Wielki, rodzinny piknik kolarski na torze Klubu Sportowego "Społem"

spolem-plakatZapraszamy na "Wielką Nagrodę Łodzi", imprezę która odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 czerwca na torze kolarskim Klubu Sportowego „Społem” (ul. Północna 36).

W zawodach uczestniczyć może każde dziecko w wieku od 3 do 12 lat (podział na 5 kategorii wiekowych). Zawodnicy uprawiający kolarstwo (od żaka do juniora młodszego) będą mogli ścigać się w kilku konkurencjach m.in. scratch, wyścig punktowy.

Dla najlepszych przewidziano nagrody rzeczowe (m.in. kaski kolarskie, akcesoria rowerowe). Dla wszystkich uczestników zawodów lody gratis.

Ponadto podczas imprezy odbędzie się loteria fantowa (koszt kuponu wynosi 1 zł), a do wygrania atrakcyjne nagrody np. rower, wejściówki na obiekty sportowe, do ZOO i wiele innych nagród. Przewidziany jest również grill i słodki poczęstunek.

Odbędzie się także pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Impreza jest współfinansowana z budżetu Miasta Łodzi.

Wszyscy sympatycy kolarstwa, dobrej zabawy na świeżym powietrzu, konkursów z nagrodami są mile widziani. Szczególnie mocno zapraszamy najmłodszych kolarskich entuzjastów/kibiców. Stwórzmy razem niepowtarzalną atmosferę sportowego święta.

Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju rodzinny piknik kolarski już w najbliższą niedzielę 14.06.2015.

Startujemy o godzinie 11:00 (zgłoszenia uczestników od godz. 9:30).

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: