Steegmans bez umowy, Belletti w nowej drużynie, Eisel z zagwozdką

Jak na razie Gert Steegmans jest jeszcze zawodnikiem niezrzeszonym. 34-letni Belg w dalszym ciągu szuka sobie zespołu na zbliżający się sezon.

Agent dwukrotnego zwycięzcy etapowego Tour de France (2007, 2008) Baden Cooke powiedział, że otrzymali dwie propozycje, którym się dokładnie przyglądają. Chodzi o drużynę Trek oraz Wanty-Groupe Gobert. Od 2011 roku jeździł dla Omega Pharma-Quick Step.

Ekipę Androni Giocattoli opuści Manuel Belletti, który przejdzie do Neri Sottoli-Ale. W zakończonym sezonie 29-letni Włoch triumfował na etapie Tour du Limousin, cztery lata temu był najlepszy na odcinku Giro.

Sezon 2015 może być ostatnim dla Bernharda Eisela. 33-letni Austriak nie podjął do tej pory decyzji, jego umowa z Sky kończy się właśnie po kolejnym sezonie.

Nie wiem jeszcze, co zrobię. Może zakończę karierę, może pościgam się do 2018 roku. Na pewno nie pójdę śladem Jensa Voigta, nie będę kręcił do czterdziestki

– stwierdził doświadczony sprinter.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: