Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2015: etap 2

Brytyjczyk Ben Swift po ataku w końcówce i ucieczce triumfował na mecie drugiego odcinka włoskiego wyścigu i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Zawodnik ekipy Sky na kresce wyprzedził dwóch towarzyszy ucieczki - Chorwata Matiję Kvasinę (Team Felbermayr - Simplon Wels) i Włocha Francesco Bongiorno (Bardiani - CSF).

Do ucieczki dnia na etapie naznaczonym pięciokrotną wspinaczką pod Monte Tiffi zabrali się Andrea Piechele (Bardiani CSF), Manuel Belletti (Southeast), Giacomo Berlato (Nippo-Vini-Fantini), Preban Van Hecke (TopSport Vlaanderen-Baloise), Klemen Stimulak (Adria Mobil), Nicola Gaffurini (MgKvis-Vega) i Davide Ballerini (UniEuro-Wilier).

Siódemka zawodników uzyskała dwie i pół minuty przewagi nad prowadzonym przez ekipę CCC Sprandi Polkowice peletonem. Uciekający kolejno zdobywali punkty na górskich premiach, jednak grupka rozpadła się na trzecim podjeździe, a na czoło wysforował się Gaffurini. Włoch wygrał trzecią premię, ale goniący go uciekinierzy zdołali dołączyć na zjeździe i po punkty na przedostatniej wspinaczce zdobył Belletti.

Peleton nie czekał i gdy włoski sprinter dopisywał do swojego konta punkty klasyfikacji górskiej, grupę goniącą mocno przerzedzili kolarze Sky, różnicę przed ostatnim podjazdem zmniejszając do 20 sekund, a 20 kilometrów przed metą kasując odjazd.

Ostatnia wspinaczka okazała się ponad siły lidera imprezy - Davide Rebellina (CCC Sprandi Polkowice). Doświadczonego Włocha od peletonu odczepiły ataki, po których na czele znaleźli się Ben Swift (Team Sky), Francesco Bongiorno (Bardiani CSF) i Matija Kvasina (Team Felbermayr - Simplon Wels).

Gonili Valerio Agnoli (Reprezentacja Włoch), Franco Pellizotti i Simone Stortoni (Androni Giocattoli), Edoardo Zardini (Bardiani CSF), Francesco Gavazzi (Southeast), Carlos Quintero (Colombia) i Louis Mentjes (MTN-Qhubeka), ale na końcowych kilometrach nie byli w stanie zredukować półminutowej różnicy.

Finisz bez trudu wygrał Swift, dzięki wypracowanej przewadze przejmując koszulkę lidera wyścigu.

fot. Team Sky

Wyniki 2. etapu Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2015 (2.1), Cesenatico - Sogliano al Rubicone (156,2 km):

1 Ben Swift (GBr) Team Sky                                     4:28:10
2 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels              00:16
3 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF                  00:21
4 Valerio Agnoli (Ita) Reprezentacja Włoch                       00:57
5 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
6 Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling                  01:01
7 Soren Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water            01:05
8 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky                             01:07
9 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
10 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli                    01:10
11 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                            01:25
12 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli                      01:28
13 Asbjorn Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water         02:12
14 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega
15 Domen Novak (Slo) Adria Mobil                                 02:14
16 Yonattah Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling
17 Simone Petilli (Ita) Unieuro Wilier
18 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka
19 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia                 02:18
20 Francesco Reda (Ita) Team Idea 2010 ASD                       02:21
21 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice                   02:24
22 Simone Ponzi (Ita) Southeast Pro Cycling                      03:03
23 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          03:23
24 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia                       03:27
25 Philip Deignan (Irl) Team Sky                                 04:25
26 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                     04:41
27 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky                      05:22
28 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                            05:39
29 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling               05:43
30 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise        05:45
31 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF                               06:26
32 Felix Grossschartner (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels       06:31
33 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team                07:41
34 Gianni Moscon (Ita) Reprezentacja Włoch                       07:42
35 Davide Martinelli (Ita) Reprezentacja Włoch
36 Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice
37 Primoz Roglic (Slo) Adria Mobil
38 Jure Golcer (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels
39 Giorgio Cecchinel (Ita) Southeast Pro Cycling                 07:57
40 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling                   07:58
41 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil                               09:38
42 Riccardo Donato (Ita) Reprezentacja Włoch                     10:03
43 Davide Vigano (Ita) Team Idea 2010 ASD                        10:06
44 Andrea Pasqualon (Ita) Roth - Skoda                           10:12
45 Gregor Muhlberger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels          11:19
46 Roland Thalmann (Swi) Roth - Skoda
47 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
48 Freddy Montana (Col) Movistar Team                            11:59
49 Giulio Ciccone (Ita) Reprezentacja Włoch                      12:11
50 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                      13:09
51 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier
52 Sebastian Lander (Den) Team Trefor - Blue Water               13:13
53 Matthias Krizek (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
54 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo                                  14:37
55 Davide Ballerini (Ita) Unieuro Wilier                         14:49
56 Antonino Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia                  14:58
57 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil
58 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          15:07
59 Adriano Brogi (Ita) d'Amico Bottecchia                        15:21
60 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli                   16:05
61 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels           16:09
62 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini                 16:22
63 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
64 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha                         16:49
65 Michele Gazzarra (Ita) Mg.Kvis-Vega                           17:11
66 Filippo Fortin (Ita) GM Cycling Team                          17:14
67 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP               17:28
68 Marco Tizza (Ita) Team Idea 2010 ASD                          17:39
69 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
70 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Colombia                   17:45
71 Lorenzo Rota (Ita) Unieuro Wilier
72 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice               17:51
73 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
74 Nico Brüngger (Swi) Roth - Skoda                              19:19
75 Andrea Vaccher (Ita) Roth - Skoda                             19:22
76 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini
77 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini                      19:24
78 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka                            20:18
79 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka                20:19
80 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega                           20:22
81 Vojtech Hacecky (Cze) Team Dukla Praha                        22:44
82 Fabio Chinello (Ita) Unieuro Wilier                           22:45
83 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier
84 Nathan Earle (Aus) Team Sky
85 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
86 Michael Olsson (Swe) Team Trefor - Blue Water                 22:48
87 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling               23:41
88 Dylan Girdlestone (RSA) Drapac Professional Cycling
89 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo
90 Rino Gasparrini (Ita) Unieuro Wilier
91 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling                 23:43
92 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice                    23:45
93 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
94 Josip Rumac (Cro) Adria Mobil
95 Bruno Maltar (Cro) Meridiana Kamen Team
96 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
97 Cristian Talero (Col) Movistar Team                           23:49
98 Patrick Clausen (Den) Team Trefor - Blue Water                23:50
99 Daniel Biedermann (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
100 Giacomo Tomio (Ita) Roth - Skoda
101 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
102 Marco D'urbano (Ita) GM Cycling Team
103 Wilson Fernand Cepeda Cuervo (Col) Movistar Team
104 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF
105 Roman Kustadinchev (Rus) RusVelo                             23:58
106 Silvan Dietrich (Swi) Roth - Skoda
107 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           24:44
108 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea 2010 ASD
109 Diego Ochoa (Col) Movistar Team                              25:23
110 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                           28:04
111 Matteo Malucelli (Ita) Team Idea 2010 ASD                    29:31
112 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise    29:50
113 Luca Muffolini (Ita) Mg.Kvis-Vega                            30:20
114 Omar Alber Mendoza Cardona (Col) Movistar Team               30:26
115 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo                                 32:13
116 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                        32:47
117 Antonio Di Sante (Ita) GM Cycling Team                       32:50
118 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor - Blue Water              32:51
119 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling
120 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega
121 Daniel Foder (Den) Team Trefor - Blue Water
122 Manabu Ishibashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                  32:55
123 Alex Rasmussen (Den) Team Trefor - Blue Water                32:56
124 Aleksandr Komin (Rus) RusVelo
125 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       32:58
126 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                            33:01
127 Daniele Cavasin (Ita) GM Cycling Team                        33:02
128 Andrea Fedi (Ita) Southeast Pro Cycling                      33:10
129 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega
130 Enea Cambianica (Swi) Meridiana Kamen Team                   34:50
131 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              36:21
132 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli                     36:22
133 Alessio Bottura (Ita) Roth - Skoda
134 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli                   36:24
135 Sebastián Molano (Col) Colombia
136 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
137 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
138 Mamyr Stash (Rus) RusVelo
139 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli
140 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil                                  36:33
141 Valerio Conti (Ita) Reprezentacja Włoch
142 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                  36:39
143 Maurizio Damiano (Ita) Team Idea 2010 ASD
144 Rostyslav Zhukovskyi (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP
145 Giorgio Bocchiola (Ita) d'Amico Bottecchia                   36:42
146 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                              36:45
147 Liam Bertazzo (Ita) Southeast Pro Cycling
148 Christian Delle Stelle (Ita) CCC Sprandi Polkowice           36:49
149 Seid Lizde (Ita) Reprezentacja Włoch                         36:50
150 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka                        36:59
151 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea 2010 ASD                  37:02
152 Luca Capelli (Ita) Team Idea 2010 ASD                        37:06
153 José Hernández (Col) GM Cycling Team                         37:11
DNF Christopher Sutton (Aus) Team Sky
DNF Ian Boswell (USA) Team Sky
DNF Luca Paccioni (Ita) Reprezentacja Włoch
DNF Martin Kohler (Swi) Drapac Professional Cycling
DNF Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling
DNF Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
DNF Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
DNF Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
DNF Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
DNF Alexander Serov (Rus) RusVelo
DNF Alexander Evtushenko (Rus) RusVelo
DNF Temesgen Teklehaymanot (Eri) Roth - Skoda
DNF Marko Kump (Slo) Adria Mobil
DNF David Per (Slo) Adria Mobil
DNF Moreno Giampaolo (Ita) Mg.Kvis-Vega
DNF Emiliano Faieta (Ita) Mg.Kvis-Vega
DNF Rino Zampilli (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
DNF Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
DNF Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
DNF Logan Loader (USA) Amore & Vita - Selle SMP
DNF Yukinori Hishinuma (Jpn) Amore & Vita - Selle SMP
DNF Stefano Nardelli (Ita) Unieuro Wilier
DNF Sebastian Stamegna (Ita) GM Cycling Team
DNF Matteo Rotondi (Ita) GM Cycling Team
DNF Andrea Cacciotti (Ita) GM Cycling Team
DNF Endi Sirol (Cro) Meridiana Kamen Team
DNF Filip Cengic (Cro) Meridiana Kamen Team
DNF Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
DNF Simone Campagnaro (Ita) Meridiana Kamen Team
DNF Marvin Angarita (Col) Movistar Team
DNF Juan David Vargas (Col) Movistar Team
DNF Oscar Soliz Vilca (Bol) Movistar Team
DNF Denis Rugovac (Cze) Team Dukla Praha
DNF Roman Furst (Cze) Team Dukla Praha
DNF Jiri Hochmann (Cze) Team Dukla Praha
DNF Michal Kohout (Cze) Team Dukla Praha
DNF Nicolas Pietrula (Cze) Team Dukla Praha
DNF Jan Kraus (Cze) Team Dukla Praha
DNF Silvio Giorni (Ita) d'Amico Bottecchia
DNF Thomas Capocchi (Ita) d'Amico Bottecchia
DNF Iltjan Nika (Alb) d'Amico Bottecchia
DNF Nicola Poletti (Ita) d'Amico Bottecchia
DNS Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

1 Ben Swift (GBr) Team Sky                                     7:03:03
2 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels              00:41
3 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF                  00:54
4 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                          01:15
5 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky                             01:17
6 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka                             01:20
7 Valerio Agnoli (Ita) Reprezentacja Włoch                       01:23
8 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli                     01:27
9 Soren Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water            01:30
10 Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling                 01:35
11 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli                      01:45
12 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                            02:02
13 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka                          02:27
14 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice                   02:33
15 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia                 02:36
16 Asbjorn Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water         02:37
17 Yonattah Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling                 02:48
18 Francesco Reda (Ita) Team Idea 2010 ASD                       02:49
19 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega                            03:03
20 Simone Petilli (Ita) Unieuro Wilier                           03:13
21 Domen Novak (Slo) Adria Mobil                                 03:46
22 Simone Ponzi (Ita) Southeast Pro Cycling                      04:12
23 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          04:14
24 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia                       04:32
25 Philip Deignan (Irl) Team Sky                                 04:35
26 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                     05:18
27 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling               06:14
28 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                            06:16
29 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise        06:56
30 Felix Grossschartner (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels       07:02
31 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky                      07:16
32 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF                               07:22
33 Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice                        08:07
34 Jure Golcer (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels                08:13
35 Primoz Roglic (Slo) Adria Mobil                               08:31
36 Gianni Moscon (Ita) Reprezentacja Włoch                       08:41
37 Giorgio Cecchinel (Ita) Southeast Pro Cycling                 08:45
38 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team                08:59
39 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling                   09:01
40 Davide Vigano (Ita) Team Idea 2010 ASD                        10:58
41 Andrea Pasqualon (Ita) Roth - Skoda                           11:05
42 Gregor Muhlberger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels          11:50
43 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia                    12:28
44 Giulio Ciccone (Ita) Reprezentacja Włoch                      13:10
45 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                      13:26
46 Freddy Montana (Col) Movistar Team                            13:34
47 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier                         14:08
48 Matthias Krizek (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels            14:13
49 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo                                  14:57
50 Roland Thalmann (Swi) Roth - Skoda                            15:22
51 Riccardo Donato (Ita) Reprezentacja Włoch                     15:46
52 Davide Ballerini (Ita) Unieuro Wilier                         15:48
53 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil                               15:54
54 Antonino Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia                  16:03
55 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice                  16:51
56 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels           17:09
57 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli                   17:13
58 Davide Martinelli (Ita) Reprezentacja Włoch                   17:16
59 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini                 17:25
60 Michele Gazzarra (Ita) Mg.Kvis-Vega                           18:02
61 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Colombia                   18:03
62 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                        18:16
63 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice               18:20
64 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling              18:22
65 Adriano Brogi (Ita) d'Amico Bottecchia                        18:27
66 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP               18:55
67 Marco Tizza (Ita) Team Idea 2010 ASD                          19:06
68 Sebastian Lander (Den) Team Trefor - Blue Water               19:38
69 Nico Brüngger (Swi) Roth - Skoda                              20:12
70 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini                     20:25
71 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil                             20:31
72 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka                20:32
73 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          20:42
74 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka                            20:58
75 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega                           21:13
76 Andrea Vaccher (Ita) Roth - Skoda                             21:57
77 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha                         22:13
78 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini                      23:02
79 Michael Olsson (Swe) Team Trefor - Blue Water                 23:13
80 Filippo Fortin (Ita) GM Cycling Team                          23:16
81 Lorenzo Rota (Ita) Unieuro Wilier                             23:27
82 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier                            23:43
83 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice                    23:54
84 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
85 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
86 Dylan Girdlestone (RSA) Drapac Professional Cycling           24:12
87 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                    24:27
88 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling                 24:51
89 Roman Kustadinchev (Rus) RusVelo                              25:02
90 Bruno Maltar (Cro) Meridiana Kamen Team                       25:03
91 Cristian Talero (Col) Movistar Team                           25:24
92 Wilson Fernand Cepeda Cuervo (Col) Movistar Team              25:25
93 Patrick Clausen (Den) Team Trefor - Blue Water                25:29
94 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea 2010 ASD                     26:11
95 Diego Ochoa (Col) Movistar Team                               26:47
96 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling               27:30
97 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka                           27:47
98 Vojtech Hacecky (Cze) Team Dukla Praha                        28:33
99 Daniel Biedermann (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels          29:12
100 Nathan Earle (Aus) Team Sky                                  29:23
101 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF                           29:30
102 Giacomo Tomio (Ita) Roth - Skoda                             29:37
103 Silvan Dietrich (Swi) Roth - Skoda                           29:40
104 Marco D'urbano (Ita) GM Cycling Team                         29:54
105 Josip Rumac (Cro) Adria Mobil                                30:01
106 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise    30:41
107 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           31:19
108 Omar Alber Mendoza Cardona (Col) Movistar Team               31:50
109 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo                                 32:33
110 Rino Gasparrini (Ita) Unieuro Wilier                         32:46
111 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo                              32:52
112 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                           33:55
113 Andrea Fedi (Ita) Southeast Pro Cycling                      34:19
114 Fabio Chinello (Ita) Unieuro Wilier                          34:56
115 Enea Cambianica (Swi) Meridiana Kamen Team                   36:08
116 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli                     36:39
117 Valerio Conti (Ita) Reprezentacja Włoch                      36:59
118 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling               37:44
119 Giorgio Bocchiola (Ita) d'Amico Bottecchia                   37:47
120 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka                        37:56
121 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                        38:27
122 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                            38:41
123 Manabu Ishibashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                  38:42
124 Aleksandr Komin (Rus) RusVelo                                38:44
125 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega                   38:45
126 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       38:53
127 José Hernández (Col) GM Cycling Team                         39:03
128 Daniel Foder (Den) Team Trefor - Blue Water                  39:16
129 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega                           39:27
130 Mamyr Stash (Rus) RusVelo                                    40:09
131 Matteo Malucelli (Ita) Team Idea 2010 ASD                    41:31
132 Liam Bertazzo (Ita) Southeast Pro Cycling                    42:01
133 Christian Delle Stelle (Ita) CCC Sprandi Polkowice           42:02
134 Luca Muffolini (Ita) Mg.Kvis-Vega                            42:11
135 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli                       42:17
136 Alessio Bottura (Ita) Roth - Skoda                           42:26
137 Daniele Cavasin (Ita) GM Cycling Team                        42:29
138 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor - Blue Water              42:39
139 Antonio Di Sante (Ita) GM Cycling Team                       42:49
140 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                              43:04
141 Luca Capelli (Ita) Team Idea 2010 ASD                        43:17
142 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              45:05
143 Alex Rasmussen (Den) Team Trefor - Blue Water                45:30
144 Sebastián Molano (Col) Colombia                              45:38
145 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
146 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli                   45:39
147 Seid Lizde (Ita) Reprezentacja Włoch                         45:40
148 Maurizio Damiano (Ita) Team Idea 2010 ASD                    47:11
149 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea 2010 ASD                  47:34
150 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team                        47:51
151 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil                                  48:09
152 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                  48:10
153 Rostyslav Zhukovskyi (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP          48:50

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: