„MORE BIKE” - przeczytaj nowy magazyn rowerowy

MORE BIKE_okladkaTomasz Jaroński, Przemysław Niemiec czy Gunn-Rita Dahle Flesjaa to autorzy, których artykuły można przeczytać w nowym magazynie rowerowym „MORE BIKE”.

Głównym założeniem „MORE BIKE” jest to, żeby trafić z ciekawym materiałem do szerokiego grona odbiorców. Niezależnie od tego, czy ktoś jeździ rowerem po parku, szuka fachowej rady czy też kolarstwo jest jego pasją, każdy powinien znaleźć w magazynie artykuły dla siebie bądź na tyle uniwersalne, że z chęcią poświęci chwilę, żeby je przeczytać

– podkreśla Anna Bara, marketing manager Merida Polska. Jej słowa znajdują odzwierciedlenie w układzie magazynu i autorach, którzy poruszają na jego łamach zróżnicowane zagadnienia.

Warto podkreślić udział w naszym przedsięwzięciu niezależnych autorytetów, takich jak Tomasz Jaroński, a także dziennikarzy na co dzień piszących dla magazynów „bikeBoard” czy „Szosa”. Prawdziwą gratką dla fanów kolarstwa będą artykuły Przemysława Niemca czy Gunn-Rity Dahle Flesji

– mówi Bara.

32-stronicowy magazyn jest dostępny za darmo w sklepach rowerowych z sieci sprzedaży Meridy w całej Polsce. Można go także ściągnąć czy przejrzeć online na www.rowerymerida.pl. Wydawcy „MB” już teraz rozważają zwiększenie częstotliwości ukazywania się go na rynku.

Jeśli w tym roku magazyn spotka się z aprobatą odbiorców, to w przyszłym może zostać kwartalnikiem

– zaznacza marketing manager Merida Polska.

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: