Zgodnie z planem :)

Witam wszystkich serdecznie ­čÖé

Za mną kolejny okres przygotowawczy, w mojej opinii super przepracowane prawie dwa miesiące. Czuję się bardzo dobrze, obecnie kończę zgrupowanie w Hradec Kralowe z moją ekipą Bauknecht-Author. Spędziłem tu 8 dni z całą drużyną - głównie jeździliśmy na rowerze i to sporo ­čśÇ W ostatni dzień, czyli jutro, mamy testy na lactat.

Pogoda nam naprawdę dopisywała, 8 stopni i słonecznie, Hiszpania nie była nam potrzebna ­čÖé Rower to jedno, ale nie brakowało też różnych ćwiczeń typu siłowania, a nawet kręgle. Poznawaliśmy również nowe metody ćwiczeń na gumie, które przedstawiła nam instruktorka z Centrum Sportu. Ekipa również zaopatrzyła nas mniej więcej w wszystkie stroje, dresy, buty itp.

bauknecht 1

W Polsce zimno, ale akurat mi to nie przeszkadza, mam już sporo kilometrów w nogach jak na ten okres. Dzięki temu mam kilka dni spokojniejszych, czyli lekki odpoczynek przed zgrupowaniem w Hiszpanii, które zaczynamy 2 lutego obok Calpe. Tam już praca pełną parą, tak jak mówiłem wcześniej, chcę wejść dobrze w sezon. W Calpe spędzę dwa tygodnie, sezon zaczynam na początku marca od dwóch klasyków w Chorwacji - Trofej Umag (1.2) i Trofej Porec (1.2).

Potem kilka dni luźniejszych i wyścig etapowy Istarsko Proljece (2.2), także w Chorwacji.

Trzymajcie kciuki!

fot. Bauknecht-Author