Presidential Cycling Tour of Turkey 2015: etap 3 dla Rebellina

Davide Rebellin (CCC Sprandi Polkowice) po wspinaczce na Emali wygrał królewski odcinek tureckiego wyścigu i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej imprezy.

Drugie miejsce zajął Kristijan Durasek (Lampre - Merida), a trzecie Eduardo Sepúlveda (Bretagne - Séché Environnement).

13., ze stratą 2:10 przyjechał Tomasz Marczyński (Torku Şekerspor),

Trzy premie górskie, w tym dwie pierwszej kategorii, leżały na trasie trzeciego etapu tureckiego touru. Ucieczkę dnia zainicjował Marco Bandiera (Androni Giocattoli), do którego następnie dojechali José Gonçalves (Caja Rural), Songezo Jim (MTN - Qhubeka), Sam Spokes (Drapac) i Juan Pablo Valencia (Colombia).

Piątka wypracowała 3:35 przewagi (58 km), z której po pokonaniu podjazdu 1. kategorii (109 km) pozostały mniej niż 2 minuty. Z czołówki na wzniesieniu odpadli Spokes i Bandiera, a 34 km przed metą było po całej akcji.

Skontrowali Pavel Brutt (Tinkoff-Saxo), Jelle Wallays (Topsport Vlaanderen) i Youcef Reguigui (MTN - Qhubeka). Trójka zyskała 36 sekund, na więcej peleton, prowadzony przez Astanę i CCC Sprandi Polkowice, nie pozwolił. U stóp leżącego na wysokości 1850 metrów Elmali (10,7 km; 6,9%) czołówka zameldowała się z zapasem kilkunastu sekund.

Próbowali rozrabiać kolarze Caja Rural, ale bez większego efektu. Sytuację na podjeździe kontrolowali "Pomarańczowi", w końcu 7,5 km przed kreską przyspieszył Davide Rebellin. Za włoskim weteranem szos podążyli Kristijan Durasek i Heiner Rodrigo Parra (Caja Rural). Ten drugi szybko osłabł.

Dwójka zyskała 25 sekund na 5 km przed metą. W grupie pościgowej początkowo brakowało Tomasza Marczyńskiego, który jednak tam dołączył.

Uciekające duo do końca rozbudowywało swoją przewagę. Na ostatnich metrach 43-letni Rebellin przyspieszył, łatwo dystansując rywala z Chorwacji.

fot. Tour of Turkey/Brian Hodes

Wyniki 3. etapu Presidential Cycling Tour of Turkey 2015 (2.HC), Kemer - Emali (165,3 km):
  1 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice                4:34:11
  2 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida                        00:07
  3 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement         00:50
  4 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo                              01:20
  5 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka                            01:23
  6 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                             01:29
  7 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural-Seguros     01:32
  8 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling             01:42
  9 Alex Cano Ardila (Col) Colombia                              01:46
 10 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                               01:57
 11 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert                   02:04
 12 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
 13 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor                      02:11
 14 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  02:42
 15 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge                        02:49
 16 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
 17 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            03:01
 18 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling               03:17
 19 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team
 20 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                   03:20
 21 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF                          03:25
 22 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       03:32
 23 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini               03:47
 24 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling                04:28
 25 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                        04:37
 26 Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi Polkowice                05:02
 27 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling                05:11
 28 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge                          05:32
 29 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida                                  05:38
 30 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli                      05:57
 31 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           06:36
 32 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo           07:10
 33 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team                         07:13
 34 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
 35 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
 36 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 37 Edward Fabian Diaz Cardenas (Col) Colombia
 38 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                       07:52
 39 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling         07:59
 40 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling           08:39
 41 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
 42 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor                          08:46
 43 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                    09:09
 44 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                           09:26
 45 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                             09:31
 46 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 47 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                         09:34
 48 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
 49 Scott Ambrose (NZl) Team Novo Nordisk                        10:22
 50 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                           11:03
 51 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                        11:31
 52 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 53 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                               12:17
 54 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
 55 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida
 56 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal                                12:19
 57 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo                               12:20
 58 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre-Merida                            12:58
 59 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          13:07
 60 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         13:10
 61 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                              13:57
 62 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            14:36
 63 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                        15:24
 64 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini
 65 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                               15:31
 66 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini                    18:55
 67 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                        19:06
 68 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor                         19:33
 69 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor                     19:34
 70 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            20:20
 71 Daniel Martínez (Col) Colombia
 72 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
 73 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   20:24
 74 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
 75 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   20:29
 76 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 77 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA        20:30
 78 John Bohn Ebsen (Den) Androni Giocattoli                     20:32
 79 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling               20:34
 80 Kevin Ledanois (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 81 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
 82 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 83 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 84 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 85 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 86 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
 87 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 88 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
 89 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
 90 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 91 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert              21:04
 92 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling              21:25
 93 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                        22:04
 94 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge                    22:06
 95 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling         22:10
 96 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick-Step
 97 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              22:19
 98 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
 99 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                       22:29
100 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    22:35
101 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling            22:55
102 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
103 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling             22:57
104 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka                       24:22
105 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini                     24:47
106 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert               24:56
107 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk                    25:01
108 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           25:09
109 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge
110 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
111 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   25:11
112 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
113 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo                              25:16
114 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo
115 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli                   25:44
116 Ramon Carretero (Pan) Southeast Pro Cycling                  25:48
117 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida                27:13
118 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida
119 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF                           27:14
120 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling                  27:16
121 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida                          27:25
122 Chun Kai Feng (Tpe) Lampre-Merida                            27:26
123 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli                      27:42
124 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       29:11
125 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert
126 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step
127 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step
128 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
129 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement
130 Sebastián Molano (Col) Colombia
131 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
132 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
133 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini
134 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step
135 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step
136 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
137 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
138 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
139 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
140 Boris Vallee (Bel) Lotto Soudal
141 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
142 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
143 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
144 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling              29:43
145 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                         29:51
146 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                   29:52
147 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor                          30:11
148 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling              30:17
149 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini
150 Muhammet Atalay (Tur) Torku Sekerspor                        30:19
151 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling               30:21
152 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement
153 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli                   30:55
154 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo                            32:17
155 Rafael Andriato (Bra) Southeast Pro Cycling                  32:19
156 Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling
157 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini              33:49
158 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka                                 34:05
159 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk                   34:18
160 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge                            34:34
161 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                    34:41
162 Jakub Mareczko (Ita) Southeast Pro Cycling                   37:25
OTL Andrea Dal Col (Ita) Southeast Pro Cycling
DNF Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team
DNF Tiziano Dall'antonia (Ita) Androni Giocattoli
Klasyfikacja po 3. etapie
  1 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice               12:13:41
  2 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida                        00:07
  3 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement         00:50
  4 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo                              01:20
  5 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka                            01:23
  6 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                             01:29
  7 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural-Seguros     01:32
  8 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling             01:42
  9 Alex Cano Ardila (Col) Colombia                              01:46
 10 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                               01:57
 11 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert                   02:04
 12 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
 13 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor                      02:11
 14 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  02:42
 15 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice                 02:49
 16 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge
 17 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            03:01
 18 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team              03:17
 19 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 20 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                   03:20
 21 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF                          03:25
 22 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       03:32
 23 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini               03:47
 24 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling                04:28
 25 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                        04:37
 26 Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi Polkowice                05:02
 27 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling                05:11
 28 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge                          05:32
 29 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida                                  05:38
 30 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli                      05:57
 31 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           06:36
 32 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo           07:10
 33 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka                          07:13
 34 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
 35 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
 36 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 37 Edward Fabian Diaz Cardenas (Col) Colombia
 38 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                       07:52
 39 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling         07:59
 40 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka                        08:39
 41 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
 42 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor                          08:46
 43 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                    09:09
 44 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                           09:26
 45 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                             09:31
 46 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 47 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia                09:34
 48 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 49 Scott Ambrose (NZl) Team Novo Nordisk                        10:22
 50 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                           11:03
 51 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                        11:31
 52 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 53 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida               12:17
 54 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
 55 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal                                12:19
 56 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo                               12:20
 57 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre-Merida                            12:58
 58 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          13:07
 59 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         13:10
 60 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                               13:46
 61 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                              13:57
 62 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            14:36
 63 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini                     15:24
 64 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 65 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                               15:31
 66 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini                    18:55
 67 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                        19:06
 68 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor                         19:33
 69 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor                     19:34
 70 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            20:20
 71 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
 72 Daniel Martínez (Col) Colombia
 73 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   20:24
 74 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
 75 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   20:29
 76 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 77 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA        20:30
 78 John Bohn Ebsen (Den) Androni Giocattoli                     20:32
 79 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               20:34
 80 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 81 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
 82 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 83 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 84 Kevin Ledanois (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 85 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 86 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
 87 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
 88 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
 89 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 90 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling               20:55
 91 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert              21:04
 92 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling              21:25
 93 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                        22:04
 94 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge                    22:06
 95 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick-Step                        22:10
 96 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
 97 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                            22:19
 98 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 99 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                       22:29
100 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling            22:55
101 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
102 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling             22:57
103 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    23:29
104 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka                       24:22
105 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini                     24:47
106 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk                    25:01
107 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           25:09
108 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge
109 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
110 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                               25:11
111 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo                              25:16
112 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli                   25:44
113 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo                           25:48
114 Ramon Carretero (Pan) Southeast Pro Cycling
115 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert               26:23
116 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                             27:13
117 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF                           27:14
118 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling                  27:16
119 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
120 Chun Kai Feng (Tpe) Lampre-Merida                            27:26
121 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida                27:45
122 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli                      28:53
123 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step                      29:11
124 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
125 Sebastián Molano (Col) Colombia
126 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
127 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
128 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
129 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement
130 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
131 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
132 Boris Vallee (Bel) Lotto Soudal
133 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
134 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert
135 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
136 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
137 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida                          29:34
138 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling              29:43
139 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                         29:51
140 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                   29:52
141 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor                          30:11
142 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling              30:17
143 Muhammet Atalay (Tur) Torku Sekerspor                        30:19
144 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement              30:21
145 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli                   30:55
146 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      31:05
147 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step                        31:10
148 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step                         31:56
149 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step            32:08
150 Rafael Andriato (Bra) Southeast Pro Cycling                  32:19
151 Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling
152 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo                            32:46
153 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini                      32:50
154 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini                     32:55
155 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling               33:00
156 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                            33:18
157 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini              33:49
158 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka                                 34:05
159 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                    34:41
160 Jakub Mareczko (Ita) Southeast Pro Cycling                   37:25
161 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge                            38:04
162 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk                   38:05

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: