Herald Sun Tour 2015: etap 3

Caleb Ewan (Orica GreenEdge) wygrał po finiszu z peletonu trzeci etap Herald Sun Tour.

Młody Australijczyk tym razem na kresce pokonał Tylera Farrara (MTN - Qhubeka) i Steele von Hoffa (KordaMentha).

Prowadzenie w klasyfikacji generalnej zachował Cameron Meyer (Orica GreenEdge).

Wyniki 3. etapu Herald Sun Tour 2015 (2.1), Mitchelton Wines - Nagambie (148,6 km):
  1 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                           3:25:17
  2 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka
  3 Steele von Hoff (Aus) KordaMentha Australian Team
  4 John Murphy (USA) UnitedHealthcare
  5 William Clarke (Aus) Drapac
  6 Tiziano Dall'Antonia (Ita) Androni Giocattoli
  7 Felix English (Irl) JLT Condor
  8 Grayson Napier (Aus) Navitas Satalyst
  9 Patrick Bevin (NZl) Avanti Racing Team
 10 James Mowatt (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody
 11 Tommy Nankervis (Aus) Team Budget Forklifts
 12 Paul van der Ploeg (Aus) Charter Mason Giant
 13 Graham Briggs (GBr) JLT Condor
 14 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka
 15 Lachlan Norris (Aus) Drapac 
 16 Patrick Shaw (Aus) Avanti Racing Team
 17 Jackson Mawby (Aus) Navitas Satalyst
 18 Thomas Moses (GBr) JLT Condor
 19 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge
 20 Nicholas Schultz (Aus) KordaMentha Australian Team
 21 Kane Walker (Aus) Navitas Satalyst
 22 Jeremy Cameron (Aus) African Wildlife Safaris
 23 Scott Davies (GBr) Great Britain National Team
 24 Cameron Wurf (Aus) KordaMentha Australian Team
 25 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge
 26 Joseph Cooper (NZl) Avanti Racing Team
 27 Christopher Lawless (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
 28 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare
 29 Ryan Cavanagh (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
 30 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
 31 Brodie Talbot (Aus) Team Budget Forklifts
 32 Grant Ferguson (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
 33 Matthew Goss (Aus) MTN - Qhubeka
 34 Sean Lake (Aus) African Wildlife Safaris
 35 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
 36 Mark O'Brien (Aus) Avanti Racing Team
 37 Robert Power (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
 38 Brendan Canty (Aus) Team Budget Forklifts
 39 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka
 40 Michael Torckler (NZl) Team Budget Forklifts
 41 Lachlan Morton (Aus) KordaMentha Australian Team
 42 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare
 43 Patrick Lane (Aus) African Wildlife Safaris
 44 Nicholas Katsonis (Aus) Charter Mason Giant
 45 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 46 Chris Hamilton (Aus) KordaMentha Australian Team
 47 David Edwards (Aus) Charter Mason Giant
 48 Harry Carpenter (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
 49 Gabriel Cullaigh (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
 50 Richard Handley (GBr) JLT Condor
 51 Mitchell Cooper (Aus) Navitas Satalyst
 52 Adam Phelan (Aus) Drapac
 53 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare
 54 Angus Lyons (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
 55 Chris Jory (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody
 56 Ben Hill (Aus) Charter Mason Giant
 57 Samuel Spokes (Aus) Drapac
 58 Neil van der Ploeg (Aus) Avanti Racing Team
 59 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge                             00:21
 60 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli                      00:28
 61 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge                        00:31
 62 Josh Edmondson (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii         00:45
 63 Robbie Hucker (Aus) Drapac
 64 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare                       01:00
 65 Cameron Bayly (Aus) Search2retain-health.com.au              01:02
 66 Kristian House (GBr) JLT Condor
 67 Jake Kelly (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii             01:43
 68 Tyler Spurrell (Aus) Data #3 Symantec p/b Scody              02:00
 69 Matthew Brammeier (Irl) MTN - Qhubeka                        02:02
 70 Nick Dougall (Aus) MTN - Qhubeka
 71 Michael Cupitt (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody  02:55
 72 Alex Clements (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
 73 Alexander Smyth (Aus) African Wildlife Safaris               03:05
 74 Michael Cuming (GBr) JLT Condor                              03:24
 75 Jayden Copp (Aus) Charter Mason Giant                        03:34
 76 Jacob Kauffmann (Aus) Team Budget Forklifts
 77 Mitchell Lovelock-Fay (Aus) Avanti Racing Team
 78 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
 79 Joel Strachan (Aus) Navitas Satalyst
 80 Angus Morton (Aus) KordaMentha Australian Team
 81 Massimo Graziato (Ita) African Wildlife Safaris              04:27
 82 Stuart Shaw (Aus) Search2retain-health.com.au                05:02
 83 Michael Rice (Aus) Search2retain-health.com.au
 84 Ryan Thomas (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody     05:18
 85 David Melville (Aus) Data #3 Symantec p/b Scody              05:20
DNF Sam Witmitz (Aus) Team Budget Forklifts
DNF Alistair Donohoe (Aus) Search2retain-health.com.au
DNS Brenton Jones (Aus) Drapac
DNS Jack Beckinsale (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team

Klasyfikacja po 3. etapie:

  1 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge                        9:36:23
  2 Joseph Cooper (NZl) Avanti Racing Team                       00:04
  3 Patrick Bevin (NZl) Avanti Racing Team                       00:15
  4 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge                           00:19
  5 Lachlan Norris (Aus) Drapac                                  00:23
  6 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
  7 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare                     00:24
  8 Lachlan Morton (Aus) KordaMentha Australian Team             00:27
  9 Scott Davies (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii           00:28
 10 Mitchell Cooper (Aus) Navitas Satalyst
 11 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka                            00:29
 12 Robert Power (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
 13 Chris Hamilton (Aus) KordaMentha Australian Team
 14 Michael Torckler (NZl) Team Budget Forklifts                 00:30
 15 Grant Ferguson (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
 16 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
 17 Patrick Shaw (Aus) Avanti Racing Team
 18 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcar                      00:31
 19 Brendan Canty (Aus) Team Budget Forklifts
 20 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare                           00:32
 21 Mark O'Brien (Aus) Avanti Racing Team                        00:34
 22 Gabriel Cullaigh (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii       21:45
 23 Josh Edmondson (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii         22:16
 24 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                             25:26
 25 Steele von Hoff (Aus) KordaMentha Australian Team            25:38
 26 Neil van der Ploeg (Aus) Avanti Racing Team                  25:47
 27 Paul van der Ploeg (Aus) Charter Mason Giant
 28 Felix English (Irl) JLT Condor                               25:50
 29 Adam Phelan (Aus) Drapac 
 30 Tommy Nankervis (Aus) Team Budget Forklifts                  25:52
 31 John Murphy (USA) UnitedHealthcare
 32 David Edwards (Aus) Charter Mason Giant
 33 Graham Briggs (GBr) JLT Condor
 34 James Mowatt (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody
 35 Harry Carpenter (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team       25:53
 36 Matthew Goss (Aus) MTN - Qhubeka
 37 Angus Lyons (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
 38 Tiziano Dall'Antonia (Ita) Androni Giocattoli                25:54
 39 Jackson Mawby (Aus) Navitas Satalyst
 40 Cameron Wurf (Aus) KordaMentha Australian Team               25:55
 41 Ryan Cavanagh (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
 42 Samuel Spokes (Aus) Drapac
 43 Richard Handley (GBr) JLT Condor
 44 Chris Jory (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody
 45 Ben Hill (Aus) Charter Mason Giant
 46 Thomas Moses (GBr) JLT Condor
 47 Kane Walker (Aus) Navitas Satalyst
 48 Sean Lake (Aus) African Wildlife Safaris                     25:57
 49 Patrick Lane (Aus) African Wildlife Safaris
 50 Grayson Napier (Aus) Navitas Satalyst                        25:58
 51 Brodie Talbot (Aus) Team Budget Forklifts                    25:59
 52 Jeremy Cameron (Aus) African Wildlife Safaris
 53 Nicholas Schultz (Aus) KordaMentha Australian Team           26:00
 54 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                              26:02
 55 Nicholas Katsonis (Aus) Charter Mason Giant                  26:03
 56 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                     26:06
 57 Christopher Lawless (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii    26:14
 58 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge                        26:18
 59 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli                      26:31
 60 Robbie Hucker (Aus) Drapac                                   26:42
 61 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge                             26:45
 62 Cameron Bayly (Aus) Search2retain-health.com.au              26:55
 63 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare                       26:56
 64 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka                             26:57
 65 William Clarke (Aus) Drapac                                  26:59
 66 Kristian House (GBr) JLT Condor                              27:15
 67 Jake Kelly (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii             27:39
 68 Tyler Spurrell (Aus) Data #3 Symantec p/b Scody              27:52
 69 Matthew Brammeier (Irl) MTN - Qhubeka                        27:56
 70 Nick Dougall (Aus) MTN - Qhubeka                             28:17
 71 Michael Cupitt (Aus) Data #3 Symantec p/b Scody              28:50
 72 Alexander Smyth (Aus) African Wildlife Safaris               29:01
 73 Alex Clements (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team         29:18
 74 Jayden Copp (Aus) Charter Mason Giant                        29:29
 75 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
 76 Jacob Kauffmann (Aus) Team Budget Forklifts                  29:30
 77 Michael Cuming (GBr) JLT Condor                              29:40
 78 Angus Morton (Aus) KordaMentha Australian Team               29:51
 79 Joel Strachan (Aus) Navitas Satalyst                         29:52
 80 Mitchell Lovelock-Fay (Aus) Avanti Racing Team               30:14
 81 Massimo Graziato (Ita) African Wildlife Safaris              30:23
 82 Michael Rice (Aus) Search2retain-health.com.au               30:58
 83 Stuart Shaw (Aus) Search2retain-health.com.au                31:00
 84 Ryan Thomas (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody     31:11
 85 David Melville (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Sc     31:22

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: