Zwycięstwa:
Piotr Zaradny (DHL – Author) – 11
2 etapy Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2)
3 etapy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
4 etapy Mazovia Tour (2.2)
prolog Szlakiem walk majora Hubala (2.2)
etap Tour de Croatie (2.2)
Tomasz Kiendyś (CCC – Polsat) – 5
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
prolog Fleche du Sud (2.2)
klasyfikacja końcowa Szlakiem walk majora Hubala (2.2)
Marcin Sapa (DHL – Author) – 5
Grand Prix Hydraulika Mikolašek (1.2)
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2)
Pomorski Klasyk (1.2)
2 etapy etap Tour de Croatie (2.2)
Krzysztof Jeżowski (CCC – Polsat) – 4
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Memoriał Henryka Łasaka (1.1)
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2)
Robert Radosz (Action – Uniqa) – 4
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
2 etapy Tour of Hainan (2.1)
klasyfikacja końcowa Tour of Hainan (2.1)
Marek Wesoły (CCC – Polsat) – 4
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2)
2 etapy Mazovia Tour (2.2)
klasyfikacja końcowa Mazovia Tour (2.2)
Łukasz Bodnar (Action-Uniqa) – 3
mistrzostwa Polski – indywidualna jazda na czas
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
Mateusz Komar (DHL – Author) – 3
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2)
Mateusz Mróz (CCC – Polsat) – 2
G.P. Ville de Nogent-sur-Oise (1.2)
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)
Daniel Czajkowski (DHL – Author) – 1
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2)
Dawid Krupa (Dynatek) – 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Tomasz Lisowicz (CCC – Polsat) – 1
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)
Tomasz Marczyński (Ceramica Flaminia) – 1
mistrzostwa Polski – start wspólny
Jarosław Marycz (Team FidiBc.com) – 1
etap Tour du Loir-et-Cher (2.2)
Radosław Romanik (DHL – Author) – 1
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2)
Krzysztof Szczawiński (Miche) – 1
etap Tour of Bulgaria (2.2)
Mateusz Taciak (C.C. Etupes le Doubs Pays de Montbeliard) – 1
etap Tour Alsace (2.2)
Piotr Zieliński (Bretagne – Armor Lux) – 1
etap 4 Jours de Dunkerque (2.HC)
Grzegorz Żołędziowski (CCC – Polsat) – 1
etap Fleche du Sud (2.2)
Zwycięstwa grup:
DHL – Author – 22
Grand Prix Hydraulika Mikolašek (1.2) – Marcin Sapa
2 etapy Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2) – Piotr Zaradny
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2) – Radosław Romanik
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2) – Marcin Sapa
klasyfikacja końcowa Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2) – Roman Bronis (Svk)
3 etapy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) – Piotr Zaradny
Pomorski Klasyk (1.2) – Marcin Sapa
4 etapy Mazovia Tour (2.2) – Piotr Zaradny
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Mateusz Komar
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Mateusz Komar
prolog Szlakiem walk majora Hubala (2.2) – Piotr Zaradny
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2) – Mateusz Komar
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2) – Daniel Czajkowski
2 etapy Tour de Croatie (2.2) – Marcin Sapa
etap Tour de Croatie (2.2) – Piotr Zaradny
CCC – Polsat – 15
G.P. Ville de Nogent-sur-Oise (1.2) – Mateusz Mróz
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) – Tomasz Lisowicz
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) – Tomasz Kiendyś
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) – Tomasz Kiendyś
prolog Fleche du Sud (2.2) – Tomasz Kiendyś
etap Fleche du Sud (2.2) – Grzegorz Żołędziowski
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2) – Krzysztof Jeżowski
etap Bałtyk – Karkonosze Tour (2.2) – Marek Wesoły
2 etapy Mazovia Tour (2.2) – Marek Wesoły
klasyfikacja końcowa Mazovia Tour (2.2) – Marek Wesoły
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Krzysztof Jeżowski
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) – Mateusz Mróz
Memoriał Henryka Łasaka (1.1) – Krzysztof Jeżowski
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2) – Krzysztof Jeżowski
klasyfikacja końcowa Szlakiem walk majora Hubala (2.2) – Tomasz Kiendyś
Action – Uniqa – 7
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) – Robert Radosz
mistrzostwa Polski – indywidualna jazda na czas – Łukasz Bodnar
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) – Łukasz Bodnar
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) – Łukasz Bodnar
2 etapy Tour of Hainan (2.1) – Robert Radosz
klasyfikacja końcowa Tour of Hainan (2.1) – Robert Radosz
Amore & Vita-McDonald’s – 2
etap Settimana Ciclista Lombarda (2.1) – Ivan Quaranta (Ita)
Giro d’Oro (1.1) – Dainius Kairelis (Lit)
Miche – 2
etap Tour of Bulgaria (2.2) – Krzysztof Szczawiński
etap Tour of Bulgaria (2.2) – Pasquale Muto (Ita)
Dynatek – 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Dawid Krupa
03.11-10.11 Tour of Hainan 2.1 Robert Radosz (INT) 1 - +2ze +1el Marcin Osiński (INT) 9 0:46 Błażej Janiaczyk (INT) 11 0:53 Bartosz Huzarski (INT) 29 2:46 Piotr Chmielewski (INT) 60 17:40 27.10 Firenze - Pistoia 1.1 Sławomir Bury (AMO) 21 5:26 Artur Król (AMO) 25 6:04 14.10-21.10 Jayco Herald Sun 2.1 Michał Gołaś (UNI) 20 16:40 20.10 Giro di Lombardia PT Sylwester Szmyd (LAM) 17 1:12 14.10 GP Beghelli 1.1 Hubert Kryś (CER) 68 0:41 Przemysław Niemiec (MIE) 98 0:45 07.10-14.10 Vuelta a Chihuahua 2.2 Tomasz Marczyński (CER) 9 1:57 13.10 Giro dell'Emilia 1.HC Sylwester Szmyd (LAM) 7 0:26 Hubert Kryś (CER) 22 2:47 11.10 Coppa Sabatini 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 16 0:11 Hubert Kryś (CER) 29 0:32 Sylwester Szmyd (LAM) 45 2:05 09.10 Monte Paschi Eroica 1.1 Hubert Kryś (CER) 25 6:46 06.10 Memorial Cimurri 1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 11 0:17 Hubert Kryś (CER) 32 0:17 Sylwester Szmyd (LAM) 43 0:17 03.10 Münsterland Giro 1.1 Mariusz Witecki (VBG) 66 4:42 30.09 MŚ - start wspólny CM Tomasz Marczyński (CER) 33 0:49 Przemysław Niemiec (MIE) 48 0:49 27.09 MŚ - ind. jazda na czas CM Maciej Bodnar (LIQ) 52 5:24 Łukasz Bodnar (INT) 54 5:26 01.09-23.09 Vuelta a Espana GT Sylwester Szmyd (LAM) 25 44:25 23.09 GP Isbergues 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 32 0:27 22.09 Memorial Viviana Manservisi 1.1 Adam Wadecki (CER) 8 0:00 Maciej Bodnar (LIQ) 71 0:00 Artur Król (AMO) 84 0:00 21.09 Tour de la Somme 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 35 2:49 17.09 Rund um die Nürnberger 1.1 Dariusz Rudnicki (INT) 32 0:01 Mariusz Witecki (VBG) 81 0:01 16.09 Chrono Champenois 1.2 Mateusz Taciak (El2) 2 0:06 Piotr Pyszny (El2) 14 3:20 11.09-16.09 Tour de Croatie 2.2 Kazimierz Stafiej (DHL) 10 1:16 Radosław Romanik (DHL) 17 2:08 Marcin Sapa (DHL) 49 12:48 +2ze Piotr Zaradny (DHL) - - +1ze 08.09-16.09 Tour of Bulgaria 2.2 Krzysztof Szczawiński (MIE) ? ? +1ze +1el 09.09-15.09 Tour de Pologne PT Bartosz Huzarski (INT) 29 2:57 Tomasz Marczyński (CER) 44 7:55 Hubert Kryś (CER) 58 29:58 Łukasz Bodnar (INT) 62 53:31 15.09 Praha - Karlovy Vary 1.2 Tomasz Kiendyś (SPL) 13 7:40 09.09 Trofeo Salvatore Morucchi 1.2 Jarosław Dąbrowski (El2) 3 0:00 Damian Walczak (El2) 8 0:20 01.09 Giro del Veneto 1.HC Mariusz Witecki (VBG) 55 9:05 28.08-31.08 Tour du Poitou Charentes 2.1 Łukasz Bodnar (INT) 5 0:34 et de la Vienne Bartosz Huzarski (INT) 8 0:49 Piotr Zieliński (BAL) 14 1:52 Krzysztof Miara (INT) 17 2:24 Robert Radosz (INT) 70 25:56 Błażej Janiaczyk (INT) 72 27:12 30.08 GP Industria & Artigianato 1.1 Tomasz Marczyński (CER) 18 1:15 - Carnaghese Adam Wadecki (CER) 25 7:00 Krzysztof Szczawiński (MIE) 26 7:00 Michał Gołaś (UNI) 40 7:00 29.08 GP Nobili Rubinetterie 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 11 0:05 26.08 Vlaamse Havenpijl 1.2 Maciej Ułanowski (UNT) 9 0:00 23.08-26.08 Szlakiem walk majora Hubala 2.2 Tomasz Kiendyś (SPL) 1 - +1el Mateusz Komar (DHL) 2 0:04 +1ze +1el Marcin Sapa (DHL) 3 0:16 Wojciech Pawlak (DNS) 4 0:21 Grzegorz Żołędziowski (SPL) 7 5:15 Artur Przydział (SPL) 8 5:50 Kazimierz Stafiej (DHL) 9 7:32 Jarosław Rębiewski (SPL) 10 7:32 Krzysztof Jeżowski (SPL) 14 10:00 +1ze Daniel Czajkowski (DHL) 22 12:43 +1ze Piotr Zaradny (DHL) 29 15:08 +1ze +1el 26.08 Châteauroux Classic de 1.1 Mariusz Wiesiak (NIP) 103 0:13 l'Indre Trophée Fenioux Łukasz Bodnar (INT) 105 0:19 Piotr Zieliński (BAL) 123 5:34 21.08-24.08 Tour du Limousin 2.1 Piotr Chmielewski (INT) 64 37:41 21.08 GP Stad Zottegem 1.1 Maciej Ułanowski (UNT) 59 ? 10.08-18.08 Deutschland-Tour PT Mariusz Witecki (VBG) 96 34:00 14.08-18.08 Vuelta a Burgos 2.HC Michał Gołaś (UNI) 71 17:28 16.08 Gran Premio Capodarco 1.2 Jarosław Dąbrowski (El2) 5 0:08 Damian Walczak (El2) 16 0:35 04.08-15.08 Volta a Portugal 2.HC Sylwester Szmyd (LAM) 45 39:03 Hubert Kryś (CER) 78 1.06:00 Jacek Morajko (CAB) 91 1.16:22 Adam Wadecki (CER) 121 2.06:35 15.08 Puchar Ministra Obrony 1.2 Kazimierz Stafiej (DHL) 2 0:00 Narodowej Grzegorz Żołędziowski (SPL) 6 1:00 12.08 Trofeo Matteotti 1.1 Artur Król (AMO) 27 1:26 Adrian Honkisz (MIE) 36 1:26 Przemysław Niemiec (MIE) 41 1:26 12.08 Memoriał Henryka Łasaka 1.1 Krzysztof Jeżowski (SPL) 1 - Mateusz Komar (DHL) 2 0:00 Daniel Czajkowski (DHL) 3 0:00 Tomasz Lisowicz (SPL) 4 0:00 Artur Detko (DNS) 5 0:00 Krzysztof Miara (INT) 6 0:00 11.08 Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Mateusz Mróz (SPL) 1 - Kazimierz Stafiej (DHL) 2 0:12 Wojciech Pawlak (DNS) 5 0:34 Grzegorz Żołędziowski (SPL) 6 2:16 Marek Galiński (SPL) 8 2:31 Bartosz Huzarski (INT) 10 2:31 03.08-12.08 Tour de la Guadeloupe 2.2 Dariusz Wojciechowski (MPM) 22 33:51 Damian Wojciechowski (El2) 48 1.07:47 06.08-10.08 Tour des Pyrénées 2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2) 16 6:14 Marcin Ślężak (El2) 60 57:38 08.08-09.08 Paris-Correze 2.1 Piotr Zieliński (BAL) 58 28:35 01.08-05.08 Post Danmark Rundt 2.HC Marek Rutkiewicz (INT) 10 0:56 Krzysztof Miara (INT) 40 4:11 Robert Radosz (INT) 91 37:43 Piotr Chmielewski (INT) 97 38:32 Marcin Osiński (INT) 101 43:19 05.08 Giro dell'Appennino 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 11 2:13 Adrian Honkisz (MIE) 22 8:19 Artur Król (AMO) 34 10:36 05.08 GP Folignano 1.2 Jarosław Dąbrowski (El2) 3 0:00 Konrad Czajkowski (El2) 15 0:00 Adam Pierzga (El2) 21 0:00 31.07-05.08 Tour Alsace 2.2 Mateusz Taciak (El2) 5 2:05 +1ze 04.08 Clásica San Sebastián PT Michał Gołaś (UNI) 90 12:26 04.08 Rund um die Hainleite 1.1 Bartosz Huzarski (INT) 22 1:11 Sebastian Skiba (INT) 52 2:52 02.08-04.08 Małopolski Wyścig Górski 2.2 Mateusz Komar (DHL) 1 - +1ze +2el Radosław Romanik (DHL) 2 0:09 Dawid Krupa (DNS) 3 0:10 +1ze Marek Galiński (SPL) 4 0:18 Krzysztof Jeżowski (SPL) ? ? +1ze 26.07-29.07 Brixia Tour 2.1 Tomasz Marczyński (CER) 11 2:34 Przemysław Niemiec (MIE) 21 9:53 Seweryn Kohut (AMO) 44 22:11 Sławomir Bury (AMO) 57 27:37 Hubert Kryś (CER) 70 34:50 Krzysztof Szczawiński (MIE) 76 36:36 Sławomir Kohut (AMO) 118 50:49 25.07-29.07 Sachsen-Tour International 2.1 Mariusz Witecki (VBG) 10 2:05 24.07-28.07 Mazovia Tour 2.2 Marek Wesoły (SPL) 1 - +2ze +4el Piotr Zaradny (DHL) 2 0:30 +4ze +1el Tomasz Lisowicz (SPL) 4 0:50 Jarosław Rębiewski (SPL) 5 0:51 Krzysztof Jeżowski (SPL) 6 0:53 18.07-22.07 Vuelta a la Comunidad de Madrid 2.2 Sławomir Bury (AMO) 43 16:18 Sławomir Kohut (AMO) 49 18:56 Łukasz Góralewski (AMO) 86 45:43 14.07-22.07 Tour of Qinghai Lake 2.HC Bartosz Huzarski (INT) 16 3:35 Błażej Janiaczyk (INT) 33 17:25 Krzysztof Miara (INT) 42 38:22 22.07 Giro del Casentino 1.2 Adam Pierzga (El2) 3 ? Konrad Czajkowski (El2) 7 ? Damian Walczak (El2) 15 ? Jarosław Dąbrowski (El2) 21 ? 15.07 Pomorski Klasyk 1.2 Marcin Sapa (DHL) 1 - Wojciech Pawlak (DNS) 2 0:00 Grzegorz Żołędziowski (SPL) 3 0:00 Radosław Romanik (DHL) 4 0:00 Daniel Czajkowski (DHL) 5 7:44 Tomasz Lisowicz (SPL) 6 7:44 Adam Wadecki (CER) 7 7:44 Dawid Krupa (DNS) 8 7:44 Mateusz Mróz (SPL) 9 7:44 Marcin Wolski (LEG) 10 7:44 11.07-15.07 GP Internacional Torres Vedras 2.1 Jacek Morajko (CAB) 64 16:19 04.07-08.07 Wyścig Solidarności 2.1 Łukasz Bodnar (INT) 1 - i Olimpijczyków +1ze +2el Błażej Janiaczyk (INT) 2 0:56 Tomasz Lisowicz (SPL) 4 1:26 Jarosław Rębiewski (SPL) 5 1:37 Robert Radosz (INT) 7 1:59 Wojciech Pawlak (DNS) 8 2:21 Krzysztof Jeżowski (SPL) 9 2:59 Kazimierz Stafiej (DHL) 10 3:03 Łukasz Modzelewski (LEG) 12 3:34 Artur Detko (DNS) 14 4:06 Radosław Romanik (DHL) 16 5:56 Dawid Krupa (DNS) 19 11:02 Tomasz Kiendyś (SPL) 20 11:50 Piotr Zaradny (DHL) 43 22:19 +3ze +1el 07.07 Tour de Jura 1.2 Konrad Czajkowski (El2) 35 5:20 03.07 Trofeo Citta di Brescia 1.2 Jarosław Marycz (El2) 4 1:05 16.06-24.06 Tour de Suisse PT Mariusz Witecki (VBG) 88 1.12:22 21.06-24.06 Route du Sud 2.1 Tomasz Marczyński (CER) 8 2:49 Adam Wadecki (CER) 81 1.00:42 Piotr Zieliński (BAL) 82 1.00:46 Krzysztof Szczawiński (MIE) 94 1.07:59 Adrian Honkisz (MIE) 95 1.08:01 21.06-23.06 Mainfranken Tour 2.2 Mariusz Olesek (El2) 57 8:39 Marcin Urbanowski (El2) 70 12:04 14.06-17.06 GP CTT Correios de Portugal 2.1 Jacek Morajko (CAB) 52 27:12 12.06-16.06 Tour of Slovenia 2.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 46 22:01 Adrian Honkisz (MIE) 64 31:59 13.06 Veenendaal - Veenendaal 1.HC Łukasz Bodnar (INT) 41 0:00 10.06 GP Kanton Aargau/Gippingen 1.HC Tomasz Marczyński (CER) 3 0:05 Mariusz Witecki (VBG) 42 3:49 05.06-10.06 Bałtyk - Karkonosze Tour 2.2 Mateusz Mróz (SPL) 3 0:42 +1ze Błażej Janiaczyk (INT) 5 1:43 Robert Radosz (INT) 6 1:47 Wojciech Pawlak (DNS) 7 2:06 Łukasz Bodnar (INT) 8 2:13 Tomasz Kiendyś (SPL) 9 2:40 04.06-09.06 Volta Continental a Lleida 2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2) 65 48:21 Marcin Ślężak (El2) 73 57:08 09.06 GP Triberg Schwarzwald 1.1 Tomasz Marczyński (CER) 10 2:21 Mariusz Witecki (VBG) 29 5:03 Michał Gołaś (UNI) 41 10:44 09.06 Memorial Pantani 1.1 Hubert Kryś (CER) 14 9:27 12.05-03.06 Giro d'Italia GT Sylwester Szmyd (LAM) 28 1.02:55 30.05-03.06 Int. Bayern Rundfahrt 2.HC Marek Rutkiewicz (INT) 16 1:10 Błażej Janiaczyk (INT) 21 1:37 Bartosz Huzarski (INT) 64 3:50 Sebastian Skiba (INT) 74 4:55 Łukasz Bodnar (INT) 79 5:38 02.06 GP de Plumelec-Morbihan 1.1 Artur Król (AMO) 49 11:33 02.06 GP Kranj 1.1 Sławomir Kohut (AMO) 55 5:37 Adrian Honkisz (MIE) 56 5:37 01.06 E.O.S. Tallinn GP 1.1 Łukasz Podolski (WEL) 15 4:21 Krzysztof Krzywy (DNS) 19 4:21 28.05 Rundum die Braunkohle 1.1 Błażej Janiaczyk (INT) 10 0:01 Dariusz Rudnicki (INT) 16 0:01 Marek Rutkiewicz (INT) 68 0:11 Sebastian Skiba (INT) 71 0:12 Łukasz Bodnar (INT) 76 0:13 21.05-27.05 Volta a Catalunya PT Michał Gołaś (UNI) 86 19:16 23.05-27.05 Circuit de Lorraine 2.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 56 1:02 27.05 Grand Prix Palma 1.2 Tomasz Kiendyś (SPL) 2 0:00 Marek Wesoły (SPL) 4 2:34 Marcin Sapa (DHL) 6 2:34 Krzysztof Jeżowski (SPL) 11 8:00 Marcin Wolski (LEG) 12 8:00 Kazimierz Stafiej (DHL) 13 8:00 Mateusz Komar (DHL) 14 10:28 Paweł Szaniawski (SPL) 15 10:28 Daniel Czajkowski (DHL) 22 11:26 Mariusz Olesek (SPL) 23 11:26 Jarosław Wełniak (LEG) 28 13:14 Piotr Zaradny (DHL) 30 13:14 26.05 Giro di Festina 1.2 Mariusz Witecki (VBG) 9 1:20 26.05 SEB Eesti Ühispank Tartu GP 1.2 Łukasz Podolski (WEL) 5 2:25 Marek Maciejewski (WEL) 14 5:13 Marcin Gębka (DNS) 17 6:53 Dawid Krupa (DNS) 19 6:53 26.05 GP Kooperativa Marcin Sapa (DHL) 3 2:12 Paweł Szaniawski (SPL) 10 6:35 Łukasz Modzelewski (LEG) 11 6:44 Mateusz Mróz (SPL) 12 6:46 Radosław Romanik (DHL) 13 6:46 Daniel Czajkowski (DHL) 18 6:51 Przemysław Pietrzak (LEG) 20 6:57 Adrian Brzózka (SPL) 28 7:25 25.05 GP Hydraulika Mikolašek 1.2 Marcin Sapa (DHL) 1 - Grzegorz Żołędziowski (SPL) 2 2:34 Mateusz Mróz (SPL) 5 5:39 Kazimierz Stafiej (DHL) 9 10:48 Jarosław Wełniak (LEG) 10 10:48 Paweł Szaniawski (SPL) 17 18:59 Marcin Wolski (LEG) 18 18:59 Krzysztof Jeżowski (SPL) 26 18:59 Radosław Romanik (DHL) 30 18:59 16.05-20.05 Fleche du Sud 2.2 Tomasz Kiendyś (SPL) 2 0:04 +1ze +4el Jarosław Marycz (El2) 7 0:50 Mateusz Mróz (SPL) 32 2:23 Jarosław Rębiewski (SPL) 33 13:18 Grzegorz Żołędziowski (SPL) 34 13:28 +1ze 17.05-20.05 GP Internacional Paredes 2.2 Tomasz Marczyński (CER) 20 2:32 Rota dos Móveis Hubert Kryś (CER) 49 7:20 Jacek Morajko (CAB) 75 11:43 16.05-20.05 Rheinland-Pfalz Rundfahrt 2.1 Mariusz Witecki (VBG) 20 7:49 17.05 Trophée des Grimpeurs 1.1 Mariusz Wiesiak (NIP) 26 2:27 08.05-13.05 4 Jours de Dunkerque 2.HC Piotr Zieliński (BAL) 47 46:43 +1ze 13.05 GP Industrie del Marmo 1.2 Adam Pierzga (El2) 7 0:00 01.05-06.05 Tour de Romandie PT Sylwester Szmyd (LAM) 9 1:55 Michał Gołaś (UNI) 105 40:36 06.05 Giro di Toscana 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 28 0:58 Krzysztof Szczawiński (MIE) 40 2:12 06.05 Colliers Classic 1.1 Sebastian Skiba (INT) 45 0:17 Dariusz Rudnicki (INT) 69 1:29 06.05 Omloop der Kempen 1.2 Mariusz Wiesiak (NIP) 12 1:34 04.05-06.05 Szlakiem Grodów Piastowskich 2.1 Tomasz Kiendyś (SPL) 1 - +2ze +3el Bartosz Huzarski (INT) 3 1:31 Robert Radosz (INT) 4 2:19 +1ze Tomasz Lisowicz (SPL) 6 3:15 Mateusz Mróz (SPL) 7 3:31 Marcin Sapa (DHL) 9 4:00 Wojciech Pawlak (DNS) 10 4:21 Marek Rutkiewicz (INT) 13 6:02 Artur Król (AMO) 15 7:28 05.05 GP Industria & Artigianato 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 16 0:32 -Larciano Hubert Kryś (CER) 28 2:54 05.05 GP Herning 1.1 Krzysztof Miara (INT) 14 9:01 01.05 Rund um den Henninger Turm 1.HC Krzysztof Miara (INT) 51 0:35 Sebastian Skiba (INT) 97 0:59 01.05 Tour de Vendée 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 20 0:00 Sławomir Bury (AMO) 68 1:42 01.05 Mem. A. Trochanowskiego 1.2 Tomasz Lisowicz (SPL) 1 - Piotr Zaradny (DHL) 2 0:04 Łukasz Podolski (WEL) 3 0:12 Tomasz Kiendyś (SPL) 5 0:12 Marek Wesoły (SPL) 6 0:12 Wojciech Ziółkowski (WEL) 7 5:03 Paweł Szaniawski (SPL) 8 5:03 Jarosław Zarębski (INT) 9 5:03 Bartłomiej Matysiak (LEG) 10 5:03 25.04-01.05 Tour de Bretagne Cycliste 2.2 Łukasz Góralewski (AMO) 19 3:15 Artur Król (AMO) 35 4:28 29.04 Liege-Bastogne-Liege PT Sylwester Szmyd (LAM) 87 8:31 27.04-29.04 Vuelta Ciclista a la Rioja 2.1 Michał Gołaś (UNI) 38 7:01 24.04-27.04 Giro del Trentino 2.1 Hubert Kryś (CER) 18 2:11 Przemysław Niemiec (MIE) 33 12:16 Tomasz Marczyński (CER) 48 24:00 Seweryn Kohut (AMO) 97 52:41 Sławomir Bury (AMO) 121 1.04:50 22.04 Tro Bro Léon 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 44 1:41 22.04 Giro d'Oro 1.1 Hubert Kryś (CER) 12 3:36 Tomasz Marczyński (CER) 31 14:06 Przemysław Niemiec (MIE) 37 14:06 19.04-22.04 Giro d'Abruzzo 2.2 Sławomir Kohut (AMO) 55 2:32 18.04-21.04 Tour du Loir-et-Cher 2.2 Jarosław Marycz (El2) ? ? +1ze 21.04 Tour du Finistere 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 56 3:35 19.04 Grand Prix de Denain 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 37 0:21 11.04-15.04 Volta ao Alentejo 2.1 Jacek Morajko (CAB) 16 2:06 14.04 Albert Achterhes 1.1 Mariusz Witecki (VBG) 46 8:19 Profronde van Drenthe Łukasz Bodnar (INT) 48 8:19 Krzysztof Miara (INT) 51 8:19 12.04 GP Pino Cerami 1.1 Sebastian Skiba (INT) 52 0:57 05.04-09.04 Settimana Cicl.Lombarda 2.1 Sylwester Szmyd (LAM) 2 0:27 Hubert Kryś (CER) 23 3:28 Tomasz Marczyński (CER) 61 13:11 Sławomir Kohut (AMO) 65 14:41 Adrian Honkisz (MIE) 71 17:32 Krzysztof Szczawiński (MIE) 83 21:37 Bartłomiej Matysiak (LEG) 107 43:14 Łukasz Modzelewski (LEG) 108 43:14 Sławomir Bury (AMO) 110 45:05 Sebastian Martyniak (MPM) 111 45:31 08.04 GP de la Ville de Nogent 1.2 Mateusz Mróz (SPL) 1 - Tomasz Kiendyś (SPL) 9 0:25 08.04 GP de la Ville de Rennes 1.1 Mariusz Wiesiak (NIP) 14 0:00 Błażej Janiaczyk (INT) 21 0:00 Jarosław Zarębski (INT) 35 0:00 Robert Radosz (INT) 44 0:00 Piotr Zieliński (BAL) 59 0:00 Adam Wadecki (CER) 60 0:00 Marcin Osiński (INT) 65 0:00 Bartosz Huzarski (INT) 71 0:00 07.04 Le Boucle de L'Artois 1.2 Tomasz Kiendyś (SPL) 7 0:44 Mateusz Mróz (SPL) 16 3:10 Tomasz Lisowicz (SPL) 29 3:10 Krzysztof Jeżowski (SPL) 52 3:10 Marek Wesoły (SPL) 57 3:10 Jarosław Rębiewski (SPL) 58 3:10 03.04-05.04 KBC-Driedaagse De Panne 2.HC Błażej Janiaczyk (INT) 33 3:11 27.03-31.03 Settimana Ciclistica 2.1 Sylwester Szmyd (LAM) 13 1:32 Internazionale Sławomir Kohut (AMO) 65 18:14 Coppi-Bartali Przemysław Niemiec (MIE) 90 29:56 25.03 La Roue Tourangelle 1.2 Mariusz Wiesiak (NIP) 6 0:18 25.03 Cholet-Pays De Loire 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 74 0:48 Krzysztof Miara (INT) 104 3:34 25.03 Ronde van het Groene Hart1.1 Błażej Janiaczyk (INT) 23 0:49 24.03 Milan-San Remo PT Michał Gołaś (UNI) 128 9:38 23.03 Classic Loire Atlantique 1.2 Piotr Zieliński (BAL) 3 0:01 Mateusz Mróz (SPL) 16 1:17 Jarosław Rębiewski (SPL) 20 1:17 Mariusz Wiesiak (NIP) 25 1:48 Sławomir Kohut (AMO) 28 1:48 Marek Wesoły (SPL) 34 1:59 Łukasz Góralewski (AMO) 52 1:59 Tomasz Kiendyś (SPL) 53 1:59 18.03 Giro del Mendrisiotto 1.2 Krzysztof Szczawiński (MIE) 7 0:43 Przemysław Niemiec (MIE) 13 0:43 Sławomir Kohut (AMO) 33 1:55 Adrian Honkisz (MIE) 36 1:55 Seweryn Kohut (AMO) 69 1:59 15.03-18.03 Istrian Spring Trophy 2.2 Przemysław Pietrzak (LEG) 27 0:29 Bartołomiej Matysiak (LEG) 64 3:04 Michał Pawlyta (LEG) 65 3:05 Marcin Wolski (LEG) 90 10:34 Michał Buczek (LEG) 122 34:49 15.03-18.03 Volta ao Santarém 2.1 Jacek Morajko (CAB) 112 16:02 18.03 GP San Giuseppe 1.2 Wojciech Dybel (El2) 3 0:07 18.03 Paris-Troyes 1.2 Tomasz Lisowicz (SPL) 21 7:16 Marek Wesoły (SPL) 35 9:41 Tomasz Kiendyś (SPL) 37 9:41 07.03-11.03 Vuelta a Murcia 2.1 Michał Gołaś (UNI) 36 4:17 Sylwester Szmyd (LAM) 53 7:49 11.03 Trophy Porec 1.2 Bartołomiej Matysiak (LEG) 8 0:00 Michał Pawlyta (LEG) 102 0:54 Łukasz Modzelewski (LEG) 105 0:54 Przemysław Pietrzak (LEG) 108 0:54 Jarosław Wełniak (LEG) 111 0:54 Michał Buczek (LEG) 143 0:54 11.03 Trofeo Franco Balestra 1.2 Jarosław Dąbrowski (El2) 14 0:00 10.03 Milano-Torino 1.HC Tomasz Marczyński (CER) 75 2:18 Hubert Kryś (CER) 116 5:20 Adam Wadecki (CER) 136 8:57 04.03 Clasica de Almeria 1.1 Michał Gołaś (UNI) 87 13:57 04.03 GP Lugano 1.1 Hubert Kryś (CER) 99 9:56 Adam Wadecki (CER) 105 9:56 02.03-04.03 Les 3 Jours de Vaucluse 2.2 Tomasz Lisowicz (SPL) 31 2:11 Mateusz Mróz (SPL) 34 2:11 Tomasz Kiendyś (SPL) 37 2:11 Grzegorz Żołędziowski (SPL) 54 2:11 Jarosław Rębiewski (SPL) 65 8:54 Paweł Szaniawski (SPL) 68 13:36 04.03 Trofeo ZSSDI 1.2 Jarosław Dąbrowski (El2) 6 0:00 Damian Walczak (El2) 35 2:00 Adam Pierzga (El2) 38 2:05 Jakub Oborski (El2) 39 2:05 Maciej Bodnar (El2) 57 2:23 25.02 Tour du Haut Var 1.1 Michał Gołaś (UNI) 30 0:13 Tomasz Marczyński (CER) 95 10:15 21.02-25.02 Volta ao Algarve 2.1 Jacek Morajko (CAB) 128 21:56 20.02 Trofeo Laigueglia 1.1 Michał Gołaś (UNI) 61 2:40 14.02-18.02 Tour Mediterraneen 2.1 Michał Gołaś (UNI) 31 7:33 Krzysztof Szczawiński (MIE) 74 22:48 10.02 GP Costa degli Etruschi 1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 7 0:00 Adam Wadecki (CER) 24 0:00 Hubert Kryś (CER) 35 0:05 Adrian Honkisz (MIE) 53 0:05 Sławomir Kohut (AMO) 75 0:05 Piotr Mazur (SDV) 171 1:20 28.01-02.02 Tour of Qatar 2.1 Piotr Mazur (SDV) 99 57:50
ze – zwycięstwo(a) etapowe
el – etap(y) liderem
AMO : AMORE & VITA – MCDONALD’S
BAL : BRETAGNE ARMOR LUX
CAB : RIBERALVES – BOAVISTA
CER : CERAMICA FLAMINIA
DHL : DHL – AUTHOR
INT : INTEL – ACTION
LAM : LAMPRE – FONDITAL
LEG : LEGIA – TV4
LIQ : LIQUIGAS
WEL : WELTOUR
DNS : DYNATEK
MIE : MICHE
NIP : NIPPO CORPORATION-MEITAN HOMPO CO. LTD – ASADA
MPM : MapaMap-BantProfi
SDV : SAUNIER DUVAL
SPL : CCC POLSAT POLKOWICE
VBG : TEAM VOLKSBANK
UNI : UNIBET.COM
Zapowiedź 2. etapu Giro d’Italia 2024. 5 maja (niedziela): San Francesco al Campo – Oropa (161 km ⭐️⭐️⭐️).
Ekwadorczyk Jhonatan Narvaez (Ineos Grenadiers) wygrał pierwszy etap 107. edycji Giro d’Italia i został liderem wyścigu.
Marianne Vos (Team Visma | Lease a Bike) triumfowała w Sigüenza w siódmym dniu La Vuelta Femenina.
Pod nieobecność ubiegłorocznego zwycięzcy, Primoza Roglica, z numerem jeden pojedzie drugi zawodnik tamtego wyścigu Geriant Thomas.
Evita Muzic dumna z siebie. Daria Pikulik bez ogródek o tym, jak przygotowania olimpijskie wyglądają w Polsce. Marta Lach znowu…
Francuzka Evita Muzic (FDJ-Suez) wygrała po wspinaczce do Laguna Negra szósty etap La Vuelta Femenina.