Presidential Cycling Tour of Turkey 2015: etap 2

Mark Cavendish (Etixx-Quick Step) triumfował na mecie drugiego odcinka tureckiego wyścigu i pozostał na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

Brytyjczyk na ostatnich metrach pokonał Włochów Sachę Modolo (Lampre-Merida) oraz Nicolę Ruffoniego (Bardiani CSF).

Ucieczkę po licznych próbach odjazdu sformowali Lluis Guillermo Mas (Caja Rural-Seguros RGA), Adrien Niyonshuti (MTN-Qhubeka), Kevin De Meesmaeker (Team Novo Nordisk), Federico Zurlo (Unitedhealthcare) i Frederik Veuchelen (Wanty-Groupe Gobert).

Przewaga grupki nad peletonem wahała się do dwóch i pół do pięciu minut, ale grupy sprinterów, w tym jadąca z liderem Etixx-Quick Step, kontrolowała sytuację, 50 kilometrów przed metą redukując straty do 2:50.

Pomoc kolarzy Lotto Soudal i Orica-GreenEdge zmniejszyły przewagę do minuty na 20 kilometrów przed metą, a całą akcję skasowano na 11 kilometrów przed linią mety.

Walkę pociągów sprinterskich rozpoczęła ekipa Drapac, a na ostatnie 3 kilometry peleton wprowadzili zawodnicy Etixx-Quick Step i Unitedhealthcare. Kolarze Patricka Lefevere'a rozprowadzili Marka Cavendisha, który odparł atak Sachy Modolo i mimo finiszu po wietrznej stronie szosy zdołał jako pierwszy przeciąć linię mety.

Tour of Turkey/Brian Hode

Wyniki 2. etapu Presidential Cycling Tour of Turkey 2015 (2.HC), Alanya - Antalya (182 km):
  1 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step                    4:21:32
  2 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida
  3 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
  4 Sebastián Molano (Col) Colombia
  5 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini
  6 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
  7 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo
  8 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling
  9 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
 10 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 11 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 12 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 13 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement
 14 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF
 15 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 16 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli
 17 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
 18 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 19 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling
 20 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
 21 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
 22 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 23 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
 24 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 25 Jakub Mareczko (Ita) Southeast Pro Cycling
 26 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
 27 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 28 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 29 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka
 30 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge
 31 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick-Step
 32 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
 33 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
 34 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 35 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini
 36 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
 37 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
 38 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 39 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement
 40 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
 41 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
 42 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 43 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge
 44 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 45 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
 46 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 47 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 48 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor
 49 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling
 50 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 51 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 52 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 53 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 54 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
 55 Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling
 56 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 57 Rafael Andriato (Bra) Southeast Pro Cycling
 58 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo
 59 Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 60 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 61 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
 62 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural-Seguros RGA
 63 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 64 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team
 65 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
 66 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
 67 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement
 68 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 69 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 70 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka
 71 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 72 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling
 73 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 74 Boris Vallee (Bel) Lotto Soudal
 75 Daniel Martínez (Col) Colombia
 76 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida
 77 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF
 78 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 79 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 80 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
 81 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo
 82 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
 83 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 84 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 85 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida
 86 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 87 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 88 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka
 89 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 90 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 91 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 92 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
 93 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida
 94 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
 95 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 96 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
 97 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo
 98 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida
 99 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor
100 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
101 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
102 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka
103 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
104 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
105 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
106 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
107 Kevin Ledanois (Fra) Bretagne-Séché Environnement
108 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor
109 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge
110 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert
111 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
112 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
113 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF
114 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
115 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling
116 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling
117 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
118 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
119 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge
120 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
121 Alex Cano Ardila (Col) Colombia
122 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
123 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre-Merida
124 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team
125 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
126 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement
127 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka
128 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement
129 Edward Fabian Diaz Cardenas (Col) Colombia
130 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo
131 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
132 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal
133 Scott Ambrose (NZl) Team Novo Nordisk
134 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
135 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk
136 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
137 Muhammet Atalay (Tur) Torku Sekerspor
138 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
139 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli
140 Chun Kai Feng (Tpe) Lampre-Merida
141 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor
142 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling
143 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
144 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
145 John Bohn Ebsen (Den) Androni Giocattoli
146 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
147 Ramon Carretero (Pan) Southeast Pro Cycling
148 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
149 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
150 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling               00:21
151 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    00:25
152 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini                      00:28
153 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling               00:36
154 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      00:42
155 Tiziano Dall'antonia (Ita) Androni Giocattoli                00:48
156 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli                      01:11
157 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge                            01:27
158 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
159 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                               01:29
160 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step                        01:59
161 Andrea Dal Col (Ita) Southeast Pro Cycling
162 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step                         02:01
163 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   02:05
164 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step            02:57
165 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk                   03:47
Klasyfikacja po 2. etapie
  1 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step                    7:39:30
  2 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida
  3 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
  4 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo
  5 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
  6 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling
  7 Sebastián Molano (Col) Colombia
  8 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
  9 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling
 10 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
 11 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 12 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF
 13 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 14 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka
 15 Jakub Mareczko (Ita) Southeast Pro Cycling
 16 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 17 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 18 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 19 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
 20 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 21 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
 22 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
 23 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
 24 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 25 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick-Step
 26 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 27 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 28 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 29 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
 30 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement
 31 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
 32 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge
 33 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 34 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 35 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 36 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 37 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
 38 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 39 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 40 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
 41 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
 42 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural-Seguros RGA
 43 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team
 44 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
 45 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
 46 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 47 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 48 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor
 49 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 50 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 51 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 52 Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 53 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 54 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge
 55 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
 56 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 57 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 58 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
 59 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 60 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF
 61 Rafael Andriato (Bra) Southeast Pro Cycling
 62 Boris Vallee (Bel) Lotto Soudal
 63 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 64 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor
 65 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement
 66 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 67 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement
 68 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 69 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
 70 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 71 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 72 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 73 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling
 74 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 75 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini
 76 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling
 77 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli
 78 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
 79 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo
 80 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
 81 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge
 82 Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling
 83 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 84 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 85 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida
 86 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka
 87 Daniel Martínez (Col) Colombia
 88 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka
 89 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo
 90 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 91 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
 92 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 93 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 94 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF
 95 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling
 96 Alex Cano Ardila (Col) Colombia
 97 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 98 Kevin Ledanois (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 99 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida
100 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
101 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
102 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
103 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
104 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
105 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
106 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
107 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
108 Scott Ambrose (NZl) Team Novo Nordisk
109 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement
110 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
111 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor
112 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
113 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
114 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling         
115 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka
116 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk
117 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
118 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
119 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge
120 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
121 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka
122 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
123 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
124 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
125 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre-Merida
126 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
127 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
128 Chun Kai Feng (Tpe) Lampre-Merida
129 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal
130 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
131 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team
132 Muhammet Atalay (Tur) Torku Sekerspor
133 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement
134 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
135 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
136 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli
137 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
138 Edward Fabian Diaz Cardenas (Col) Colombia
139 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling
140 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor
141 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
142 John Bohn Ebsen (Den) Androni Giocattoli
143 Ramon Carretero (Pan) Southeast Pro Cycling
144 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling               00:21
145 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo                            00:29
146 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida                00:32
147 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo
148 Tiziano Dall'antonia (Ita) Androni Giocattoli                00:48
149 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    00:54
150 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli                      01:11
151 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert               01:27
152 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                               01:29
153 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      01:54
154 Andrea Dal Col (Ita) Southeast Pro Cycling                   01:59
155 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step
156 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   02:05
157 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida                          02:09
158 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini                     02:38
159 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling               02:39
160 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step                         02:45
161 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step            02:57
162 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge                            03:30
163 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini                      03:39
164 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk                   03:47
165 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                            04:07

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: