Intensywny początek sezonu CCC Sprandi Polkowice

29 stycznia wyścigiem Trofeo Santanyi-SesSalines-Campos (1.1), należącym do Challenge Mallorca (29 stycznia - 1 lutego), sezon zainaugurują kolarze CCC Sprandi.

W tym samym czasie drugi oddział, liczącego w tym roku aż 26 zawodników składu ekipy z Polkowic, wyruszy do Francji, gdzie zaprezentuje się w GP la Marseillaise (1.1; 1 lutego) i Etoile de Besseges (2.1; 4-8 lutego).

Bogaty program startowy w drugim miesiącu roku obejmie również Dubai Tour (2.HC; 4-7 lutego), Vuelta a Murcia (1.1.; 14 lutego), Clasica de Almeria (1.1; 15 lutego), Tour du Haut Var-matin (2.1; 21-22 lutego) oraz Vuelta a Andalucia - Ruta Ciclista Del Sol (2.1; 18-22 lutego).

CCC Sprandi ubiega się o dzikie karty do organizowanych wyścigów przez RCS Sport, w tym do Giro d'Italia. O tym czy polska drużyna po dwunastu latach po raz drugi w historii wystąpi na trasie włoskiego touru przekonamy się już w najbliższych dniach.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: