Ściana płaczu 2007

Zwycięstwa:

Piotr Zaradny (DHL - Author) - 11
2 etapy Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
3 etapy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
4 etapy Mazovia Tour (2.2)
prolog Szlakiem walk majora Hubala (2.2)
etap Tour de Croatie (2.2)

Tomasz Kiendyś (CCC - Polsat) - 5
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
prolog Fleche du Sud (2.2)
klasyfikacja końcowa Szlakiem walk majora Hubala (2.2)

Marcin Sapa (DHL - Author) - 5
Grand Prix Hydraulika Mikolašek (1.2)
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
Pomorski Klasyk (1.2)
2 etapy etap Tour de Croatie (2.2)

Krzysztof Jeżowski (CCC - Polsat) - 4
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Memoriał Henryka Łasaka (1.1)
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2)

Robert Radosz (Action - Uniqa) - 4
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
2 etapy Tour of Hainan (2.1)
klasyfikacja końcowa Tour of Hainan (2.1)

Marek Wesoły (CCC - Polsat) - 4
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
2 etapy Mazovia Tour (2.2)
klasyfikacja końcowa Mazovia Tour (2.2)

Łukasz Bodnar (Action-Uniqa) - 3
mistrzostwa Polski - indywidualna jazda na czas
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Mateusz Komar (DHL - Author) - 3
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2)

Mateusz Mróz (CCC - Polsat) - 2
G.P. Ville de Nogent-sur-Oise (1.2)
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)

Daniel Czajkowski (DHL - Author) - 1
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2)

Dawid Krupa (Dynatek) - 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Tomasz Lisowicz (CCC - Polsat) - 1
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)

Tomasz Marczyński (Ceramica Flaminia) - 1
mistrzostwa Polski - start wspólny

Jarosław Marycz (Team FidiBc.com) - 1
etap Tour du Loir-et-Cher (2.2)

Radosław Romanik (DHL - Author) - 1
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)

Krzysztof Szczawiński (Miche) - 1
etap Tour of Bulgaria (2.2)

Mateusz Taciak (C.C. Etupes le Doubs Pays de Montbeliard) - 1
etap Tour Alsace (2.2)

Piotr Zieliński (Bretagne - Armor Lux) - 1
etap 4 Jours de Dunkerque (2.HC)

Grzegorz Żołędziowski (CCC - Polsat) - 1
etap Fleche du Sud (2.2)

Zwycięstwa  grup:

DHL - Author - 22
Grand Prix Hydraulika Mikolašek (1.2) - Marcin Sapa
2 etapy Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Piotr Zaradny
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Radosław Romanik
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Marcin Sapa
klasyfikacja końcowa Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Roman Bronis (Svk)
3 etapy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Piotr Zaradny
Pomorski Klasyk (1.2) - Marcin Sapa
4 etapy Mazovia Tour (2.2) - Piotr Zaradny
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Mateusz Komar
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Mateusz Komar
prolog Szlakiem walk majora Hubala (2.2) - Piotr Zaradny
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2) - Mateusz Komar
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2) - Daniel Czajkowski
2 etapy Tour de Croatie (2.2) - Marcin Sapa
etap Tour de Croatie (2.2) - Piotr Zaradny

CCC - Polsat - 15
G.P. Ville de Nogent-sur-Oise (1.2) - Mateusz Mróz
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) - Tomasz Lisowicz
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Tomasz Kiendyś
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Tomasz Kiendyś
prolog Fleche du Sud (2.2) - Tomasz Kiendyś
etap Fleche du Sud (2.2) - Grzegorz Żołędziowski
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Krzysztof Jeżowski
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Marek Wesoły
2 etapy Mazovia Tour (2.2) - Marek Wesoły
klasyfikacja końcowa Mazovia Tour (2.2) - Marek Wesoły
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Krzysztof Jeżowski
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) - Mateusz Mróz
Memoriał Henryka Łasaka (1.1) - Krzysztof Jeżowski
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2) - Krzysztof Jeżowski
klasyfikacja końcowa Szlakiem walk majora Hubala (2.2) - Tomasz Kiendyś

Action - Uniqa - 7
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Robert Radosz
mistrzostwa Polski - indywidualna jazda na czas - Łukasz Bodnar
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Łukasz Bodnar
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Łukasz Bodnar
2 etapy Tour of Hainan (2.1) - Robert Radosz
klasyfikacja końcowa Tour of Hainan (2.1) - Robert Radosz

Amore & Vita-McDonald's - 2
etap Settimana Ciclista Lombarda (2.1) - Ivan Quaranta (Ita)
Giro d'Oro (1.1) - Dainius Kairelis (Lit)

Miche - 2
etap Tour of Bulgaria (2.2) - Krzysztof Szczawiński
etap Tour of Bulgaria (2.2) - Pasquale Muto (Ita)

Dynatek - 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Dawid Krupa

03.11-10.11 Tour of Hainan            2.1 Robert Radosz (INT)           1        -
                                                                     +2ze
                                                                     +1el
                                          Marcin Osiński (INT)          9       0:46
                                          Błażej Janiaczyk (INT)       11       0:53
                                          Bartosz Huzarski (INT)       29       2:46
                                          Piotr Chmielewski (INT)      60      17:40

27.10       Firenze - Pistoia         1.1 Sławomir Bury (AMO)          21       5:26
                                          Artur Król (AMO)             25       6:04

14.10-21.10 Jayco Herald Sun          2.1 Michał Gołaś (UNI)           20      16:40

20.10       Giro di Lombardia          PT Sylwester Szmyd (LAM)        17       1:12

14.10       GP Beghelli               1.1 Hubert Kryś (CER)            68       0:41
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     98       0:45

07.10-14.10 Vuelta a Chihuahua        2.2 Tomasz Marczyński (CER)       9       1:57

13.10       Giro dell'Emilia         1.HC Sylwester Szmyd (LAM)         7       0:26
                                          Hubert Kryś (CER)            22       2:47

11.10       Coppa Sabatini            1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     16       0:11
                                          Hubert Kryś (CER)            29       0:32
                                          Sylwester Szmyd (LAM)        45       2:05

09.10       Monte Paschi Eroica       1.1 Hubert Kryś (CER)            25       6:46

06.10       Memorial Cimurri          1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)  11       0:17
                                          Hubert Kryś (CER)            32       0:17
                                          Sylwester Szmyd (LAM)        43       0:17

03.10       Münsterland Giro          1.1 Mariusz Witecki (VBG)        66       4:42

30.09       MŚ - start wspólny         CM Tomasz Marczyński (CER)      33       0:49
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     48       0:49

27.09       MŚ - ind. jazda na czas    CM Maciej Bodnar (LIQ)          52       5:24
                                          Łukasz Bodnar (INT)          54       5:26

01.09-23.09 Vuelta a Espana            GT Sylwester Szmyd (LAM)        25      44:25

23.09       GP Isbergues              1.1 Piotr Zieliński (BAL)        32       0:27

22.09       Memorial Viviana Manservisi 1.1 Adam Wadecki (CER)          8       0:00
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          71       0:00
                                          Artur Król (AMO)             84       0:00

21.09       Tour de la Somme          1.1 Piotr Zieliński (BAL)        35       2:49

17.09       Rund um die Nürnberger    1.1 Dariusz Rudnicki (INT)       32       0:01
                                          Mariusz Witecki (VBG)        81       0:01

16.09       Chrono Champenois         1.2 Mateusz Taciak (El2)          2       0:06
                                          Piotr Pyszny (El2)           14       3:20

11.09-16.09 Tour de Croatie           2.2 Kazimierz Stafiej (DHL)      10       1:16
                                          Radosław Romanik (DHL)       17       2:08
                                          Marcin Sapa (DHL)            49      12:48
                                                                     +2ze
                                          Piotr Zaradny (DHL)           -        -
                                                                     +1ze

08.09-16.09 Tour of Bulgaria          2.2 Krzysztof Szczawiński (MIE)   ?        ?
                                                                     +1ze
                                                                     +1el

09.09-15.09 Tour de Pologne            PT Bartosz Huzarski (INT)       29       2:57
                                          Tomasz Marczyński (CER)      44       7:55
                                          Hubert Kryś (CER)            58      29:58
                                          Łukasz Bodnar (INT)          62      53:31

15.09       Praha - Karlovy Vary      1.2 Tomasz Kiendyś (SPL)         13       7:40

09.09       Trofeo Salvatore Morucchi 1.2 Jarosław Dąbrowski (El2)      3       0:00
                                          Damian Walczak (El2)          8       0:20

01.09       Giro del Veneto          1.HC Mariusz Witecki (VBG)        55       9:05

28.08-31.08 Tour du Poitou Charentes  2.1 Łukasz Bodnar (INT)           5       0:34
                    et de la Vienne       Bartosz Huzarski (INT)        8       0:49
                                          Piotr Zieliński (BAL)        14       1:52
                                          Krzysztof Miara (INT)        17       2:24
                                          Robert Radosz (INT)          70      25:56
                                          Błażej Janiaczyk (INT)       72      27:12

30.08        GP Industria & Artigianato  1.1 Tomasz Marczyński (CER)   18       1:15
                           - Carnaghese   Adam Wadecki (CER)           25       7:00
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  26       7:00
                                          Michał Gołaś (UNI)           40       7:00

29.08        GP Nobili Rubinetterie   1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     11       0:05

26.08        Vlaamse Havenpijl        1.2 Maciej Ułanowski (UNT)        9       0:00

23.08-26.08  Szlakiem walk majora Hubala 2.2 Tomasz Kiendyś (SPL)       1        -
                                                                     +1el
                                          Mateusz Komar (DHL)           2       0:04
                                                                     +1ze
                                                                     +1el
                                          Marcin Sapa (DHL)             3       0:16
                                          Wojciech Pawlak (DNS)         4       0:21
                                          Grzegorz Żołędziowski (SPL)   7       5:15
                                          Artur Przydział (SPL)         8       5:50
                                          Kazimierz Stafiej (DHL)       9       7:32
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)     10       7:32
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)     14      10:00
                                                                     +1ze
                                          Daniel Czajkowski (DHL)      22      12:43
                                                                     +1ze
                                          Piotr Zaradny (DHL)          29      15:08
                                                                     +1ze
                                                                     +1el

26.08        Châteauroux Classic de   1.1 Mariusz Wiesiak (NIP)       103       0:13
              l'Indre Trophée Fenioux     Łukasz Bodnar (INT)         105       0:19
                                          Piotr Zieliński (BAL)       123       5:34

21.08-24.08  Tour du Limousin         2.1 Piotr Chmielewski (INT)      64      37:41

21.08        GP Stad Zottegem         1.1 Maciej Ułanowski (UNT)       59        ?

10.08-18.08  Deutschland-Tour          PT Mariusz Witecki (VBG)        96      34:00

14.08-18.08  Vuelta a Burgos         2.HC Michał Gołaś (UNI)           71      17:28

16.08        Gran Premio Capodarco    1.2 Jarosław Dąbrowski (El2)      5       0:08
                                          Damian Walczak (El2)         16       0:35

04.08-15.08  Volta a Portugal        2.HC Sylwester Szmyd (LAM)        45      39:03
                                          Hubert Kryś (CER)            78    1.06:00
                                          Jacek Morajko (CAB)          91    1.16:22
                                          Adam Wadecki (CER)          121    2.06:35

15.08        Puchar Ministra Obrony   1.2 Kazimierz Stafiej (DHL)       2       0:00
                            Narodowej     Grzegorz Żołędziowski (SPL)   6       1:00

12.08        Trofeo Matteotti         1.1 Artur Król (AMO)             27       1:26
                                          Adrian Honkisz (MIE)         36       1:26
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     41       1:26

12.08        Memoriał Henryka Łasaka  1.1 Krzysztof Jeżowski (SPL)      1        -
                                          Mateusz Komar (DHL)           2       0:00
                                          Daniel Czajkowski (DHL)       3       0:00
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)         4       0:00
                                          Artur Detko (DNS)             5       0:00
                                          Krzysztof Miara (INT)         6       0:00

11.08        Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Mateusz Mróz (SPL)         1        -
                                          Kazimierz Stafiej (DHL)       2       0:12
                                          Wojciech Pawlak (DNS)         5       0:34
                                          Grzegorz Żołędziowski (SPL)   6       2:16
                                          Marek Galiński (SPL)          8       2:31
                                          Bartosz Huzarski (INT)       10       2:31

03.08-12.08  Tour de la Guadeloupe    2.2 Dariusz Wojciechowski (MPM)  22      33:51
                                          Damian Wojciechowski (El2)   48    1.07:47

06.08-10.08  Tour des Pyrénées        2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)   16       6:14
                                          Marcin Ślężak (El2)          60      57:38

08.08-09.08  Paris-Correze            2.1 Piotr Zieliński (BAL)        58      28:35

01.08-05.08  Post Danmark Rundt      2.HC Marek Rutkiewicz (INT)       10       0:56
                                          Krzysztof Miara (INT)        40       4:11
                                          Robert Radosz (INT)          91      37:43
                                          Piotr Chmielewski (INT)      97      38:32
                                          Marcin Osiński (INT)        101      43:19

05.08        Giro dell'Appennino      1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     11       2:13
                                          Adrian Honkisz (MIE)         22       8:19
                                          Artur Król (AMO)             34      10:36

05.08        GP Folignano             1.2 Jarosław Dąbrowski (El2)      3       0:00
                                          Konrad Czajkowski (El2)      15       0:00
                                          Adam Pierzga (El2)           21       0:00

31.07-05.08  Tour Alsace              2.2 Mateusz Taciak (El2)          5       2:05
                                                                     +1ze

04.08        Clásica San Sebastián     PT Michał Gołaś (UNI)           90      12:26

04.08        Rund um die Hainleite    1.1 Bartosz Huzarski (INT)       22       1:11
                                          Sebastian Skiba (INT)        52       2:52

02.08-04.08  Małopolski Wyścig Górski 2.2 Mateusz Komar (DHL)           1        -
                                                                     +1ze
                                                                     +2el
                                          Radosław Romanik (DHL)        2       0:09
                                          Dawid Krupa (DNS)             3       0:10
                                                                     +1ze
                                          Marek Galiński (SPL)          4       0:18
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)      ?         ?
                                                                     +1ze

26.07-29.07 Brixia Tour               2.1 Tomasz Marczyński (CER)      11       2:34
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     21       9:53
                                          Seweryn Kohut (AMO)          44      22:11
                                          Sławomir Bury (AMO)          57      27:37
                                          Hubert Kryś (CER)            70      34:50
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  76      36:36
                                          Sławomir Kohut (AMO)        118      50:49  

25.07-29.07 Sachsen-Tour International 2.1 Mariusz Witecki (VBG)       10       2:05

24.07-28.07 Mazovia Tour              2.2 Marek Wesoły (SPL)            1        -
                                                                     +2ze
                                                                     +4el
                                          Piotr Zaradny (DHL)           2       0:30
                                                                     +4ze
                                                                     +1el
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)         4       0:50
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)      5       0:51
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)      6       0:53

18.07-22.07 Vuelta a la Comunidad de Madrid 2.2 Sławomir Bury (AMO)    43      16:18
                                          Sławomir Kohut (AMO)         49      18:56
                                          Łukasz Góralewski (AMO)      86      45:43 

14.07-22.07 Tour of Qinghai Lake     2.HC Bartosz Huzarski (INT)       16       3:35
                                          Błażej Janiaczyk (INT)       33      17:25
                                          Krzysztof Miara (INT)        42      38:22

22.07       Giro del Casentino        1.2 Adam Pierzga (El2)            3       ?
                                          Konrad Czajkowski (El2)       7       ?
                                          Damian Walczak (El2)         15       ?
                                          Jarosław Dąbrowski (El2)     21       ?

15.07       Pomorski Klasyk           1.2 Marcin Sapa (DHL)             1       -
                                          Wojciech Pawlak (DNS)         2       0:00
                                          Grzegorz Żołędziowski (SPL)   3       0:00
                                          Radosław Romanik (DHL)        4       0:00
                                          Daniel Czajkowski (DHL)       5       7:44
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)         6       7:44
                                          Adam Wadecki (CER)            7       7:44
                                          Dawid Krupa (DNS)             8       7:44
                                          Mateusz Mróz (SPL)            9       7:44
                                          Marcin Wolski (LEG)          10       7:44

11.07-15.07 GP Internacional Torres Vedras 2.1 Jacek Morajko (CAB)     64      16:19

04.07-08.07 Wyścig Solidarności       2.1 Łukasz Bodnar (INT)           1        -
                     i Olimpijczyków                                 +1ze
                                                                     +2el
                                          Błażej Janiaczyk (INT)        2       0:56
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)         4       1:26
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)      5       1:37
                                          Robert Radosz (INT)           7       1:59
                                          Wojciech Pawlak (DNS)         8       2:21
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)      9       2:59
                                          Kazimierz Stafiej (DHL)      10       3:03
                                          Łukasz Modzelewski (LEG)     12       3:34
                                          Artur Detko (DNS)            14       4:06
                                          Radosław Romanik (DHL)       16       5:56
                                          Dawid Krupa (DNS)            19      11:02
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)         20      11:50
                                          Piotr Zaradny (DHL)          43      22:19
                                                                     +3ze
                                                                     +1el

07.07       Tour de Jura              1.2 Konrad Czajkowski (El2)      35       5:20

03.07       Trofeo Citta di Brescia   1.2 Jarosław Marycz (El2)         4       1:05

16.06-24.06 Tour de Suisse             PT Mariusz Witecki (VBG)        88    1.12:22

21.06-24.06 Route du Sud              2.1 Tomasz Marczyński (CER)       8       2:49
                                          Adam Wadecki (CER)           81    1.00:42
                                          Piotr Zieliński (BAL)        82    1.00:46
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  94    1.07:59
                                          Adrian Honkisz (MIE)         95    1.08:01

21.06-23.06 Mainfranken Tour          2.2 Mariusz Olesek (El2)         57       8:39
                                          Marcin Urbanowski (El2)      70      12:04

14.06-17.06 GP CTT Correios de Portugal 2.1 Jacek Morajko (CAB)        52      27:12

12.06-16.06 Tour of Slovenia          2.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)  46      22:01
                                          Adrian Honkisz (MIE)         64      31:59

13.06       Veenendaal - Veenendaal  1.HC Łukasz Bodnar (INT)          41       0:00

10.06       GP Kanton Aargau/Gippingen 1.HC Tomasz Marczyński (CER)     3       0:05
                                          Mariusz Witecki (VBG)        42       3:49

05.06-10.06 Bałtyk - Karkonosze Tour  2.2 Mateusz Mróz  (SPL)           3       0:42
                                                                     +1ze
                                          Błażej Janiaczyk (INT)        5       1:43
                                          Robert Radosz (INT)           6       1:47
                                          Wojciech Pawlak (DNS)         7       2:06
                                          Łukasz Bodnar (INT)           8       2:13
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)          9       2:40

04.06-09.06 Volta Continental a Lleida 2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2)  65      48:21
                                          Marcin Ślężak (El2)          73      57:08

09.06       GP Triberg Schwarzwald    1.1 Tomasz Marczyński (CER)      10       2:21
                                          Mariusz Witecki (VBG)        29       5:03
                                          Michał Gołaś (UNI)           41      10:44

09.06       Memorial Pantani          1.1 Hubert Kryś (CER)            14       9:27

12.05-03.06 Giro d'Italia              GT Sylwester Szmyd (LAM)        28    1.02:55

30.05-03.06 Int. Bayern Rundfahrt    2.HC Marek Rutkiewicz (INT)       16       1:10
                                          Błażej Janiaczyk (INT)       21       1:37
                                          Bartosz Huzarski (INT)       64       3:50
                                          Sebastian Skiba (INT)        74       4:55
                                          Łukasz Bodnar (INT)          79       5:38

02.06       GP de Plumelec-Morbihan   1.1 Artur Król (AMO)             49      11:33

02.06       GP Kranj                  1.1 Sławomir Kohut (AMO)         55       5:37
                                          Adrian Honkisz (MIE)         56       5:37

01.06       E.O.S. Tallinn GP         1.1 Łukasz Podolski (WEL)        15       4:21
                                          Krzysztof Krzywy (DNS)       19       4:21

28.05       Rundum die Braunkohle     1.1 Błażej Janiaczyk (INT)       10       0:01
                                          Dariusz Rudnicki (INT)       16       0:01
                                          Marek Rutkiewicz (INT)       68       0:11
                                          Sebastian Skiba (INT)        71       0:12
                                          Łukasz Bodnar (INT)          76       0:13

21.05-27.05 Volta a Catalunya          PT Michał Gołaś (UNI)           86      19:16

23.05-27.05 Circuit de Lorraine       2.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)  56       1:02

27.05       Grand Prix Palma          1.2 Tomasz Kiendyś (SPL)          2       0:00
                                          Marek Wesoły (SPL)            4       2:34
                                          Marcin Sapa (DHL)             6       2:34
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)     11       8:00
                                          Marcin Wolski (LEG)          12       8:00
                                          Kazimierz Stafiej (DHL)      13       8:00
                                          Mateusz Komar (DHL)          14      10:28
                                          Paweł Szaniawski (SPL)       15      10:28
                                          Daniel Czajkowski (DHL)      22      11:26
                                          Mariusz Olesek (SPL)         23      11:26
                                          Jarosław Wełniak (LEG)       28      13:14
                                          Piotr Zaradny (DHL)          30      13:14

26.05       Giro di Festina           1.2 Mariusz Witecki (VBG)         9       1:20

26.05       SEB Eesti Ühispank Tartu GP 1.2 Łukasz Podolski (WEL)       5       2:25
                                          Marek Maciejewski (WEL)      14       5:13
                                          Marcin Gębka (DNS)           17       6:53
                                          Dawid Krupa (DNS)            19       6:53

26.05       GP Kooperativa                Marcin Sapa (DHL)             3       2:12
                                          Paweł Szaniawski (SPL)       10       6:35
                                          Łukasz Modzelewski (LEG)     11       6:44
                                          Mateusz Mróz (SPL)           12       6:46
                                          Radosław Romanik (DHL)       13       6:46
                                          Daniel Czajkowski (DHL)      18       6:51
                                          Przemysław Pietrzak (LEG)    20       6:57
                                          Adrian Brzózka (SPL)         28       7:25

25.05       GP Hydraulika Mikolašek   1.2 Marcin Sapa (DHL)             1        -
                                          Grzegorz Żołędziowski (SPL)   2       2:34
                                          Mateusz Mróz (SPL)            5       5:39
                                          Kazimierz Stafiej (DHL)       9      10:48
                                          Jarosław Wełniak (LEG)       10      10:48
                                          Paweł Szaniawski (SPL)       17      18:59
                                          Marcin Wolski (LEG)          18      18:59
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)     26      18:59
                                          Radosław Romanik (DHL)       30      18:59

16.05-20.05 Fleche du Sud             2.2 Tomasz Kiendyś (SPL)          2       0:04
                                                                     +1ze
                                                                     +4el
                                          Jarosław Marycz (El2)         7       0:50
                                          Mateusz Mróz (SPL)           32       2:23
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)     33      13:18
                                          Grzegorz Żołędziowski (SPL)  34      13:28
                                                                     +1ze

17.05-20.05 GP Internacional Paredes  2.2 Tomasz Marczyński (CER)      20       2:32
                    Rota dos Móveis       Hubert Kryś (CER)            49       7:20
                                          Jacek Morajko (CAB)          75      11:43

16.05-20.05  Rheinland-Pfalz Rundfahrt 2.1 Mariusz Witecki (VBG)       20       7:49

17.05        Trophée des Grimpeurs    1.1 Mariusz Wiesiak (NIP)        26       2:27

08.05-13.05  4 Jours de Dunkerque    2.HC Piotr Zieliński (BAL)        47      46:43
                                                                     +1ze

13.05        GP Industrie del Marmo   1.2 Adam Pierzga (El2)            7       0:00

01.05-06.05  Tour de Romandie          PT Sylwester Szmyd (LAM)         9       1:55
                                          Michał Gołaś (UNI)          105      40:36

06.05        Giro di Toscana          1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     28       0:58
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  40       2:12

06.05        Colliers Classic         1.1 Sebastian Skiba (INT)        45       0:17
                                          Dariusz Rudnicki (INT)       69       1:29

06.05        Omloop der Kempen        1.2 Mariusz Wiesiak (NIP)        12       1:34

04.05-06.05  Szlakiem Grodów Piastowskich 2.1 Tomasz Kiendyś (SPL)      1        -
                                                                     +2ze
                                                                     +3el
                                          Bartosz Huzarski (INT)        3       1:31
                                          Robert Radosz (INT)           4       2:19
                                                                     +1ze
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)         6       3:15
                                          Mateusz Mróz (SPL)            7       3:31
                                          Marcin Sapa (DHL)             9       4:00
                                          Wojciech Pawlak (DNS)        10       4:21
                                          Marek Rutkiewicz (INT)       13       6:02
                                          Artur Król (AMO)             15       7:28

05.05        GP Industria & Artigianato 1.1 Przemysław Niemiec (MIE)   16       0:32
                    -Larciano             Hubert Kryś (CER)            28       2:54

05.05        GP Herning               1.1 Krzysztof Miara (INT)        14       9:01

01.05        Rund um den Henninger Turm 1.HC Krzysztof Miara (INT)     51       0:35
                                          Sebastian Skiba (INT)        97       0:59

01.05        Tour de Vendée           1.1 Piotr Zieliński (BAL)        20       0:00
                                          Sławomir Bury (AMO)          68       1:42

01.05        Mem. A. Trochanowskiego  1.2 Tomasz Lisowicz (SPL)         1        -
                                          Piotr Zaradny (DHL)           2       0:04
                                          Łukasz Podolski (WEL)         3       0:12
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)          5       0:12
                                          Marek Wesoły (SPL)            6       0:12
                                          Wojciech Ziółkowski (WEL)     7       5:03
                                          Paweł Szaniawski (SPL)        8       5:03
                                          Jarosław Zarębski (INT)       9       5:03
                                          Bartłomiej Matysiak (LEG)    10       5:03

25.04-01.05  Tour de Bretagne Cycliste 2.2 Łukasz Góralewski (AMO)     19       3:15
                                          Artur Król (AMO)             35       4:28

29.04        Liege-Bastogne-Liege      PT Sylwester Szmyd (LAM)        87       8:31

27.04-29.04  Vuelta Ciclista a la Rioja 2.1 Michał Gołaś (UNI)         38       7:01

24.04-27.04  Giro del Trentino        2.1 Hubert Kryś (CER)            18       2:11
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     33      12:16
                                          Tomasz Marczyński (CER)      48      24:00
                                          Seweryn Kohut (AMO)          97      52:41
                                          Sławomir Bury (AMO)         121    1.04:50

22.04        Tro Bro Léon             1.1 Piotr Zieliński (BAL)        44       1:41

22.04        Giro d'Oro               1.1 Hubert Kryś (CER)            12       3:36
                                          Tomasz Marczyński (CER)      31      14:06
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     37      14:06

19.04-22.04  Giro d'Abruzzo           2.2 Sławomir Kohut (AMO)         55       2:32

18.04-21.04  Tour du Loir-et-Cher     2.2 Jarosław Marycz (El2)         ?        ?
                                                                     +1ze

21.04        Tour du Finistere        1.1 Piotr Zieliński (BAL)        56       3:35

19.04        Grand Prix de Denain     1.1 Piotr Zieliński (BAL)        37       0:21

11.04-15.04  Volta ao Alentejo        2.1 Jacek Morajko (CAB)          16       2:06

14.04        Albert Achterhes         1.1 Mariusz Witecki (VBG)        46       8:19
                Profronde van Drenthe     Łukasz Bodnar (INT)          48       8:19
                                          Krzysztof Miara (INT)        51       8:19

12.04        GP Pino Cerami           1.1 Sebastian Skiba (INT)        52       0:57

05.04-09.04  Settimana Cicl.Lombarda  2.1 Sylwester Szmyd (LAM)         2       0:27
                                          Hubert Kryś (CER)            23       3:28
                                          Tomasz Marczyński (CER)      61      13:11
                                          Sławomir Kohut (AMO)         65      14:41
                                          Adrian Honkisz (MIE)         71      17:32
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  83      21:37
                                          Bartłomiej Matysiak (LEG)   107      43:14
                                          Łukasz Modzelewski (LEG)    108      43:14
                                          Sławomir Bury (AMO)         110      45:05
                                          Sebastian Martyniak (MPM)   111      45:31

08.04        GP de la Ville de Nogent 1.2 Mateusz Mróz (SPL)            1        -
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)          9       0:25

08.04        GP de la Ville de Rennes 1.1 Mariusz Wiesiak (NIP)        14       0:00
                                          Błażej Janiaczyk (INT)       21       0:00
                                          Jarosław Zarębski (INT)      35       0:00
                                          Robert Radosz (INT)          44       0:00
                                          Piotr Zieliński (BAL)        59       0:00
                                          Adam Wadecki (CER)           60       0:00
                                          Marcin Osiński (INT)         65       0:00
                                          Bartosz Huzarski (INT)       71       0:00

07.04        Le Boucle de L'Artois    1.2 Tomasz Kiendyś (SPL)          7       0:44
                                          Mateusz Mróz (SPL)           16       3:10
                                          Tomasz Lisowicz (SPL)        29       3:10
                                          Krzysztof Jeżowski (SPL)     52       3:10
                                          Marek Wesoły (SPL)           57       3:10
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)     58       3:10

03.04-05.04  KBC-Driedaagse De Panne 2.HC Błażej Janiaczyk (INT)       33       3:11

27.03-31.03  Settimana Ciclistica     2.1 Sylwester Szmyd (LAM)        13       1:32
                Internazionale            Sławomir Kohut (AMO)         65      18:14
                  Coppi-Bartali           Przemysław Niemiec (MIE)     90      29:56

25.03        La Roue Tourangelle      1.2 Mariusz Wiesiak (NIP)         6       0:18

25.03        Cholet-Pays De Loire     1.1 Piotr Zieliński (BAL)        74       0:48
                                          Krzysztof Miara (INT)       104       3:34

25.03        Ronde van het Groene Hart1.1 Błażej Janiaczyk (INT)       23       0:49

24.03        Milan-San Remo            PT Michał Gołaś (UNI)          128       9:38

23.03        Classic Loire Atlantique 1.2 Piotr Zieliński (BAL)         3       0:01
                                          Mateusz Mróz (SPL)           16       1:17
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)     20       1:17
                                          Mariusz Wiesiak (NIP)        25       1:48
                                          Sławomir Kohut (AMO)         28       1:48
                                          Marek Wesoły (SPL)           34       1:59
                                          Łukasz Góralewski (AMO)      52       1:59
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)         53       1:59

18.03        Giro del Mendrisiotto    1.2 Krzysztof Szczawiński (MIE)   7       0:43
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     13       0:43
                                          Sławomir Kohut (AMO)         33       1:55
                                          Adrian Honkisz (MIE)         36       1:55
                                          Seweryn Kohut (AMO)          69       1:59

15.03-18.03  Istrian Spring Trophy    2.2 Przemysław Pietrzak (LEG)    27       0:29
                                          Bartołomiej Matysiak (LEG)   64       3:04
                                          Michał Pawlyta (LEG)         65       3:05
                                          Marcin Wolski (LEG)          90      10:34
                                          Michał Buczek (LEG)         122      34:49

15.03-18.03  Volta ao Santarém        2.1 Jacek Morajko (CAB)         112      16:02

18.03        GP San Giuseppe          1.2 Wojciech Dybel (El2)          3       0:07

18.03        Paris-Troyes             1.2 Tomasz Lisowicz (SPL)        21       7:16
                                          Marek Wesoły (SPL)           35       9:41
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)         37       9:41

07.03-11.03  Vuelta a Murcia          2.1 Michał Gołaś (UNI)           36       4:17
                                          Sylwester Szmyd (LAM)        53       7:49

11.03        Trophy Porec             1.2 Bartołomiej Matysiak (LEG)    8       0:00
                                          Michał Pawlyta (LEG)        102       0:54
                                          Łukasz Modzelewski (LEG)    105       0:54
                                          Przemysław Pietrzak (LEG)   108       0:54
                                          Jarosław Wełniak (LEG)      111       0:54
                                          Michał Buczek (LEG)         143       0:54

11.03        Trofeo Franco Balestra   1.2 Jarosław Dąbrowski (El2)     14       0:00

10.03        Milano-Torino           1.HC Tomasz Marczyński (CER)      75       2:18
                                          Hubert Kryś (CER)           116       5:20
                                          Adam Wadecki (CER)          136       8:57

04.03        Clasica de Almeria       1.1 Michał Gołaś (UNI)           87      13:57

04.03        GP Lugano                1.1 Hubert Kryś (CER)            99       9:56
                                          Adam Wadecki (CER)          105       9:56

02.03-04.03  Les 3 Jours de Vaucluse  2.2 Tomasz Lisowicz (SPL)        31       2:11
                                          Mateusz Mróz (SPL)           34       2:11
                                          Tomasz Kiendyś (SPL)         37       2:11
                                          Grzegorz Żołędziowski (SPL)  54       2:11
                                          Jarosław Rębiewski (SPL)     65       8:54
                                          Paweł Szaniawski (SPL)       68      13:36

04.03        Trofeo ZSSDI             1.2 Jarosław Dąbrowski (El2)      6       0:00
                                          Damian Walczak (El2)         35       2:00
                                          Adam Pierzga (El2)           38       2:05
                                          Jakub Oborski (El2)          39       2:05
                                          Maciej Bodnar (El2)          57       2:23

25.02        Tour du Haut Var         1.1 Michał Gołaś (UNI)           30       0:13
                                          Tomasz Marczyński (CER)      95      10:15

21.02-25.02  Volta ao Algarve         2.1 Jacek Morajko (CAB)         128      21:56

20.02        Trofeo Laigueglia        1.1 Michał Gołaś (UNI)           61       2:40

14.02-18.02  Tour Mediterraneen       2.1 Michał Gołaś (UNI)           31       7:33
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  74      22:48

10.02        GP Costa degli Etruschi  1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)   7       0:00
                                          Adam Wadecki (CER)           24       0:00
                                          Hubert Kryś (CER)            35       0:05
                                          Adrian Honkisz (MIE)         53       0:05
                                          Sławomir Kohut (AMO)         75       0:05
                                          Piotr Mazur (SDV)           171       1:20

28.01-02.02  Tour of Qatar            2.1 Piotr Mazur (SDV)            99      57:50

ze - zwycięstwo(a) etapowe
el - etap(y) liderem

AMO : AMORE & VITA - MCDONALD'S
BAL : BRETAGNE ARMOR LUX
CAB : RIBERALVES - BOAVISTA
CER : CERAMICA FLAMINIA
DHL : DHL - AUTHOR
INT : INTEL - ACTION
LAM : LAMPRE - FONDITAL
LEG : LEGIA - TV4
LIQ : LIQUIGAS
WEL : WELTOUR
DNS : DYNATEK
MIE : MICHE
NIP : NIPPO CORPORATION-MEITAN HOMPO CO. LTD - ASADA
MPM : MapaMap-BantProfi
SDV : SAUNIER DUVAL
SPL : CCC POLSAT POLKOWICE
VBG : TEAM VOLKSBANK
UNI : UNIBET.COM