Miguel Angel Lopez (Astana Pro Team) zwycięsko wyszedł z batalii na Alto do Malhão i wygrał czwarty odcinek Volta ao Algarve.
Kolumbijczyk na finałowej wspinaczce o 2 sekundy pokonał Dana Martina (Israel Start-Up Nation). Na trzecim miejscu uplasował się Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick-Step), którzy utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu.
Dla polskiej ekipy CCC szóste miejsce wywalczył Niemiec Simon Geschke.
Trasa królewskiego odcinka portugalskiego wyścigu prowadziła po znanych z poprzednich lat terenach wokół miast Albufeira oraz Loule, w finale odbijając na północ i dwukrotnie prowadząc kolarzy na Alto do Malhão (2,5 km; 9,8%). Przed pierwszą próbą, między 60. a 132. kilometrem, wyrastały trzy mniejsze górskie premie, czyniąc 170-kilometrowy odcinek sporym wyzwaniem.
Kilkanaście kilometrów po starcie akcje dnia zawiązali: Dries de Bondt (Alpecin-Fenix), David Gonzalez (Caja Rural Seguros-RGA), Tom Devriendt (Circus-Wanty Gobert), Daniel Hoelgaard (UNO-X), Luís Mendonça i Tiago Antunes (Efapel), Rafael Lourenço (Kelly-InOutBuild-UD Oliveirense), Daniel Freitas (Miranda-Mortagua) oraz Joao Rodrigues (W52-FC Porto).
Peleton za sprawą kolarzy lokalnego zespołu Atum General-Tavira-Maria Nova Hotel nie odpuszczał harcowników, którzy maksymalnie uzyskali zaledwie 2:30 przewagi nad grupą.
33 kilometry przed metą na samotny rajd zdecydował się Joao Rodrigues. Portugalczyk, który w zeszłym roku był 9. w klasyfikacji generalnej Volta ao Algarve, miał pecha na drugim etapie, gdzie złapał defekt w nieodpowiednim momencie i przestał się liczyć w walce o czołowe lokaty.
Podczas pierwszego przejazdu przez Alto do Malhão zaatakował Vincenzo Nibali (Trek-Segafredo). Włoch przez cały podjazdu utrzymywał kilka sekund przewagi nad grupą, ale na zjeździe postanowił zrezygnował z odważnej akcji.
17 kilometrów przed metą samotny uciekinier Rodrigues został złapany przez grupę, w której kontrolę przejęli kolarze Deceuninck-Quick-Step.
Na niewielkiej hopce (0,9 km; 9,7%) przyspieszyli zawodnicy Bora-hansgrohe.
U podnóża finałowego Alto do Malhão na czele pojawił się Harold Tejada (Astana). Wysokiego tempa, które narzucił Kolumbijczyk, 2 kilometry przed metą nie wytrzymał Michał Kwiatkowski (Team Ineos).
500 metrów przed metą zaatakował Miguel Angel Lopez. Kolumbijczyk nie doczekał się odpowiedzi ze strony rywali i sięgnął po etapowy triumf na Alto do Malhão. Trzy sekund za Lopezem linię mety przeciął Remco Evenepoel, który utrzymał prowadzenie w generalce.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Miguel Angel Lopez | Astana Pro Team | 4:16:25 |
2. | Dan Martin | Israel Start-Up Nation | 00:02 |
3. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 00:04 |
4. | Maximilian Schachmann | Bora-hansgrohe | |
5. | Rui Costa | UAE Team Emirates | 00:05 |
6. | Simon Geschke | CCC Team | 00:14 |
7. | Amaro Antunes | W52 / FC Porto | |
8. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | |
9. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | 00:19 |
10. | Tim Wellens | Lotto Soudal | 00:21 |
11. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | 00:22 |
12. | Vicente Garcia de Mateos | Aviludo-Louletano | 00:24 |
13. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | |
14. | Frederico Figueiredo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 00:27 |
15. | Greg van Avermaet | CCC Team | |
16. | Ilan van Wilder | Team Sunweb | 00:33 |
17. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | 00:52 |
18. | Andreas Leknessund | Uno-X Norwegian Development Team | |
19. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | |
20. | Xandro Meurisse | Circus-Wanty Gobert | 00:56 |
21. | Luis Gomes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 01:00 |
22. | Alejandro Manuel Marque | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 01:02 |
23. | Ben Swift | Team Ineos | 01:07 |
24. | Michał Kwiatkowski | Team Ineos | |
25. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | |
26. | Edgar Pinto | W52 / FC Porto | 01:20 |
27. | Harold Tejada | Astana Pro Team | |
28. | Torjus Sleen | Uno-X Norwegian Development Team | |
29. | Philippe Gilbert | Lotto Soudal | 01:42 |
30. | Joe Dombrowski | UAE Team Emirates | 01:44 |
31. | Geraint Thomas | Team Ineos | 02:23 |
32. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | |
33. | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | |
34. | Kristian Sbaragli | Alpecin-Fenix | 02:36 |
35. | Juan Fernando Calle | Caja Rural-Seguros RGA | |
36. | Joaquim Silva | Miranda-Mortágua | |
37. | Luis Fernandes | Radio Popular Boavista | |
38. | Gotzon Martin | Fundación-Orbea | |
39. | Alberto Gallego | Radio Popular Boavista | 02:44 |
40. | Simone Petilli | Circus-Wanty Gobert | 02:45 |
41. | Daniel Mestre | W52 / FC Porto | 03:06 |
42. | Yves Lampaert | Deceuninck-Quick Step | 03:47 |
43. | Michael Schar | CCC Team | |
44. | Rodrigo Contreras | Astana Pro Team | 03:57 |
45. | Garikoitz Bravo | Fundación-Orbea | |
46. | Matteo Trentin | CCC Team | 04:22 |
47. | Oier Lazkano | Caja Rural-Seguros RGA | |
48. | Alexander Kristoff | UAE Team Emirates | 04:27 |
49. | Markus Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | |
50. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | |
51. | Tim Declercq | Deceuninck-Quick Step | |
52. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | 04:33 |
53. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | 04:49 |
54. | Nils Politt | Israel Start-Up Nation | |
55. | Tiago Machado | Efapel | 04:53 |
56. | Stefan Kung | Groupama-FDJ | 04:58 |
57. | Rohan Dennis | Team Ineos | |
58. | Pedro Miguel Lopes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 05:59 |
59. | Gonçalo Carvalho | Radio Popular Boavista | 06:25 |
60. | Anders Skaarseth | Uno-X Norwegian Development Team | 06:48 |
61. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | 07:02 |
62. | Hugo Sancho | Miranda-Mortágua | |
63. | Casper Pedersen | Team Sunweb | |
64. | João Rodrigues | W52 / FC Porto | 07:16 |
65. | Ricardo Mestre | W52 / FC Porto | |
66. | Samuel José Caldeira | W52 / FC Porto | |
67. | David de La Fuente | Aviludo-Louletano | |
68. | Afonso Silva | Radio Popular Boavista | |
69. | Henrique Casimiro | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
70. | Gonçalo Leaca | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
71. | Cameron Wurf | Team Ineos | |
72. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | |
73. | Simon Guglielmi | Groupama-FDJ | |
74. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | |
75. | Gijs van Hoecke | CCC Team | |
76. | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | |
77. | Reto Hollenstein | Israel Start-Up Nation | |
78. | Rafael Lourenco | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
79. | Luís Mendonca | Efapel | 07:31 |
80. | Antonio Nibali | Trek-Segafredo | 07:33 |
81. | Brent van Moer | Lotto Soudal | 07:45 |
82. | Julen Irizar | Fundación-Orbea | |
83. | Lukas Postlberger | Bora-hansgrohe | 08:42 |
84. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Norwegian Development Team | 09:02 |
85. | Daniel Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | |
86. | Nicolas Saenz | Efapel | |
87. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | 09:11 |
88. | Dries de Bondt | Alpecin-Fenix | |
89. | Luis León Sanchez | Astana Pro Team | 09:30 |
90. | Kristian Kulset | Uno-X Norwegian Development Team | 09:59 |
91. | André Ramalho | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 11:02 |
92. | Patrick Bevin | CCC Team | |
93. | Oscar Hernandez | Aviludo-Louletano | |
94. | Jesus Del Pino | Aviludo-Louletano | |
95. | Senne Leysen | Alpecin-Fenix | |
96. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | |
97. | Sacha Modolo | Alpecin-Fenix | |
98. | Danny van Poppel | Circus-Wanty Gobert | |
99. | Wesley Kreder | Circus-Wanty Gobert | |
100. | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | 11:10 |
101. | Héctor Saez | Caja Rural-Seguros RGA | 11:12 |
102. | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | |
103. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | |
104. | Davide Martinelli | Astana Pro Team | |
105. | Miguel Costa Rodrigues David | Radio Popular Boavista | |
106. | Diego Lopez | Fundación-Orbea | |
107. | Iker Ballarin | Fundación-Orbea | |
108. | Aimé de Gendt | Circus-Wanty Gobert | 11:21 |
109. | Jake Stewart | Groupama-FDJ | 11:35 |
110. | Zhandos Bizhigitov | Astana Pro Team | 12:20 |
111. | Tom Devriendt | Circus-Wanty Gobert | 13:18 |
112. | João Benta | Radio Popular Boavista | 14:41 |
113. | Daniel Freitas | Miranda-Mortágua | |
114. | Bruno Silva | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
115. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | 15:18 |
116. | David Ribeiro | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
117. | Nikias Arndt | Team Sunweb | |
118. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | |
119. | Jempy Drucker | Bora-hansgrohe | |
120. | Marvin Scheulen | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
121. | Gaspar Goncalves | Miranda-Mortágua | |
122. | Venceslau Fernandes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
123. | Nico Denz | Team Sunweb | |
124. | Alvaro Trueba | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
125. | Antonio Angulo | Fundación-Orbea | |
126. | Andreas Schillinger | Bora-hansgrohe | 16:24 |
127. | Felix Grossschartne | Bora-hansgrohe | |
128. | Martin Laas | Bora-hansgrohe | |
129. | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | |
130. | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | |
131. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | |
132. | Nikolas Maes | Lotto Soudal | |
133. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | |
134. | Frederik Frison | Lotto Soudal | |
135. | Jonathan Dibben | Lotto Soudal | |
136. | João Barbosa | Miranda-Mortágua | |
137. | Angel Sanchez | Miranda-Mortágua | |
138. | Jasha Sutterlin | Team Sunweb | 16:35 |
139. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | 16:58 |
140. | Luke Rowe | Team Ineos | |
141. | Pedro José Lopes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
142. | Nils Eekhoff | Team Sunweb | |
143. | Hugo Nunes | Radio Popular Boavista | |
144. | Emanuel Duarte | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
145. | Cees Bol | Team Sunweb | |
146. | Jorge Magalhaes | W52 / FC Porto | |
147. | Nuno Meireles | Aviludo-Louletano | |
148. | Sérgio Miguel Paulinho | Efapel | 17:02 |
149. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | |
150. | Fabio Costa | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 17:20 |
151. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | 17:38 |
152. | Elia Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | 18:12 |
153. | Simone Consonni | Cofidis, Solutions Crédits | 18:14 |
154. | Leangel Linarez | Miranda-Mortágua | 18:15 |
155. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | |
156. | Carlos Salgueiro | L.A. Aluminios / L.A. Sport | |
157. | Mikel Aristi | Fundación-Orbea | 18:18 |
158. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | 18:19 |
159. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | 18:20 |
160. | Boy van Poppel | Circus-Wanty Gobert | 18:22 |
161. | Gerard Armillas | Efapel | 18:23 |
162. | Tiago Antunes | Efapel | 19:12 |
163. | Cesar Martingil | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 21:57 |
164. | Andre Evangelista | Aviludo-Louletano | |
165. | David Livramento | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 23:59 |
166. | Valter Pereira | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 24:00 |
167. | Alexander Grigoryev | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 18:59:35 |
2. | Dan Martin | Israel Start-Up Nation | |
3. | Maximilian Schachmann | Bora-hansgrohe | |
4. | Miguel Angel Lopez | Astana Pro Team | 00:01 |
5. | Rui Costa | UAE Team Emirates | 00:03 |
6. | Amaro Antunes | W52 / FC Porto | 00:18 |
7. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | |
8. | Tim Wellens | Lotto Soudal | 00:19 |
9. | Simon Geschke | CCC Team | 00:24 |
10. | Frederico Figueiredo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 00:31 |
11. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | 00:32 |
12. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | 00:37 |
13. | Greg van Avermaet | CCC Team | 00:56 |
14. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | |
15. | Jan Polanc | UAE Team Emirates | 01:06 |
16. | Vicente Garcia de Mateos | Aviludo-Louletano | 01:20 |
17. | Michał Kwiatkowski | Team Ineos | 01:30 |
18. | Ben Swift | Team Ineos | 02:05 |
19. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 02:07 |
20. | Xandro Meurisse | Circus-Wanty Gobert | 02:08 |
21. | Alejandro Manuel Marque | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 02:31 |
22. | Ilan van Wilder | Team Sunweb | 02:34 |
23. | Harold Tejada | Astana Pro Team | 02:35 |
24. | Kevin Geniets | Groupama-FDJ | 02:38 |
25. | Andreas Leknessund | Uno-X Norwegian Development Team | 02:49 |
26. | Geraint Thomas | Team Ineos | 03:21 |
27. | Torjus Sleen | Uno-X Norwegian Development Team | 04:10 |
28. | Luis Fernandes | Radio Popular Boavista | 04:33 |
29. | Joe Dombrowski | UAE Team Emirates | 04:59 |
30. | Kristian Sbaragli | Alpecin-Fenix | 05:26 |
31. | Rodrigo Contreras | Astana Pro Team | 05:58 |
32. | Philippe Gilbert | Lotto Soudal | 06:04 |
33. | Edgar Pinto | W52 / FC Porto | 06:16 |
34. | Gotzon Martin | Fundación-Orbea | 06:37 |
35. | Simone Petilli | Circus-Wanty Gobert | 06:46 |
36. | Alberto Gallego | Radio Popular Boavista | 06:53 |
37. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | 06:56 |
38. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | 07:23 |
39. | Luis Gomes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 07:44 |
40. | Stefan Kung | Groupama-FDJ | 07:48 |
41. | Garikoitz Bravo | Fundación-Orbea | 08:02 |
42. | Juan Fernando Calle | Caja Rural-Seguros RGA | 08:21 |
43. | Markus Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | 08:55 |
44. | Mads Wurtz Schmidt | Israel Start-Up Nation | 09:11 |
45. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | 09:52 |
46. | Luis León Sanchez | Astana Pro Team | 09:59 |
47. | Matteo Trentin | CCC Team | 10:08 |
48. | Tiago Machado | Efapel | 11:04 |
49. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | 11:13 |
50. | Joaquim Silva | Miranda-Mortágua | 11:14 |
51. | João Rodrigues | W52 / FC Porto | 11:17 |
52. | Brent van Moer | Lotto Soudal | 12:33 |
53. | Tim Declercq | Deceuninck-Quick Step | 12:38 |
54. | Antonio Nibali | Trek-Segafredo | 12:46 |
55. | Nicolas Saenz | Efapel | 13:11 |
56. | Nils Politt | Israel Start-Up Nation | 13:27 |
57. | Héctor Saez | Caja Rural-Seguros RGA | 15:19 |
58. | Daniel Mestre | W52 / FC Porto | 15:44 |
59. | Luís Mendonca | Efapel | 16:09 |
60. | Michael Schar | CCC Team | 16:25 |
61. | Yuriy Natarov | Astana Pro Team | 16:41 |
62. | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | 16:52 |
63. | Rohan Dennis | Team Ineos | 17:26 |
64. | Patrick Bevin | CCC Team | 17:37 |
65. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | 17:48 |
66. | Gijs van Hoecke | CCC Team | 18:17 |
67. | Henrique Casimiro | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
68. | Casper Pedersen | Team Sunweb | 19:40 |
69. | Rafael Lourenco | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 19:54 |
70. | Julen Irizar | Fundación-Orbea | 20:23 |
71. | Frederik Frison | Lotto Soudal | 20:46 |
72. | Simon Guglielmi | Groupama-FDJ | 21:07 |
73. | Reto Hollenstein | Israel Start-Up Nation | |
74. | Hugo Nunes | Radio Popular Boavista | 23:09 |
75. | Oscar Hernandez | Aviludo-Louletano | 23:40 |
76. | Alexander Kristoff | UAE Team Emirates | 24:32 |
77. | Anders Skaarseth | Uno-X Norwegian Development Team | 26:53 |
78. | João Benta | Radio Popular Boavista | 27:19 |
79. | Yves Lampaert | Deceuninck-Quick Step | 27:23 |
80. | Nikias Arndt | Team Sunweb | 27:56 |
81. | Samuel José Caldeira | W52 / FC Porto | 28:22 |
82. | Jenthe Biermans | Israel Start-Up Nation | |
83. | Ricardo Mestre | W52 / FC Porto | |
84. | Nikolas Maes | Lotto Soudal | 29:02 |
85. | André Ramalho | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 29:04 |
86. | Daniel Hoelgaard | Uno-X Norwegian Development Team | 29:07 |
87. | Jempy Drucker | Bora-hansgrohe | 29:09 |
88. | Miguel Costa Rodrigues David | Radio Popular Boavista | 29:14 |
89. | Florian Senechal | Deceuninck-Quick Step | 29:16 |
90. | Gonçalo Carvalho | Radio Popular Boavista | 29:41 |
91. | Gaspar Goncalves | Miranda-Mortágua | 29:50 |
92. | Oier Lazkano | Caja Rural-Seguros RGA | 29:51 |
93. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | 29:56 |
94. | Erik Nordsaeter Resell | Uno-X Norwegian Development Team | 30:08 |
95. | Lukas Postlberger | Bora-hansgrohe | 30:54 |
96. | Sacha Modolo | Alpecin-Fenix | 31:07 |
97. | Davide Martinelli | Astana Pro Team | 31:17 |
98. | Iker Ballarin | Fundación-Orbea | |
99. | Daniel Freitas | Miranda-Mortágua | 31:20 |
100. | Senne Leysen | Alpecin-Fenix | 31:45 |
101. | Hugo Sancho | Miranda-Mortágua | 31:53 |
102. | Afonso Silva | Radio Popular Boavista | 32:07 |
103. | Jon Aberasturi | Caja Rural-Seguros RGA | 32:16 |
104. | Davide Cimolai | Israel Start-Up Nation | 32:18 |
105. | Aritz Bagues | Caja Rural-Seguros RGA | |
106. | Pedro Miguel Lopes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 32:29 |
107. | Dries de Bondt | Alpecin-Fenix | 32:59 |
108. | Gonçalo Leaca | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 33:08 |
109. | Cameron Wurf | Team Ineos | |
110. | David de La Fuente | Aviludo-Louletano | 33:46 |
111. | Antonio Angulo | Fundación-Orbea | 35:52 |
112. | Felix Grossschartne | Bora-hansgrohe | 36:19 |
113. | Jake Stewart | Groupama-FDJ | 36:26 |
114. | Angel Sanchez | Miranda-Mortágua | 36:29 |
115. | Kristian Kulset | Uno-X Norwegian Development Team | |
116. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | 36:42 |
117. | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | 37:02 |
118. | Venceslau Fernandes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | |
119. | Aimé de Gendt | Circus-Wanty Gobert | 37:07 |
120. | Ivo Oliveira | UAE Team Emirates | 37:12 |
121. | Alexander Grigoryev | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 37:16 |
122. | Martin Laas | Bora-hansgrohe | 37:30 |
123. | Ryan Mullen | Trek-Segafredo | |
124. | Jesus Del Pino | Aviludo-Louletano | 37:32 |
125. | Luke Rowe | Team Ineos | 37:49 |
126. | Zhandos Bizhigitov | Astana Pro Team | |
127. | Cees Bol | Team Sunweb | 38:04 |
128. | Andreas Schillinger | Bora-hansgrohe | 38:07 |
129. | Fabio Costa | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 38:26 |
130. | Nils Eekhoff | Team Sunweb | 38:42 |
131. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | 38:51 |
132. | Emanuel Duarte | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 39:01 |
133. | Elia Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | 39:18 |
134. | Matteo Malucelli | Caja Rural-Seguros RGA | 39:21 |
135. | Bruno Silva | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 39:24 |
136. | Jonathan Dibben | Lotto Soudal | |
137. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | 39:25 |
138. | Gerard Armillas | Efapel | 39:29 |
139. | Nico Denz | Team Sunweb | 39:32 |
140. | Jasha Sutterlin | Team Sunweb | 39:48 |
141. | Marvin Scheulen | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 40:09 |
142. | Danny van Poppel | Circus-Wanty Gobert | 40:28 |
143. | Simone Consonni | Cofidis, Solutions Crédits | 40:41 |
144. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | 40:51 |
145. | David Ribeiro | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 41:10 |
146. | Tiago Antunes | Efapel | 41:31 |
147. | Tom Devriendt | Circus-Wanty Gobert | 41:57 |
148. | David Gonzalez | Caja Rural-Seguros RGA | 42:36 |
149. | Nuno Meireles | Aviludo-Louletano | 42:50 |
150. | Sérgio Miguel Paulinho | Efapel | 42:54 |
151. | João Barbosa | Miranda-Mortágua | |
152. | Cesar Martingil | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 43:03 |
153. | Mikel Aristi | Fundación-Orbea | 43:09 |
154. | Diego Lopez | Fundación-Orbea | 43:44 |
155. | Wesley Kreder | Circus-Wanty Gobert | 43:57 |
156. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | 44:03 |
157. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | 44:04 |
158. | Carlos Salgueiro | L.A. Aluminios / L.A. Sport | 44:07 |
159. | Jorge Magalhaes | W52 / FC Porto | 45:03 |
160. | Pedro José Lopes | Kelly / InOutBuild / UD Oliveirense | 45:10 |
161. | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | 45:50 |
162. | Boy van Poppel | Circus-Wanty Gobert | 46:31 |
163. | Alvaro Trueba | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 48:42 |
164. | Valter Pereira | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 48:51 |
165. | Leangel Linarez | Miranda-Mortágua | 51:10 |
166. | Andre Evangelista | Aviludo-Louletano | 55:30 |
167. | David Livramento | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 55:31 |
Simoni
23 lutego 2020, 00:17 o 00:17
Geschke nieźle! Będę trzymał za niego kciuki aby ugrał coś na klasykach. Wygląda na to, że facet łapie formę. Może na M-SR zrobi ładny wynik.
arek
25 lutego 2020, 12:26 o 12:26
O ile jakieś będą w tym roku. Bo Strade i włoskie etapówki już można skreślić.