Ściana płaczu 2012

Zwycięstwa:

Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice) - 5
klasyfikacja końcowa Circuit des Ardennes International (2.2)
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Tomasz Smoleń (Bank BGŻ) - 3
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)
etap Tour de Slovaquie (2.2)
etap Okolo Jiznich Cech (2.2)

Damian Walczak (BDC - Marcpol Team) - 2
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)
etap Tour de Bulgaria (2.2)

Marcin Białobłocki (Node 4 - Giordana Racing Team) - 1
etap An Post Ras (2.2)

Maciej Bodnar (Liquigas) - 1
mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas

Paweł Cieślik (Bank BGŻ) - 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Michał Gołaś (Omega Pharma - Quick Step) - 1
mistrz Polski ze startu wspólnego

Adrian Honkisz (CCC Polsat Polkowice) - 1
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Bartosz Huzarski (NetApp) - 1
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Sylwester Janiszewski (CCC Polsat Polkowice) - 1
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)

Jarosław Kowalczyk (BDC - Marcpol Team) - 1
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2)

Michał Kwiatkowski (Omega Pharma-Quick Step) - 1
prolog Driedaagse van West-Vlaanderen (2.1)

Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice) - 1
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2)

Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice) - 1
klasyfikacja końcowa Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2)

Adam Wadecki (BDC - Marcpol Team) - 1
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2)

Mariusz Wiesiak (Matrix Powertag) - 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Mariusz Witecki (Bank BGŻ) - 1
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Zwycięstwa grupy:

CCC Polsat Polkowice - 9
klasyfikacja końcowa Circuit des Ardennes International (2.2) - Marek Rutkiewicz
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Marek Rutkiewicz
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Marek Rutkiewicz
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Marek Rutkiewicz
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Marek Rutkiewicz
etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Adrian Honkisz
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2) - Grzegorz Stępniak
klasyfikacja końcowa Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2) - Mateusz Taciak
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) - Sylwester Janiszewski

Bank BGŻ - 5
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) - Tomasz Smoleń
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Paweł Cieślik
etap Tour de Slovaquie (2.2) - Tomasz Smoleń
klasyfikacja końcowa Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Mariusz Witecki
etap Okolo Jiznich Cech (2.2) - Tomasz Smoleń

BDC - Marcpol Team - 4
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2) - Adam Wadecki
etap Wyścigu Dookoła Mazowsza (2.2) - Jarosław Kowalczyk
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) - Damian Walczak
etap Tour de Bulgaria (2.2) - Damian Walczak

25.11       Tour de Okinawa          1.2 Mariusz Wiesiak (MTR)          5       0:00

21.10       Japan Cup               1.HC Rafał Majka (SAX)              3       0:00
                                         Jarosław Marycz (SAX)          7       1:39

21.10       Chrono des Nations       1.1 Tomasz Marczyński (VCD)       15       6:22

09.10-13.10 Tour de Beijing           WT Rafał Majka (SAX)              7       0:56
                                         Tomasz Marczyński (VCD)        8       0:56
                                         Maciej Paterski (LIQ)         25       3:43
                                         Jarosław Marycz (SAX)         64      18:16

09.10       Nationale Sluitingprijs - Putte-Kapellen 1.1 Jacek Morajko (VCD) 92 0:00

07.10       Gran Premio Bruno Beghelli 1.1 Przemysław Niemiec (LAM)     4       0:12

04.10       Paris-Bourges            1.1 Bartosz Huzarski (APP)        17       0:03
                                         Jarosław Marycz (SAX)         58       0:54

03.10       Sparkassen Münsterland-Giro 1.1 Jacek Morajko (VCD)        60       2:26

02.10       Binche - Tournai - Binche 1.1 Bartosz Huzarski (APP)       55       2:14
                                         Jarosław Marycz (SAX)         57       2:14

29.09       Il Lombardia              WT Tomasz Marczyński (VCD)       22       1:25

27.09       Gran Piemonte           1.HC Rafał Majka (SAX)             27       0:27

26.09       Mediolan-Turyn          1.HC Rafał Majka (SAX)             38
                                         Michał Gołaś (OPQ)            84

23.09       Mistrzostwa Świata - start wspólny Marek Rutkiewicz (CCC)  46       2:21
                                         Jarosław Marycz (SAX)         53       2:21
                                         Michał Gołaś (OPQ)            61       2:21
                                         Przemysław Niemiec (LAM)     101       8:55
                                         Jacek Morajko (VCD)          102       8:55

19.09       Mistrzostwa Świata - na czas Maciej Bodnar (LIQ)           26       3:46

19.09       Omloop van het Houtland  1.1 Michał Gołaś (OPQ)            55       0:43

09.09-16.09 Tour of Britain          2.1 Bartosz Huzarski (APP)         6       2:01
                                         Jacek Morajko (VCD)           17       6:20
                                         Marcin Białobłocki (NGR)      25      13:34

16.09       Grand Prix d'Isbergues   1.1 Jarosław Marycz (SAX)          8       0:00
                                         Michał Olejnik (VRU)          71       0:13
                                         Tomasz Olejnik (VRU)         102       4:40

16.09       Tour Bohemia             1.2 Paweł Bernas (El2)             6       1:15
                                         Michał Podlaski (BGŻ)         10       5:08
                                         Łukasz Wiśniowski (El2)       12       5:44
                                         Paweł Cieślik (BGŻ)           18       7:50

15.09       GP Impanis - Van Petegem 1.1 Michał Gołaś (OPQ)            59       0;00

09.09-15.09 Tour de Bulgaria         2.2 Marcin Sapa (BDC)              2       0:46
                                         Robert Radosz (BDC)            6       3:13
                                         Piotr Kirpsza (BDC)           21      15:38
                                         Damian Walczak (BDC)          25      18:15
                                                                     +1ze
                                         Jarosław Kowalczyk (BDC)      47      38:16
                                         Adam Wadecki (BDC)            55      42:03

14.09       Kampioenschap van Vlaanderen 1.1 Jarosław Marycz (SAX)     64       3:18

18.08-09.09 Vuelta a Espana           GT Tomasz Marczyński (VCD)       13      19:14
                                         Przemysław Niemiec (LAM)      15      20:49
                                         Rafał Majka (SAX)             32    1:05:42
                                         Maciej Paterski (LIQ)         89    2:29:16
                                         Maciej Bodnar (LIQ)          138    3:12:07

09.09       GP Cycliste de Montréal   WT Michał Gołaś (OPQ)            82       3:45
                                         Jarosław Marycz (SAX)        109       7:20

06.09-09.09 Okolo Jiznich Cech       2.2 Paweł Bernas (El2)             9       0:28
                                         Błażej Janiaczyk (BGZ)        10       0:33
                                         Mieszko Bulik (El2)           13       0:37
                                         Tomasz Smoleń (BGZ)           15       0:38
                                                                     +1ze
                                         Łukasz Bodnar (BGZ)           20       0:41

09.09       GP de Fourmies          1.HC Karol Domagalski (CJR)       120       4:58

08.09       Paryż-Bruksela          1.HC Karol Domagalski (CJR)        33       0:00

07.09       GP Cycliste de Québec     WT Michał Gołaś (OPQ)            66       1:47 
                                         Jarosław Marycz (SAX)         71       1:47 

03.09-07.09 Giro di Padania          2.1 Marek Rutkiewicz (CCC)        32      16:37 
                                         Sylwester Szmyd (LIQ)         46      23:29 
                                         Łukasz Owsian (CCC)           49      24:54 
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)     65      33:12 
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)          79      43:29 
                                         Mateusz Taciak (CCC)          82      44:05 
                                         Grzegorz Stępniak (CCC)       86      44:35 
                                         Piotr Gawroński (CCC)         93      51:28

05.09       Memorial Rik van Steenbergen 1.1 Karol Domagalski (CJR)    38       0:00
                                         Bartosz Huzarski (APP)        92       0:00

02.09       GP Jef Scherens          1.1 Bartosz Huzarski (APP)        84       1:28

02.09       Tour Doubs               1.1 Tomasz Olejnik (VRU)          55       2:05

31.08-01.09 World Ports Classic      2.1 Jarosław Marycz (SAX)        109      28:41

22.08-26.08 Post Danmark Rundt      2.HC Jarosław Marycz (SAX)         18       0:54
                                         Jacek Morajko (VCD)           45       2:24
                                         Michał Gołaś (OPQ)            52       3:31

25.08-26.08 Volta a Portugal         2.1 Karol Domagalski (CJR)        77    1:06:13

21.08-24.08 Tour du Poitou Charentes 2.1 Tomasz Olejnik (VRU)          76      10:59

23.08       GP Industria e...Artigianato 1.1 Jarosław Dąbrowski (AMO)  75       3:40

22.08       Druivenkoers - Overijse  1.1 Bartosz Huzarski (APP)         8       0:06

19.08       Vattenfall Cyclassics     WT Bartosz Huzarski (APP)        54       0:46
                                         Jarosław Marycz (SAX)         84       8:27

18.08       Châteauroux Classic de l'indre 1.1 Tomasz Olejnik (VRU)    18       0:00

18.08       Puchar Ministra Obrony Narodowej 1.2 Damian Walczak (BDC)   1        -
                                         Tomasz Smoleń (BGZ)            3       0:00
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)         4       0:00
                                         Piotr Kirpsza (BDC)            6       0:00
                                         Sylwester Janiszewski (CCC)    7       0:17
                                         Andrzej Bartkiewicz (WIB)      8       0:17
                                         Błażej Janiaczyk (BGZ)         9       0:17
                                         Robert Radosz (BDC)           10       0:17

17.08       Dutch Food Valley Classic 1.1 Jacek Morajko (VCD)          54       0:14

14.08       Clasica San Sebastian     WT Rafał Majka (SAX)             15       0:07
                                         Przemysław Niemiec (LAM)      39       3:42
                                         Tomasz Marczyński (VCD)       53       4:52

06.08-12.08 Eneco Tour                WT Michał Kwiatkowski (OPQ)       8       1:05
                                         Maciej Bodnar (LIQ)           21       2:06

07.08-12.08 Tour of Utah             2.1 Bartosz Huzarski (APP)        54      28:56

12.08       Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Sylwester Janiszewski (CCC) 1        -
                                         Robert Radosz (BDC)            3       0:00
                                         Artur Detko (El2)              4       0:00
                                         Tomasz Smoleń (BGŻ)            5       0:00
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)         7       0:00
                                         Andrzej Bartkiewicz (WIB)      8       0:00

07.08-11.08 Tour de l'Ain            2.1 Rafał Majka (SAX)             19      22:13
                                         Tomasz Marczyński (VCD)       37      28:49

11.08       GP Camaiore              1.1 Jarosław Dąbrowski (AMO)      50       9:14

11.08       Memoriał Henryka Łasaka  1.2 Mieszko Bulik (El2)            3       0:00
                                         Tomasz Smoleń (BGŻ)            5       0:00
                                         Paweł Franczak (El2)           6       0:00
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)         8       0:00
                                         Damian Walczak (BDC)           9       0:00

01.08-05.08 Vuelta a Burgos         2.HC Maciej Paterski (LIQ)         47       9:56
                                         Sylwester Szmyd (LIQ)         82      20:48

01.08       Igrzyska Olimpijskie - na czas IO Maciej Bodnar (LIQ)      25       5:10

31.07       Circuito de Getxo        1.1 Maciej Paterski (LIQ)         57       1:14
                                         Karol Domagalski (CJR)        85       1:57
                                         Sylwester Szmyd (LIQ)         86       1:57

29.07       Igrzyska Olimpijskie      IO Michał Kwiatkowski (OPQ)      60       0:40
                   start wspólny         Maciej Bodnar (LIQ)           84       0:40

29.07       La Poly Normande         1.1 Tomasz Olejnik (VRU)          71       2:45

25.07-28.07 Dookoła Mazowsza         2.2 Mateusz Taciak (CCC)           1        -
                                         Mateusz Nowak (El2)            2       0:08
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)           5       0:32
                                         Jarosław Rębiewski (El2)       7       0:42
                                         Mariusz Witecki (BGZ)          8       0:56
                                         Robert Radosz (BDC)            9       1:02
                                         Adam Wadecki (BDC)            11       1:36
                                                                     +1ze
                                                                     +3el
                                         Jarosław Kowalczyk (BDC)      21       9:17
                                                                     +1ze
                                         Grzegorz Stępniak (CCC)       26      11:53
                                                                     +1ze

25.07       Ordiziako Klasika        1.1 Karol Domagalski (CJR)        50       3:48

30.06-22.07 Tour de France           GT Sylwester Szmyd (LIQ)          71    2:16:15

10.07-16.07 Tour de Pologne           WT Michał Kwiatkowski (OPQ)       2       0:05
                                                                     +2el
                                         Michał Gołaś (OPQ)            21       2:01
                                         Przemysław Niemiec (LAM)      24       2:57
                                         Bartosz Huzarski (APP)        47      11:04
                                         Tomasz Marczyński (VCD)       62      20:45
                                         Karol Domagalski (CJR)        81      29:19
                                         Jarosław Marycz (SAX)         94      36:12
                                         Maciej Bodnar (LIQ)          106      41:58
                                         Damian Walczak (BDC)         107      42:53
                                         Łukasz Bodnar (BGZ)          108      42:55
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)    117      50:11
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)         139    1:06:43
                                         Adrian Kurek (UNA)           145    1:14:29

29.06-12.07 Tour of Qinghai Lake    2.HC Jarosław Dąbrowski (AMO)      44       5:13

04.07-08.07 Wyścig Solidarności      2.1 Mariusz Witecki (BGZ)          1        -
              i Olimpijczyków                                        +1el
                                         Bartosz Huzarski (APP)         2       0:05
                                                                     +1ze
                                         Adam Pierzga (El2)             3       0:37
                                         Błażej Janiaczyk (BGZ)         9       1:07
                                         Adrian Honkisz (CCC)          16       1:28
                                                                     +1ze

28.06-01.07 Czech Cycling Tour       2.2 Dariusz Baranowski (BDC)      14       5:35

14.06-17.06 Ster ZLM Toer            2.1 Jarosław Marycz (SAX)         61       9:36

14.06-17.06 Tour de Slovénie         2.1 Rafał Majka (SAX)             63      32:02
                                         Maciej Bodnar (LIQ)           67      37:10

08.06-17.06 GiroBio d'Italia         2.2 Emanuel Piaskowy (El2)        65    1:24:43
                                         Dominik Oborski (El2)         74    1:38:54

12.06-17.06 Tour de Serbie           2.2 Damian Walczak (BDC)          10       1:32
                                         Piotr Kripsza (BDC)           24       3:29
                                         Marcin Sapa (BDC)             59      34:07
                                         Adam Wadecki (BDC)            61      34:47
                                         Dariusz Baranowski (BDC)      68      36:26
                                         Kontrat Kott (BDC)            88      47:49
                                         Zbigniew Gucwa (El2)         104      59:40

03.06-10.06 Critérium du Dauphiné     WT Maciej Paterski (LIQ)         37      17:28

07.06-10.06 Ronde de l'Oise          2.2 Bartłomiej Matysiak (CCC)     22       0:38
                                         Kamil Zieliński (CCC)         27       0:38
                                         Piotr Gawroński (CCC)         42       0:38
                                         Mateusz Taciak (CCC)          54       2:17
                                         Grzegorz Stępniak (CCC)       57       3:09
                                         Tomasz Olejnik (VRU)          65      10:01

05.06-09.06 Tour de Slovaquie        2.2 Łukasz Bodnar (BGZ)           11       4:32
                                         Paweł Cieślik (BGZ)           15       4:34
                                         Łukasz Owsian (CCC)           20       4:41
                                         Mariusz Witecki (BGZ)         24       5:09
                                         Adrian Honkisz (CCC)          27       5:21
                                         Błażej Janiaczyk (BGZ)        29       5:55
                                         Sylwester Janiszewski (CCC)   46       6:59
                                         Tomasz Smoleń (BGZ)           56       8:38
                                                                     +1ze

03.06       Coppa della Pace         1.2 Paweł Poljański (El2)          2       0:00

31.05-03.06 Tour de Kumano           2.2 Jarosław Dąbrowski (AMO)      15       4:27
                                         Mariusz Wiesiak (MTR)         33      12:16

02.06       Trofeo Melinda           1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      10       0:20

26.05-28.05 Tour de Gironde          2.2 Piotr Polus (El2)             14       1:11

05.05-27.05 Giro d'Italia             GT Sylwester Szmyd (LIQ)         28      54:28
                                         Przemysław Niemiec (LAM)      39    1:33:01
                                         Bartosz Huzarski (APP)        70    2:42:39
                                         Michał Gołaś (OPQ)            93    3:14:12
                                         Maciej Bodnar (LIQ)          117    4:00:23
                                         Michał Kwiatkowski (OPQ)     136    4:23:49

23.05-27.05 Bayern-Rundfahrt        2.HC Jarosław Marycz (SAX)         14       1:52

20.05-27.05 An Post Ras              2.2 Marcin Białobłocki (NGR)       6       0:21
                                                                     +1ze
                                                                     +1el

20.05-27-05 Tour of Japan            2.2 Jarosław Dąbrowski (AMO)       3       3:23
                                         Mariusz Wiesiak (MTR)         18      14:52

27.05       Boucles de l'Aulne       1.1 Michał Olejnik (VRU)          46       0:12
                                         Tomasz Olejnik (VRU)          49       0:15

26.05       GP de Plumelec-Morbihan  1.1 Michał Olejnik (VRU)          24       0:13
                                         Tomasz Olejnik (VRU)          50       0:35
                                         Karol Domagalski (CJR)        75       1:20

26.05       SEB Tartu Grand Prix     1.1 Wojciech Skarżyński (El2)     28      11:51

25.05       Tallinn-Tartu Grand Prix 1.1 Wojciech Skarżyński (El2)     31       0:26
                                         Dariusz Kołakowski (El2)      57       0:26
                                         Piotr Antkowiak (El2)         63       0:26
                                         Łukasz Modzelewski (El2)      82       1:44
                                         Jakub Komar (El2)             96      13:15

16.05-20.05 Glava Tour of Norway     2.1 Jarosław Marycz (SAX)         27       2:14

16.05-20.05 Circuit de Lorraine Professionnel 2.1 Karol Domagalski (CJR) 59     4:19

10.05-12.05 Małopolski Wyścig Górski 2.2 Marek Rutkiewicz (CCC)         1        -
                                                                     +1ze
                                         Paweł Cieślik (BGZ)            2       1:40
                                                                     +1ze
                                                                     +1el
                                         Mariusz Witecki (BGZ)          3       4:31
                                         Jarosław Dąbrowski (AMO)       4       5:03
                                         Adrian Kurek (UNA)             5       6:53
                                         Adrian Honkisz (CCC)           8      12:48
                                         Robert Radosz (BDC)            9      15:21
                                         Mariusz Wiesiak (MTR)         17      18:15
                                                                     +1ze
                                                                     +1el

04.05-08.05 4 Jours de Dunkerque    2.HC Tomasz Olejnik (VRU)          58      13:21
                                         Michał Olejnik (VRU)          80      16:03
                                         Jacek Morajko (VCD)          110      36:44

03.05-06.05 Szlakiem Grodów Piastowskich 2.1 Marek Rutkiewicz (CCC)     1        -
                                                                     +1ze
                                                                     +2el
                                         Mateusz Taciak (El2)           3       1:09
                                         Łukasz Bodnar (BGZ)            5       1:45
                                         Błażej Janiaczyk (BGZ)         9       2:02

02.05-06.05 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Łukasz Owsian (CCC)           3       0:36
                                         Dariusz Głuszak (El2)         10       1:59

05.05-06.05 Vuelta a Madrid          2.1 Karol Domagalski (CJR)        68      21:37

01.05       Rund um den Finanzplatz Frankfurt 1.HC Bartosz Huzarski (APP) 28    0:23

01.05       Memoriał Andrzeja Trochanowskiego 1.2 Tomasz Smoleń (BGZ)   1        -
                                         Andrzej Bartkiewicz (WIB)      2       0:00
                                         Sylwester Janiszewski (CCC)    3       0:00
                                         Adam Wadecki (BDC)             4       0:00
                                         Mariusz Wiesiak (MTR)          5       0:00
                                         Rafał Klepacki (El2)           7       0:00
                                         Łukasz Osiecki (WIB)           8       0:00
                                         Błażej Janiaczyk (BGZ)         9       0:00

25.04-01.05 Tour de Bretagne         2.2 Michał Olejnik (VRU)          12       0:59
                                         Tomasz Olejnik (VRU)          53      16:58

24.04-29.04 Tour de Romandie          WT Sylwester Szmyd (LIQ)          7       1:03
                                         Maciej Paterski (LIQ)         52       7:18
                                         Maciej Bodnar (LIQ)           89      26:36

22.04-29.04 Presidential Tour of Turkey 2.HC Michał Gołaś (OPQ)         9       3:02
                                         Jarosław Marycz (SAX)         62      29:19
                                         Adrian Kurek (UNA)            95      42:31
                                         Karol Domagalski (CJR)       122      54:11

29.04       Giro della Toscana       1.1 Jarosław Dąbrowski (AMO)      47       1:00

29.04       Rutland - Melton Classic 1.2 Marcin Białobłocki (NGR)      16

22.04       Liege-Bastogne-Liege      WT Maciej Paterski (LIQ)         56       5:39
                                         Tomasz Marczyński (VCD)       83      12:18

22.04       Banja Luka - Beograd II  1.2 Jarosław Kowalczyk (BGZ)      15

21.04       Banja Luka - Beograd I   1.2 Adam Wadecki (BGZ)             9       0:00

17.04-20.04 Giro del Trentino       2.HC Sylwester Szmyd (LIQ)          3       1:04
                                         Bartosz Huzarski (APP)        23       8:39
                                         Przemysław Niemiec (LAM)      37      17:17

18.04       Fleche Wallonne           WT Maciej Paterski (LIQ)         64       1:30
                                         Michał Gołaś (OPQ)            82       2:25
                                         Tomasz Marczyński (VCD)       89       2:39

15.04       Amstel Gold Race          WT Maciej Paterski (LIQ)         73       2:21

15.04       Giro dell'Appennino      1.1 Przemysław Niemiec (LAM)       9       0:00
                                         Jarosław Dąbrowski (AMO)      40       5:10
                                         Bartosz Huzarski (APP)        47       5:10

15.04       Tro-Bro Leon             1.1 Michał Olejnik (VRU)          52       3:21

13.04-15.04 Vuelta a Castilla y Leon 2.1 Karol Domagalski (CJR)        73      28:53

11.04-15.04 Tour du Loir et Cher E Provost 2.2 Tomasz Smoleń (BGZ)     22       4:27
                                         Marcin Białobłocki (NGR)      31       5:04
                                         Łukasz Bodnar (BGZ)           50       8:15
                                         Błażej Janiaczyk (BGZ)        69      25:11
                                         Mariusz Witecki (BGZ)         77      30:29

14.04       Tour du Finistere        1.1 Michał Olejnik (VRU)          30       0:17
                                         Jacek Morajko (VCD)           48       0:34
                                         Tomasz Olejnik (VRU)          79       5:18

12.04       GP de Denain             1.1 Maciej Paterski (LIQ)         40       0:00

11.04       Brabantse Pijl          1.HC Michał Gołaś (OPQ)            25       1:58
                                         Bartosz Huzarski (APP)        37       3:11

10.04       Paryż-Camembert          1.1 Tomasz Olejnik (VRU)          12       0:09
                                         Michał Olejnik (VRU)          25       0:30

09.04       Rund um Köln             1.1 Tomasz Marczyński (VCD)        3       2:02
                                         Jacek Morajko (VCD)           55      13:40

06.04-08.04 Circuit des Ardennes     2.2 Marek Rutkiewicz (CCC)         1        -
                      International      Adrian Honkisz (CCC)          45       3:53
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)     47       4:23
                                         Mateusz Taciak (CCC)          48       4:33
                                         Paweł Charucki (CCC)          51       5:14

02.04-07.04 Vuelta al Pais Vasco      WT Maciej Paterski (LIQ)         52      21:56
                                         Przemysław Niemiec (LAM)      74      33:18
                                         Michał Gołaś (OPQ)            81      39:19

05.04       Grand Prix Pino Cerami   1.1 Bartosz Huzarski (APP)        28       0:00

01.04       Ronde van Vlaanderen      WT Maciej Bodnar (LIQ)          100      15:34
                                         Jarosław Marycz (SAX)        101      15:34

01.04       Fleche d'Emeraude        1.1 Karol Domagalski (CJR)        76       1:37
                                         Michał Olejnik (VRU)          95       2:48
                                         Tomasz Olejnik (VRU)          96       2:48

23.03-01.04 Tour du Maroc            2.2 Zbigniew Gucwa (El2)          68    1:30:19

31.03       GP Miguel Indurain      1.HC Maciej Paterski (LIQ)         21       0:39

30.03       Route Adélie de Vitré    1.1 Michał Olejnik (VRU)          44       0:02
                                         Karol Domagalski (CJR)        90       4:02
                                         Tomasz Olejnik (VRU)          95       4.03

27.03-29.03 VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde 2.HC Maciej Bodnar (LIQ)   3       0:14

19.03-25.03 Volta a Catalunya         WT Sylwester Szmyd (LIQ)         13       1:32
                                         Maciej Paterski (LIQ)         58      18:03
                                         Michał Gołaś (OPQ)            66      23:05
                                         Tomasz Marczyński (VCD)       68      25:11

25.03       Gandawa-Wevelgem          WT Jarosław Marycz (SAX)         56       2:33
                                         Maciej Bodnar (LIQ)           98      10:01

22.03-25.03 Volta ao Alentejo        2.2 Bartłomiej Matysiak (CCC)     14       0:15
                                         Grzegorz Stępniak (CCC)       16       0:16
                                         Adrian Honkisz (CCC)          23       0:31
                                         Łukasz Owsian (CCC)           26       0:39
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)        27       0:41
                                         Mateusz Taciak (CCC)          33       1:41
                                         Paweł Charucki (CCC)          38       1:53

20.03-24.03 Settimana Coppi e Bartali 2.1 Bartosz Huzarski (APP)        2       0:13
                                                                     +1el
                                         Adrian Kurek (UNA)           113      39:53

23.03       E3 Harelbeke              WT Michał Kwiatkowski (OPQ)      41       0:00
                                         Maciej Bodnar (LIQ)           84       9:16
                                         Jarosław Marycz (SAX)         85       9:16

21.03       Dwars door Vlaanderen    1.1 Jarosław Marycz (SAX)         56       3:06

18.03       Cholet - Pays De Loire   1.1 Tomasz Olejnik (VRU)          72       0:02
                                         Michał Olejnik (VRU)          74       0:02
                                         Karol Domagalski (CJR)        77       0:02

18.03       Gran Premio San Giuseppe 1.2 Paweł Franczak (El2)           8       0:12

18.03       La Roue Tourangelle      1.2 Paweł Charucki (CCC)          32       0:23
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)          44       0:23

17.03       Classic Loire Atlantique 1.1 Tomasz Olejnik (VRU)          35       0:24

16.03       Handzame Classic         1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ)      86       0:38
                                         Jacek Morajko (VCD)           98       3:28

14.03       Nokere Koerse            1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ)      52       0:47
                                         Jacek Morajko (VCD)          100       2:04

07.03-13.03 Tirreno-Adriatico         WT Przemysław Niemiec (LAM)      34      13:49
                                         Rafał Majka (SAX)             73      27:38
                                         Maciej Bodnar (LIQ)          105      43:37

04.03-11.03 Paryż-Nicea               WT Sylwester Szmyd (LIQ)         49      14:34
                                         Jarosław Marycz (SAX)        138    1:23:13

11.03       Porec Trophy             1.2 Błażej Janiaczyk (BGZ)         9       0:00

04.03       Grand Prix de Lillers    1.2 Michał Olejnik (VRU)           8       0:00

03.03-04.03 Vuelta a Murcia          2.1 Bartosz Huzarski (APP)         9       0:47
                                         Marek Rutkiewicz (CCC)        36       4:01
                                         Dariusz Batek (CCC)           76       9:35
                                         Tomasz Marczyński (VCD)       77       9:46
                                         Tomasz Kiendyś (CCC)          80      10:19
                                         Bartłomiej Matysiak (CCC)    107      16:42
                                         Mateusz Taciak (CCC)         108      16:59
                                         Grzegorz Stępniak (CCC)      110      17:39
                                         Piotr Gawroński (CCC)        114      22:40

02.03-04.03 Driedaagse van West-Vlaanderen 2.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) -        -
                                                                     +1ze
                                                                     +2el

03.03       Strade Bianche           1.1 Przemysław Niemiec (LAM)      36       7:50

29.02       Le Samyn                 1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ)      44       0:18

26.02       Clasica de Almeria      1.HC Tomasz Marczyński (VCD)       26       0:03
                                         Bartosz Huzarski (APP)        43       0:16

26.02       Les Boucles du Sud Ardeche 1.1 Michał Gołaś (OPQ)          19       4:49

26.02       GP di Lugano             1.1 Maciej Paterski (LIQ)         35       0:40

19.02-23.02 Vuelta a Andalucia       2.1 Bartosz Huzarski (APP)        32       1:28

15.02-19.02 Volta ao Algarve         2.1 Michał Kwiatkowski (OPQ)      13       2:00

18.02-19.02 Tour du Haut Var         2.1 Jacek Morajko (VCD)           59       6:09
                                         Michał Olejnik (VRU)          98      16:07

14.02-19.02 Tour of Oman            2.Hc Maciej Bodnar (LIQ)           80      13:42

18.02       Trofeo Laigueglia        1.1 Michał Gołaś (OPQ)            39       0:24
                                         Rafał Majka (SAX)             74       0:24

11.02-12.02 Giro della Prov. di Reggio Calabria 2.1 Maciej Paterski (LIQ)  20   0:20

09.02-12.02 Tour Méditerranéen       2.1 Rafał Majka (SAX)             23       0:47
                                         Tomasz Marczyński (VCD)       98       7:19

05.02-10.02 Tour of Qatar            2.1 Maciej Bodnar (LIQ)           97      12:59

06.02       Challenge Mallorca:      1.1 Karol Domagalski (CJR)        36       0:00
                   Trofeo Migjorn        Jarosław Marycz (SAX)         47       0:00
                                         Michał Gołaś (OPQ)            65       0:00

05.02       Challenge Mallorca:      1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ)      15       0:00
                     Trofeo Palma        Michał Gołaś (OPQ)           132       0:15
                                         Karol Domagalski (CJR)       133       0:15
                                         Jarosław Marycz (SAX)        173       1:43

01.02-05.02 Etoile de Besseges       2.1 Michał Olejnik (VRU)          65      10:10

04.02       G.P. Costa degli Etruschi 1.1 Maciej Paterski (LIQ)        59       0:00
                                         Adrian Kurek (UNA)            94       0:00

29.01       GP d'Ouverture           1.1 Tomasz Olejnik (VRU)          44       2:23
                  La Marseillaise        Michał Olejnik (VRU)          75      10:11

23.01-29.01 Tour de San Luis         2.1 Karol Domagalski (CJR)        30      14:35

17.01-22.01 Tour Down Under           WT Jarosław Marycz (SAX)        102      32:49

ze - zwycięstwo etapowe
el - lider wyścigu

AMO : AMORE & VITA
APP : TEAM NETAPP
BDC : BDC - MARCPOL TEAM
BGZ : BANK BGZ
CCC : CCC POLKOWICE
CJR : CAJA RURAL
LAM : LAMPRE - ISD
LIQ : LIQUIGAS-CANNONDALE
OPQ : OMEGA PHARMA-QUICKSTEP
MTR : MATRIX POWERTAG
NGR : NODE 4 - GIORDANA RACING TEAM
SAX : TEAM SAXO BANK
VCD : VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM
VRU : VERANDA RIDEAU - SUPER U
UNA : UTENSILNORD NAMED
WIB : WIBATECH - LMGK ZIEMIA BRZESKA