Zwycięstwa:
Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice) – 5
klasyfikacja końcowa Circuit des Ardennes International (2.2)
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Tomasz Smoleń (Bank BGŻ) – 3
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)
etap Tour de Slovaquie (2.2)
etap Okolo Jiznich Cech (2.2)
Damian Walczak (BDC – Marcpol Team) – 2
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)
etap Tour de Bulgaria (2.2)
Marcin Białobłocki (Node 4 – Giordana Racing Team) – 1
etap An Post Ras (2.2)
Maciej Bodnar (Liquigas) – 1
mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas
Paweł Cieślik (Bank BGŻ) – 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Michał Gołaś (Omega Pharma – Quick Step) – 1
mistrz Polski ze startu wspólnego
Adrian Honkisz (CCC Polsat Polkowice) – 1
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
Bartosz Huzarski (NetApp) – 1
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
Sylwester Janiszewski (CCC Polsat Polkowice) – 1
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)
Jarosław Kowalczyk (BDC – Marcpol Team) – 1
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2)
Michał Kwiatkowski (Omega Pharma-Quick Step) – 1
prolog Driedaagse van West-Vlaanderen (2.1)
Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice) – 1
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2)
Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice) – 1
klasyfikacja końcowa Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2)
Adam Wadecki (BDC – Marcpol Team) – 1
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2)
Mariusz Wiesiak (Matrix Powertag) – 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Mariusz Witecki (Bank BGŻ) – 1
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
Zwycięstwa grupy:
CCC Polsat Polkowice – 9
klasyfikacja końcowa Circuit des Ardennes International (2.2) – Marek Rutkiewicz
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) – Marek Rutkiewicz
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) – Marek Rutkiewicz
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Marek Rutkiewicz
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Marek Rutkiewicz
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) – Adrian Honkisz
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2) – Grzegorz Stępniak
klasyfikacja końcowa Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2) – Mateusz Taciak
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) – Sylwester Janiszewski
Bank BGŻ – 5
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) – Tomasz Smoleń
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Paweł Cieślik
etap Tour de Slovaquie (2.2) – Tomasz Smoleń
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) – Mariusz Witecki
etap Okolo Jiznich Cech (2.2) – Tomasz Smoleń
BDC – Marcpol Team – 4
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2) – Adam Wadecki
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2) – Jarosław Kowalczyk
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) – Damian Walczak
etap Tour de Bulgaria (2.2) – Damian Walczak
25.11 Tour de Okinawa 1.2 Mariusz Wiesiak (MTR) 5 0:00 21.10 Japan Cup 1.HC Rafał Majka (SAX) 3 0:00 Jarosław Marycz (SAX) 7 1:39 21.10 Chrono des Nations 1.1 Tomasz Marczyński (VCD) 15 6:22 09.10-13.10 Tour de Beijing WT Rafał Majka (SAX) 7 0:56 Tomasz Marczyński (VCD) 8 0:56 Maciej Paterski (LIQ) 25 3:43 Jarosław Marycz (SAX) 64 18:16 09.10 Nationale Sluitingprijs - Putte-Kapellen 1.1 Jacek Morajko (VCD) 92 0:00 07.10 Gran Premio Bruno Beghelli 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 4 0:12 04.10 Paris-Bourges 1.1 Bartosz Huzarski (APP) 17 0:03 Jarosław Marycz (SAX) 58 0:54 03.10 Sparkassen Münsterland-Giro 1.1 Jacek Morajko (VCD) 60 2:26 02.10 Binche - Tournai - Binche 1.1 Bartosz Huzarski (APP) 55 2:14 Jarosław Marycz (SAX) 57 2:14 29.09 Il Lombardia WT Tomasz Marczyński (VCD) 22 1:25 27.09 Gran Piemonte 1.HC Rafał Majka (SAX) 27 0:27 26.09 Mediolan-Turyn 1.HC Rafał Majka (SAX) 38 Michał Gołaś (OPQ) 84 23.09 Mistrzostwa Świata - start wspólny Marek Rutkiewicz (CCC) 46 2:21 Jarosław Marycz (SAX) 53 2:21 Michał Gołaś (OPQ) 61 2:21 Przemysław Niemiec (LAM) 101 8:55 Jacek Morajko (VCD) 102 8:55 19.09 Mistrzostwa Świata - na czas Maciej Bodnar (LIQ) 26 3:46 19.09 Omloop van het Houtland 1.1 Michał Gołaś (OPQ) 55 0:43 09.09-16.09 Tour of Britain 2.1 Bartosz Huzarski (APP) 6 2:01 Jacek Morajko (VCD) 17 6:20 Marcin Białobłocki (NGR) 25 13:34 16.09 Grand Prix d'Isbergues 1.1 Jarosław Marycz (SAX) 8 0:00 Michał Olejnik (VRU) 71 0:13 Tomasz Olejnik (VRU) 102 4:40 16.09 Tour Bohemia 1.2 Paweł Bernas (El2) 6 1:15 Michał Podlaski (BGŻ) 10 5:08 Łukasz Wiśniowski (El2) 12 5:44 Paweł Cieślik (BGŻ) 18 7:50 15.09 GP Impanis - Van Petegem 1.1 Michał Gołaś (OPQ) 59 0;00 09.09-15.09 Tour de Bulgaria 2.2 Marcin Sapa (BDC) 2 0:46 Robert Radosz (BDC) 6 3:13 Piotr Kirpsza (BDC) 21 15:38 Damian Walczak (BDC) 25 18:15 +1ze Jarosław Kowalczyk (BDC) 47 38:16 Adam Wadecki (BDC) 55 42:03 14.09 Kampioenschap van Vlaanderen 1.1 Jarosław Marycz (SAX) 64 3:18 18.08-09.09 Vuelta a Espana GT Tomasz Marczyński (VCD) 13 19:14 Przemysław Niemiec (LAM) 15 20:49 Rafał Majka (SAX) 32 1:05:42 Maciej Paterski (LIQ) 89 2:29:16 Maciej Bodnar (LIQ) 138 3:12:07 09.09 GP Cycliste de Montréal WT Michał Gołaś (OPQ) 82 3:45 Jarosław Marycz (SAX) 109 7:20 06.09-09.09 Okolo Jiznich Cech 2.2 Paweł Bernas (El2) 9 0:28 Błażej Janiaczyk (BGZ) 10 0:33 Mieszko Bulik (El2) 13 0:37 Tomasz Smoleń (BGZ) 15 0:38 +1ze Łukasz Bodnar (BGZ) 20 0:41 09.09 GP de Fourmies 1.HC Karol Domagalski (CJR) 120 4:58 08.09 Paryż-Bruksela 1.HC Karol Domagalski (CJR) 33 0:00 07.09 GP Cycliste de Québec WT Michał Gołaś (OPQ) 66 1:47 Jarosław Marycz (SAX) 71 1:47 03.09-07.09 Giro di Padania 2.1 Marek Rutkiewicz (CCC) 32 16:37 Sylwester Szmyd (LIQ) 46 23:29 Łukasz Owsian (CCC) 49 24:54 Bartłomiej Matysiak (CCC) 65 33:12 Tomasz Kiendyś (CCC) 79 43:29 Mateusz Taciak (CCC) 82 44:05 Grzegorz Stępniak (CCC) 86 44:35 Piotr Gawroński (CCC) 93 51:28 05.09 Memorial Rik van Steenbergen 1.1 Karol Domagalski (CJR) 38 0:00 Bartosz Huzarski (APP) 92 0:00 02.09 GP Jef Scherens 1.1 Bartosz Huzarski (APP) 84 1:28 02.09 Tour Doubs 1.1 Tomasz Olejnik (VRU) 55 2:05 31.08-01.09 World Ports Classic 2.1 Jarosław Marycz (SAX) 109 28:41 22.08-26.08 Post Danmark Rundt 2.HC Jarosław Marycz (SAX) 18 0:54 Jacek Morajko (VCD) 45 2:24 Michał Gołaś (OPQ) 52 3:31 25.08-26.08 Volta a Portugal 2.1 Karol Domagalski (CJR) 77 1:06:13 21.08-24.08 Tour du Poitou Charentes 2.1 Tomasz Olejnik (VRU) 76 10:59 23.08 GP Industria e...Artigianato 1.1 Jarosław Dąbrowski (AMO) 75 3:40 22.08 Druivenkoers - Overijse 1.1 Bartosz Huzarski (APP) 8 0:06 19.08 Vattenfall Cyclassics WT Bartosz Huzarski (APP) 54 0:46 Jarosław Marycz (SAX) 84 8:27 18.08 Châteauroux Classic de l'indre 1.1 Tomasz Olejnik (VRU) 18 0:00 18.08 Puchar Ministra Obrony Narodowej 1.2 Damian Walczak (BDC) 1 - Tomasz Smoleń (BGZ) 3 0:00 Marek Rutkiewicz (CCC) 4 0:00 Piotr Kirpsza (BDC) 6 0:00 Sylwester Janiszewski (CCC) 7 0:17 Andrzej Bartkiewicz (WIB) 8 0:17 Błażej Janiaczyk (BGZ) 9 0:17 Robert Radosz (BDC) 10 0:17 17.08 Dutch Food Valley Classic 1.1 Jacek Morajko (VCD) 54 0:14 14.08 Clasica San Sebastian WT Rafał Majka (SAX) 15 0:07 Przemysław Niemiec (LAM) 39 3:42 Tomasz Marczyński (VCD) 53 4:52 06.08-12.08 Eneco Tour WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 8 1:05 Maciej Bodnar (LIQ) 21 2:06 07.08-12.08 Tour of Utah 2.1 Bartosz Huzarski (APP) 54 28:56 12.08 Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Sylwester Janiszewski (CCC) 1 - Robert Radosz (BDC) 3 0:00 Artur Detko (El2) 4 0:00 Tomasz Smoleń (BGŻ) 5 0:00 Marek Rutkiewicz (CCC) 7 0:00 Andrzej Bartkiewicz (WIB) 8 0:00 07.08-11.08 Tour de l'Ain 2.1 Rafał Majka (SAX) 19 22:13 Tomasz Marczyński (VCD) 37 28:49 11.08 GP Camaiore 1.1 Jarosław Dąbrowski (AMO) 50 9:14 11.08 Memoriał Henryka Łasaka 1.2 Mieszko Bulik (El2) 3 0:00 Tomasz Smoleń (BGŻ) 5 0:00 Paweł Franczak (El2) 6 0:00 Marek Rutkiewicz (CCC) 8 0:00 Damian Walczak (BDC) 9 0:00 01.08-05.08 Vuelta a Burgos 2.HC Maciej Paterski (LIQ) 47 9:56 Sylwester Szmyd (LIQ) 82 20:48 01.08 Igrzyska Olimpijskie - na czas IO Maciej Bodnar (LIQ) 25 5:10 31.07 Circuito de Getxo 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 57 1:14 Karol Domagalski (CJR) 85 1:57 Sylwester Szmyd (LIQ) 86 1:57 29.07 Igrzyska Olimpijskie IO Michał Kwiatkowski (OPQ) 60 0:40 start wspólny Maciej Bodnar (LIQ) 84 0:40 29.07 La Poly Normande 1.1 Tomasz Olejnik (VRU) 71 2:45 25.07-28.07 Dookoła Mazowsza 2.2 Mateusz Taciak (CCC) 1 - Mateusz Nowak (El2) 2 0:08 Tomasz Kiendyś (CCC) 5 0:32 Jarosław Rębiewski (El2) 7 0:42 Mariusz Witecki (BGZ) 8 0:56 Robert Radosz (BDC) 9 1:02 Adam Wadecki (BDC) 11 1:36 +1ze +3el Jarosław Kowalczyk (BDC) 21 9:17 +1ze Grzegorz Stępniak (CCC) 26 11:53 +1ze 25.07 Ordiziako Klasika 1.1 Karol Domagalski (CJR) 50 3:48 30.06-22.07 Tour de France GT Sylwester Szmyd (LIQ) 71 2:16:15 10.07-16.07 Tour de Pologne WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 2 0:05 +2el Michał Gołaś (OPQ) 21 2:01 Przemysław Niemiec (LAM) 24 2:57 Bartosz Huzarski (APP) 47 11:04 Tomasz Marczyński (VCD) 62 20:45 Karol Domagalski (CJR) 81 29:19 Jarosław Marycz (SAX) 94 36:12 Maciej Bodnar (LIQ) 106 41:58 Damian Walczak (BDC) 107 42:53 Łukasz Bodnar (BGZ) 108 42:55 Bartłomiej Matysiak (CCC) 117 50:11 Tomasz Kiendyś (CCC) 139 1:06:43 Adrian Kurek (UNA) 145 1:14:29 29.06-12.07 Tour of Qinghai Lake 2.HC Jarosław Dąbrowski (AMO) 44 5:13 04.07-08.07 Wyścig Solidarności 2.1 Mariusz Witecki (BGZ) 1 - i Olimpijczyków +1el Bartosz Huzarski (APP) 2 0:05 +1ze Adam Pierzga (El2) 3 0:37 Błażej Janiaczyk (BGZ) 9 1:07 Adrian Honkisz (CCC) 16 1:28 +1ze 28.06-01.07 Czech Cycling Tour 2.2 Dariusz Baranowski (BDC) 14 5:35 14.06-17.06 Ster ZLM Toer 2.1 Jarosław Marycz (SAX) 61 9:36 14.06-17.06 Tour de Slovénie 2.1 Rafał Majka (SAX) 63 32:02 Maciej Bodnar (LIQ) 67 37:10 08.06-17.06 GiroBio d'Italia 2.2 Emanuel Piaskowy (El2) 65 1:24:43 Dominik Oborski (El2) 74 1:38:54 12.06-17.06 Tour de Serbie 2.2 Damian Walczak (BDC) 10 1:32 Piotr Kripsza (BDC) 24 3:29 Marcin Sapa (BDC) 59 34:07 Adam Wadecki (BDC) 61 34:47 Dariusz Baranowski (BDC) 68 36:26 Kontrat Kott (BDC) 88 47:49 Zbigniew Gucwa (El2) 104 59:40 03.06-10.06 Critérium du Dauphiné WT Maciej Paterski (LIQ) 37 17:28 07.06-10.06 Ronde de l'Oise 2.2 Bartłomiej Matysiak (CCC) 22 0:38 Kamil Zieliński (CCC) 27 0:38 Piotr Gawroński (CCC) 42 0:38 Mateusz Taciak (CCC) 54 2:17 Grzegorz Stępniak (CCC) 57 3:09 Tomasz Olejnik (VRU) 65 10:01 05.06-09.06 Tour de Slovaquie 2.2 Łukasz Bodnar (BGZ) 11 4:32 Paweł Cieślik (BGZ) 15 4:34 Łukasz Owsian (CCC) 20 4:41 Mariusz Witecki (BGZ) 24 5:09 Adrian Honkisz (CCC) 27 5:21 Błażej Janiaczyk (BGZ) 29 5:55 Sylwester Janiszewski (CCC) 46 6:59 Tomasz Smoleń (BGZ) 56 8:38 +1ze 03.06 Coppa della Pace 1.2 Paweł Poljański (El2) 2 0:00 31.05-03.06 Tour de Kumano 2.2 Jarosław Dąbrowski (AMO) 15 4:27 Mariusz Wiesiak (MTR) 33 12:16 02.06 Trofeo Melinda 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 10 0:20 26.05-28.05 Tour de Gironde 2.2 Piotr Polus (El2) 14 1:11 05.05-27.05 Giro d'Italia GT Sylwester Szmyd (LIQ) 28 54:28 Przemysław Niemiec (LAM) 39 1:33:01 Bartosz Huzarski (APP) 70 2:42:39 Michał Gołaś (OPQ) 93 3:14:12 Maciej Bodnar (LIQ) 117 4:00:23 Michał Kwiatkowski (OPQ) 136 4:23:49 23.05-27.05 Bayern-Rundfahrt 2.HC Jarosław Marycz (SAX) 14 1:52 20.05-27.05 An Post Ras 2.2 Marcin Białobłocki (NGR) 6 0:21 +1ze +1el 20.05-27-05 Tour of Japan 2.2 Jarosław Dąbrowski (AMO) 3 3:23 Mariusz Wiesiak (MTR) 18 14:52 27.05 Boucles de l'Aulne 1.1 Michał Olejnik (VRU) 46 0:12 Tomasz Olejnik (VRU) 49 0:15 26.05 GP de Plumelec-Morbihan 1.1 Michał Olejnik (VRU) 24 0:13 Tomasz Olejnik (VRU) 50 0:35 Karol Domagalski (CJR) 75 1:20 26.05 SEB Tartu Grand Prix 1.1 Wojciech Skarżyński (El2) 28 11:51 25.05 Tallinn-Tartu Grand Prix 1.1 Wojciech Skarżyński (El2) 31 0:26 Dariusz Kołakowski (El2) 57 0:26 Piotr Antkowiak (El2) 63 0:26 Łukasz Modzelewski (El2) 82 1:44 Jakub Komar (El2) 96 13:15 16.05-20.05 Glava Tour of Norway 2.1 Jarosław Marycz (SAX) 27 2:14 16.05-20.05 Circuit de Lorraine Professionnel 2.1 Karol Domagalski (CJR) 59 4:19 10.05-12.05 Małopolski Wyścig Górski 2.2 Marek Rutkiewicz (CCC) 1 - +1ze Paweł Cieślik (BGZ) 2 1:40 +1ze +1el Mariusz Witecki (BGZ) 3 4:31 Jarosław Dąbrowski (AMO) 4 5:03 Adrian Kurek (UNA) 5 6:53 Adrian Honkisz (CCC) 8 12:48 Robert Radosz (BDC) 9 15:21 Mariusz Wiesiak (MTR) 17 18:15 +1ze +1el 04.05-08.05 4 Jours de Dunkerque 2.HC Tomasz Olejnik (VRU) 58 13:21 Michał Olejnik (VRU) 80 16:03 Jacek Morajko (VCD) 110 36:44 03.05-06.05 Szlakiem Grodów Piastowskich 2.1 Marek Rutkiewicz (CCC) 1 - +1ze +2el Mateusz Taciak (El2) 3 1:09 Łukasz Bodnar (BGZ) 5 1:45 Błażej Janiaczyk (BGZ) 9 2:02 02.05-06.05 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Łukasz Owsian (CCC) 3 0:36 Dariusz Głuszak (El2) 10 1:59 05.05-06.05 Vuelta a Madrid 2.1 Karol Domagalski (CJR) 68 21:37 01.05 Rund um den Finanzplatz Frankfurt 1.HC Bartosz Huzarski (APP) 28 0:23 01.05 Memoriał Andrzeja Trochanowskiego 1.2 Tomasz Smoleń (BGZ) 1 - Andrzej Bartkiewicz (WIB) 2 0:00 Sylwester Janiszewski (CCC) 3 0:00 Adam Wadecki (BDC) 4 0:00 Mariusz Wiesiak (MTR) 5 0:00 Rafał Klepacki (El2) 7 0:00 Łukasz Osiecki (WIB) 8 0:00 Błażej Janiaczyk (BGZ) 9 0:00 25.04-01.05 Tour de Bretagne 2.2 Michał Olejnik (VRU) 12 0:59 Tomasz Olejnik (VRU) 53 16:58 24.04-29.04 Tour de Romandie WT Sylwester Szmyd (LIQ) 7 1:03 Maciej Paterski (LIQ) 52 7:18 Maciej Bodnar (LIQ) 89 26:36 22.04-29.04 Presidential Tour of Turkey 2.HC Michał Gołaś (OPQ) 9 3:02 Jarosław Marycz (SAX) 62 29:19 Adrian Kurek (UNA) 95 42:31 Karol Domagalski (CJR) 122 54:11 29.04 Giro della Toscana 1.1 Jarosław Dąbrowski (AMO) 47 1:00 29.04 Rutland - Melton Classic 1.2 Marcin Białobłocki (NGR) 16 22.04 Liege-Bastogne-Liege WT Maciej Paterski (LIQ) 56 5:39 Tomasz Marczyński (VCD) 83 12:18 22.04 Banja Luka - Beograd II 1.2 Jarosław Kowalczyk (BGZ) 15 21.04 Banja Luka - Beograd I 1.2 Adam Wadecki (BGZ) 9 0:00 17.04-20.04 Giro del Trentino 2.HC Sylwester Szmyd (LIQ) 3 1:04 Bartosz Huzarski (APP) 23 8:39 Przemysław Niemiec (LAM) 37 17:17 18.04 Fleche Wallonne WT Maciej Paterski (LIQ) 64 1:30 Michał Gołaś (OPQ) 82 2:25 Tomasz Marczyński (VCD) 89 2:39 15.04 Amstel Gold Race WT Maciej Paterski (LIQ) 73 2:21 15.04 Giro dell'Appennino 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 9 0:00 Jarosław Dąbrowski (AMO) 40 5:10 Bartosz Huzarski (APP) 47 5:10 15.04 Tro-Bro Leon 1.1 Michał Olejnik (VRU) 52 3:21 13.04-15.04 Vuelta a Castilla y Leon 2.1 Karol Domagalski (CJR) 73 28:53 11.04-15.04 Tour du Loir et Cher E Provost 2.2 Tomasz Smoleń (BGZ) 22 4:27 Marcin Białobłocki (NGR) 31 5:04 Łukasz Bodnar (BGZ) 50 8:15 Błażej Janiaczyk (BGZ) 69 25:11 Mariusz Witecki (BGZ) 77 30:29 14.04 Tour du Finistere 1.1 Michał Olejnik (VRU) 30 0:17 Jacek Morajko (VCD) 48 0:34 Tomasz Olejnik (VRU) 79 5:18 12.04 GP de Denain 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 40 0:00 11.04 Brabantse Pijl 1.HC Michał Gołaś (OPQ) 25 1:58 Bartosz Huzarski (APP) 37 3:11 10.04 Paryż-Camembert 1.1 Tomasz Olejnik (VRU) 12 0:09 Michał Olejnik (VRU) 25 0:30 09.04 Rund um Köln 1.1 Tomasz Marczyński (VCD) 3 2:02 Jacek Morajko (VCD) 55 13:40 06.04-08.04 Circuit des Ardennes 2.2 Marek Rutkiewicz (CCC) 1 - International Adrian Honkisz (CCC) 45 3:53 Bartłomiej Matysiak (CCC) 47 4:23 Mateusz Taciak (CCC) 48 4:33 Paweł Charucki (CCC) 51 5:14 02.04-07.04 Vuelta al Pais Vasco WT Maciej Paterski (LIQ) 52 21:56 Przemysław Niemiec (LAM) 74 33:18 Michał Gołaś (OPQ) 81 39:19 05.04 Grand Prix Pino Cerami 1.1 Bartosz Huzarski (APP) 28 0:00 01.04 Ronde van Vlaanderen WT Maciej Bodnar (LIQ) 100 15:34 Jarosław Marycz (SAX) 101 15:34 01.04 Fleche d'Emeraude 1.1 Karol Domagalski (CJR) 76 1:37 Michał Olejnik (VRU) 95 2:48 Tomasz Olejnik (VRU) 96 2:48 23.03-01.04 Tour du Maroc 2.2 Zbigniew Gucwa (El2) 68 1:30:19 31.03 GP Miguel Indurain 1.HC Maciej Paterski (LIQ) 21 0:39 30.03 Route Adélie de Vitré 1.1 Michał Olejnik (VRU) 44 0:02 Karol Domagalski (CJR) 90 4:02 Tomasz Olejnik (VRU) 95 4.03 27.03-29.03 VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde 2.HC Maciej Bodnar (LIQ) 3 0:14 19.03-25.03 Volta a Catalunya WT Sylwester Szmyd (LIQ) 13 1:32 Maciej Paterski (LIQ) 58 18:03 Michał Gołaś (OPQ) 66 23:05 Tomasz Marczyński (VCD) 68 25:11 25.03 Gandawa-Wevelgem WT Jarosław Marycz (SAX) 56 2:33 Maciej Bodnar (LIQ) 98 10:01 22.03-25.03 Volta ao Alentejo 2.2 Bartłomiej Matysiak (CCC) 14 0:15 Grzegorz Stępniak (CCC) 16 0:16 Adrian Honkisz (CCC) 23 0:31 Łukasz Owsian (CCC) 26 0:39 Marek Rutkiewicz (CCC) 27 0:41 Mateusz Taciak (CCC) 33 1:41 Paweł Charucki (CCC) 38 1:53 20.03-24.03 Settimana Coppi e Bartali 2.1 Bartosz Huzarski (APP) 2 0:13 +1el Adrian Kurek (UNA) 113 39:53 23.03 E3 Harelbeke WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 41 0:00 Maciej Bodnar (LIQ) 84 9:16 Jarosław Marycz (SAX) 85 9:16 21.03 Dwars door Vlaanderen 1.1 Jarosław Marycz (SAX) 56 3:06 18.03 Cholet - Pays De Loire 1.1 Tomasz Olejnik (VRU) 72 0:02 Michał Olejnik (VRU) 74 0:02 Karol Domagalski (CJR) 77 0:02 18.03 Gran Premio San Giuseppe 1.2 Paweł Franczak (El2) 8 0:12 18.03 La Roue Tourangelle 1.2 Paweł Charucki (CCC) 32 0:23 Tomasz Kiendyś (CCC) 44 0:23 17.03 Classic Loire Atlantique 1.1 Tomasz Olejnik (VRU) 35 0:24 16.03 Handzame Classic 1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 86 0:38 Jacek Morajko (VCD) 98 3:28 14.03 Nokere Koerse 1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 52 0:47 Jacek Morajko (VCD) 100 2:04 07.03-13.03 Tirreno-Adriatico WT Przemysław Niemiec (LAM) 34 13:49 Rafał Majka (SAX) 73 27:38 Maciej Bodnar (LIQ) 105 43:37 04.03-11.03 Paryż-Nicea WT Sylwester Szmyd (LIQ) 49 14:34 Jarosław Marycz (SAX) 138 1:23:13 11.03 Porec Trophy 1.2 Błażej Janiaczyk (BGZ) 9 0:00 04.03 Grand Prix de Lillers 1.2 Michał Olejnik (VRU) 8 0:00 03.03-04.03 Vuelta a Murcia 2.1 Bartosz Huzarski (APP) 9 0:47 Marek Rutkiewicz (CCC) 36 4:01 Dariusz Batek (CCC) 76 9:35 Tomasz Marczyński (VCD) 77 9:46 Tomasz Kiendyś (CCC) 80 10:19 Bartłomiej Matysiak (CCC) 107 16:42 Mateusz Taciak (CCC) 108 16:59 Grzegorz Stępniak (CCC) 110 17:39 Piotr Gawroński (CCC) 114 22:40 02.03-04.03 Driedaagse van West-Vlaanderen 2.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) - - +1ze +2el 03.03 Strade Bianche 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 36 7:50 29.02 Le Samyn 1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 44 0:18 26.02 Clasica de Almeria 1.HC Tomasz Marczyński (VCD) 26 0:03 Bartosz Huzarski (APP) 43 0:16 26.02 Les Boucles du Sud Ardeche 1.1 Michał Gołaś (OPQ) 19 4:49 26.02 GP di Lugano 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 35 0:40 19.02-23.02 Vuelta a Andalucia 2.1 Bartosz Huzarski (APP) 32 1:28 15.02-19.02 Volta ao Algarve 2.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 13 2:00 18.02-19.02 Tour du Haut Var 2.1 Jacek Morajko (VCD) 59 6:09 Michał Olejnik (VRU) 98 16:07 14.02-19.02 Tour of Oman 2.Hc Maciej Bodnar (LIQ) 80 13:42 18.02 Trofeo Laigueglia 1.1 Michał Gołaś (OPQ) 39 0:24 Rafał Majka (SAX) 74 0:24 11.02-12.02 Giro della Prov. di Reggio Calabria 2.1 Maciej Paterski (LIQ) 20 0:20 09.02-12.02 Tour Méditerranéen 2.1 Rafał Majka (SAX) 23 0:47 Tomasz Marczyński (VCD) 98 7:19 05.02-10.02 Tour of Qatar 2.1 Maciej Bodnar (LIQ) 97 12:59 06.02 Challenge Mallorca: 1.1 Karol Domagalski (CJR) 36 0:00 Trofeo Migjorn Jarosław Marycz (SAX) 47 0:00 Michał Gołaś (OPQ) 65 0:00 05.02 Challenge Mallorca: 1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 15 0:00 Trofeo Palma Michał Gołaś (OPQ) 132 0:15 Karol Domagalski (CJR) 133 0:15 Jarosław Marycz (SAX) 173 1:43 01.02-05.02 Etoile de Besseges 2.1 Michał Olejnik (VRU) 65 10:10 04.02 G.P. Costa degli Etruschi 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 59 0:00 Adrian Kurek (UNA) 94 0:00 29.01 GP d'Ouverture 1.1 Tomasz Olejnik (VRU) 44 2:23 La Marseillaise Michał Olejnik (VRU) 75 10:11 23.01-29.01 Tour de San Luis 2.1 Karol Domagalski (CJR) 30 14:35 17.01-22.01 Tour Down Under WT Jarosław Marycz (SAX) 102 32:49
ze – zwycięstwo etapowe
el – lider wyścigu
AMO : AMORE & VITA
APP : TEAM NETAPP
BDC : BDC – MARCPOL TEAM
BGZ : BANK BGZ
CCC : CCC POLKOWICE
CJR : CAJA RURAL
LAM : LAMPRE – ISD
LIQ : LIQUIGAS-CANNONDALE
OPQ : OMEGA PHARMA-QUICKSTEP
MTR : MATRIX POWERTAG
NGR : NODE 4 – GIORDANA RACING TEAM
SAX : TEAM SAXO BANK
VCD : VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM
VRU : VERANDA RIDEAU – SUPER U
UNA : UTENSILNORD NAMED
WIB : WIBATECH – LMGK ZIEMIA BRZESKA
Zapowiedź 2. etapu Giro d’Italia 2024. 5 maja (niedziela): San Francesco al Campo – Oropa (161 km ⭐️⭐️⭐️).
Ekwadorczyk Jhonatan Narvaez (Ineos Grenadiers) wygrał pierwszy etap 107. edycji Giro d’Italia i został liderem wyścigu.
Marianne Vos (Team Visma | Lease a Bike) triumfowała w Sigüenza w siódmym dniu La Vuelta Femenina.
Pod nieobecność ubiegłorocznego zwycięzcy, Primoza Roglica, z numerem jeden pojedzie drugi zawodnik tamtego wyścigu Geriant Thomas.
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.