (TCS) 2 0:16 Paweł Poljański (TCS) 25 1:42 Szymon Rekita (TFR) 98 11:11 30.09 Tre Valli Varesine 1.HC Adrian Honkisz (CCC) 24 0:36 Łukasz Owsian (CCC) 36 3:44 Leszek Pluciński (CCC) 60 7:23 29.09 Ruota d'Oro-GP Festa del Perdono 1.2U Gracjan Szeląg (El2) 46 1:55 27.09 MŚ - start wspólny CM Michał Kwiatkowski (EQS) 8 0:03 Tomasz Marczyński (TRK) 39 0:40 Michał Gołaś (EQS) 54 0:55 Maciej Paterski (CCC) 59 1:10 Rafał Majka (TCS) 74 2:50 26.09 MŚ - start wspólny kobiet CM Katarzyna Niewiadoma (RBW) 7 0:00 Małgorzata Jasińska (ALE) 21 0:17 Eugenia Bujak (BTC) 42 0:52 Anna Plichta (El2) 52 0:52 Monika Brzeźna (El2) 70 5:41 23.09 MŚ - jazda na czas CM Maciej Bodnar (TCS) 8 1:17 Marcin Białobłocki (ONE) 9 1:22 23.09 Omloop van het Houtland Lichtervelde 1.1 Łukasz Wiśniowski (EQS) 24 0:00 22.09 MŚ - jazda na czas kobiet CM Katarzyna Pawłowska (DLT) 20 2:23 Eugenia Bujak (BTC) 22 2:29 20.09 GP Industria & Commercio 1.1 Łukasz Owsian (CCC) 53 0:28 di Prato Adrian Honkisz (CCC) 70 0:28 20.09 Rund um Sebnitz 1.2 Kamil Gradek (AJT) 2 0:01 Paweł Franczak (AJT) 11 0:14 Paweł Cieślik (WHI) 12 0:14 Michał Podlaski (AJT) 30 0:18 Przemek Kasperkiewicz (AWT) 41 1:24 Arkadiusz Owsian (AJT) 45 1:25 Paweł Bernas (AJT) 63 ? 19.09 Primus Classic Impanis 1.HC Michał Gołaś (EQS) 20 0:01 - Van Petegem Adrian Kurek (CCC) 49 3:00 Bartłomiej Matysiak (CCC) 50 3:00 Tomasz Kiendyś (CCC) 51 3:00 Patryk Stosz (CCC) 52 3:00 Grzegorz Stępniak (CCC) 68 3:00 Łukasz Wiśniowski (EQS) 69 3:00 Jarosław Marycz (CCC) 98 3:04 19.09 Memorial Marco Pantani 1.1 Adrian Honkisz (CCC) 38 0:31 18.09 Kampioenschap van Vlaanderen 1.1 Michał Gołaś (EQS) 1 - Łukasz Wiśniowski (EQS) 18 0:22 17.09 Coppa Bernocchi 1.1 Maciej Paterski (CCC) 32 0:21 16.09 Grand Prix de Wallonie 1.1 Michał Gołaś (EQS) 18 0:46 Łukasz Wiśniowski (EQS) 40 3:49 16.09 Coppa Agostoni 1.1 Maciej Paterski (CCC) 8 0:00 22.08-13.09 Vuelta a Espana GT Rafał Majka (TCS) 3 1:09 Paweł Poljański (TCS) 35 1:16:20 Maciej Bodnar (TCS) 140 3:59:47 13.09 GP Cycliste de Montreal WT Michał Kwiatkowski (EQS) 12 0:09 06.09-13.09 Tour of Britain 2.HC Karol Domagalski (RAL) 54 1:12:07 Marcin Białobłocki (ONE) 66 1:21:34 13.09 Velothon Stockholm 1.1 Grzegorz Stępniak (CCC) 3 0:00 Kamil Gradek (AJT) 9 0:00 Maciej Paterski (CCC) 10 0:00 Konrad Dąbkowski (AJT) 12 0:00 Paweł Franczak (AJT) 23 0:00 Tomasz Kiendyś (CCC) 52 0:00 Michał Podlaski (AJT) 59 0:00 Tomasz Mickiewicz (AJT) 75 0:00 Bartłomiej Matysiak (CCC) 76 0:00 Adrian Kurek (CCC) 78 0:00 Łukasz Bodnar (AJT) 90 0:29 Jarosław Marycz (CCC) 93 0:40 13.09 LA MADRID CHALLENGE By La Vuelta 1.1 Eugenia Bujak (BTC) 6 0:00 11.09-13.09 East Bohemia Tour 2.2 Paweł Cieślik (WHI) 2 0:05 Emanuel Piaskowy (CAT) 15 13:00 Bartosz Warchoł (CAT) 23 19:14 11.09-13.09 Premondiale Giro Toscana 2.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 1 - Int. Femminile +1ze Ewelina Szybiak (VAI) 13 1:05 10.09-12.09 Giro della Regione Friuli Venezia Giulia 2.2 Marcin Mrożek 31 8:32 11.09 GP Cycliste de Québec WT Michał Kwiatkowski (EQS) 14 0:00 08.11-11.09 Lotto Belgium Tour 2.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 5 0:22 Anna Plichta (El2) 7 2:17 Monika Brzeźna (El2) 24 5:08 Nikol Płosaj (El2) 34 6:30 Katarzyna Wilkos (El2) 54 21:47 02.09-07.09 Tour Féminin de l'Ardeche 2.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 17 3:28 06.09 GP de Fourmies 1.HC Michał Kwiatkowski (EQS) 45 0:00 Łukasz Wiśniowski (EQS) 113 0:29 Bartosz Huzarski (BOA) 117 0:29 01.09-06.09 Boels Rental Ladies Tour 2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 45 13:44 05.09-06.09 Black Sea Cycling Tour 2.2 Paweł Cieślik (WHI) 6 0:23 Jacek Morajko (WIB) 16 0:23 Sylwester Janiszewski (WIB) 32 18:14 Dariusz Batek (WIB) 36 18:14 Przemysław Sobieraj (WIB) 46 25:30 Wojciech Skarzyński (WIB) 48 25:20 Bartosz Pilis (WIB) 60 31:10 05.09 Brussels Cycling Classic 1.HC Maciej Paterski (CCC) 17 0:00 Michał Kwiatkowski (EQS) 44 0:25 Łukasz Wiśniowski (EQS) 53 0:31 Leszek Pluciński (CCC) 82 2:32 Bartosz Huzarski (BOA) 137 2:32 30.08-03.09 Tour of Bulgaria 2.2 Paweł Cieślik (WHI) 11 3:57 Jacek Morajko (WIB) 22 10:59 Dariusz Batek (WIB) 46 29:08 Wojciech Skarzyński (WIB) 60 34:01 Przemysław Sobieraj (WIB) 70 37:15 Sylwester Janiszewski (WIB) 77 41:01 Bartosz Pilis (WIB) 89 50:55 29.08-30.08 Ronde van Midden-Nederland 2.2 Przemek Kasperkiewicz (AWT) 28 0:00 Marcin Białobłocki (ONE) 46 0:00 30.08 GP Ouest France - Plouay WT Łukasz Owsian (CCC) 101 3:50 29.08 GP de Plouay – Bretagne CMD Eugenia Bujak (BTC) 22 2:59 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 48 5:53 Ewelina Szybiak (VAI) 66 5:53 Katarzyna Pawłowska (DLT) 91 11:38 23.08-26.08 Trophée d'Or Féminin 2.2 Ewelina Szybiak (VAI) 22 2:21 25.08 Grand Prix des Marbriers 1.2 Marcin Białobłocki (ONE) 6 0:17 Tomasz Oljenik (El2) 9 0:32 23.08 Crescent Women World CMD Eugenia Bujak (BTC) 12 0:07 Cup Vargarda Katarzyna Niewiadoma (RBW) 21 0:13 Małgorzata Jasińska (ALE) 60 3:03 Katarzyna Pawłowska (DLT) 68 6:24 17.08-23.03 USA Pro Challenge 2.HC Bartosz Warchoł (CAT) 60 39:28 Wojciech Migdał (CAT) 72 49:58 Emanuel Piaskowy (CAT) 98 1:13:57 22.08 Puchar Ministra Obrony Narodowej 1.2 Grzegorz Stępniak (CCC) 2 0:00 Konrad Dąbkowski (AJT) 3 0:00 Mateusz Nowak (DOM) 4 0:00 Grzegorz Haba (El2) 7 0:00 Mateusz Komar (El2) 10 0:00 18.08-21.08 Tour du Limousin 2.1 Maciej Paterski (CCC) 19 0:22 Adrian Honkisz (CCC) 90 11:49 Mateusz Taciak (CCC) 101 18:14 Adrian Kurek (CCC) 103 20:52 18.08-20.08 Baltic Chain Tour 2.2 Adrian Banaszek (KLS) 33 1:50 Adam Stachowiak (KLS) 52 1:50 13.08-16.08 Czech Cycling Tour 2.1 Paweł Cieślik (WHI) 5 1:21 Paweł Franczak (AJT) 28 11:35 Michał Podlaski (AJT) 44 19:50 Kamil Gradek (AJT) 45 20:19 Przemek Kasperkiewicz (AWT) 59 25:59 Bartłomiej Matysiak (CCC) 65 29:04 Sylwester Szmyd (CCC) 76 35:29 Piotr Brożyna (CCC) 81 36:38 Łukasz Bodnar (AJT) 83 37:07 15.08-16.05 Ladies tour of Norway 2.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 15 0:21 Katarzyna Pawłowska (DLT) 20 2:50 Małgorzata Jasińska (ALE) 27 3:17 09.08-15.05 La Route de France 2.1 Eugenia Bujak (BTC) 8 3:23 09.08 Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.1 Adrian Honkisz (CCC) 1 - Łukasz Owsian (CCC) 3 0:12 Michał Podlaski (AJT) 6 0:12 Jacek Morajko (WIB) 7 0:12 Marusz Witecki (DOM) 9 0:12 09.08 Antwerpse Havenpijl 1.2 Kacper Nowicki (CCD) 140 01.08-09.08 Tour de la Guadeloupe 2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2) 10 19:44 Adam Pierzga (El2) 18 40:52 02.08-08.08 Tour de Pologne WT Tomasz Marczyński (TRK) 22 11:35 Maciej Paterski (CCC) 27 19:37 Michał Gołaś (EQS) 51 37:19 Paweł Poljański (TCS) 53 38:05 Przemysław Niemiec (LAM) 57 42:26 Marek Rutkiewicz (CCC) 61 47:35 Paweł Franczak (AJT) 75 55:03 Kamil Zieliński (DOM) 77 1:01:44 + 1el Adam Stachowiak (KLS) 80 1:02:43 Dariusz Batek (WIB) 82 1:02:49 Maciej Bodnar (TCS) 85 1:03:55 + 1ze Kamil Gradek (AJT) 87 1:04:53 Marcin Białobłocki (ONE) 102 1:18:24 + 1ze 08.08 Memoriał Henryka Łasaka 1.2 Paweł Cieślik (WHI) 4 0:00 Matusz Komar (El2) 6 0:00 Wojciech Skarżyński (El2) 8 0:00 02.08 Sparkassen Giro CMD Eugenia Bujak (BTC) 26 0:00 Ewelina Szybiak (VAI) 44 0:00 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 51 0:00 Katarzyna Pawłowska (DLT) 56 0:00 Małgorzata Jasińska (ALE) 101 0:48 02.08 Prudential RideLondon 1.HC Bartłomiej Matysiak (CCC) 26 3:05 Jakub Kaczmarek (CCC) 29 3:06 Karol Domagalski (RAL) 42 3:08 Piotr Brożyna (CCC) 49 3:08 Michał Paluta (CCC) 80 8:56 Mateusz Taciak (CCC) 109 13:06 29.07-02.08 Tour Alsace 2.2 Przemek Kasperkiewicz (AWT) 95 38:56 28.07-01.08 Dookoła Mazowsza 2.2 Grzegorz Stępniak (CCC) 1 - + 2el Konrad Tomasiak (KLS) 4 0:19 + 1ze Mateusz Nowak (DOM) 5 0:20 Tomasz Kiendyś (CCC) 7 0:24 04.07-26.07 Tour de France GT Rafał Majka (TCS) 28 1:35:06 + 1ze Michał Gołaś (EQS) 95 3:21:17 Bartosz Huzarski (BOA) 108 3:38:06 26.07 La Course by Le Tour de France Eugenia Bujak (BTC) 21 0:08 24.07-26.07 Podlasie Tour 2.2 Kamil Zieliński (DOM) 2 0:09 + 1ze Adrian Kurek (CCC) 8 0:40 + 1ze + 1el Grzegorz Stępniak (CCC) 9 0:40 17.07-23.07 Internationale Thüringen 2.1 Eugenia Bujak (BTC) 10 3:26 Rundfahrt der Frauen + 1ze + 1el Anna Plichta (El2) 33 9:58 Paulina Brzeźna (El2) 40 16:45 Katarzyna Wilkos (El2) 43 21:48 Monika Brzeźna (El2) 53 31:26 Aleksandra Kardas (El2) 60 42:39 17.07-19.07 BeNe Ladies Tour 2.2 Ewelina Szybiak (VAI) 52 1:59 14.07-19.07 Giro Ciclistico della 2.2U Gracjan Szeląg (El2) 29 43:27 Valle d'Aosta Mont Blanc 05.07-18.07 Tour of Qinghai Lake 2.HC Błażej Janiaczyk (KLS) 97 1:24:22 03.07-12.07 Giro Rosa 2.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 5 3:11 Małgorzata Jasińska (ALE) 21 28:35 Eugenia Bujak (BTC) 34 43:13 Ewelina Szybiak (VAI) 60 1:28:24 Katarzyna Pawłowska (DLT) 64 1:30:32 04.07-12.07 Int. Österreich-Rundfahrt 2.HC Paweł Poljański (TCS) 9 3:20 Sylwester Szmyd (CCC) 14 5:17 Leszek Pluciński (CCC) 51 30:03 Łukasz Owsian (CCC) 59 35:38 Maciej Paterski (CCC) 76 52:06 09.07-12.07 Tour de Feminin 2.2 Anna Plichta (El2) 3 0:34 - O cenu Českého Švýcarska Paulina Brzeźna (El2) 7 1:21 + 1ze + 2el Maja Włoszczowska (El2) 24 3:09 Monika Brzeźna (El2) 26 3:20 Aleksandra Kardas (El2) 43 5:47 Katarzyna Wilkos (El2) 57 16:20 12.07 Giro del Medio Brenta 1.2 Marcin Mrożek (El2) 9 1:46 01.07-05.07 Sibiu Cycling Tour 2.1 Marek Rutkiewicz (CCC) 25 12:16 Adrian Kurek (CCC) 59 44:06 01.07-04.07 Wyścig Solidarności 2.2 Paweł Franczak (AJT) 2 0:15 i Olimpijczyków Dariusz Batek (WIB) 7 0:30 Jakub Kaczmarek (CCC) 8 0:31 Mariusz Witecki (DOM) 10 0:32 14.06-21.06 Tour de Suisse WT Rafał Majka (TCS) 10 3:20 Michał Gołaś (EQS) 46 41:48 Sylwester Szmyd (CCC) 53 47:33 Adrian Honkisz (CCC) 61 54:19 Przemysław Niemiec (LAM) 65 58:58 Michał Kwiatkowski (EQS) 71 1:03:10 Marek Rutkiewicz (CCC) 98 1:24:53 17.06-21.06 Aviva Women's Tour 2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 19 0:42 Małgorzata Jasińska (ALE) 22 0:43 21.06 M. Grundmanna i Wizowskiego 1.2 Adam Stachowiak (KLS) 1 - Łukasz Owsian (CCC) 2 0:00 Artur Detko (DOM) 3 1:08 Paweł Brylowski (AJT) 6 1:18 Emanuel Piaskowy (CAT) 7 1:29 Konrad Tomasiak (KLS) 8 1:29 17.06-21.06 Ster ZLM Toer 2.1 Łukasz Wiśniowski (EQS) 88 16:24 18.06-21.06 Oberösterreichrundfahrt 2.2 Paweł Cieślik (WHI) 13 2:50 20.06 Korona Kocich Gór 1.2 Kamil Zieliński (DOM) 3 0:00 Emanuel Piaskowy (CAT) 4 0:00 07.06-14.06 Critérium du Dauphiné WT Paweł Poljański (TCS) 28 40:57 Bartosz Huzarski (BOA) 71 1:15:30 10.06-14.06 Euskal Emakumeen Bira 2.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 1 - 14.06 Rund um Köln 1.1 Michał Paluta (CCC) 42 1:04 Jakub Kaczmarek (CCC) 48 1:04 Łukasz Wiśniowski (EQS) 62 1:11 14.06 Velothon Wales 1.1 Marcin Białobłocki (ONE) 5 1:00 Karol Domagalski (RAL) 26 1:00 12.06-14.06 Małopolski Wyścig Górski 2.2 Kamil Zieliński (DOM) 5 0:24 Dariusz Batek (WIB) 6 0:24 Emanuel Piaskowy (CAT) 7 0:24 Adrian Kurek (CCC) 24 3:31 + 1ze 10.06-14.06 Okolo Slovenska 2.2 Paweł Cieślik (WHI) 3 0:15 Bartosz Warchoł (CAT) 24 4:11 Przemek Kasperkiewicz (AWT) 51 9:49 14.06 Frauen Grand Prix Gippingen 1.2 Sylwia Kapusta-Szydłak (El2) 31 5:45 Natalia Mielnik (El2) 51 11:31 Lucja Pietrzak (El2) 52 11:31 Paulina Cywińska (El2) 56 14:15 Monika Kopińska (El2) 58 14:15 12.06 Ljubljana-Domzale-Ljubljana 1.2 Eugenia Bujak (BTC) 9 1:30 11.06 GP du canton d'Argovie 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 53 0:00 09.06 Durango-Durango Emakumeen Saria 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 2 0:00 07.06 The Parx Casino Philly CC CMD Eugenia Bujak (BTC) 12 0:13 07.06 M.Philippe Van Coningsloo 1.2 Przemek Kasperkiewicz (AWT) 87 0:36 05.05-07.06 Auensteiner- Radsporttage 2.2 Paulina Brzeźna (El2) 5 2:10 Anna Plichta (El2) 9 3:37 Ewelina Szybiak (VAI) 32 12:37 Agnieszka Skalniak (El2) 46 21:44 Katarzyna Wilkos (El2) 49 26:19 09.05-31.05 Giro d'Italia GT Przemysław Niemiec (LAM) 40 2:39:20 Sylwester Szmyd (CCC) 45 2:45:21 Maciej Paterski (CCC) 79 3:58:14 Marek Rutkiewicz (CCC) 81 4:00:37 Łukasz Owsian (CCC) 118 5:04:07 Bartłomiej Matysiak (CCC) 140 5:37:55 27.05-31.05 Tour des Fjords 2.1 Paweł Bernas (AJT) 22 1:32 Paweł Franczak (AJT) 66 29:58 Michał Podlaski (AJT) 83 47:36 31.05 Garmin Velothon Berlin 1.1 Grzegorz Stępniak (CCC) 24 0:00 Michał Paluta (CCC) 30 0:00 Tomasz Kiendyś (CCC) 46 0:00 Eryk Latoń (CCC) 48 0:00 Adrian Kurek (CCC) 54 0:00 Mateusz Taciak (CCC) 72 0:18 29.05-31.05 Tour de Gironde 2.2 Paweł Cieślik (WHI) 20 0:23 Grzegorz Kwiatkowski (El2) 28 0:23 31.05 Paris-Roubaix Espoirs 1.2U Przemek Kasperkiewicz (AWT) 11 1:25 31.05 Horizon Park Classic 1.2 Dariusz Batek (WIB) 8 0:00 Adam Stachowiak (KLS) 15 3:36 Wojciech Skarżyński (WIB) 22 5:47 Przemysław Sobieraj (WIB) 47 9:23 31.05 Gooik-Geraardsbergen-Gooik 1.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 13 0:29 31.05 Winston Salem Cycling Classic 1.2 Eugenia Bujak (BTC) 13 31.05 SwissEver GP Cham-Hagendorn 1.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 7 0:08 Ewelina Szybiak (VAI) 21 0:08 Paulina Guz (El2) 22 0:08 Lucja Pietrzak (El2) 47 3:07 Monika Kopińska (El2) 48 3:48 Sylwia Kapusta-Szydlak (El2) 50 3:48 Paulina Cywińska (El2) 54 3:48 Karolina Karasiewicz (El2) 70 9:26 30.05 Horizon Park Race Maidan 1.2 Dariusz Batek (WIB) 4 0:43 Sylwester Janiszewski (WIB) 11 2:09 Wojciech Skarżyński (WIB) 27 2:09 Wojciech Pszczolarski (SKC) 35 2:09 29.05-30.05 Tour of Estonia 2.1 Błażej Janiaczyk (KLS) 4 0:11 Adrian Banaszek (KLS) 38 1:00 29.05 Boels Rental Hills Classic 1.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 3 0:00 29.05 Horizon Park Race 1.2 Sylwester Janiszewski (WIB) 16 4:44 for Peace Wojciech Skarżyński (WIB) 24 5:02 Wojciech Pszczolarski (SKC) 28 5:02 Dariusz Batek (WIB) 33 5:02 Bartosz Pilis (WIB) 45 7:30 20.05-24.05 Bałtyk-Karkonosze Tour 2.2 Leszek Pluciński (CCC) 1 - + 1el Mateusz Taciak (CCC) 2 0:25 + 1ze Kamil Zieliński (DOM) 9 1:56 + 1ze Grzegorz Stępniak (CCC) - - + 1ze 23.05 Visegrad V4 Race - GP Hungary 1.2 Przemysław Sobieraj (WIB) 2 0:00 Błażej Janiaczyk (KLS) 3 0:00 16.05-19.05 Tour of Black Sea 2.2 Tomasz Marczyński (TRK) 1 - + 1ze + 3el 13.05-17.05 Bayern Rundfahrt 2.HC Bartosz Huzarski (BOA) 113 26:38 15.05-17.05 Tour de Picardie 2.1 Przemek Kasperkiewicz (AWT) 20 0:26 17.05 Visegrad V4 Race - GP Polski 1.2 Bartosz Warchoł (CAT) 1 - Leszek Pluciński (CCC) 2 1:26 Adam Stachowiak (KLS) 4 1:36 Emanuel Piaskowy (CAT) 5 1:59 Dariusz Batek (WIB) 6 1:59 Michał Podlaski (AJT) 7 1:59 Adrian Honkisz (CCC) 10 2:03 16.05 Visegrad 4 Bicycle Race - 1.2 Paweł Bernas (AJT) 1 - GP Czech Republic Dariusz Batek (WIB) 4 0:03 Bartosz Warchoł (CAT) 6 0:03 Michał Podlaski (AJT) 10 0:26 14.05-16.05 Tour de Berlin 2.2U Patryk Talaga (CAT) 55 2:56 08.05-10.05 Tour of California Women 2.1 Małgorzata Jasińska (ALE) 16 1:48 06.05-10.05 Tour d'Azerbaidjan 2.1 Emanuel Piaskowy (CAT) 14 4:01 06.05-09.05 Szlakiem Grodów Piastowskich 2.2 Paweł Bernas (AJT) 1 - + 1ze + 1el Mateusz Taciak (CCC) 2 0:07 Dariusz Batek (WIB) 4 0:10 Adam Stachowiak (KLS) 5 0:14 Paweł Cieślik (WHI) 6 0:14 Bartosz Warchoł (CAT) 9 0:14 Paweł Franczak (AJT) 11 0:26 + 1el Sylwester Janiszewski (WIB) 67 38:46 + 1ze 28.04-03.05 Tour de Romandie WT Rafał Majka (TCS) 7 1:24 Paweł Poljański (TCS) 39 11:04 Przemysław Niemiec (LAM) 51 19:33 26.04-03.05 Tour of Turkey 2.HC Tomasz Marczyński (TRK) 8 2:02 Adrian Honkisz (CCC) 50 24:01 Tomasz Kiendyś (CCC) 57 27:25 01.05-03.05 Tour de Yorkshire 2.1 Karol Domagalski (RAL) 26 8:07 Marcin Białobłocki (ONE) 28 9:16 01.05-03.05 Festival Luxembourgeois 2.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 14 0:27 du cyclisme féminin Małgorzata Jasińska (ALE) 24 0:53 Elsy Jacobs Katarzyna Pawłowska (DLT) 29 4:38 30.04-03.05 Gracia Orlova 2.2 Eugenia Bujak (BTC) 3 0:32 Paula Gorycka (El2) 11 7:17 P. Brzeźna-Bentkowska (El2) 15 8:14 Monika Żur (El2) 19 7:47 Monika Brzeźna (El2) 26 9:24 Agnieszka Skalniak (El2) 27 9:27 28.04-03.05 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Piotr Konwa (El2) 8 0:26 Patryk Stosz (CCC) 9 0:38 02.05 M. Romana Siemińskiego 1.2 Konrad Dąbkowski (AJT) 2 0:00 Mateusz Nowak (DOM) 4 0:00 Adrian Banaszek (KLS) 5 0:00 Sylwester Janiszewski (WIB) 6 0:00 Grzegorz Haba (El2) 7 0:00 Adrian Tekliński (AJT) 9 0:00 Wojciech Skarzyński (WIB) 10 0:00 01.05 M. Andrzeja Trochanowskiego 1.2 Mateusz Nowak (DOM) 1 - Paweł Franczak (AJT) 2 0:00 Kacper Gronkiewicz (KLS) 3 0:00 Adrian Banaszek (KLS) 5 0:00 Sylwester Janiszewski (WIB) 6 0:00 Łukasz Bodnar (AJT) 7 0:00 Adrian Tekliński (AJT) 10 0:00 26.04 Liege-Bastogne-Liege WT Michał Kwiatkowski (EQS) 21 0:58 Rafał Majka (TCS) 33 1:10 22.04-26.04 Tour of Croatia 2.1 Maciej Paterski (CCC) 1 - + 2ze + 2el Sylwester Szmyd (CCC) 3 1:18 Marek Rutkiewicz (CCC) 9 4:09 Michał Podlaski (AJT) 11 5:07 Bartłomiej Matysiak (CCC) 35 19:54 Paweł Franczak (AJT) 40 25:45 Jarosław Marycz (CCC) 45 27:21 Adrian Kurek (CCC) 50 30:00 Paweł Bernas (AJT) 52 30:37 Wojciech Migdał (CAT) 59 35:02 Łukasz Bodnar (AJT) 88 40:42 Kamil Gradek (AJT) 93 41:37 Paweł Brylowski (AJT) 98 45:50 26.04 Dwars door de Westhoek 1.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 15 0:30 Małgorzata Jasińska (ALE) 36 0:38 26.04 La Roue Tourangelle Région Centre 1.1 Kacper Nowicki (CCD) 85 4:29 26.04 Rutland - Melton 1.2 Marcin Białobłocki (ONE) 24 0:00 International CiCLE Classic Karol Domagalski (RAL) 33 0:15 25.04 EPZ Omloop van Borsele 1.1 Katarzyna Pawłowska (DLT) 17 0:00 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 49 0:00 Małgorzata Jasińska (ALE) 53 0:00 22.04 Fleche Wallonne WT Michał Kwiatkowski (EQS) 33 0:38 Rafał Majka (TCS) 82 3:33 Michał Gołaś (EQS) 100 7:11 22.04 Fleche Wallonne Féminine CDM Katarzyna Niewiadoma (RBW) 5 0:40 Eugenia Bujak (BTC) 26 2:36 Małgorzata Jasińska (ALE) 33 4:03 19.04 Amstel Gold Race WT Michał Kwiatkowski (EQS) 1 - Maciej Paterski (CCC) 9 0:00 Marek Rutkiewicz (CCC) 81 5:47 Bartłomiej Matysiak (CCC) 90 6:42 Michał Gołaś (EQS) 97 6:47 Jarosław Marycz (CCC) 118 8:59 19.04 Ronde van Gelderland 1.2 Katarzyna Pawłowska (DLT) 5 0:00 Eugenia Bujak (BTC) 9 0:00 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 32 0:00 19.04 Belgrade Banjaluka II 1.2 Wojciech Migdał (CAT) 75 11:36 Emanuel Piaskowy (CAT) 98 12:02 18.04 Belgrade Banjaluka I 1.2 Wojciech Migdał (CAT) 26 0:00 Emanuel Piaskowy (CAT) 32 0:00 15.04 De Brabantse Pijl 1.HC Maciej Paterski (CCC) 9 0:02 Jarosław Marycz (CCC) 81 5:53 Bartłomiej Matysiak (CCC) 82 5:53 12.04 Paryż-Roubaix WT Maciej Bodnar (TCS) 78 7:56 03.04-12.04 Tour du Maroc 2.2 Tomasz Marczyński (TRK) 1 - + 3ze + 7el 10.04-12.04 Circuit des Ardennes 2.2 Adam Stachowiak (KLS) 22 0:54 Błażej Janiaczyk (KLS) 23 0:54 Adrian Banaszek (KLS) 94 52:38 06.04-11.04 Vuelta al Pais Vasco WT Michał Kwiatkowski (EQS) 8 1:15 Rafał Majka (TCS) 15 3:11 Paweł Poljański (TCS) 35 14:17 Michał Gołaś (EQS) 63 39:50 08.04 Scheldeprijs 1.HC Maciej Bodnar (TCS) 70 1:32 06.04 Grand Prix de Dottignies 1.2 Eugenia Bujak (BTC) 27 0:00 Małgorzata Jasińska (ALE) 56 0:00 06.04 Giro Belvedere di Villa 1.2U Jakub Kaczmarek (CCC) 27 1:10 di Cordignano Michał Paluta (CCC) 35 1:10 Patryk Stosz (CCC) 39 1:10 Wojciech Franczak (El2) 51 2:10 Patryk Złotowicz (El2) 57 2:30 Norbert Krakowiak (El2) 67 2:30 Piotr Brożyna (CCC) 70 2:30 05.04 Ronde van Vlaanderen kobiet CMD Eugenia Bujak (BTC) 17 3:30 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 22 3:30 Małgorzata Jasińska (ALE) 48 6:16 05.04 Vuelta Ciclista a La Rioja 1.1 Przemek Kasperkiewicz (AWT) 46 0:05 05.04 GP Adria Mobil 1.2 Paweł Cieślik (WHI) 45 0:00 05.04 Trofeo PIVA 1.2U Jakub Kaczmarek (CCC) 24 0:18 Piotr Brożyna (CCC) 47 0:43 Patryk Stosz (CCC) 61 0:43 Michał Paluta (CCC) 65 0:43 04.04 Volta Limburg Classic 1.1 Maciej Paterski (CCC) 2 0:27 04.04 GP Miguel Indurain 1.1 Przemek Kasperkiewicz (AWT) 69 12:38 23.03-29.03 Volta a Catalunya WT Maciej Paterski (CCC) 42 27:48 + 1ze + 2el Sylwester Szmyd (CCC) 85 58:03 Adrian Honkisz (CCC) 97 1:10:01 Marek Rutkiewicz (CCC) 99 1:11:41 29.03 Trofeo Alfredo Binda CMD Katarzyna Niewiadoma (RBW) 13 1:31 Eugenia Bujak (BTC) 16 1:31 Anna Plichta (El2) 23 1:31 Monika Brzeźna (El2) 53 6:46 Małgorzata Jasińska (ALE) 62 6:46 Paulina Brzeźna (El2) 64 6:46 28.03-29.03 Critérium International 2.HC Paweł Poljański (TCS) 25 3:33 26.03-29.03 Settimana Internazionale 2.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 67 41:22 Coppi e Bartali Tomasz Kiendyś (CCC) 79 46:56 Jarosław Marycz (CCC) 80 46:56 25.03-29.03 Volta ao Alentejo 2.2 Paweł Bernas (AJT) 1 - + 1ze + 1el Michał Podlaski (AJT) 13 0:26 Łukasz Bodnar (AJT) 37 0:51 Paweł Franczak (AJT) 62 9:36 Paweł Brylowski (AJT) 96 21:41 23.03-29.03 Tour de Normandie 2.2 Przemek Kasperkiewicz (AWT) 58 29:41 27.03 E3 Harelbeke WT Maciej Bodnar (TCS) 85 3:21 25.03 Dwars door Vlaanderen 1.HC Michał Kwiatkowski (EQS) 4 0:02 22.03 Mediolan-San Remo WT Maciej Paterski (CCC) 22 0:00 Michał Kwiatkowski (EQS) 67 4:56 Michał Gołaś (EQS) 86 4:59 Bartłomiej Matysiak (CCC) 88 4:59 Bartosz Huzarski (BOA) 98 4:59 Maciej Bodnar (TCS) 125 11:30 Adrian Kurek (CCC) 134 11:37 Jarosław Marycz (CCC) 150 14:58 Tomasz Kiendyś (CCC) 153 14:58 21.03-22.03 GP Liberty Seguros 2.2 Paweł Bernas (AJT) 2 0:03 + 1ze + 1el Paweł Franczak (AJT) 9 0:18 Michał Podlaski (AJT) 32 0:29 Łukasz Bodnar (AJT) 94 18:49 Kamil Gradek (AJT) 97 18:49 19.03-22.03 Grand Prix of Sochi 2.2 Adam Stachowiak (KLS) 10 1:54 Błażej Janiaczyk (KLS) 63 6:43 Adrian Banaszek (KLS) 108 12:56 21.03 Ronde Van Zeeland Seaports 1.1 Łukasz Wiśniowski (EQS) 3 0:00 20.03 Handzame Classic 1.1 Grzegorz Stępniak (CCC) 49 0:13 Adrian Honkisz (CCC) 112 0:13 Łukasz Wiśniowski (EQS) 119 0:13 Mateusz Taciak (CCC) 136 0:41 19.03 GP Nobili Rubinetterie 1.1 Maciej Paterski (CCC) 46 0:00 Sylwester Szmyd (CCC) 48 0:00 Tomasz Kiendyś (CCC) 64 0:00 Bartłomiej Matysiak (CCC) 100 0:00 Adrian Kurek (CCC) 124 0:00 18.03 Nokere Koerse 1.1 Grzegorz Stępniak (CCC) 52 0:00 - Danilith Classic Łukasz Wiśniowski (EQS) 66 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 92 0:00 Mateusz Taciak (CCC) 160 0:00 Jarosław Marycz (CCC) 161 0:00 18.03 Grand Prix of Sochi Mayor 1.2 Adam Stachowiak (KLS) 7 0:45 Błażej Janiaczyk (KLS) 43 4:17 Adrian Banaszek (KLS) 119 12:16 11.03-17.03 Tirreno-Adriatico WT Przemysław Niemiec (LAM) 12 1:23 Maciej Bodnar (TCS) 97 42:09 Bartosz Huzarski (BOA) 129 56:43 17.03 Sochi Cup 1.2 Adam Stachowiak (KLS) 6 1:57 08.03-15.03 Paryż-Nicea WT Michał Kwiatkowski (EQS) 2 0:30 + 1ze + 5el Michał Gołaś (EQS) 25 17:10 Rafał Majka (TCS) 68 40:19 Paweł Poljański (TCS) 77 47:07 08.03-15.03 Le Tour de Langkawi 2.HC Tomasz Marczyński (TRK) 19 2:18 15.03 Energiewacht 1.1 Jarosław Marycz (CCC) 75 1:07 Dwars door Drenthe Adrian Kurek (CCC) 98 2:04 12.03-15.03 Istrian Spring Trophy 2.2 Bartłomiej Matysiak (CCC) 22 1:05 Eryk Latoń (CCC) 31 1:18 Jakub Kaczmarek (CCC) 37 1:24 Emanuel Piaskowy (CAT) 52 1:40 Michał Paluta (CCC) 65 2:15 Piotr Brożyna (CCC) 108 4:17 Patryk Talaga (CAT) 122 5:44 Wojciech Migdał (CAT) 129 6:18 Patryk Stosz (CCC) 159 19:10 15.03 Kattekoers 1.2 Przemek Kasperkiewicz (AWT) 99 2:44 15.03 Omloop van het Waasland 1.2 Karol Domagalski (RAL) 28 0:00 15.03 Novilon Eurocup 1.2 Eugenia Bujak (BTC) 16 0:00 Małgorzata Jasińska (ALE) 30 0:17 14.03 Boels Rental Ronde CDM Eugenia Bujak (BTC) 48 5:14 van Drenthe Małgorzata Jasińska (ALE) 63 5:14 12.03 Acht van Westerveld 1.2 Małgorzata Jasińska (ALE) 40 1:45 06.03-08.03 Driedaagse van 2.1 Łukasz Wiśniowski (EQS) 10 0:21 West Vlaanderen 07.03-08.03 Troféu Alpendre 2.2 Kamil Gradek (AJT) 6 0:24 Internacional Paweł Bernas (AJT) 24 0:30 do Guardiana 07.03 Strade Bianche 1.HC Przemysław Niemiec (LAM) 9 1:03 Maciej Bodnar (TCS) 32 5:13 07.03 Strade Bianche Donne 1.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 6 0:52 Eugenia Bujak (BTC) 23 4:19 Małgorzata Jasińska (ALE) 37 8:23 Ewelina Szybiak (VAI) 56 11:47 07.03 Porec Trophy 1.2 Bartłomiej Matysiak (CCC) 5 0:00 Emanuel Piaskowy (CAT) 48 0:00 Patryk Stosz (CCC) 54 0:00 Jakub Kaczmarek (CCC) 67 0:00 Michał Paluta (CCC) 68 0:00 Patryk Talaga (CAT) 77 0:00 Wojciech Pszczolarski (SKC) 105 0:00 Eryk Latoń (CCC) 112 0:00 Piotr Brożyna (CCC) 138 1:46 04.03 Le Samyn 1.1 Łukasz Wiśniowski (EQS) 47 0:49 Tomasz Kiendyś (CCC) 84 8:09 04.03 Le Samyn des Dames 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 15 0:00 04.03 Umag Trophy 1.2 Bartłomiej Matysiak (CCC) 5 0:00 Michał Paluta (CCC) 33 0:26 Patryk Talaga (CAT) 42 0:26 Wojciech Migdał (CAT) 43 0:26 Wojciech Pszczolarski (SKC) 47 0:26 Eryk Latoń (CCC) 50 0:26 Emanuel Piaskowy (CAT) 62 0:26 Patryk Stosz (CCC) 142 3:33 Jakub Kaczmarek (CCC) 167 11:45 Piotr Brożyna (CCC) 168 11:45 01.03 GP Citta di Lugano 1.HC Przemysław Niemiec (LAM) 15 0:00 01.03 Kuurne-Bruxelles-Kuurne 1.1 Adrian Kurek (CCC) 36 0:04 Łukasz Wiśniowski (EQS) 78 0:30 01.03 Classica I. Loule Capital 1.2 Paweł Bernas (AJT) 40 9:14 Capital E. do Desporto 28.02 Omloop Het Nieuwsblad 1.HC Adrian Kurek (CCC) 67 10:19 28.02 Omloop Het Nieuwsblad 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 16 0:14 Ladies 28.02 Ster van Zwolle 1.2 Przemek Kasperkiewicz (AWT) 115 9:17 17.02-22.02 Tour of Oman 2.HC Rafał Majka (TCS) 4 0:32 Bartosz Huzarski (BOA) 16 2:27 Paweł Poljański (TCS) 79 14:06 18.02-22.02 Vuelta a Andalucia 2.1 Sylwester Szmyd (CCC) 31 12:53 Maciej Paterski (CCC) 37 16:00 Adrian Honkisz (CCC) 105 47:29 18.02-22.02 Volta ao Algarve 2.1 Michał Kwiatkowski (EQS) 2 0:27 Michał Gołaś (EQS) 54 11:18 Kamil Gradek (AJT) 62 14:17 Michał Podlaski (AJT) 87 24:40 Paweł Bernas (AJT) 129 33:01 Paweł Franczak (AJT) 131 33:05 Łukasz Bodnar (AJT) 132 33:05 Paweł Brylowski (AJT) 154 39:52 21.02-22.02 Tour du Haut Var-matin 2.1 Mateusz Taciak (CCC) 92 13:19 Adrian Kurek (CCC) 100 14:37 19.02 Trofeo Laigueglia 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 24 0:00 15.02 Clasica de Almeria 1.1 Maciej Paterski (CCC) 11 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 27 0:00 Łukasz Owsian (CCC) 31 0:00 Barłomiej Matysiak (CCC) 97 5:15 14.02 Vuelta a Murcia 1.1 Maciej Paterski (CCC) 6 0:10 Kamil Gradek (AJT) 27 0:45 Łukasz Owsian (CCC) 49 9:34 Paweł Franczak (AJT) 50 10:50 Adrian Honkisz (CCC) 65 10:50 Leszek Pluciński (CCC) 83 15:02 Michał Podlaski (AJT) 85 15:02 Łukasz Bodnar (AJT) 98 16:05 08.02-13.02 Tour of Qatar 2.HC Maciej Bodnar (TCS) 2 0:06 08.02 G.P. Costa degli 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 22 0:00 Etruschi 04.02-08.02 Etoile de Besseges 2.1 Adrian Honkisz (CCC) 69 4:23 Marek Rutkiewicz (CCC) 129 23:11 Mateusz Taciak (CCC) 132 24:31 04.02-07.02 Dubai Tour 2.HC Łukasz Owsian (CCC) 56 6:03 Grzegorz Stępniak (CCC) 67 8:54 Jarosław Marycz (CCC) 73 7:08 Adrian Kurek (CCC) 74 7:09 Maciej Paterski (CCC) 80 8:35 Łukasz Wiśniowski (EQS) 81 9:10 Sylwester Szmyd (CCC) 98 11:30 01.02 GP Cycliste 1.1 Tomasz Kiendyś (CCC) 17 0:00 la Marseillaise Adrian Honkisz (CCC) 48 0:00 Mateusz Taciak (CCC) 116 11:53 01.02 Trofeo Playa de Palma 1.1 Grzegorz Stępniak (CCC) 14 0:00 Paweł Franczak (AJT) 26 0:05 Maciej Paterski (CCC) 29 0:05 Eryk Latoń (CCC) 55 0:47 Adrian Kurek (CCC) 74 1:03 Kamil Gradek (AJT) 112 2:24 Łukasz Bodnar (AJT) 115 2:46 Michał Podlaski (AJT) 116 2:46 31.01 Trofeo Serra de Tramuntana 1.1 Maciej Paterski (CCC) 14 7:17 Paweł Bernas (AJT) 21 8:19 Łukasz Owsian (CCC) 29 8:19 30.01 Trofeo Andratx 1.1 Sylwester Szmyd (CCC) 16 0:34 Adrian Honkisz (CCC) 51 8:22 Paweł Bernas (AJT) 53 8:22 Michał Podlaski (AJT) 74 13:41 Kamil Gradek (AJT) 79 13:41 Łukasz Owsian (CCC) 90 13:41 Marek Rutkiewicz (CCC) 112 17:14 Mateusz Taciak (CCC) 125 17:14 Paweł Franczak (AJT) 133 17:14 29.01 Trofeo Santanyi 1.1 Paweł Franczak (AJT) 13 0:00 Maciej Paterski (CCC) 16 0:00 Jarosław Marycz (CCC) 34 0:00 Paweł Bernas (AJT) 55 0:16 Łukasz Bodnar (AJT) 56 0:16 Kamil Gradek (AJT) 57 0:16 Tomasz Kiendyś (CCC) 109 3:31 Konrad Dąbkowski (AJT) 114 3:31 Tomasz Mickiewicz (AJT) 118 3:31 Grzegorz Stępniak (CCC) 139 3:31 19.01-25.01 Tour de San Luis 2.1 Przemysław Niemiec (LAM) 13 7:27 Emanuel Piaskowy (CAT) 39 19:50 Michał Kwiatkowski (EQS) 66 29:36 Michał Gołaś (EQS) 72 31:47 Łukasz Wiśniowski (EQS) 84 36:14 Wojciech Migdał (CAT) 91 39:38
ze – zwycięstwo etapowe
el – lider wyścigu
AJT : ACTIVEJET TEAM
AWT : AWT GREENWAY
BOA : BORA-ARGON 18
CCC : CCC SPRANDI POLKOWICE
CAT : CYCLING ACADEMY TEAM
EQS : ETIXX – QUICK STEP
KLS : KOLSS-BDC TEAM
LAM : LAMPRE – MERIDA
ONE : ONE PRO CYCLING
SKC : SKC TUFO PROSTEJOV
RAL : TEAM RALEIGH GAC
TCS : TINKOFF – SAXO
TFR : TREK FACTORY RACING
TRK : TORKU SEKERSPOR
WHI : WHIRLPOOL – AUTHOR
WIB : WIBATECH FUJI
ALE : ALE CIPOLLINI
BTC : BTC CITY LJUBLJANA
DLT : BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
RBW : RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM
VAI : AROMITALIA VAIANO
Zapowiedź 2. etapu Giro d’Italia 2024. 5 maja (niedziela): San Francesco al Campo – Oropa (161 km ⭐️⭐️⭐️).
Ekwadorczyk Jhonatan Narvaez (Ineos Grenadiers) wygrał pierwszy etap 107. edycji Giro d’Italia i został liderem wyścigu.
Marianne Vos (Team Visma | Lease a Bike) triumfowała w Sigüenza w siódmym dniu La Vuelta Femenina.
Pod nieobecność ubiegłorocznego zwycięzcy, Primoza Roglica, z numerem jeden pojedzie drugi zawodnik tamtego wyścigu Geriant Thomas.
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.