Katowicki Piknik Sportowy, edycja 2

Już 2 sierpnia w malowniczej Dolinie 3 Stawów w Katowicach odbędzie się druga edycja Pikniku Sportowego. Organizator, Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji pragnie na tą edycję zaprosić także kolarzy.

Specjalnie dla kochających tą dyscyplinę stworzyliśmy kategorie, w której wystartować może każdy pasjonat dwóch kolek. Zawodnicy z licencją, z kategorii elita będą mogli rywalizować w kryterium ulicznym. W kategorii Elita start możliwy jest tylko na rowerze szosowym. Rowery Open podzielone zostały na dwie kategorie: Kobiety oraz Mężczyźni.

Pętla liczyć będzie 5,5 km i przeprowadzona zostanie w całości po asfalcie o bardzo dobrej nawierzchni. Panie zmierzą się z dystansem 27,5 km [5*5,5km], natomiast Panowie do pokonania będą mieli 38,5km[7*5,5km]. Zawodnicy z kat. Elita powalczą na królewskim dystansie 55km [10*5,5km]. Organizator zadbał o dodatkowy element motywujący, jakim jest limit czasowy, który dla wszystkich w/w kat. wynosi 1h 30min. Zapowiadają się sportowe emocje oraz rywalizacja na wysokim poziomie! Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie www.sportpelenpasji.pl oraz wydarzeniu https://www.facebook.com/events/820630184672247/

Zapisy: http://www.zmierzymyczas.pl/79-aktualnosci/102-katowicki-piknik-sportowy.html

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: