2. edycja wyścigu szosowego w Nowicach już 11 lipca

nowice2015

Już po raz drugi Stowarzyszenie Nowice – Nasza Wieś i Miejski Klub Sportowy „Karolina” organizują wyścig szosowy pn. „Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika”.

W tym roku swoją obecność potwierdziły liczne gwiazdy kolarstwa, w tym sam Tadeusz Mytnik. Impreza odbędzie się w sobotę, 11 lipca 2015 r., tradycyjnie już w Nowicach, rodzinnej miejscowości Mistrza.

Organizatorzy wyścigu zapraszają wszystkich chętnych posiadających sprawny rower, do udziału w wyścigu z możliwością rywalizacji w dwunastu kategoriach wiekowych dla zawodników z licencją i pięciu kategoriach dla kolarzy amatorów, niezrzeszonych od przedszkolaków do weteranów.

Zapisy w dniu 11.07.2015 r. w Nowicach- teren rekreacyjny „Koziarnia” (Nowice, 30B) od godz. 8.30 do godz. 10.00, odprawa techniczna godz. 10:30, start pierwszej kategorii wiekowej o godzinie 11:00.

Organizatorzy zapraszają również mieszkańców Nowic, gminy Jaworzyna Śląska oraz wszystkich chętnych do kibicowania kolarzom na trasie wyścigu.

Regulamin wyścigu – dla zawodników z licencją

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: