Witamy na nowej "Szosie"!

Prezentujemy Wam nową wersję "Szosy", czyli nowe rowery.org.

Co znajdziecie po zmianach na stronach wortalu?

Przede wszystkim, tak jak dotychczas, stały strumień informacji z kolarskiego świata, podawanych rzetelnie i szybko. Nowa platforma pozwoli nam dotrzeć do większej grupy internautów oraz, co ważne, równie przyjaźnie udostępnia treść na komputerach, tabletach jak i smartfonach.

Nasza oferta poszerza się. Wiadomości ułożyliśmy tematycznie. Obecnie mamy informacje z ostatniego okresu oraz kilkadziesiąt archiwalnych newsów, a w najbliższym czasie zamierzamy zaimportować wiadomości z okresu obejmującego lata 1998-2013.

Oprócz aktualnych newsów otworzyliśmy dział "Czytelnia", gdzie możecie zapoznać się z recenzjami książek, w tekstach o barwnej przeszłości towarzyszyć bohaterom kolarskich legend, a nowe działy: blogi i felietony pozwolą wam spojrzeć z innej strony na ważne dla kolarstwa kwestie. Wszystkich chętnych zapraszamy do współredagowania tego działu.

Nowością jest "English Corner", gdzie w języku angielskim publikujemy teksty dotyczące polskiego kolarstwa. Czasem jesteśmy źródłem informacji o Polakach i polskim podwórku, podawanych przez portale zagraniczne. Chcemy wyjść naprzeciw temu zainteresowaniu, sprawić by wiadomości o polskim kolarstwie były w innych językach podawane częściej i bez przekłamań.

Największy skarb - forum i jego społeczność - póki co pozostaje w niezmienionej formie. Naszym celem jest pełna integracja serwisu newsowego z forum, jednak, wierzcie nam, względy techniczne sprawiają, że nie jest to zadanie banalne. Do czasu zmian na tym polu, mamy nadzieję, że pozostaniecie wierni dotychczasowej formule, udzielając się i komentując z niezmiennym zaangażowaniem.

Obecna wersja wortalu nie jest wersją skończoną. Kilka projektów jest w toku, między innymi wspomniana już budowa archiwum newsów. Zmiany wdrażane będą stopniowo i nie powinny zakłócić funkcjonowania serwisu. Pomysłów na rozwój nam nie brakuje - czas pokaże, które uda się wprowadzić w życie.

Z nadzieją, że nowe otwarcie przyjmiecie przychylnie, czekamy na wasze komentarze, uwagi i propozycje.

Redakcja rowery.org.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: