Ściana płaczu 2015

Wyniki polskiego peletonu w wyścigach z kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej w sezonie 2015.

Zwycięstwa

Tomasz Marczyński (Torku Şekerspor) – 7
trzy etapy Tour du Maroc (2.2)
klasyfikacja końcowa Tour du Maroc (2.2)
etap Tour of Black Sea (2.2)
klasyfikacja końcowa Tour of Black Sea (2.2)
mistrz Polski w wyścigu ze startu wspólnego

Paweł Bernas (ActiveJet Team) – 6
etap GP Liberty Seguros-Troféu Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina (2.2)
etap Volta ao Alentejo (2.2)
klasyfikacja końcowa Volta ao Alentejo (2.2)
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2)
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic (1.2)

Maciej Paterski (CCC Sprandi Polkowice) – 4
etap Volta a Catalunya (WT)
2 etapy Tour of Croatia (2.1)
klasyfikacja końcowa Tour of Croatia (2.1)

Małgorzata Jasińska (Ale Cipollini) - 3
mistrzyni Polski w wyścigu ze startu wspólnego
etap Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini (2.2)
klasyfikacja końcowa Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini (2.2)

Marcin Białobłocki (One Pro Cycling) - 2
mistrz Polski w wyścigu indywidualnym na czas
etap Tour de Pologne (WT)

Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana) - 2
mistrzyni Polski w wyścigu indywidualnym na czas
etap Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen (2.1)

Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) - 2
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
etap Podlasie Tour (2.2)

Michał Kwiatkowski (Etixx-Quick Step) - 2
prolog Paryż-Nicea (WT)
Amstel Gold Race (WT)

Grzegorz Stępniak (CCC Sprandi Polkowice) – 2
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)
klasyfikacja końcowa Dookoła Mazowsza (2.2)

Kamil Zieliński (Domin Sport) - 2
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)
etap Podlasie Tour (2.2)

Maciej Bodnar (Tinkoff-Saxo) - 1
etap Tour de Pologne (WT)

Paulina Brzeźna-Bentkowska (TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team) - 1
etap Tour de Feminin – O cenu Českého Švýcarska 2015 (2.2)

Michał Gołaś (Etixx-Quick Step) – 1
Kampioenschap van Vlaanderen (1.1)

Adrian Honkisz (CCC Sprandi Polkowice) - 1
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)

Sylwester Janiszewski (Wibatech Fuji) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2)

Małgorzata Jasińska (Ale Cipollini) - 1
mistrzyni Polski w wyścigu ze startu wspólnego

Rafał Majka (Tinkoff-Saxo) - 1
etap Tour de France (GT)

Katarzyna Niewiadoma (Rabo Liv) - 1
klasyfikacja końcowa Euskal Emakumeen Bira (2.1)

Mateusz Nowak (Domin Sport) - 1
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)

Leszek Pluciński (CCC Sprandi Polkowice) – 1
klasyfikacja końcowa Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Adam Stachowiak (Kolss BDC Team) - 1
Memoriał im. J. Grundmanna and J. Wizowskiego (1.2)

Mateusz Taciak (CCC Sprandi Polkowice) – 1
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Konrad Tomasiak (Kolss BDC Team) - 1
prolog Dookoła Mazowsza (2.2)

Bartosz Warchoł (Cycling Academy Team) - 1
Visegrad V4 Race - GP Polski (1.2)

Zwycięstwa zespoły

CCC Sprandi Polkowice – 17
etap Volta a Catalunya (WT) – Maciej Paterski
etap jazdy drużynowej Settimana Internazionale Coppi e Bartali (2.1)
etap Tour of Croatia (2.1) - Grega Bole (Slo)
2 etapy Tour of Croatia (2.1) - Maciej Paterski
klasyfikacja końcowa Tour of Croatia (2.1) - Maciej Paterski
etap Tour of Turkey (2.HC) - Davide Rebellin (Ita)
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Grzegorz Stępniak
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Mateusz Taciak
klasyfikacja końcowa Tour (2.2) - Leszek Pluciński
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Adrian Kurek
mistrz Bułgarii w jeździe indywidualnej na czas - Nikolay Mihaylov
mistrz Bułgarii w wyścigu ze startu wspólnego - Nikolay Mihaylov
etap Podlasie Tour (2.2) - Adrian Kurek
klasyfikacja końcowa Dookoła Mazowsza (2.2) - Grzegorz Stępniak
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) - Adrian Honkisz
Coppa Agostoni - Giro delle Brianze (1.1) - Davide Rebellin (Ita)

ActiveJet Team - 6
etap GP Liberty Seguros-Troféu Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina (2.2) - Paweł Bernas
etap Volta ao Alentejo (2.2) - Paweł Bernas
klasyfikacja końcowa Volta ao Alentejo (2.2) - Paweł Bernas
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2) – Paweł Bernas
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2) – Paweł Bernas
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic (1.2) - Paweł Bernas

Domin Sport - 3
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) - Mateusz Nowak
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Kamil Zieliński
etap Podlasie Tour (2.2) - Kamil Zieliński

TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team - 1
etap Tour de Feminin – O cenu Českého Švýcarska 2015 (2.2) - Paulina Brzeźna-Bentkowska

Wibatech Fuji - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.2) - Sylwester Janiszewski


Klasyfikacja 2015 by Andrzej Dembe
juniorzy


20.10-28.10 Tour of Hainan           2.HC Szymon Rekita (TFR)            9      0:26
                                          Łukasz Owsian (CCC)           14      0:36
                                          Adran Honkisz (CCC)           17      0:39
                                          Jarosław Marycz (CCC)         18      1:03
                                          Leszek Pluciński (CCC)        44      4:53
                                          Eryk Latoń (CCC)              90     26:05
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)       91     26:05

18.10       Chrono des Nations        1.1 Marcin Białobłocki (ONE)       2      1:12

11.10-18.10 Tour of China II          2.1 Adrian Banaszek (KLS)         44      0:45
                                          Adam Stachowiak (KLS)         48      0:45

11.10       Paryż-Tour               1.HC Maciej Bodnar (TCS)           89     16:24

08.10-11.10 Abu Dhabi Tour            2.1 Łukasz Wiśniowski (EQS)       72     20:47

11.10       Gran Premio Bruno Beghelli 1.HC Adrian Honkisz (CCC)        25      0:00
                                          Łukasz Owsian (CCC)           31      0:00
                                          Eryk Latoń (CCC)              60      1:07
                                          Jarosław Marycz (CCC)         65      1:07
                                          Leszek Pluciński (CCC)        73      1:45
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)       81      1:45

11.10       Paryż-Tours Espoirs      1.2U Przemek Kasperkiewicz (AWT)   57      3:53

10.10       Giro dell'Emilia Donne    1.1 Małgorzata Jasińska (ALE)      5      0:21
                                          Ewelina Szybiak (VAI)         17      0:54

02.10-09.10 Tour of China I           2.1 Adrian Banaszek (KLS)         64     14:26
                                          Adam Stachowiak (KLS)         75     18:21

08.10       Paryż-Bourges             1.1 Maciej Bodnar (TCS)           23      0:00

08.10       Coppa Sabatini            1.1 Adran Honkisz (CCC)           49      0:00
                                          Łukasz Owsian (CCC)           50      0:00
                                          Przemysław Niemiec (LAM)      55      1:05
                                          Leszek Pluciński (CCC)        61      1:30

06.10       Binche - Chimay - Binche  1.1 Maciej Bodnar (TCS)           27      0:35

04.10       Il Lombardia               WT Michał Kwiatkowski (EQS)      54      9:41
                                          Maciej Paterski (CCC)         68     15:01
                                          Rafał Majka (TCS)             69     15:01
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         80     19:49
                                          Łukasz Owsian (CCC)           82     19:49
                                          Adrian Honkisz (CCC)          86     19:49

04.10       Tour of Almaty            1.1 Bartosz Warchoł (CAT)         18      7:02
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        21      7:02

03.10       Sparkassen Münsterland Giro 1.HC Jakub Kaczmarek (CCC)      25      0:06
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     82      2:33

02.10       Gran Piemonte            1.HC Łukasz Wiśniowski (EQS)       23      0:09
                                          Szymon Rekita (TFR)           66      8:04

01.10       Mediolan-Turyn           1.HC Rafał Majka (TCS)              2      0:16
                                          Paweł Poljański (TCS)         25      1:42
                                          Szymon Rekita (TFR)           98     11:11

30.09       Tre Valli Varesine       1.HC Adrian Honkisz (CCC)          24      0:36
                                          Łukasz Owsian (CCC)           36      3:44
                                          Leszek Pluciński (CCC)        60      7:23

29.09       Ruota d'Oro-GP Festa del Perdono 1.2U Gracjan Szeląg (El2)  46      1:55

27.09       MŚ - start wspólny         CM Michał Kwiatkowski (EQS)       8      0:03
                                          Tomasz Marczyński (TRK)       39      0:40
                                          Michał Gołaś (EQS)            54      0:55
                                          Maciej Paterski (CCC)         59      1:10
                                          Rafał Majka (TCS)             74      2:50

26.09       MŚ - start wspólny kobiet  CM Katarzyna Niewiadoma (RBW)     7      0:00
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     21      0:17
                                          Eugenia Bujak (BTC)           42      0:52
                                          Anna Plichta (El2)            52      0:52
                                          Monika Brzeźna (El2)          70      5:41

23.09       MŚ - jazda na czas         CM Maciej Bodnar (TCS)            8      1:17
                                          Marcin Białobłocki (ONE)       9      1:22

23.09       Omloop van het Houtland Lichtervelde 1.1 Łukasz Wiśniowski (EQS) 24 0:00

22.09       MŚ - jazda na czas kobiet  CM Katarzyna Pawłowska (DLT)      20     2:23
                                          Eugenia Bujak (BTC)            22     2:29

20.09       GP Industria & Commercio  1.1 Łukasz Owsian (CCC)           53      0:28
                     di Prato             Adrian Honkisz (CCC)          70      0:28

20.09       Rund um Sebnitz           1.2 Kamil Gradek (AJT)             2      0:01
                                          Paweł Franczak (AJT)          11      0:14
                                          Paweł Cieślik (WHI)           12      0:14
                                          Michał Podlaski (AJT)         30      0:18
                                          Przemek Kasperkiewicz (AWT)   41      1:24
                                          Arkadiusz Owsian (AJT)        45      1:25
                                          Paweł Bernas (AJT)            63       ?

19.09       Primus Classic Impanis   1.HC Michał Gołaś (EQS)            20      0:01
                       - Van Petegem      Adrian Kurek (CCC)            49      3:00
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     50      3:00
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          51      3:00
                                          Patryk Stosz (CCC)            52      3:00
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)       68      3:00
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       69      3:00
                                          Jarosław Marycz (CCC)         98      3:04

19.09       Memorial Marco Pantani    1.1 Adrian Honkisz (CCC)          38      0:31

18.09       Kampioenschap van Vlaanderen 1.1 Michał Gołaś (EQS)          1       -
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       18      0:22

17.09       Coppa Bernocchi           1.1 Maciej Paterski (CCC)         32      0:21

16.09       Grand Prix de Wallonie    1.1 Michał Gołaś (EQS)            18      0:46
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       40      3:49

16.09       Coppa Agostoni            1.1 Maciej Paterski (CCC)          8      0:00

22.08-13.09 Vuelta a Espana            GT Rafał Majka (TCS)              3      1:09
                                          Paweł Poljański (TCS)         35   1:16:20
                                          Maciej Bodnar (TCS)          140   3:59:47

13.09       GP Cycliste de Montreal    WT Michał Kwiatkowski (EQS)      12      0:09

06.09-13.09 Tour of Britain          2.HC Karol Domagalski (RAL)        54   1:12:07
                                          Marcin Białobłocki (ONE)      66   1:21:34

13.09       Velothon Stockholm        1.1 Grzegorz Stępniak (CCC)        3      0:00
                                          Kamil Gradek (AJT)             9      0:00
                                          Maciej Paterski (CCC)         10      0:00
                                          Konrad Dąbkowski (AJT)        12      0:00
                                          Paweł Franczak (AJT)          23      0:00
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          52      0:00
                                          Michał Podlaski (AJT)         59      0:00
                                          Tomasz Mickiewicz (AJT)       75      0:00
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     76      0:00
                                          Adrian Kurek (CCC)            78      0:00
                                          Łukasz Bodnar (AJT)           90      0:29
                                          Jarosław Marycz (CCC)         93      0:40

13.09       LA MADRID CHALLENGE By La Vuelta 1.1 Eugenia Bujak (BTC)     6      0:00

11.09-13.09 East Bohemia Tour         2.2 Paweł Cieślik (WHI)            2      0:05
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        15     13:00
                                          Bartosz Warchoł (CAT)         23     19:14

11.09-13.09 Premondiale Giro Toscana  2.2 Małgorzata Jasińska (ALE)      1       -
                     Int. Femminile                                   +1ze
                                          Ewelina Szybiak (VAI)         13      1:05

10.09-12.09 Giro della Regione Friuli Venezia Giulia 2.2 Marcin Mrożek  31      8:32

11.09       GP Cycliste de Québec      WT Michał Kwiatkowski (EQS)      14      0:00

08.11-11.09 Lotto Belgium Tour        2.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW)     5      0:22
                                          Anna Plichta (El2)             7      2:17
                                          Monika Brzeźna (El2)          24      5:08
                                          Nikol Płosaj (El2)            34      6:30
                                          Katarzyna Wilkos (El2)        54     21:47

02.09-07.09 Tour Féminin de l'Ardeche 2.2 Małgorzata Jasińska (ALE)     17      3:28

06.09       GP de Fourmies           1.HC Michał Kwiatkowski (EQS)      45      0:00
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)      113      0:29
                                          Bartosz Huzarski (BOA)       117      0:29

01.09-06.09 Boels Rental Ladies Tour  2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT)     45     13:44

05.09-06.09 Black Sea Cycling Tour    2.2 Paweł Cieślik (WHI)            6      0:23
                                          Jacek Morajko (WIB)           16      0:23
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)   32     18:14
                                          Dariusz Batek (WIB)           36     18:14
                                          Przemysław Sobieraj (WIB)     46     25:30
                                          Wojciech Skarzyński (WIB)     48     25:20
                                          Bartosz Pilis (WIB)           60     31:10

05.09       Brussels Cycling Classic 1.HC Maciej Paterski (CCC)         17      0:00
                                          Michał Kwiatkowski (EQS)      44      0:25
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       53      0:31
                                          Leszek Pluciński (CCC)        82      2:32
                                          Bartosz Huzarski (BOA)       137      2:32

30.08-03.09 Tour of Bulgaria          2.2 Paweł Cieślik (WHI)           11      3:57
                                          Jacek Morajko (WIB)           22     10:59
                                          Dariusz Batek (WIB)           46     29:08
                                          Wojciech Skarzyński (WIB)     60     34:01
                                          Przemysław Sobieraj (WIB)     70     37:15
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)   77     41:01
                                          Bartosz Pilis (WIB)           89     50:55

29.08-30.08 Ronde van Midden-Nederland 2.2 Przemek Kasperkiewicz (AWT)  28      0:00
                                          Marcin Białobłocki (ONE)      46      0:00

30.08       GP Ouest France - Plouay   WT Łukasz Owsian (CCC)          101      3:50

29.08       GP de Plouay – Bretagne   CMD Eugenia Bujak (BTC)           22      2:59
                                          Katarzyna Niewiadoma (RBW)    48      5:53
                                          Ewelina Szybiak (VAI)         66      5:53
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     91     11:38

23.08-26.08 Trophée d'Or Féminin      2.2 Ewelina Szybiak (VAI)         22      2:21

25.08       Grand Prix des Marbriers  1.2 Marcin Białobłocki (ONE)       6      0:17
                                          Tomasz Oljenik (El2)           9      0:32

23.08       Crescent Women World      CMD Eugenia Bujak (BTC)           12      0:07
                    Cup Vargarda          Katarzyna Niewiadoma (RBW)    21      0:13
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     60      3:03
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     68      6:24

17.08-23.03 USA Pro Challenge        2.HC Bartosz Warchoł (CAT)         60     39:28
                                          Wojciech Migdał (CAT)         72     49:58
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        98   1:13:57

22.08       Puchar Ministra Obrony Narodowej 1.2 Grzegorz Stępniak (CCC) 2      0:00
                                          Konrad Dąbkowski (AJT)         3      0:00
                                          Mateusz Nowak (DOM)            4      0:00
                                          Grzegorz Haba (El2)            7      0:00
                                          Mateusz Komar (El2)           10      0:00

18.08-21.08 Tour du Limousin          2.1 Maciej Paterski (CCC)         19      0:22
                                          Adrian Honkisz (CCC)          90     11:49
                                          Mateusz Taciak (CCC)         101     18:14
                                          Adrian Kurek (CCC)           103     20:52

18.08-20.08 Baltic Chain Tour         2.2 Adrian Banaszek (KLS)         33      1:50
                                          Adam Stachowiak (KLS)         52      1:50

13.08-16.08 Czech Cycling Tour        2.1 Paweł Cieślik (WHI)            5      1:21
                                          Paweł Franczak (AJT)          28     11:35
                                          Michał Podlaski (AJT)         44     19:50
                                          Kamil Gradek (AJT)            45     20:19
                                          Przemek Kasperkiewicz (AWT)   59     25:59
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     65     29:04
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         76     35:29
                                          Piotr Brożyna (CCC)           81     36:38
                                          Łukasz Bodnar (AJT)           83     37:07

15.08-16.05 Ladies tour of Norway     2.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW)    15      0:21
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     20      2:50
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     27      3:17

09.08-15.05 La Route de France        2.1 Eugenia Bujak (BTC)            8      3:23

09.08       Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.1 Adrian Honkisz (CCC)         1       -
                                          Łukasz Owsian (CCC)            3      0:12
                                          Michał Podlaski (AJT)          6      0:12
                                          Jacek Morajko (WIB)            7      0:12
                                          Marusz Witecki (DOM)           9      0:12

09.08       Antwerpse Havenpijl       1.2 Kacper Nowicki (CCD)         140

01.08-09.08 Tour de la Guadeloupe     2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)    10     19:44
                                          Adam Pierzga (El2)            18     40:52

02.08-08.08 Tour de Pologne            WT Tomasz Marczyński (TRK)       22     11:35
                                          Maciej Paterski (CCC)         27     19:37
                                          Michał Gołaś (EQS)            51     37:19
                                          Paweł Poljański (TCS)         53     38:05
                                          Przemysław Niemiec (LAM)      57     42:26
                                          Marek Rutkiewicz (CCC)        61     47:35
                                          Paweł Franczak (AJT)          75     55:03
                                          Kamil Zieliński (DOM)         77   1:01:44
                                                                     + 1el
                                          Adam Stachowiak (KLS)         80   1:02:43
                                          Dariusz Batek (WIB)           82   1:02:49
                                          Maciej Bodnar (TCS)           85   1:03:55
                                                                     + 1ze
                                          Kamil Gradek (AJT)            87   1:04:53
                                          Marcin Białobłocki (ONE)     102   1:18:24
                                                                     + 1ze

08.08       Memoriał Henryka Łasaka   1.2 Paweł Cieślik (WHI)            4      0:00
                                          Matusz Komar (El2)             6      0:00
                                          Wojciech Skarżyński (El2)      8      0:00

02.08       Sparkassen Giro           CMD Eugenia Bujak (BTC)           26      0:00
                                          Ewelina Szybiak (VAI)         44      0:00
                                          Katarzyna Niewiadoma (RBW)    51      0:00
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     56      0:00
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)    101      0:48

02.08       Prudential RideLondon    1.HC Bartłomiej Matysiak (CCC)     26      3:05
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)         29      3:06
                                          Karol Domagalski (RAL)        42      3:08
                                          Piotr Brożyna (CCC)           49      3:08
                                          Michał Paluta (CCC)           80      8:56
                                          Mateusz Taciak (CCC)         109     13:06

29.07-02.08 Tour Alsace               2.2 Przemek Kasperkiewicz (AWT)   95     38:56

28.07-01.08 Dookoła Mazowsza          2.2 Grzegorz Stępniak (CCC)        1       -
                                                                     + 2el
                                          Konrad Tomasiak (KLS)          4      0:19
                                                                     + 1ze
                                          Mateusz Nowak (DOM)            5      0:20
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)           7      0:24

04.07-26.07 Tour de France             GT Rafał Majka (TCS)             28   1:35:06
                                                                     + 1ze
                                          Michał Gołaś (EQS)            95   3:21:17
                                          Bartosz Huzarski (BOA)       108   3:38:06

26.07       La Course by Le Tour de France Eugenia Bujak (BTC)          21      0:08

24.07-26.07 Podlasie Tour             2.2 Kamil Zieliński (DOM)          2      0:09
                                                                     + 1ze
                                          Adrian Kurek (CCC)             8      0:40
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)        9      0:40

17.07-23.07 Internationale Thüringen  2.1 Eugenia Bujak (BTC)           10      3:26
                Rundfahrt der Frauen                                 + 1ze
                                                                     + 1el
                                          Anna Plichta (El2)            33      9:58
                                          Paulina Brzeźna (El2)         40     16:45
                                          Katarzyna Wilkos (El2)        43     21:48
                                          Monika Brzeźna (El2)          53     31:26
                                          Aleksandra Kardas (El2)       60     42:39

17.07-19.07 BeNe Ladies Tour          2.2 Ewelina Szybiak (VAI)         52      1:59

14.07-19.07 Giro Ciclistico della    2.2U Gracjan Szeląg (El2)          29     43:27
            Valle d'Aosta Mont Blanc

05.07-18.07 Tour of Qinghai Lake     2.HC Błażej Janiaczyk (KLS)        97   1:24:22

03.07-12.07 Giro Rosa                 2.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW)     5      3:11
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     21     28:35
                                          Eugenia Bujak (BTC)           34     43:13
                                          Ewelina Szybiak (VAI)         60   1:28:24
                                          Katarzyna Pawłowska (DLT)     64   1:30:32

04.07-12.07 Int. Österreich-Rundfahrt 2.HC Paweł Poljański (TCS)         9      3:20
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         14      5:17
                                          Leszek Pluciński (CCC)        51     30:03
                                          Łukasz Owsian (CCC)           59     35:38
                                          Maciej Paterski (CCC)         76     52:06

09.07-12.07 Tour de Feminin           2.2 Anna Plichta (El2)             3      0:34
            - O cenu Českého Švýcarska    Paulina Brzeźna (El2)          7      1:21
                                                                     + 1ze
                                                                     + 2el
                                          Maja Włoszczowska (El2)       24      3:09
                                          Monika Brzeźna (El2)          26      3:20
                                          Aleksandra Kardas (El2)       43      5:47
                                          Katarzyna Wilkos (El2)        57     16:20

12.07 Giro del Medio Brenta           1.2 Marcin Mrożek (El2)            9      1:46

01.07-05.07 Sibiu Cycling Tour        2.1 Marek Rutkiewicz (CCC)        25     12:16  
                                          Adrian Kurek (CCC)            59     44:06

01.07-04.07 Wyścig Solidarności       2.2 Paweł Franczak (AJT)           2      0:15
                 i Olimpijczyków          Dariusz Batek (WIB)            7      0:30
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)          8      0:31
                                          Mariusz Witecki (DOM)         10      0:32

14.06-21.06 Tour de Suisse             WT Rafał Majka (TCS)             10      3:20
                                          Michał Gołaś (EQS)            46     41:48
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         53     47:33
                                          Adrian Honkisz (CCC)          61     54:19
                                          Przemysław Niemiec (LAM)      65     58:58
                                          Michał Kwiatkowski (EQS)      71   1:03:10
                                          Marek Rutkiewicz (CCC)        98   1:24:53

17.06-21.06 Aviva Women's Tour        2.1 Katarzyna Pawłowska (DLT)     19      0:42
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     22      0:43

21.06       M. Grundmanna i Wizowskiego 1.2 Adam Stachowiak (KLS)        1       -
                                          Łukasz Owsian (CCC)            2      0:00
                                          Artur Detko (DOM)              3      1:08
                                          Paweł Brylowski (AJT)          6      1:18
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)         7      1:29
                                          Konrad Tomasiak (KLS)          8      1:29

17.06-21.06 Ster ZLM Toer             2.1 Łukasz Wiśniowski (EQS)       88     16:24

18.06-21.06 Oberösterreichrundfahrt   2.2 Paweł Cieślik (WHI)           13      2:50

20.06       Korona Kocich Gór         1.2 Kamil Zieliński (DOM)          3      0:00
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)         4      0:00

07.06-14.06 Critérium du Dauphiné      WT Paweł Poljański (TCS)         28     40:57
                                          Bartosz Huzarski (BOA)        71   1:15:30

10.06-14.06 Euskal Emakumeen Bira     2.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW)     1       -

14.06       Rund um Köln              1.1 Michał Paluta (CCC)           42      1:04
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)         48      1:04
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       62      1:11

14.06       Velothon Wales            1.1 Marcin Białobłocki (ONE)       5      1:00
                                          Karol Domagalski (RAL)        26      1:00

12.06-14.06 Małopolski Wyścig Górski  2.2 Kamil Zieliński (DOM)          5      0:24
                                          Dariusz Batek (WIB)            6      0:24
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)         7      0:24
                                          Adrian Kurek (CCC)            24      3:31
                                                                     + 1ze

10.06-14.06 Okolo Slovenska           2.2 Paweł Cieślik (WHI)            3      0:15
                                          Bartosz Warchoł (CAT)         24      4:11
                                          Przemek Kasperkiewicz (AWT)   51      9:49

14.06       Frauen Grand Prix Gippingen 1.2 Sylwia Kapusta-Szydłak (El2) 31     5:45
                                          Natalia Mielnik (El2)         51     11:31
                                          Lucja Pietrzak (El2)          52     11:31
                                          Paulina Cywińska (El2)        56     14:15
                                          Monika Kopińska (El2)         58     14:15

12.06       Ljubljana-Domzale-Ljubljana 1.2 Eugenia Bujak (BTC)          9      1:30

11.06       GP du canton d'Argovie    1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      53      0:00

09.06       Durango-Durango Emakumeen Saria 1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW) 2    0:00

07.06       The Parx Casino Philly CC CMD Eugenia Bujak (BTC)           12      0:13

07.06       M.Philippe Van Coningsloo 1.2 Przemek Kasperkiewicz (AWT)   87      0:36

05.05-07.06 Auensteiner- Radsporttage 2.2 Paulina Brzeźna (El2)          5      2:10
                                          Anna Plichta (El2)             9      3:37
                                          Ewelina Szybiak (VAI)         32     12:37
                                          Agnieszka Skalniak (El2)      46     21:44
                                          Katarzyna Wilkos (El2)        49     26:19

09.05-31.05 Giro d'Italia              GT Przemysław Niemiec (LAM)      40   2:39:20
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         45   2:45:21
                                          Maciej Paterski (CCC)         79   3:58:14
                                          Marek Rutkiewicz (CCC)        81   4:00:37
                                          Łukasz Owsian (CCC)          118   5:04:07
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)    140   5:37:55

27.05-31.05 Tour des Fjords           2.1 Paweł Bernas (AJT)            22      1:32
                                          Paweł Franczak (AJT)          66     29:58
                                          Michał Podlaski (AJT)         83     47:36

31.05       Garmin Velothon Berlin    1.1 Grzegorz Stępniak (CCC)       24      0:00
                                          Michał Paluta (CCC)           30      0:00
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          46      0:00
                                          Eryk Latoń (CCC)              48      0:00
                                          Adrian Kurek (CCC)            54      0:00
                                          Mateusz Taciak (CCC)          72      0:18

29.05-31.05 Tour de Gironde           2.2 Paweł Cieślik (WHI)           20      0:23
                                          Grzegorz Kwiatkowski (El2)    28      0:23

31.05       Paris-Roubaix Espoirs    1.2U Przemek Kasperkiewicz (AWT)   11      1:25

31.05       Horizon Park Classic      1.2 Dariusz Batek (WIB)            8      0:00
                                          Adam Stachowiak (KLS)         15      3:36
                                          Wojciech Skarżyński (WIB)     22      5:47
                                          Przemysław Sobieraj (WIB)     47      9:23

31.05       Gooik-Geraardsbergen-Gooik 1.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW)   13      0:29

31.05       Winston Salem Cycling Classic 1.2 Eugenia Bujak (BTC)       13

31.05       SwissEver GP Cham-Hagendorn 1.2 Małgorzata Jasińska (ALE)    7      0:08
                                          Ewelina Szybiak (VAI)         21      0:08
                                          Paulina Guz (El2)             22      0:08
                                          Lucja Pietrzak (El2)          47      3:07
                                          Monika Kopińska (El2)         48      3:48
                                          Sylwia Kapusta-Szydlak (El2)  50      3:48
                                          Paulina Cywińska (El2)        54      3:48
                                          Karolina Karasiewicz (El2)    70      9:26

30.05       Horizon Park Race Maidan  1.2 Dariusz Batek (WIB)            4      0:43
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)   11      2:09
                                          Wojciech Skarżyński (WIB)     27      2:09
                                          Wojciech Pszczolarski (SKC)   35      2:09

29.05-30.05 Tour of Estonia           2.1 Błażej Janiaczyk (KLS)         4      0:11
                                          Adrian Banaszek (KLS)         38      1:00

29.05       Boels Rental Hills Classic 1.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW)    3      0:00

29.05       Horizon Park Race         1.2 Sylwester Janiszewski (WIB)   16      4:44
                    for Peace             Wojciech Skarżyński (WIB)     24      5:02
                                          Wojciech Pszczolarski (SKC)   28      5:02
                                          Dariusz Batek (WIB)           33      5:02
                                          Bartosz Pilis (WIB)           45      7:30

20.05-24.05  Bałtyk-Karkonosze Tour   2.2 Leszek Pluciński (CCC)         1       -
                                                                     + 1el
                                          Mateusz Taciak (CCC)           2      0:25
                                                                     + 1ze
                                          Kamil Zieliński (DOM)          9      1:56
                                                                     + 1ze
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)        -       -
                                                                     + 1ze

23.05        Visegrad V4 Race - GP Hungary 1.2 Przemysław Sobieraj (WIB) 2      0:00
                                          Błażej Janiaczyk (KLS)         3      0:00

16.05-19.05  Tour of Black Sea        2.2 Tomasz Marczyński (TRK)        1       -
                                                                     + 1ze
                                                                     + 3el

13.05-17.05  Bayern Rundfahrt        2.HC Bartosz Huzarski (BOA)       113     26:38

15.05-17.05  Tour de Picardie         2.1 Przemek Kasperkiewicz (AWT)   20      0:26

17.05        Visegrad V4 Race - GP Polski 1.2 Bartosz Warchoł (CAT)      1       -
                                          Leszek Pluciński (CCC)         2      1:26
                                          Adam Stachowiak (KLS)          4      1:36
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)         5      1:59
                                          Dariusz Batek (WIB)            6      1:59
                                          Michał Podlaski (AJT)          7      1:59
                                          Adrian Honkisz (CCC)          10      2:03

16.05        Visegrad 4 Bicycle Race - 1.2 Paweł Bernas (AJT)            1       -
                    GP Czech Republic     Dariusz Batek (WIB)            4      0:03
                                          Bartosz Warchoł (CAT)          6      0:03
                                          Michał Podlaski (AJT)         10      0:26

14.05-16.05  Tour de Berlin          2.2U Patryk Talaga (CAT)           55      2:56

08.05-10.05  Tour of California Women 2.1 Małgorzata Jasińska (ALE)     16      1:48

06.05-10.05  Tour d'Azerbaidjan       2.1 Emanuel Piaskowy (CAT)        14      4:01

06.05-09.05  Szlakiem Grodów Piastowskich 2.2 Paweł Bernas (AJT)         1       -
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el
                                          Mateusz Taciak (CCC)           2      0:07
                                          Dariusz Batek (WIB)            4      0:10
                                          Adam Stachowiak (KLS)          5      0:14
                                          Paweł Cieślik (WHI)            6      0:14
                                          Bartosz Warchoł (CAT)          9      0:14
                                          Paweł Franczak (AJT)          11      0:26
                                                                     + 1el
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)   67     38:46
                                                                     + 1ze

28.04-03.05  Tour de Romandie          WT Rafał Majka (TCS)              7      1:24
                                          Paweł Poljański (TCS)         39     11:04
                                          Przemysław Niemiec (LAM)      51     19:33

26.04-03.05  Tour of Turkey          2.HC Tomasz Marczyński (TRK)        8      2:02
                                          Adrian Honkisz (CCC)          50     24:01
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          57     27:25

01.05-03.05  Tour de Yorkshire        2.1 Karol Domagalski (RAL)        26      8:07
                                          Marcin Białobłocki (ONE)      28      9:16

01.05-03.05  Festival Luxembourgeois  2.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW)    14      0:27
                 du cyclisme féminin      Małgorzata Jasińska (ALE)     24      0:53
                      Elsy Jacobs         Katarzyna Pawłowska (DLT)     29      4:38

30.04-03.05  Gracia Orlova            2.2 Eugenia Bujak (BTC)            3      0:32
                                          Paula Gorycka (El2)           11      7:17
                                          P. Brzeźna-Bentkowska (El2)   15      8:14
                                          Monika Żur (El2)              19      7:47
                                          Monika Brzeźna (El2)          26      9:24
                                          Agnieszka Skalniak (El2)      27      9:27

28.04-03.05  Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Piotr Konwa (El2)             8      0:26
                                          Patryk Stosz (CCC)             9      0:38

02.05        M. Romana Siemińskiego   1.2 Konrad Dąbkowski (AJT)         2      0:00
                                          Mateusz Nowak (DOM)            4      0:00
                                          Adrian Banaszek (KLS)          5      0:00
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)    6      0:00
                                          Grzegorz Haba (El2)            7      0:00
                                          Adrian Tekliński (AJT)         9      0:00
                                          Wojciech Skarzyński (WIB)     10      0:00

01.05        M. Andrzeja Trochanowskiego 1.2 Mateusz Nowak (DOM)         1       -
                                          Paweł Franczak (AJT)           2      0:00
                                          Kacper Gronkiewicz (KLS)       3      0:00
                                          Adrian Banaszek (KLS)          5      0:00
                                          Sylwester Janiszewski (WIB)    6      0:00
                                          Łukasz Bodnar (AJT)            7      0:00
                                          Adrian Tekliński (AJT)        10      0:00

26.04        Liege-Bastogne-Liege      WT Michał Kwiatkowski (EQS)      21      0:58
                                          Rafał Majka (TCS)             33      1:10

22.04-26.04  Tour of Croatia          2.1 Maciej Paterski (CCC)          1       -
                                                                     + 2ze
                                                                     + 2el
                                          Sylwester Szmyd (CCC)          3      1:18
                                          Marek Rutkiewicz (CCC)         9      4:09
                                          Michał Podlaski (AJT)         11      5:07
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     35     19:54
                                          Paweł Franczak (AJT)          40     25:45
                                          Jarosław Marycz (CCC)         45     27:21
                                          Adrian Kurek (CCC)            50     30:00
                                          Paweł Bernas (AJT)            52     30:37
                                          Wojciech Migdał (CAT)         59     35:02
                                          Łukasz Bodnar (AJT)           88     40:42
                                          Kamil Gradek (AJT)            93     41:37
                                          Paweł Brylowski (AJT)         98     45:50

26.04        Dwars door de Westhoek   1.1 Katarzyna Pawłowska (DLT)     15      0:30
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     36      0:38

26.04        La Roue Tourangelle Région Centre 1.1 Kacper Nowicki (CCD) 85      4:29

26.04        Rutland - Melton         1.2 Marcin Białobłocki (ONE)      24      0:00
             International CiCLE Classic  Karol Domagalski (RAL)        33      0:15

25.04        EPZ Omloop van Borsele   1.1 Katarzyna Pawłowska (DLT)     17      0:00
                                          Katarzyna Niewiadoma (RBW)    49      0:00
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     53      0:00

22.04        Fleche Wallonne           WT Michał Kwiatkowski (EQS)      33      0:38
                                          Rafał Majka (TCS)             82      3:33
                                          Michał Gołaś (EQS)           100      7:11

22.04        Fleche Wallonne Féminine CDM Katarzyna Niewiadoma (RBW)     5      0:40
                                          Eugenia Bujak (BTC)           26      2:36
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     33      4:03

19.04        Amstel Gold Race          WT Michał Kwiatkowski (EQS)       1       -
                                          Maciej Paterski (CCC)          9      0:00
                                          Marek Rutkiewicz (CCC)        81      5:47
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     90      6:42
                                          Michał Gołaś (EQS)            97      6:47
                                          Jarosław Marycz (CCC)        118      8:59

19.04        Ronde van Gelderland     1.2 Katarzyna Pawłowska (DLT)      5      0:00
                                          Eugenia Bujak (BTC)            9      0:00
                                          Katarzyna Niewiadoma (RBW)    32      0:00

19.04        Belgrade Banjaluka II    1.2 Wojciech Migdał (CAT)         75     11:36
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        98     12:02

18.04        Belgrade Banjaluka I     1.2 Wojciech Migdał (CAT)         26      0:00
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        32      0:00

15.04        De Brabantse Pijl       1.HC Maciej Paterski (CCC)          9      0:02
                                          Jarosław Marycz (CCC)         81      5:53
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     82      5:53

12.04        Paryż-Roubaix             WT Maciej Bodnar (TCS)           78      7:56

03.04-12.04  Tour du Maroc            2.2 Tomasz Marczyński (TRK)        1        -
                                                                     + 3ze
                                                                     + 7el

10.04-12.04 Circuit des Ardennes      2.2 Adam Stachowiak (KLS)         22       0:54
                                          Błażej Janiaczyk (KLS)        23       0:54
                                          Adrian Banaszek (KLS)         94      52:38

06.04-11.04  Vuelta al Pais Vasco      WT Michał Kwiatkowski (EQS)       8       1:15
                                          Rafał Majka (TCS)             15       3:11
                                          Paweł Poljański (TCS)         35      14:17
                                          Michał Gołaś (EQS)            63      39:50

08.04       Scheldeprijs             1.HC Maciej Bodnar (TCS)           70       1:32

06.04       Grand Prix de Dottignies  1.2 Eugenia Bujak (BTC)           27       0:00
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     56       0:00

06.04       Giro Belvedere di Villa  1.2U Jakub Kaczmarek (CCC)         27       1:10
                        di Cordignano     Michał Paluta (CCC)           35       1:10
                                          Patryk Stosz (CCC)            39       1:10
                                          Wojciech Franczak (El2)       51       2:10
                                          Patryk Złotowicz (El2)        57       2:30
                                          Norbert Krakowiak (El2)       67       2:30
                                          Piotr Brożyna (CCC)           70       2:30

05.04       Ronde van Vlaanderen kobiet CMD Eugenia Bujak (BTC)         17       3:30
                                          Katarzyna Niewiadoma (RBW)    22       3:30
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     48       6:16

05.04       Vuelta Ciclista a La Rioja 1.1 Przemek Kasperkiewicz (AWT)  46       0:05

05.04       GP Adria Mobil            1.2 Paweł Cieślik (WHI)           45       0:00

05.04       Trofeo PIVA              1.2U Jakub Kaczmarek (CCC)         24       0:18
                                          Piotr Brożyna (CCC)           47       0:43
                                          Patryk Stosz (CCC)            61       0:43
                                          Michał Paluta (CCC)           65       0:43

04.04       Volta Limburg Classic     1.1 Maciej Paterski (CCC)          2       0:27

04.04       GP Miguel Indurain        1.1 Przemek Kasperkiewicz (AWT)   69      12:38

23.03-29.03 Volta a Catalunya          WT Maciej Paterski (CCC)         42      27:48
                                                                     + 1ze
                                                                     + 2el
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         85      58:03
                                          Adrian Honkisz (CCC)          97    1:10:01
                                          Marek Rutkiewicz (CCC)        99    1:11:41

29.03       Trofeo Alfredo Binda      CMD Katarzyna Niewiadoma (RBW)    13       1:31
                                          Eugenia Bujak (BTC)           16       1:31
                                          Anna Plichta (El2)            23       1:31
                                          Monika Brzeźna (El2)          53       6:46
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     62       6:46
                                          Paulina Brzeźna (El2)         64       6:46

28.03-29.03 Critérium International  2.HC Paweł Poljański (TCS)         25       3:33

26.03-29.03 Settimana Internazionale  2.1 Bartłomiej Matysiak (CCC)     67      41:22
                     Coppi e Bartali      Tomasz Kiendyś (CCC)          79      46:56
                                          Jarosław Marycz (CCC)         80      46:56

25.03-29.03 Volta ao Alentejo         2.2 Paweł Bernas (AJT)             1        -
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el
                                          Michał Podlaski (AJT)         13       0:26
                                          Łukasz Bodnar (AJT)           37       0:51
                                          Paweł Franczak (AJT)          62       9:36
                                          Paweł Brylowski (AJT)         96      21:41

23.03-29.03 Tour de Normandie         2.2 Przemek Kasperkiewicz (AWT)   58      29:41

27.03       E3 Harelbeke               WT Maciej Bodnar (TCS)           85       3:21

25.03       Dwars door Vlaanderen    1.HC Michał Kwiatkowski (EQS)       4       0:02

22.03       Mediolan-San Remo          WT Maciej Paterski (CCC)         22       0:00
                                          Michał Kwiatkowski (EQS)      67       4:56
                                          Michał Gołaś (EQS)            86       4:59
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     88       4:59
                                          Bartosz Huzarski (BOA)        98       4:59
                                          Maciej Bodnar (TCS)          125      11:30
                                          Adrian Kurek (CCC)           134      11:37
                                          Jarosław Marycz (CCC)        150      14:58
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)         153      14:58

21.03-22.03 GP Liberty Seguros        2.2 Paweł Bernas (AJT)             2       0:03
                                                                     + 1ze
                                                                     + 1el
                                          Paweł Franczak (AJT)           9       0:18
                                          Michał Podlaski (AJT)         32       0:29
                                          Łukasz Bodnar (AJT)           94      18:49
                                          Kamil Gradek (AJT)            97      18:49

19.03-22.03 Grand Prix of Sochi       2.2 Adam Stachowiak (KLS)         10       1:54
                                          Błażej Janiaczyk (KLS)        63       6:43
                                          Adrian Banaszek (KLS)        108      12:56

21.03       Ronde Van Zeeland Seaports 1.1 Łukasz Wiśniowski (EQS)       3       0:00

20.03       Handzame Classic          1.1 Grzegorz Stępniak (CCC)       49       0:13
                                          Adrian Honkisz (CCC)         112       0:13
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)      119       0:13
                                          Mateusz Taciak (CCC)         136       0:41

19.03       GP Nobili Rubinetterie    1.1 Maciej Paterski (CCC)         46       0:00
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         48       0:00
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          64       0:00
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)    100       0:00
                                          Adrian Kurek (CCC)           124       0:00

18.03       Nokere Koerse             1.1 Grzegorz Stępniak (CCC)       52       0:00
        - Danilith Classic                Łukasz Wiśniowski (EQS)       66       0:00
                                          Adrian Honkisz (CCC)          92       0:00
                                          Mateusz Taciak (CCC)         160       0:00
                                          Jarosław Marycz (CCC)        161       0:00

18.03       Grand Prix of Sochi Mayor 1.2 Adam Stachowiak (KLS)          7       0:45
                                          Błażej Janiaczyk (KLS)        43       4:17
                                          Adrian Banaszek (KLS)        119      12:16

11.03-17.03 Tirreno-Adriatico          WT Przemysław Niemiec (LAM)      12       1:23
                                          Maciej Bodnar (TCS)           97      42:09
                                          Bartosz Huzarski (BOA)       129      56:43

17.03       Sochi Cup                 1.2 Adam Stachowiak (KLS)          6       1:57

08.03-15.03 Paryż-Nicea                WT Michał Kwiatkowski (EQS)       2       0:30
                                                                     + 1ze
                                                                     + 5el
                                          Michał Gołaś (EQS)            25      17:10
                                          Rafał Majka (TCS)             68      40:19
                                          Paweł Poljański (TCS)         77      47:07

08.03-15.03 Le Tour de Langkawi      2.HC Tomasz Marczyński (TRK)       19       2:18

15.03       Energiewacht              1.1 Jarosław Marycz (CCC)         75       1:07
          Dwars door Drenthe              Adrian Kurek (CCC)            98       2:04

12.03-15.03 Istrian Spring Trophy     2.2 Bartłomiej Matysiak (CCC)     22       1:05
                                          Eryk Latoń (CCC)              31       1:18
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)         37       1:24
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        52       1:40
                                          Michał Paluta (CCC)           65       2:15
                                          Piotr Brożyna (CCC)          108       4:17
                                          Patryk Talaga (CAT)          122       5:44
                                          Wojciech Migdał (CAT)        129       6:18
                                          Patryk Stosz (CCC)           159      19:10

15.03       Kattekoers                1.2 Przemek Kasperkiewicz (AWT)   99       2:44

15.03       Omloop van het Waasland   1.2 Karol Domagalski (RAL)        28       0:00

15.03       Novilon Eurocup           1.2 Eugenia Bujak (BTC)           16       0:00
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     30       0:17

14.03       Boels Rental Ronde        CDM Eugenia Bujak (BTC)           48       5:14
                van Drenthe               Małgorzata Jasińska (ALE)     63       5:14

12.03       Acht van Westerveld       1.2 Małgorzata Jasińska (ALE)     40       1:45

06.03-08.03 Driedaagse van            2.1 Łukasz Wiśniowski (EQS)       10       0:21
            West Vlaanderen
07.03-08.03 Troféu Alpendre           2.2 Kamil Gradek (AJT)             6       0:24
            Internacional                 Paweł Bernas (AJT)            24       0:30
            do Guardiana

07.03       Strade Bianche           1.HC Przemysław Niemiec (LAM)       9       1:03
                                          Maciej Bodnar (TCS)           32       5:13

07.03       Strade Bianche Donne      1.1 Katarzyna Niewiadoma (RBW)     6       0:52
                                          Eugenia Bujak (BTC)           23       4:19
                                          Małgorzata Jasińska (ALE)     37       8:23
                                          Ewelina Szybiak (VAI)         56      11:47

07.03       Porec Trophy              1.2 Bartłomiej Matysiak (CCC)      5       0:00
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        48       0:00
                                          Patryk Stosz (CCC)            54       0:00
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)         67       0:00
                                          Michał Paluta (CCC)           68       0:00
                                          Patryk Talaga (CAT)           77       0:00
                                          Wojciech Pszczolarski (SKC)  105       0:00
                                          Eryk Latoń (CCC)             112       0:00
                                          Piotr Brożyna (CCC)          138       1:46

04.03       Le Samyn                  1.1 Łukasz Wiśniowski (EQS)       47       0:49
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          84       8:09

04.03       Le Samyn des Dames        1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW)    15       0:00

04.03       Umag Trophy               1.2 Bartłomiej Matysiak (CCC)      5       0:00
                                          Michał Paluta (CCC)           33       0:26
                                          Patryk Talaga (CAT)           42       0:26
                                          Wojciech Migdał (CAT)         43       0:26
                                          Wojciech Pszczolarski (SKC)   47       0:26
                                          Eryk Latoń (CCC)              50       0:26
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        62       0:26
                                          Patryk Stosz (CCC)           142       3:33
                                          Jakub Kaczmarek (CCC)        167      11:45
                                          Piotr Brożyna (CCC)          168      11:45

01.03       GP Citta di Lugano       1.HC Przemysław Niemiec (LAM)      15       0:00

01.03       Kuurne-Bruxelles-Kuurne   1.1 Adrian Kurek (CCC)            36       0:04
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       78       0:30

01.03       Classica I. Loule Capital 1.2 Paweł Bernas (AJT)            40       9:14
            Capital E. do Desporto

28.02       Omloop Het Nieuwsblad    1.HC Adrian Kurek (CCC)            67      10:19

28.02       Omloop Het Nieuwsblad     1.2 Katarzyna Niewiadoma (RBW)    16       0:14
                  Ladies
28.02       Ster van Zwolle           1.2 Przemek Kasperkiewicz (AWT)  115       9:17

17.02-22.02 Tour of Oman             2.HC Rafał Majka (TCS)              4       0:32
                                          Bartosz Huzarski (BOA)        16       2:27
                                          Paweł Poljański (TCS)         79      14:06

18.02-22.02 Vuelta a Andalucia        2.1 Sylwester Szmyd (CCC)         31      12:53
                                          Maciej Paterski (CCC)         37      16:00
                                          Adrian Honkisz (CCC)         105      47:29

18.02-22.02 Volta ao Algarve          2.1 Michał Kwiatkowski (EQS)       2       0:27
                                          Michał Gołaś (EQS)            54      11:18
                                          Kamil Gradek (AJT)            62      14:17
                                          Michał Podlaski (AJT)         87      24:40
                                          Paweł Bernas (AJT)           129      33:01
                                          Paweł Franczak (AJT)         131      33:05
                                          Łukasz Bodnar (AJT)          132      33:05
                                          Paweł Brylowski (AJT)        154      39:52

21.02-22.02 Tour du Haut Var-matin    2.1 Mateusz Taciak (CCC)          92      13:19
                                          Adrian Kurek (CCC)           100      14:37

19.02       Trofeo Laigueglia         1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      24       0:00

15.02       Clasica de Almeria        1.1 Maciej Paterski (CCC)         11       0:00
                                          Adrian Honkisz (CCC)          27       0:00
                                          Łukasz Owsian (CCC)           31       0:00
                                          Barłomiej Matysiak (CCC)      97       5:15

14.02       Vuelta a Murcia           1.1 Maciej Paterski (CCC)          6       0:10
                                          Kamil Gradek (AJT)            27       0:45
                                          Łukasz Owsian (CCC)           49       9:34
                                          Paweł Franczak (AJT)          50      10:50
                                          Adrian Honkisz (CCC)          65      10:50
                                          Leszek Pluciński (CCC)        83      15:02
                                          Michał Podlaski (AJT)         85      15:02
                                          Łukasz Bodnar (AJT)           98      16:05

08.02-13.02 Tour of Qatar            2.HC Maciej Bodnar (TCS)            2       0:06

08.02       G.P. Costa degli          1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      22       0:00
                Etruschi
04.02-08.02 Etoile de Besseges        2.1 Adrian Honkisz (CCC)          69       4:23
                                          Marek Rutkiewicz (CCC)       129      23:11
                                          Mateusz Taciak (CCC)         132      24:31

04.02-07.02 Dubai Tour               2.HC Łukasz Owsian (CCC)           56       6:03
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)       67       8:54
                                          Jarosław Marycz (CCC)         73       7:08
                                          Adrian Kurek (CCC)            74       7:09
                                          Maciej Paterski (CCC)         80       8:35
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       81       9:10
                                          Sylwester Szmyd (CCC)         98      11:30

01.02       GP Cycliste               1.1 Tomasz Kiendyś (CCC)          17       0:00
            la Marseillaise               Adrian Honkisz (CCC)          48       0:00
                                          Mateusz Taciak (CCC)         116      11:53

01.02       Trofeo Playa de Palma     1.1 Grzegorz Stępniak (CCC)       14       0:00
                                          Paweł Franczak (AJT)          26       0:05
                                          Maciej Paterski (CCC)         29       0:05
                                          Eryk Latoń (CCC)              55       0:47
                                          Adrian Kurek (CCC)            74       1:03
                                          Kamil Gradek (AJT)           112       2:24
                                          Łukasz Bodnar (AJT)          115       2:46
                                          Michał Podlaski (AJT)        116       2:46

31.01      Trofeo Serra de Tramuntana 1.1 Maciej Paterski (CCC)         14       7:17
                                          Paweł Bernas (AJT)            21       8:19
                                          Łukasz Owsian (CCC)           29       8:19

30.01       Trofeo Andratx            1.1 Sylwester Szmyd (CCC)         16       0:34
                                          Adrian Honkisz (CCC)          51       8:22
                                          Paweł Bernas (AJT)            53       8:22
                                          Michał Podlaski (AJT)         74      13:41
                                          Kamil Gradek (AJT)            79      13:41
                                          Łukasz Owsian (CCC)           90      13:41
                                          Marek Rutkiewicz (CCC)       112      17:14
                                          Mateusz Taciak (CCC)         125      17:14
                                          Paweł Franczak (AJT)         133      17:14

29.01       Trofeo Santanyi           1.1 Paweł Franczak (AJT)          13       0:00
                                          Maciej Paterski (CCC)         16       0:00
                                          Jarosław Marycz (CCC)         34       0:00
                                          Paweł Bernas (AJT)            55       0:16
                                          Łukasz Bodnar (AJT)           56       0:16
                                          Kamil Gradek (AJT)            57       0:16
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)         109       3:31
                                          Konrad Dąbkowski (AJT)       114       3:31
                                          Tomasz Mickiewicz (AJT)      118       3:31
                                          Grzegorz Stępniak (CCC)      139       3:31

19.01-25.01 Tour de San Luis          2.1 Przemysław Niemiec (LAM)      13       7:27
                                          Emanuel Piaskowy (CAT)        39      19:50
                                          Michał Kwiatkowski (EQS)      66      29:36
                                          Michał Gołaś (EQS)            72      31:47
                                          Łukasz Wiśniowski (EQS)       84      36:14
                                          Wojciech Migdał (CAT)         91      39:38


ze - zwycięstwo etapowe
el - lider wyścigu

AJT : ACTIVEJET TEAM
AWT : AWT GREENWAY
BOA : BORA-ARGON 18
CCC : CCC SPRANDI POLKOWICE
CAT : CYCLING ACADEMY TEAM
EQS : ETIXX - QUICK STEP
KLS : KOLSS-BDC TEAM
LAM : LAMPRE - MERIDA
ONE : ONE PRO CYCLING
SKC : SKC TUFO PROSTEJOV
RAL : TEAM RALEIGH GAC
TCS : TINKOFF - SAXO
TFR : TREK FACTORY RACING
TRK : TORKU SEKERSPOR
WHI : WHIRLPOOL - AUTHOR
WIB : WIBATECH FUJI

ALE : ALE CIPOLLINI
BTC : BTC CITY LJUBLJANA
DLT : BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
RBW : RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM
VAI : AROMITALIA VAIANO

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: