Zwycięstwa:
Tomasz Marczyński (CCC Polsat Polkowice) – 3
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)
mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas
mistrz Polski w wyścigu ze startu wspólnego
Robert Radosz (BDC Team) – 3
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
etap Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2)
klasyfikacja końcowa Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2)
Tomasz Olejnik (USSA Pavilly Barentin) – 2
2 etapy Tour de Martinique (2.2)
Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice) – 2
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Marcin Sapa (BDC Team) – 2
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
Dariusz Baranowski (BDC Team) – 1
etap Czech Cycling Tour (2.2)
Paweł Bernas (Kellys GKS Cartusia Kartuzy) – 1
klasyfikacja końcowa Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)
Marcin Białobłocki (Britain Motorpoint) – 1
etap An Post Ras (2.2)
Paweł Cieślik (Bank BGŻ) – 1
etap Tour of Slovakia (2.2)
Grzegorz Haba (Aktio Group Mostostal Puławy) – 1
etap Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)
Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) – 1
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)
Mateusz Komar (BDC Team) – 1
etap Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2)
Jarosław Kowalczyk (Kellys GKS Cartusia Kartuzy) – 1
etap Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2)
Adrian Kurek (Océane Cycle Poitevin) – 1
etap Tour de Gironde (2.2)
Jacek Morajko (CCC Polsat Polkowice) – 1
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)
Paweł Poljański (Kellys GKS Cartusia Kartuzy) – 1
etap Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)
Adam Pierzga (Gwada Bikers 118) – 1
etap Tour de la Guadeloupe (2.2)
Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice) – 1
etap Tour of Qinghai Lake (2.HC)
Zwycięstwa grupy:
CCC Polsat Polkowice – 12
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) – Andre Schulze (Ger)
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) – Marek Rutkiewicz
Rund um die Braunkohle (1.1) – Andre Schulze (Ger)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Marek Rutkiewicz
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Tomasz Marczyński
mistrz Polski w jeździe indywidualnej na czas – Tomasz Marczyński
mistrz Polski w wyścigu ze startu wspólnego – Tomasz Marczyński
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) – Andre Schulze (Ger)
etap Tour of Qinghai Lake (2.HC) – Mateusz Taciak
prolog Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2) – Andre Schulze (Ger)
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) – Jacek Morajko
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) – Tomasz Kiendyś
BDC Team – 7
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) – Robert Radosz
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) – Marcin Sapa
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) – Marcin Sapa
etap Czech Cycling Tour (2.2) – Dariusz Baranowski
etap Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2) – Robert Radosz
etap Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2) – Mateusz Komar
klasyfikacja końcowa Wyścig Dookoła Mazowsza (2.2) – Robert Radosz
Bank BGŻ – 1
etap Tour of Slovakia (2.2) – Paweł Cieślik
12.11-13.11 Tour de Okinawa 2.2 Mariusz Wiesiak (MTR) 5 0:03 20.10-28.10 Tour of Hainan 2.HC Kamil Zieliński (CCC) 19 0:29 Mateusz Taciak (CCC) 28 0:34 Bartłomiej Matysiak (CCC) 38 4:28 Tomasz Kiendyś (CCC) 41 7:52 Dariusz batek (CCC) 44 15:03 Paweł Charucki (CCC) 75 31:58 Sylwester Janiszewski (CCC) 84 36:35 23.10 Japan Cup 1.HC Rafał Majka (SBS) 24 1:33 Mariusz Wiesiak (MTR) 27 4:37 16.10 Chrono des Nations 1.1 Tomasz Marczyński (CCC) 23 8:01 15.10 Il Lombardia WT Przemysław Niemiec (LAM) 5 0:08 Rafał Majka (SBS) 26 1:11 Sylwester Szmyd (LIQ) 59 15:34 13.10 Gran Piemonte 1.HC Przemysław Niemiec (LAM) 6 0:00 Rafał Majka (SBS) 78 18:53 09.10 Paryż-Tours 1.HC Michał Kwiatkowski (RSH) 82 7:25 09.10 Gran Premio Bruno Beghelli 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 40 0:25 Rafał Majka (SBS) 41 0:25 08.10 Giro dell'Emilia 1.HC Przemysław Niemiec (LAM) 5 0:24 Rafał Majka (SBS) 40 4:49 Sylwester Szmyd (LIQ) 41 4:49 06.10 Paryż-Bourges 1.1 Jarosław Marycz (SBS) 57 1:05 06.10 Coppa Sabatini 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 20 0:06 Krzysztof Szczawiński (MIE) 64 2:43 04.10 Binche - Tournai - Binche 1.1 Michał Kwiatkowski (RSH) 22 0:07 Jarosław Marycz (SBS) 37 0:14 03.10 Sparkassen Münsterland-Giro 1.1 Marek Rutkiewicz (CCC) 12 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 50 0:36 Tomasz Kiendyś (CCC) 52 0:38 Rafał Ratajczyk (CCC) 81 1:29 Łukasz Bodnar (CCC) 98 2:10 Mateusz Taciak (CCC) 99 2:10 Bartłomiej Matysiak (CCC) 121 3:39 Sylwester Janiszewski (CCC) 122 3:39 02.10 Memorial Marco Pantani 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 22 0:11 29.09-02.10 Circuit Franco-Belge 2.1 Michał Kwiatkowski (RSH) 92 0:21 Jarosław Marycz (SBS) 128 1:57 25.09 MŚ - start wspólny WC Marek Rutkiewicz (CCC) 28 0:00 Michał Kwiatkowski (RSH) 31 0:00 Maciej Paterski (LIQ) 38 0:00 Michał Gołaś (VCD) 151 8:54 Maciej Bodnar (LIQ) 155 8:54 Bartosz Huzarski (APP) 156 8:54 21.09 MŚ - jazda na czas WC Michał Kwiatkowski (RSH) 48 6:14 Maciej Bodnar (LIQ) 55 5:55 15.09-18.09 Tour de Hokkaido 2.2 Mariusz Wiesiak (MTR) 7 3:14 11.09-18.09 Tour of Britain 2.1 Bartosz Huzarski (APP) 28 9:22 Marcin Białobłocki (MPT) 39 11:19 18.09 Grand Prix d'Isbergues 1.1 Jarosław Marycz (SBS) 68 0:18 Michał Gołaś (VCD) 78 0:29 18.09 GP Industria & Commercio 1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 55 3:32 18.09 Duo Normand 1.2 Łukasz Bodnar (CCC) 9 4:18 Mateusz Taciak (CCC) 9 4:18 Paweł Charucki (CCC) 27 8:22 Tomasz Smoleń (CCC) 27 8:22 Bartłomiej Matysiak (CCC) 29 8:40 Błażej Janiaczyk (CCC) 29 8:40 16.09 Kampioenschap van Vlaanderen 1.1 Michał Gołaś (VCD) 40 0:00 14.09 Grand Prix de Wallonie 1.1 Michał Kwiatkowski (RSH) 6 0:02 Michał Gołaś (VCD) 46 0:14 20.08-11.09 Vuelta a Espana GT Przemysław Niemiec (LAM) 54 1:50:36 Jarosław Marycz (SBS) 149 4:29:18 11.09 Grand Prix Cycliste de Montréal WT Maciej Paterski (LIQ) 60 0:44 Sylwester Szmyd (LIQ) 67 4:43 11.09 GP de Fourmies 1.HC Michał Kwiatkowski (RSH) 56 0:00 Michał Gołaś (VCD) 85 0:18 10.09 Paryż-Bruksela 1.HC Michał Gołaś (VCD) 54 0:09 Michał Kwiatkowski (RSH) 137 13:00 06.09-10.09 Giro di Padania 2.1 Marek Rutkiewicz (CCC) 9 2:57 Tomasz Marczyński (CCC) 32 10:02 Maciej Bodnar (LIQ) 83 27:27 Krzysztof Szczawiński (MIE) 84 27:38 Paweł Bernas (El2) 113 33:39 Łukasz Wiśniowski (El2) 131 40:19 Sławomir Kohut (MIE) 133 40:37 Piotr Gawroński (El2) 136 41:19 Kamil Gradek (El2) 137 41:24 Grzegorz Stępniak (El2) 144 44:49 Grzegorz Haba (El2) 152 47:07 09.09 Grand Prix Cycliste de Québec WT Maciej Paterski (LIQ) 63 5:40 04.09 Giro della Romagna - 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 44 1:35 Coppa Placci Maciej Bodnar (LIQ) 45 1:35 Jacek Morajko (CCC) 60 3:50 31.08-03.04 Settimana Ciclistica 2.1 Marek Rutkiewicz (CCC) 23 2:23 Lombarda by Bergamasca Jacek Morajko (CCC) 25 2:23 Mariusz Witecki (CCC) 84 21:02 Krzysztof Szczawiński (MIE) 110 33:20 Bartłomiej Matysiak (CCC) 113 37:06 28.08 GP Ouest France - Plouay WT Maciej Bodnar (LIQ) 44 0:00 Maciej Paterski (LIQ) 83 1:02 Michał Kwiatkowski (RSH) 96 2:13 28.08 Schaal Sels 1.1 Bartosz Huzarski (APP) 80 0:34 23.08-26.08 Tour du Poitou Charentes 2.1 Michał Kwiatkowski (RSH) 3 0:18 25.08 GP Industria e Commercio 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 14 0:02 Artigianato Carnaghese Maciej Bodnar (LIQ) 60 1:29 Krzysztof Szczawiński (MIE) 63 2:08 Dariusz Batek (CCC) 64 2:08 24.08 Druivenkoers - Overijse 1.1 Bartosz Huzarski (APP) 78 0:02 21.08 Vattenfall Cyclassics WT Marek Rutkiewicz (CCC) 18 0:00 Bartosz Huzarski (APP) 29 0:00 Jacek Morajko (CCC) 76 0:54 Kamil Zieliński (CCC) 94 2:53 Mateusz Taciak (CCC) 95 2:53 Mariusz Witecki (CCC) 96 2:53 Bartłomiej Matysiak (CCC) 141 21:00 Maciej Bodnar (LIQ) 142 22:48 20.08 Trofeo Melinda 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 17 0:30 20.08 Puchar Ministra 1.2 Tomasz Kiendyś (CCC) 1 - Obrony Narodowej Radosław Romanik (BGZ) 2 0:09 Łukasz Bodnar (CCC) 4 2:57 Marcin Sapa (AKB) 5 2:57 Paweł Cieślik (BGZ) 6 2:57 Michał Podlaski (El2) 7 3:02 Sylwester Janiszewski (CCC) 8 3:40 Krzysztof Jeżowski (BGZ) 9 3:41 Wojciech Ziółkowski (AKB) 10 3:43 19.08 Dutch Food Valley Classic 1.1 Bartosz Huzarski (APP) 56 0:10 18.08 GP Banca di Legnano 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 5 0:00 - Coppa Bernocchi Maciej Bodnar (LIQ) 23 0:14 16.08 Tre Valli Varesine 1.HC Maciej Paterski (LIQ) 74 2:49 Dariusz Batek (CCC) 80 4:23 14.08 London-Surrey Cycle Classic 1.2 Michał Gołaś (VCD) 5 0:00 Bartłomiej Matysiak (CCC) 11 0:00 Michał Kwiatkowski (RSH) 14 0:00 Marcin Białobłocki (MPT) 20 0:42 Maciej Paterski (LIQ) 51 0:42 Maciej Bodnar (LIQ) 59 0:42 05.08-14.08 Tour de la Guadeloupe 2.2 Adam Pierzga (El2) 8 7:22 +1ze 14.08 Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Jacek Morajko (CCC) 1 - Marek Rutkiewicz (CCC) 2 0:00 Kamil Gradek (El2) 5 5:41 11.08-14.08 La Mi-Aout en Bretagne 2.2 Michał Olejnik (El2) 8 1:23 Tomasz Olejnik (El2) 22 10:53 13.08 Memoriał Henryka Łasaka 1.2 Tomasz Marczyński (CCC) 3 0:00 Paweł Cieślik (BGZ) 5 0:00 Krzysztof Jeżowski (BGZ) 10 0:16 31.07-06.08 Tour de Pologne WT Bartosz Huzarski (APP) 7 0:28 Marek Rutkiewicz (CCC) 10 0:32 Przemysław Niemiec (LAM) 11 0:33 Rafał Majka (SBS) 24 2:04 Tomasz Marczyński (CCC) 28 2:27 Paweł Cieślik (BGZ) 29 2:31 Maciej Paterski (LIQ) 44 7:15 Jarosław Marycz (SBS) 47 10:51 Michał Gołaś (VCD) 60 17:04 Jacek Morajko (CCC) 89 29:26 Michał Podlaski (El2) 97 33:51 Adrian Kurek (El2) 100 35:17 Jarosław Dąbrowski (El2) 105 37:48 Bartłomiej Matysiak (CCC) 114 43:03 Mateusz Taciak (CCC) 123 50:32 Łukasz Bodnar (CCC) 128 57:16 Piotr Gawroński (El2) 133 1:20:55 06.08 G.P. Camaiore 1.1 Sylwester Szmyd (LIQ) 22 0:34 02.08-06.08 Vuelta Ciclista a León 2.2 Marcin Białobłocki (MPT) 16 3:15 Grzegorz Kwiatkowsi (El2) 20 3:27 Karol Domagalski (El2) 38 12:52 Wojciech Migdal (El2) 90 53:45 +1el 30.07 Clásica San Sebastián WT Sylwester Szmyd (LIQ) 79 9:08 25.07-30.07 Wyścig Dookoła Mazowsza 2.2 Robert Radosz (AKB) 1 - +1ze +1el Krzysztof Jeżowski (BGZ) 3 0:03 Tomasz Kiendyś (CCC) 5 0:21 Łukasz Modzelewski (LEG) 6 0:29 Artur Detko (BGZ) 9 4:32 Wojciech Ziółkowski (AKB) 10 4:32 Jarosław Kowalczyk (El2) 21 16:59 +1ze Mateusz Komar (AKB) 29 17:15 23.07-27.07 Tour de Wallonie 2.HC Michał Gołaś (VCD) 4 0:30 02.07-24.07 Tour de France GT Sylwester Szmyd (LIQ) 42 1:25:37 Maciej Paterski (LIQ) 69 2:03:56 Maciej Bodnar (LIQ) 143 3:23:30 20.07-24.07 Brixia Tour 2.1 Sławomir Kohut (MIE) 99 41:29 Krzysztof Szczawiński (MIE) 120 50:40 09.07-17.07 Tour de Martinique 2.2 Tomasz Olejnik (El2) 18 40:33 +2ze 16.07 Coppa Papa' Carlo 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 27 2:00 15.07 GP Nobili Rubinetterie - 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 9 0:00 Coppa Citta di Stresa Kamil Zieliński (CCC) 15 0:00 Tomasz Smoleń (CCC) 45 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 56 0:00 Sławomir Kohut (MIE) 60 0:00 Łukasz Bodnar (CCC) 71 0:00 Paweł Charucki (CCC) 104 0:00 Tomasz Marczyński (CCC) 130 0:00 Krzysztof Szczawiński (MIE) 140 0:00 03.07-10.07 Österreich-Rundfahrt 2.HC Bartosz Huzarski (APP) 51 26:24 Michał Kwiatkowski (RSH) 64 35:22 Jarosław Marycz (SBS) 70 41:30 02.07-10.07 Tour of Qinghai Lake 2.HC Mateusz Taciak (CCC) 3 1:02 +1ze +1el Marek Rutkiewicz (CCC) 11 1:52 Jacek Morajko (CCC) 15 1:56 Mariusz Witecki (CCC) 18 2:01 Błażej Janiaczyk (CCC) 34 4:11 Sylwester Janiszewski (CCC) 39 4:44 07.07-10.07 Czech Cycling Tour 2.2 Dariusz Baranowski (AKB) 2 0:33 +1ze Dariusz Rudnicki (AKB) 17 3:38 Damian Walczak (AKB) 51 9:59 Marcin Sapa (AKB) 60 14:34 Wojciech Ziółkowski (AKB) 62 16:17 Robert Radosz (AKB) 80 22:57 Mateusz Komar (AKB) 101 34:38 10.07 Giro del Medio Brenta 1.2 Łukasz Owsian (El2) 21 1:50 Paweł Poljański (El2) 29 1:50 Emanuel Piaskowy (El2) 38 3:48 Dariusz Głuszak (El2) 41 4:02 Bartosz Warchoł (El2) 43 6:13 10.07 GP de Pont-a-Marcq 1.2 Dominik Oborski (El2) 19 0:00 Marcin Wolski (El2) 24 0:00 Adam Gawlik (El2) 62 0:00 29.06-02.07 Wyścig Solidarności 2.1 Marcin Sapa (AKB) 1 - i Olimpijczyków +1ze +1el Dariusz Rudnicki (AKB) 9 3:34 11.06-19.06 Tour de Suisse WT Bartosz Huzarski (APP) 67 57:42 Maciej Bodnar (LIQ) 108 1:19:42 Jarosław Marycz (SBS) 116 1:25:49 16.06-19.06 Tour de Slovénie 2.1 Rafał Majka (SBS) 23 5:20 16.06-19.06 Route du Sud 2.1 Sławomir Kohut (MIE) 85 55:40 13.06-19.06 Tour de Serbie 2.2 Wojciech Szlachta (El2) 38 11:47 10.06-19.06 Girobio - Giro d'Italia u27 2.2 Łukasz Owsian (El2) 29 26:03 Rafał Rynkowski (El2) 93 1:32:46 16.06-18.06 Małopolski Wyścig Górski 2.2 Tomasz Marczyński (CCC) 1 - +1el Marek Rutkiewicz (CCC) 2 0:30 +1ze Łukasz Bodnar (CCC) 3 0:37 Adrian Kurek (El2) 4 3:45 Paweł Cieślik (BGZ) 5 5:10 Damian Walczak (AKB) 7 5:21 Robert Radosz (AKB) 9 5:33 +1ze Mariusz Gil (El2) 10 5:36 05.06-12.06 Critérium du Dauphiné WT Maciej Paterski (LIQ) 29 24:58 Rafał Majka (SBS) 34 27:06 Przemysław Niemiec (LAM) 84 54:32 Michał Gołaś (VCD) 85 55:27 12.06 Rund um die Braunkohle 1.1 Tomasz Kiendyś (CCC) 45 0:04 Bartłomiej Matysiak (CCC) 47 0:04 Błażej Janiaczyk (CCC) 55 0:04 Marek Rutkiewicz (CCC) 60 0:14 Łukasz Bodnar (CCC) 69 1:05 09.06-12.06 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Paweł Bernas (EL2) 1 - Paweł Poljański (El2) 2 0:06 +1ze +2el Jarosław Kowalczyk (El2) 3 0:42 Piotr Kirpsza (El2) 5 0:51 Michał kadrzyński (El2) 7 1:07 Paweł Piotrowicz (El2) 11 1:18 Grzegorz Haba (El2) 12 1:18 +1ze 09.06-12.06 Ronde de l'Oise 2.2 Tomasz Olejnik (El2) 55 5:51 04.06-12.06 Tour of Slovakia 2.2 Paweł Cieślik (BGZ) 10 5:27 +1ze Radosław Romianik (BGZ) 32 9:43 Marcin Urbanowski (BGZ) 33 9:43 Artur Detko (BGZ) 34 10:00 Łukasz Modzelewski (LEG) 36 10:09 Konrad Czajkowski (BGZ) 39 11:08 Dariusz Woźniak (LEG) 55 37:37 Marek Cichosz (LEG) 60 51:58 01.06-05.06 Tour de Luxembourg 2.HC Maciej Bodnar (LIQ) 46 3:23 01.06-05.06 Glava Tour of Norway 2.2 Marcin Białobłocki (MPT) 26 1:22 05.06 Coppa della Pace 1.2 Dariusz Głuszak (El2) 24 0:15 Łukasz Owsian (El2) 25 0:15 Paweł Piotrowicz (El2) 34 0:48 Marek Kulas (El2) 35 0:48 07.05-29.05 Giro d'Italia GT Przemysław Niemiec (LAM) 40 1:29:19 Sylwester Szmyd (LIQ) 82 2:48:32 25.05-29.05 Bayern-Rundfahrt 2.HC Jarosław Marycz (SBS) 20 5:57 Łukasz Bodnar (CCC) 21 5:59 Tomasz Marczyński (CCC) 31 7:00 Marek Rutkiewicz (CCC) 36 7:19 Jacek Morajko (CCC) 42 7:48 Mariusz Witecki (CCC) 68 15:20 22.05-29.05 An Post Ras 2.2 Marcin Białobłocki (MPT) 47 46:53 +1ze 28.05 SEB Tartu Grand Prix 1.1 Paweł Kister (El2) 45 7:11 Konrad Tomasiak (El2) 47 7:11 Jarosław Kowalczyk (El2) 62 7:11 27.05-29.05 Tour de Gironde 2.2 Adrian Kurek (El2) 14 0:41 +1ze Piotr Polus (El2) 18 0:46 Łukasz Osiecki (El2) 63 2:13 Marcin Ślęzac (El2) 97 8:15 27.05 Tallinn-Tartu Grand Prix 1.1 Mateusz Nowak (El2) 11 0:00 Konrad Tomasiak (El2) 23 0:00 Andrzej Pawlaczyk (El2) 43 0:00 Jarosław Kowalczyk (El2) 58 0:00 Radosław Syrojc (El2) 62 0:00 Dawid Głowacki (El2) 71 0:00 Kornel Sójka (El2) 101 0:46 Paweł Kister (El2) 106 0:46 15.05-22.05 Amgen Tour of California 2.HC Rafał Majka (SBS) 30 17:43 Bartosz Huzarski (APP) 36 21:06 22.05 ProRace Berlin 1.1 Błażej Janiaczyk (CCC) 14 0:00 Jacek Morajko (CCC) 69 0:13 Rafał Ratajczyk (CCC) 75 0:13 Mariusz Witecki (CCC) 106 3:57 04.05-08.05 4 Jours de Dunkerque 2.HC Jarosław Marycz (SBS) 50 12:21 06.05-08.05 Szlakiem Grodów 2.1 Marek Rutkiewicz (CCC) 2 0:34 Piastowskich +1ze Łukasz Bodnar (CCC) 3 0:38 07.05-08.05 Vuelta a Madrid 2.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 76 11:09 08.05 GP Industrie del Marmo 1.2 Łukasz Owsian (El2) 16 0:00 Rafał Rynkowski (El2) 41 3:15 Emanuel Piaskowy (El2) 53 4:30 01.05 Rund um den Finanzplatz 1.HC Marek Rutkiewicz (CCC) 26 0:00 Eschborn-Frankfurt Jacek Morajko (CCC) 39 0:00 Mariusz Witecki (CCC) 46 0:00 Michał Gołaś (VCD) 47 0:00 Dariusz Batek (CCC) 48 0:00 26.04-01.05 Tour de Romandie WT Sylwester Szmyd (LIQ) 30 2:40 Rafał Majka (SBS) 47 4:13 24.04-01.05 Tour of Turkey 2.HC Bartosz Huzarski (APP) 6 11:12 +1el Jarosław Marycz (SBS) 45 43:51 01.05 Mem. Andrzeja Trochanowskiego 1.2 Krzysztof Jeżowski (BGZ) 2 0:00 Marek Cichosz (LEG) 3 0:00 Robert Radosz (AKB) 4 0:00 Paweł Franczak (El2) 5 0:00 Mateusz Nowak (El2) 7 0:00 Dariusz Rudnicki (AKB) 8 0:00 Paweł Bernas (El2) 10 0:00 30.04 GP Industria & Artigianato 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 26 3:16 25.04 Rund um Köln 1.1 Sylwester Janiszewski (CCC) 17 0:00 Błażej Janiaczyk (CCC) 24 0:00 Michał Gołaś (VCD) 48 0:00 Tomasz Kiendyś (CCC) 52 0:00 Paweł Charucki (CCC) 93 0:22 25.04 GP della Liberazione 1.2U Łukasz Owsian (El2) 15 0:40 Marek Kulas (El2) 22 2:01 24.04 Liege - Bastogne - Liege WT Maciej Paterski (LIQ) 79 7:35 24.04 Paris - Mantes-en-Yvelines 1.2 Tomasz Olejnik (El2) 8 0:43 23.04 Grand Prix Herning 1.1 Tomasz Kiendyś (CCC) 5 0:30 Bartłomiej Matysiak (CCC) 32 11:41 Błażej Janiaczyk (CCC) 33 11:41 19.04-22.04 Giro del Trentino 2.HC Sylwester Szmyd (LIQ) 11 1:51 Przemysław Niemiec (LAM) 20 3:23 Tomasz Marczyński (CCC) 44 15:32 Adrian Honkisz (CCC) 58 22:49 Marek Rutkiewicz (CCC) 59 23:02 Jacek Morajko (CCC) 66 26:12 Mariusz Witecki (CCC) 75 30:44 Łukasz Bodnar (CCC) 96 41:13 Dariusz Batek (CCC) 125 55:44 20.04 Fleche Wallonne WT Michał Gołaś (VCD) 115 6:16 Maciej Paterski (LIQ) 122 6:22 Rafał Majka (SBS) 137 10:05 17.04 Amstel Gold Race WT Maciej Paterski (LIQ) 93 6:04 Rafał Majka (SBS) 121 12:25 17.04 Tro-Bro Léon 1.1 Michał Gołaś (VCD) 18 0:36 Bartosz Huzarski (APP) 19 0:36 17.04 Rutland - Melton Classic 1.2 Marcin Białobłocki (MPT) 3 0:00 Wojciech Szlachta (El2) 33 2:12 13.04-17.04 Tour of Hellas 2.2 Zbigniew Gucwa (El2) 28 10:08 15.04-16.04 Ronde van Drenthe 2.1 Sylwester Janiszewski (CCC) 21 0:04 Błażej Janiaczyk (CCC) 35 0:08 Tomasz Kiendyś (CCC) 76 3:55 16.04 Tour du Finistere 1.1 Michał Gołaś (VCD) 35 0:28 10.04 Paryż-Roubiax WT Jarosław Marycz (SBS) 93 13:53 04.04-09.04 Vuelta al Pais Vasco WT Przemysław Niemiec (LAM) 19 4:47 Maciej Paterski (LIQ) 52 22:28 Michał Gołaś (VCD) 100 53:04 06.04-09.04 Cinturon Ciclista a Mallorca 2.2 Marcin Białobłocki (MPT) 8 4:07 06.04 Scheldeprijs 1.HC Bartosz Huzarski (APP) 72 0:28 Jarosław Marycz (SBS) 148 2:48 04.04 Ronde van Vlaanderen WT Jarosław Marycz (SBS) 85 15:28 03.04 Hel van het Mergelland 1.1 Rafał Majka (SBS) 18 0:00 Bartosz Huzarski (APP) 31 0:28 03.04 GP Miguel Indurain 1.HC Maciej Paterski (LIQ) 64 13:32 29.03-31.03 KBC-Driedaagse De 2.HC Michał Kwiatkowski (RSH) 3 0:14 Panne-Koksijde Maciej Bodnar (LIQ) 13 0:51 27.03 Gent-Wevelgem WT Maciej Bodnar (LIQ) 46 0:20 Michał Kwiatkowski (RSH) 75 3:18 Jarosław Marycz (SBS) 84 11:28 21.03-27.03 Tour de Normandie 2.2 Tomasz Olejnik (El2) 4 0:13 Michał Olejnik (El2) 35 0:51 21.03-27.03 Voulta a Catalunya WT Sylwester Szmyd (LIQ) 71 12:00 Michał Gołaś (VCD) 74 14:42 Łukasz Bodnar (CCC) 106 25:20 Maciej Paterski (LIQ) 117 28:17 Adrian Honkisz (CCC) 118 28:17 Marek Rutkiewicz (CCC) 123 29:44 Błażej Janiaczyk (CCC) 125 30:04 Jacek Morajko (CCC) 133 32:51 Mariusz Witecki (CCC) 145 37:14 26.03 E3 Prijs Vlaanderen 1.HC Tomasz Kiendyś (CCC) 82 4:29 - Harelbeke Sylwester Janiszewski (CCC) 84 4:29 22.03-26.03 Set. Int. Coppi e Bartali 2.1 Sławomir Kohut (MIE) 68 18:52 23.03 Dwars door Vlaanderen 1.1 Jarosław Marycz (SBS) 72 10:20 Sylwester Janiszewski (CCC) 115 11:27 20.03 GP Cholet - Pays De Loire 1.1 Jarosław Marycz (SBS) 79 4:43 20.03 GP San Giuseppe 1.2 Jarosław Dąbrowski (El2) 16 0:05 19.03 Classic Loire Atlantique 1.1 Rafał Majka (SBS) 38 0:49 18.03 Handzame Classic 1.1 Sylwester Janiszewski (CCC) 16 0:00 Michał Gołaś (VCD) 42 0:08 Bartłomiej Matysiak (CCC) 74 1:04 Tomasz Smoleń (CCC) 84 1:33 Tomasz Kiendyś (CCC) 85 1:33 Kamil Zieliński (CCC) 119 2:58 16.03 Nokere Koerse 1.1 Michał Gołaś (VCD) 23 0:00 Sylwester Janiszewski (CCC) 24 0:00 Bartłomiej Matysiak (CCC) 87 0:00 Tomasz Kiendyś (CCC) 100 0:00 09.03-15.03 Tirreno-Adriatico WT Przemysław Niemiec (LAM) 37 12:49 Maciej Bodnar (LIQ) 81 43:47 06.03-13.03 Paryż-Nicea WT Maciej Paterski (LIQ) 89 1:19:46 13.03 Paris-Troyes 1.2 Zbigniew Gucwa (El2) 121 10:59 04.03-06.03 Driedaagse van West-Vlaanderen 2.1 Michał Kwiatkowski (RSH) 3 0:10 04.03-06.03 Vuelta a Murcia 2.1 Michał Gołaś (VCD) 19 3:37 Jarosław Marycz (SBS) 66 9:24 05.03 Montepaschi Strade Bianche 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 23 1:00 Maciej Bodnar (LIQ) 39 3:20 03.03 Giro del Friuli 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 4 0:08 Przemysław Niemiec (LAM) 19 3:06 27.02 Clásica de Almería 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 5 0:00 Michał Gołaś (VCD) 9 0:00 Tomasz Marczyński (CCC) 19 0:00 Marek Rutkiewicz (CCC) 20 0:00 Błażej Janiaczyk (CCC) 24 0:00 Łukasz Bodnar (CCC) 38 0:00 Adrian Honkisz (CCC) 47 0:00 27.02 GP di Lugano 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 49 7:12 26.02 GP Regio Insubrica 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 65 0:57 19.02-26.02 Tour of South Africa 2.2 Dariusz Batek (CCC) 35 14:44 Tomasz Kiendyś (CCC) 65 33:57 Tomasz Smoleń (CCC) 82 42:49 Mariusz Witecki (CCC) 83 42:49 Mateusz Taciak (CCC) 85 43:47 22.02-26.02 Giro di Sardegna 2.1 Sławomir Kohut (MIE) 58 15:58 Krzysztof Szczawiński (MIE) 71 26:43 Maciej Bodnar (LIQ) 89 41:15 20.02-24.02 Vuelta a Andalucia Ruta 2.1 Bartosz Huzarski (APP) 34 1:06 16.02-20.02 Volta ao Algarve 2.1 Łukasz Bodnar (CCC) 106 28:07 Bartłomiej Matysiak (CCC) 112 29:09 Adrian Honkisz (CCC) 133 38:38 19.02 Trofeo Laigueglia 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 25 0:52 09.02-13.02 Tour Méditerranéen 2.1 Jarosław Marycz (SBS) 59 3:54 13.02 Tour de Mumbai II 1.1 Marcin Białobłocki (MPT) 12 0:00 11.02 Tour de Mumbai I 1.1 Marcin Białobłocki (MPT) 15 0:00 09.02 Trofeo Deia 1.1 Bartosz Huzarski (APP) 113 5:28 08.02 Trofeo Inca 1.1 Bartosz Huzarski (APP) 120 14:26 07.02 Trofeo Cala Millor- 1.1 Michał Kwiatkowski (RSH) 86 0:10 Son Servera Bartosz Huzarski (APP) 148 0:30 23.01-01.02 Le Tour de Langkawi 2.HC Łukasz Bodnar (CCC) 62 27:55 Bartłomiej Matysiak (CCC) 77 36:10 Błażej Janiaczyk (CCC) 87 40:16 Rafał Ratajczyk (CCC) 97 44:20 28.01-30.01 Giro della Provincia 2.1 Maciej Paterski (LIQ) 18 0:45 di Reggio Calabria Maciej Bodnar (LIQ) 28 4:15
ze – zwycięstwo etapowe
el – lider wyścigu
AKB : BDC Team (mtb)
APP : TEAM NETAPP
CCC : CCC POLSAT POLKOWICE
BGZ : BANK BGŻ
LAM : LAMPRE – ISD
LEG : LEGIA – FELT
LIQ : LIQUIGAS-CANNONDALE
MIE : MICHE – GUERCIOTTI
MPT : MOTORPOINT
MTR : MATRIX – POWERTAG
MRO : MRÓZ ACTIVEJET (mtb)
RSH : TEAM RADIOSHACK
SBS : SAXO BANK SUNGARD
VCD : VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM