Ściana płaczu 2010

Zwycięstwa:

Jacek Morajko (Mróz Active Jet) - 5
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)
mistrz Polski - wyścig ze startu wspólnego
2 etapy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Adrian Honkisz (CCC Polsat Polkowice/reprezentacja narodowa) - 4
2 etapy Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)
klasyfikacja końcowa Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)
etap Szlakiem Walk Majora Hubala (2.2)

Tomasz Marczyński (CCC Polsat Polkowice) - 3
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
etap Tour de Seoul (2.2)
klasyfikacja końcowa Tour de Seoul (2.2)

Marek Rutkiewicz (Mróz Active Jet) - 3
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)

Zbigniew Gucwa (Team Reine Blanche) - 2
etap Tour de Gironde (2.2)
etap Tour du Faso (2.2)

Bartosz Huzarski (ISD - Neri) - 2
etap Settimana Internazionale Coppi e Bartali (2.1)
etap Settimana Ciclistica Lombarda by Bergamasca (2.1)

Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) - 2
etap Szlakiem Walk Majora Hubala (2.2)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Walk Majora Hubala (2.2)

Przemysław Niemiec (Miche) - 2
etap Settimana Internazionale Coppi e Bartali (2.1)
etap Tour des Pyrénées (2.2)

Adam Pierzga (Gillette Fusion Guadaloupe) - 2
2 etapy Vuelta Independencia Nacional (2.2)

Tomasz Smoleń (CCC Polsat Polkowice) - 2
etap Tour de Taiwan (2.2)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Łukasz Bodnar (CCC Polsat Polkowice) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)

Rafał Majka (Petroli Firenz) - 1
etap Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)

Jarosław Marycz (Saxo Bank) - 1
mistrz Polski - jazda indywidualna na czas

Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice) - 1
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)

Marcin Sapa (Lampre-Farnese Vini) - 1
etap Bayern-Rundfahrt (2.HC)

Adam Sznitko (CCC Polsat Polkowice) - 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Adam Wadecki (Aktio Group Mostostal Puławy) - 1
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Mariusz Witecki (Mróz Active Jet) - 1
Memoriał Henryka Łasaka (1.2)

Zwycięstwa grupy:

CCC Polsat Polkowice - 10
etap Tour de Taiwan (2.2) - Tomasz Smoleń
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Tomasz Marczyński
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Łukasz Bodnar
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Tomasz Smoleń
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Adam Sznitko
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) - Bartłomiej Matysiak
etap Szlakiem Walk Majora Hubala (2.2) - Tomasz Kiendyś
klasyfikacja końcowa Szlakiem Walk Majora Hubala (2.2) - Tomasz Kiendyś
etap Tour de Seoul (2.2) - Tomasz Marczyński
klasyfikacja końcowa Tour de Seoul (2.2) - Tomasz Marczyński

Mróz Active Jet - 9
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Marek Rutkiewicz
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Marek Rutkiewicz
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Jacek Morajko
mistrzostwa Polski - wyścig ze startu wspólnego - Jacek Morajko
2 etapy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Jacek Morajko
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Jacek Morajko
Memoriał Henryka Łasaka (1.2) - Mariusz Witecki
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) - Marek Rutkiewicz

Aktio Group Mostostal Puławy - 1
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Adam Wadecki

22.10-31.10 Tour du Faso              2.2 Zbigniew Gucwa (El2)         17      26:48
                                                                     +1ze

22.10-24.10 Tour de Seoul             2.2 Tomasz Marczyński (CCC)       1        -
                                                                     +1ze
                                                                     +2el
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)     5       1:46
                                          Łukasz Bodnar (CCC)           8       2:52
                                          Tomasz Smoleń (CCC)          25      18:23
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)         27      18:25

09.10-19.10 Tour of Hainan           2.HC Tomasz Marczyński (CCC)       5       0:21
                                          Adrian Honkisz (CCC)         17       0:41
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)    37       2:42
                                          Sylwester Janiszewski (CCC)  39       2:48
                                          Łukasz Bodnar (CCC)          58       3:43
                                          Tomasz Smoleń (CCC)          73       6:39
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)         80       9:06

17.10       Chrono des Nations        1.1 Jarosław Marycz (SAX)        29       7:33

16.10       Giro di Lombardia         HIS Maciej Paterski (LIQ)        19       6:10

14.10       Gran Piemonte            1.HC Maciej Paterski (LIQ)        23       0:04
                                          Bartosz Huzarski (ISD)       49       1:02
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          54       1:28

10.10       Paryż-Tours              1.HC Maciej Bodnar (LIQ)          44       0:00
                                          Maciej Paterski (LIQ)        79       0:20
                                          Marcin Sapa (LAM)            96       2:29
                                          Jarosław Marycz (SAX)       170      12:20

10.10       GP Beghelli               1.1 Michał Gołaś (VAC)           20       0:00
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  29       0:00
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     84       0:00
                                          Jarosław Dąbrowski (AMO)    114       1:53

09.10       Giro dell'Emilia         1.HC Przemysław Niemiec (MIE)     17       1:33
                                          Sylwester Szmyd (LIQ)        19       1:33

07.10       Coppa Sabatini            1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     54       2:25

05.10       Binche - Tournai - Binche 1.1 Maciej Paterski (LIQ)        78       1:27

03.10       MŚ - start wspólny         CM Bartosz Huzarski (ISD)       60      13:53
                                          Michał Gołaś (VAC)           64      13:53
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     78      13:53

01.10-03.10 Cinturo de l'Emporda      2.2 Karol Domagalski (El2)        8       1:55

30.09-03.10 Circuit Franco-Belge      2.1 Maciej Paterski (LIQ)        13       0:17

30.09       MŚ - jazda ind. na czas    CM Maciej Bodnar (LIQ)           9       3:00
                                          Jarosław Marycz (SAX)        38       7:24

28.09       Ruota d'Oro               1.2 Łukasz Owsian (El2)          20       1:40

26.09       Giro della Toscana        1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)  22       0:05
                                          Maciej Paterski (LIQ)        76       1:35

28.08-19.09 Vuelta a Espana            GT Maciej Paterski (LIQ)        77    2:13:21

11.09       GP Industria & Commercio  1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     10       0:11
                       di Prato           Krzysztof Szczawiński (MIE)  27       0:40
                                          Marcin Sapa (LAM)            31       0:40
                                          Bartosz Huzarski (ISD)       52       0:40

11.09-18.09 Tour of Britain           2.1 Michał Gołaś (VAC)           28      19:55
                                          Jarosław Marycz (SAX)        30      20:11

18.09       GP Citta di Modena -      1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)  11       0:00
                  Viviana Manservisi      Przemysław Niemiec (MIE)     90       0:00
                                          Maciej Bodnar (LIQ)         100       0:00
                                          Bartosz Huzarski (ISD)      111       0:00
                                          Sylwester Szmyd (LIQ)       123       0:00

05.09       Giro della Romagna        1.1 Bartosz Huzarski (ISD)       14       0:58
                                          Maciej Bodnar (LIQ)          22       0:58
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     24       0:58
                                          Marcin Sapa (LAM)            50       7:46
                                          Michał Gołaś (VAC)           53       7:46

28.08-29.08   Szlakiem Walk           2.2 Tomasz Kiendyś (CCC)          1        -
                        Majora Hubala                                +1ze
                                                                     +1el
                                          Dariusz Batek (CCC)           2       0:08
                                          Artur Przydział (RWD)         3       0:19
                                          Łukasz Bodnar (CCC)           4       0:20
                                          Tomasz Marczyński (CCC)       5       0:23
                                          Radosław Romanik (DHL)        6       0:23
                                          Adrian Honkisz (CCC)          7       4:57
                                                                     +1ze
                                          Konrad Tomasiak (El2)         8       5:07
                                          Sylwester Janiszewski (CCC)   9       5:13
                                          Marcin Wolski (RWD)          10       5:16

28.08         Giro del Veneto        1.HC Maciej Bodnar (LIQ)          31       0:23
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  43       0:23
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     68       0:23

25.08         Druivenkoers - Overijse 1.1 Michał Gołaś (VAC)           18       2:50

24.08         Grand Prix des Marbriers 1.2 Adam Gawlik (El2)            6       1:01
                                          Michał Olejnik (El2)         53      10:40
                                          Tomasz Olejnick (El2)        62      10:40

17.08-24.08   Eneco Tour               PT Maciej Bodnar (LIQ)          47      19:08
                                          Michał Gołaś (VAC)           50      19:50
                                          Marcin Sapa (LAM)            81      38:09
                                          Jarosław Marycz (SAX)       110    1:01:32

21.08         Trofeo Melinda - val di Non 1.1 Bartosz Huzarski (ISD)   17       0:45

21.08         Puchar Ministra Obrony  1.2 Bartłomiej Matysiak (CCC)     1        -
                       Narodowej          Mateusz Taciak (MRO)          2       0:03
                                          Adrian Honkisz (CCC)          3       0:12
                                          Łukasz Modzelewski (LEG)      4       0:14
                                          Kamil Zieliński (CCC)         5       0:14
                                          Sylwester Janiszewski (CCC)   6       0:17
                                          Marek Cichosz (LEG)           7       4:05
                                          Tomasz Lisowicz (CCC)         8       4:05
                                          Mariusz Wiesiak (PPO)        10       4:05

19.08         Coppa Bernocchi         1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)  15       0:00
                                          Bartosz Huzarski (ISD)       49       1:26
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     61       1:26

17.08         Tre Valli Varesine     1.HC Przemysław Niemiec (MIE)     22       1:22

17.08         Gara Ciclistica Montappone 1.2 Rafał Majka (El2)         13       0:43
                                          Łukasz Owsian (El2)          35       6:25

16.08         GP Capodarco            1.2 Rafał Majka (El2)            18       0:13
                                          Łukasz Owsian (El2)          64       4:35

15.08         Vattenfall Cyclassics    PT Michał Gołaś (VAC)           76       0:12

15.08         Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Marek Rutkiewicz (MRO)    1        -
                                          Tomasz Marczyński (CCC)       2       0:17
                                          Jacek Morajko (MRO)           3       0:17
                                          Łukasz Modzelewski (LEG)      5       4:39
                                          Adrian Honkisz (CCC)          6       4:39

04.08-15.08   Volta a Portugal        2.1 Jarosław Dąbrowski (AMO)     30      13:41

12.08-15.08   Mi Aout Bretonne        2.2 Michał Olejnik (El2)         67      15:12
                                          Tomasz Olejnick (El2)        79      19:11

14.08         Memoriał Henryka Łasaka 1.2 Mariusz Witecki (MRO)         1        -
                                          Marek Rutkiewicz (MRO)        3       0:00
                                          Adrian Honkisz (CCC)          4       0:14

13.08         Dutch Food Valley Classic 1.1 Krzysztof Jeżowski (CCC)   12       0:00
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)    59       0:00
                                          Jarosław Rębiewski (CCC)     69       0:00
                                          Tomasz Lisowicz (CCC)        73       0:00
                                          Łukasz Bodnar (CCC)          75       0:00
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)         77       0:00
                                          Sylwester Janiszewski (CCC)  87       0:00

05.08-08.08   Tour des Pyrénées       2.2 Przemysław Niemiec (MIE)      2       0:08
                                                                     +1ze
                                                                     +1el
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  30      21:23
                                          Grzegorz Kwiatkowski (El2)   34      26:41
                                          Adrian Kurek (El2)           44      34:43

01.08-07.08   Tour de Pologne          PT Sylwester Szmyd (LIQ)         6       0:26
                                          Marek Rutkiewicz (MRO)        7       0:30
                                          Tomasz Marczyński (CCC)      25       4:13
                                          Jacek Morajko (MRO)          35       9:10
                                          Jarosław Marycz (SAX)        36      10:33
                                          Michał Gołaś (VAC)           41      12:02
                                          Maciej Paterski (LIQ)        44      13:43
                                          Mariusz Witecki (MRO)        52      17:25
                                          Marcin Sapa (LAM)            85      33:54
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)   103      44:47
                                          Mateusz Taciak (MRO)        104      44:52
                                          Błażej Janiaczyk (MRO)      113      49:28
                                          Maciej Bodnar (LIQ)         126      56:37
                                          Łukasz Bodnar (CCC)         138    1:02:16

03.08-07.08   Vuelta Ciclista a León  2.2 Karol Domagalski (El2)        7       0:44

07.08         GP Citta' di Camaiore   1.1 Bartosz Huzarski (ISD)       16       0:34

01.08         Trofeo Matteotti        1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE)  21       1:50
                                          Bartosz Huzarski (ISD)       38       1:50

28.07-31.07   Wyścig Dookoła Mazowsza 2.2 Tomasz Lisowicz (CCC)         4       0:34
                                          Adam Wadecki (AKT)            5       0:37
                                          Wojciech Kaczmarski (LEG)     6       0:38
                                          Krzysztof Jeżowski (CCC)      8       0:40
                                          Mateusz Mróz (DHL)           10       0:42

03.07-25.07   Tour de France           GT Sylwester Szmyd (LIQ)        61    1:48:02

21.07-25.07   Brixia Tour             2.1 Bartosz Huzarski (ISD)        5       3:36
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     31      14:03
                                          Michał Gołaś (VAC)           59      26:36
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE) 114      50:37

16.07-25.07   Tour of Qinghai Lake   2.HC Jarosław Dąbrowski (AMO)     26      17:00

25.07         Pomerania Tour          1.2 Błażej Janiaczyk (MRO)        4       0:00
                                          Artur Detko (AKT)             5       1:07
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          6       2:47
                                          Adam Wadecki (AKT)            9       5:30
                                          Krzysztof Jeżowski (CCC)     10       5:30

17.07-18.07   Vuelta a la Comunidad   2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     11       1:20
                            de Madrid     Krzysztof Szczawiński (MIE)  39       9:27

04.07-11.07   Int. Österreich Rundfahrt 2.HC Bartosz Huzarski (ISD)    83      40:14

30.06-04.07   Wyścig Solidarności     2.1 Jacek Morajko (MRO)          1        -
                      i Olimpijczyków                               +2ze
                                                                    +1el
                                           Adam Wadecki (AKT)          -         -
                                                                     +1ze
                                                                     +1el

12.06-20.06   Tour de Suisse            PT Michał Gołaś (VAC)          90    1:03:09

18.06-20.06   Route du Sud -           2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     5       0:39
                  La Dépeche du Midi       Krzysztof Szczawiński (MIE) 55       6:30

17.06-20.06   Tour De Slovénie         2.1 Jarosław Marycz (SAX)       44      11:47
                                           Marcin Sapa (LAM)           77      24:02

20.06         GP Nobili Rubinetterie-  1.1 Adrian Honkisz (CCC)        21       0:00
                 Coppa Citta di Stresa     Bartosz Huzarski (ISD)      34       0:00
                                           Sylwester Janiszewski (CCC) 50       0:00
                                           Tomasz Marczyński (CCC)     52       0:00
                                           Aleksander Dorożała (CCC)   55       0:00
                                           Kamil Zieliński (CCC)       56       0:00
                                           Bartłomiej Matysiak (CCC)   75       0:00

11.06-20.06   Girobio -                2.2 Łukasz Owsian (El2)         16      14:03
               Giro Ciclistico d'Italia    Adam Adamkiewicz (El2)      61    1:20:07

17.06-19.06   Małopolski Wyścig Górski 2.2 Jacek Morajko (MRO)          1        -
                                                                     +1el
                                           Mateusz Taciak (MRO)         3       0:31
                                           Błażej Janiaczyk (MRO)       5       2:11
                                           Dariusz Batek (CCC)          6       2:11
                                           Radosław Romanik (DHL)       9       2:16
                                           Mariusz Gil (El2)           10       2:17
                                           Adam Sznitko (CCC)          21       4:14
                                                                     +1ze
                                           Tomasz Smoleń (CCC)         70      33:41
                                                                     +1ze

14.06-19.06   Tour de Serbie           2.2 Artur Król (El2)            70      40:33

19.06         GP Nobili Rubinetterie-  1.1 Bartosz Huzarski (ISD)       9       0:22
                     Coppa Papa' Carlo     Tomasz Marczyński (CCC)     18       3:15

06.06-13.06   Critérium du Dauphiné     PT Sylwester Szmyd (LIQ)       10       6:57

11.06-13.06   Delta Tour Zeeland       2.1 Bartosz Huzarski (ISD)      48       1:13

10.06-13.06   Volta ao Alentejo Bicicleta 2.2 Michał Kwiatkowski (CJR)  7       0:42

08.06-13.06   Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Adrian Honkisz (CCC)        1        -
                                                                     +2ze
                                                                     +2el
                                           Kamil Zieliński (CCC)        2       0:22
                                           Piotr Kirpsza (AKT)          7       0:58
                                           Colin Walczak (El2)          8       1:00
                                           Kamil Migdol (El2)           9       1:00
                                           Rafał Majka (El2)           10       3:12
                                                                     +1ze
                                                                     +1el

02.06-06.06   Skoda-Tour de Luxembourg 2.HC Bartosz Huzarski (ISD)     51      11:13
                                           Michał Gołaś (VAC)          64      16:06

06.06         GP Kanton Aargau        1.HC Tomasz Marczyński (CCC)     38       8:05
                      - Gippingen          Bartłomiej Matysiak (CCC)   45       8:05
                                           Adrian Honkisz (CCC)        46       8:05

06.06         Coppa della Pace         1.2 Piotr Gawroński (El2)       17       1:05

08.05-30.05   Giro d'Italia            HIS Sylwester Szmyd (LIQ)       60    2:27:19
                                           Maciej Bodnar (LIQ)        127    4:05:53

26.05-30.05   Bayern-Rundfahrt        2.HC Marcin Sapa (LAM)           83      19:08
                                                                     +1ze
                                           Jarosław Marycz (SAX)       86      21:10

30.05         Boucles de l'Aulne       1.1 Michał Gołaś (VAC)          15       0:00

23.05-30.05   FBD Insurance Ras        2.2 Mariusz Wiesiak (PPO)       33      11:25

28.05-30.05   Tour de Gironde          2.2 Michał Kwiatkowski (CJR)    27       3:09
                                           Piotr Polus (El2)           29       5:05
                                           Grzegorz Kwiatkowski (El2)  50       6:52
                                           Zbigniew Gucwa (El2)        52       6:55
                                                                     +1ze
                                                                     +1el

29.05         GP de Plumelec-Morbihan  1.1 Michał Gołaś (VAC)          19       3:46

29.05         GP Kranj                 1.1 Jarosław Dąbrowski (AMO)    22       5:37

29.05         SEB Tartu GP             1.1 Adrian Honkisz (CCC)         3       0:00
                                           Kamil Migdoł (El2)          17       5:35
                                           Sylwester Janiszewski (CCC) 18       6:10
                                           Jakub Tomkiewicz (LEG)      27       6:10
                                           Marek Cichosz (LEG)         28       6:10
                                           Dariusz Głuszak (El2)       31       6:10
                                           Wojciech Kaczmarski (LEG)   41       8:24

28.05         Tallinn - Tartu GP       1.1 Sylwester Janiszewski (CCC)  7       0:00
                                           Kamil Migdoł (El2)          18       0:00
                                           Jakub Tomkiewicz (LEG)      19       0:00
                                           Mariusz Woźnicki (LEG)      21       0:00
                                           Paweł Poljański (El2)       22       0:00
                                           Dariusz Głuszak (El2)       31       0:00
                                           Kamil Zieliński (CCC)       33       0:00
                                           Adrian Honkisz (CCC)        37       0:00
                                           Łukasz Modzelewski (LEG)    66       0:22
                                           Adam Dudziak (LEG)          70       0:31

19.05-23.05   Circuit de Lorraine      2.1 Michał Gołaś (VAC)          30       0:50

23.05         Neuseen Classics -       1.1 Krzysztof Jeżowski (CCC)    17       0:00
                Rund um die Braunkohle     Tomasz Kiendyś (CCC)        32       0:00
                                           Błażej Janiaczyk (MRO)      39       0:00
                                           Jacek Morajko (MRO)         40       0:00
                                           Tomasz Lisowicz (CCC)       47       0:10
                                           Mariusz Witecki (MRO)       48       0:10
                                           Łukasz Bodnar (CCC)         49       0:10
                                           Mateusz Taciak (MRO)        51       0:10
                                           Jarosław Rębiewski (CCC)    52       0:10
                                           Piotr Osiński (MRO)         53       0:10

16.05         Grand Prix Jasnej Góry   1.2 Tomasz Kiendyś (CCC)         2       0:27
                                           Robert Radosz (AKT)          3       0:34
                                           Łukasz Bodnar (CCC)          4       1:12
                                           Piotr Sztobryn (AKT)         5       1:20
                                           Dariusz Batek (CCC)          7       1:20
                                           Kamil Zieliński (CCC)        8       1:20
                                           Adam Sznitko (CCC)           9       1:20
                                           Artur Detko (AKT)           10       1:20

12.05-16.05   Fleche du Sud            2.2 Mariusz Wiesiak (PPO)       78      27:20

07.05-09.05   Szlakiem Grodów Piastowskich 2.1 Marek Rutkiewicz (MRO)   1        -
                                                                     +1ze
                                                                     +3el
                                          Bartosz Huzarski (ISD)        2       0:15
                                          Tomasz Marczyński (CCC)       3       0:20
                                                                     +1ze
                                          Michał Kwiatkowski (CJR)      4       0:47
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)          8       1:16
                                          Błażej Janiaczyk (MRO)       10       1:33
                                          Łukasz Bodnar (CCC)          25       4:54
                                                                     +1ze

05.05-09.05   4 Jours de Dunkerque   2.HC Jarosław Marycz (SAX)        33       4:59

09.05         GP Industrie del Marmo  1.2 Łukasz Owsian (El2)          29       0:00
                                          Piotr Gawroński (El2)        48       0:00

27.04-02.05   Tour de Romandie         PT Sylwester Szmyd (LIQ)        35      12:38

28.04-02.05   Vuelta Asturias         2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     25      18:15

02.05         Circuito del Porto      1.2 Piotr Noga (El2)             26       0:00
                     - Trofeo Arvedi      Paweł Charucki (El2)         39       0:00
                                          Łukasz Owsian (El2)          40       0:00
                                          Piotr Gawroński (El2)        48       0:00

01.05         GP Industria & Artigianato 1.1 Bartosz Huzarski (ISD)    61       7:40

01.05         Rund um den Finanzplatz 1.HC Adrian Honkisz (CCC)        24       0:05

01.05         Memoriał Andrzeja Trochanowskiego Adam Wadecki (AKT)      2       0:00
                                          Krzysztof Jeżowski (CCC)      3       0:00
                                          Dariusz Rudnicki (AKT)        4       0:00
                                          Piotr Krajewski (MRO)         5       0:00
                                          Sławomir Kohut (RWD)          6       0:00
                                          Kajetan Skrobich (AKT)        7       0:00
                                          Wojciech Kaczmarski (LEG)     8       0:00
                                          Piotr Kirpsza (AKT)           9       0:00
                                          Mateusz Mróz (DHL)           10       0:00

27.04         Subida al Naranco       1.1 Przemysław Niemiec (MIE)      6       0:46

25.04         Vuelta Ciclista a la Rioja 1.1 Michał Kwiatkowski (CJR)  18       4:04

25.04         Giro dell'Appennino     1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     11       1:33
                                          Jarosław Dąbrowski (AMO)     57      12:15
                                          Bartosz Huzarski (ISD)       58      12:15
                                          Maciej Paterski (LIQ)        60      12:15

25.04         Mantes-en-Yvelines      1.2 Jakub Komar (El2)             9       5:40

25.04         GP della Liberazione   1.2U Piotr Gawroński (El2)        24       0:40
                                          Łukasz Owsian (El2)          29       0:40

24.04         Gran Premio Llodio      1.1 Michał Kwiatkowski (CJR)     10       0:50

20.04-23.04   Giro del Trentino       2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     11       2:09
                                          Bartosz Huzarski (ISD)       23       4:07
                                          Sylwester Szmyd (LIQ)        26       5:09
                                          Krzysztof Szczawiński (MIE)  71      27:23
                                          Mateusz Taciak (MRO)         89      36:17
                                          Marek Rutkiewicz (MRO)       94      37:07
                                          Mariusz Witecki (MRO)        95      37:41
                                          Jacek Morajko (MRO)         110    1:01:12
                                          Maciej Paterski (LIQ)       113    1:08:16
                                          Błażej Janiaczyk (MRO)      122    1:17:56

18.04         Tro-Bro Léon            1.1 Michał Gołaś (VAC)           11       1:24

14.04-18.04   Vuelta a Castilla y Leon 2.1 Michał Kwiatkowski (CJR)    53      21:13

11.04-18.04   Tour of Turkey         2.HC Maciej Bodnar (LIQ)          29       9:15
                                          Adrian Honkisz (CCC)         40      26:35
                                          Adam Sznitko (CCC)           54      35:54
                                          Dariusz Batek (CCC)          57      40:33
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)         64      51:26
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)    68      52:03
                                          Krzysztof Jeżowski (CCC)     74    1:01:12
                                          Łukasz Bodnar (CCC)          78    1:06:19
                                          Maciej Paterski (LIQ)        80    1:15:05

18.04         GP Donetsk              1.2 Marcin Wolski (RWD)          12       4:04
                                          Sławomir Kohut (RWD)         25       7:32

17.04         Tour du Finistere       1.1 Sylwester Janiszewski (CCC)   7       0:04
                                          Michał Gołaś (VAC)           40      11:30
                                          Kamil Zieliński (CCC)        43      11:33
                                          Tomasz Repiński (CCC)        52      11:44
                                          Jarosław Rębiewski (CCC)     60      11:44
                                          Tomasz Lisowicz (CCC)        73      12:11

11.04         Dwars door Drenthe      1.1 Sylwester Janiszewski (CCC)  21       0:32
                                          Tomasz Repiński (CCC)        47       3:40
                                          Tomasz Lisowicz (CCC)        80       3:40
                                          Tomasz Smoleń (CCC)          85       3:40
                                          Jarosław Rębiewski (CCC)     86       3:40
                                          Michał Gołaś (VAC)           91       3:40

11.04         Klasika Primavera       1.1 Michał Kwiatkowski (CJR)     64       2:26

10.04         Ronde van Drenthe       1.1 Michał Gołaś (VAC)            3       0:04
                                          Jarosław Rębiewski (CCC)     42       2:24

08.04         Grand Prix Pino Cerami  1.1 Michał Gołaś (VAC)           49       0:42

31.03-05.04   Settimana Ciclistica    2.1 Przemysław Niemiec (MIE)      3       0:37
                Lombarda by Bergamasca    Bartosz Huzarski (ISD)       11       1:22
                                                                     +1ze 
                                          Tomasz Marczyński (CCC)      15       1:35
                                          Jarosław Dąbrowski (AMO)     37       6:39
                                          Adam Sznitko (CCC)           38       6:46
                                          Sylwester Janiszewski (CCC)  54      10:05
                                          Dariusz Batek (CCC)          59      13:02
                                          Łukasz Bodnar (CCC)          60      13:21
                                          Jacek Morajko (MRO)          61      13:23
                                          Marek Rutkiewicz (MRO)       68      17:18
                                          Artur Detko (AKT)            81      20:52
                                          Michał Gołaś (VAC)           86      21:48
                                          Paweł Cieslik (MRO)          95      25:01
                                          Tomasz Repiński (CCC)       100      27:16
                                          Michał Podlaski (AKT)       102      28:01
                                          Mateusz Taciak (MRO)        106      30:15
                                          Kamil Zieliński (CCC)       108      30:35
                                          Mariusz Witecki (MRO)       111      32:09

03.04         Hel van het Mergelland  1.1 Jarosław Marycz (SAX)        19       1:04

26.03-04.04   Vuelta Ciclista         2.2 Wojciech Halejak (MRO)       20       5:53
                      al Uruguay          Robert Banach (MRO)          46      19:00
                                          Piotr Krajewski (MRO)        63      33:50
                                          Bartosz Banach (MRO)         94      59:04

30.03-01.04   KBC-Driedaagse De Panne 2.HC Marcin Sapa (LAM)           95      53:00

22.03-28.03   Volta Ciclista           PT Sylwester Szmyd (LIQ)        98      37:43
                     a Catalunya          Jarosław Marycz (SAX)       124      50:35

22.03-28.03   Tour de Normandie       2.2 Michał Olejnik (El2)         65      41:42

27.03-28.03   Critérium International2.HC Michał Gołaś (VAC)           36       3:19

23.03-27.03   Settimana Internazionale 2.1Przemysław Niemiec (MIE)      2       1:43
                      Coppi e Bartali                                +1ze 
                                          Bartosz Huzarski (ISD)       17       7:01
                                                                     +1ze 
                                          Jarosław Dąbrowski (AMO)     43      27:45

21.03         Gran Premio San Giuseppe 1.2 Piotr Gawroński (El2)       14       0:00
                                          Łukasz Owsian (El2)          19       0:00
                                          Rafał Majka (El2)            30       0:00

21.03         La Roue Tourangelle Région 1.2 Michał Kwiatkowski (CJR)  13       1:08

21.03         Eneco Ronde van         1.1 Krzysztof Jeżowski (CCC)     34       2:06
                    het Groene Hart       Tomasz Lisowicz (CCC)        51       2:06
                                          Łukasz Bodnar (CCC)          80       6:04
                                          Dariusz Batek (CCC)          81       6:04

20.03         Classic Loire Atlantique 1.2 Michał Kwiatkowski (CJR)    27       2:18

13.03-20.03   Tour de Taiwan          2.2 Jarosław Rębiewski (CCC)     19       3:16
                                          Tomasz Smoleń (CCC)          29       6:06
                                                                     +1ze
                                          Adrian Honkisz (CCC)         35       7:29
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)         37       7:38
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)    39       7:48

03.03-07.03   Vuelta a Murcia         2.1 Tomasz Marczyński (CCC)      10       1:59
                                          Michał Gołaś (VAC)           31       7:20
                                          Dariusz Batek (CCC)          54      18:03
                                          Krzysztof Jeżowski (CCC)     82      46:18
                                          Łukasz Bodnar (CCC)          90      51:57
                                          Adam Sznitko (CCC)           97    1:01:39 
                                          Tomasz Lisowicz (CCC)        99    1:03:41

06.03-07.03  Driedaagse van West-Vlaanderen 2.1 Jarosław Marycz (SAX)  46       0:44

01.03-07.03  Le Tour de Langkawi     2.HC Bartosz Huzarski (ISD)       81      23:21

03.03        Giro del Friuli          1.1 Przemysław Niemiec (MIE)     49       0:00
                                          Mariusz Wiesiak (PPO)        95       1:35

03.03        Le Samyn                 1.1 Jarosław Marycz (SAX)        75       0:45

28.02        Clasica de Almeria       1.1 Michał Gołaś (VAC)            6       0:00
                                          Bartłomiej Matysiak (CCC)    13       0:00
                                          Kamil Zieliński (CCC)        47       0:36
                                          Dariusz Batek (CCC)          48       0:41
                                          Adrian Honkisz (CCC)         70       0:41
                                          Jarosław Rębiewski (CCC)     85       8:34
                                          Tomasz Kiendyś (CCC)         87       8:34
                                          Tomasz Lisowicz (CCC)        89       8:34

21.02-28.02  Vuelta Independencia     2.2 Adam Pierzga (EL2)           10       7:31
                           Nacional                                  +2ze
                                          Hubert Kryś (El2)            14      10:09

22.02-27.02  Giro di Sardegna         2.1 Przemysław Niemiec (MIE)      6       0:10

20.02-25.02  Vuelta a Andalucia       2.1 Tomasz Marczyński (CCC)      17       2:12

17.02-21.02  Volta ao Algarve         2.1 Michał Gołaś (VAC)           75      15:42

20.02        Trofeo Laigueglia        1.1 Jarosław Dąbrowski (AMO)     28       0:00
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     40       0:00

10.02-14.02  Tour Méditerranéen       2.1 Michał Gołaś (VAC)           33       6:38
                                          Przemysław Niemiec (MIE)     53      16:46

08.02        Trofeo Cala Millor       1.1 Jarosław Marycz (SAX)        29       0:00

07.02        Trofeo Palma de Mallorca 1.1 Jarosław Marycz (SAX)       170       0:19

06.02        G.P. Costa degli Etruschi1.1 Mariusz Wiesiak (PPO)        20       0:00

30.01-02.02  Giro della Provincia     2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     15       2:55
                  di Reggio Calabria      Jarosław Dąbrowski (AMO)     24       6:14

18.01-24.01  Tour de San Luis         2.1 Przemysław Niemiec (MIE)     38      14:42

19.01-24.01  Tour Down Under           PT Maciej Paterski (LIQ)       101      20:02

ze - zwycięstwo(a) etapowe
el - etap(y) liderem

AKT : AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY
AMO : AMORE & VITA - CONAD
CCC : CCC POLSAT POLKOWICE
CJR : CAJA RURAL
DHL : DHL - AUTHOR
ISD : ISD
LAM : LAMPRE
LEG : LEGIA - FELT
LIQ : LIQUIGAS
MIE : MICHE
MRO : MRÓZ ACTIVE JET
PPO : TEAM NIPPO
RWD : ROMET WELTOUR DĘBICA
SAX : TEAM SAXO BANK
VAC : VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM