Kolumbijczyk Fernando Gaviria (UAE Team Emirates) wygrał czwarty etap Vuelta a San Juan.
25-latek w Villa San Agustin finiszował przed Francuzem Rudym Barbierem (Israel Start-Up Nation) oraz swoim rodakiem Alvaro Hodegiem (Deceuninck-Quick-Step).
Liderem pozostał Belg Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick-Step).
Czwarty odcinek zakładał sprint z grupy w finale, ale sprinterzy między 90. a 107. kilometrem musieli się namęczyć na trzech górskich premiach. Te nie były wielkim wyzwaniem, najtrudniejsza liczyła raptem 4 kilometry przy 4-procentowym nachyleniu, ale na obniżającym się płaskowyżu za nią spodziewano się wiatru i rantów.
Walka o zabranie się w ucieczkę toczyła się przez 40 kilometrów. Po pierwszym lotnym sprincie odjechali wreszcie Zdenek Stybar (Deceuninck-Quick-Step) i Simon Pellaud (Androni Giocattoli-Sidermec). Dwójka na czele nie wytrwała długo, a po przegrupowaniu dopiero po 71 kilometrach odjechali kolejni. W nowej grupce znaleźli się Laureano Rosas (Transportes Puertas de Cuyo), Alain Quispe (Reprezentacja Peru), Daniel Juarez (Agrupacion Virgen De Fatima), Robin Carpenter (Rally Cycling), Iker Ballarin (Fundacion Orbea), Matteo Busato (Vini Zabu-KTM), Augustin Fraysse (Reprezentacja Argentyny), Mattia Bais (Androni Giocattoli-Sidermec) i Vladimir Ilchenko (Reprezentacja Rosji).
Przewaga na poziomie 50 sekund pozwoliła przeskoczyć też Filippo Gannie (Reprezentacja Włoch) oraz pięciu innym zawodnikom. 15-osobowa grupka zaczęła zatem pierwszą wspinaczkę i Carpenterowi udało się zgarnąć punkty na premii trzeciej kategorii, ale już przed drugim podjazdem peleton widział uciekinierów.
Dwie kolejne górskie premie padły kolejno łupem Nicolasa Paredesa (Team Medellin) i Guillaume’a Martina (Cofidis), a tempo podzieliło grupę na zjeździe. Kłopotów nie miał lider wyścigu, Remco Evenepoel (Deceuninck-Quick-Step), a na 40 kilometrów przed metą grupy połączyły się.
Spokoju nie było: po bonifikaty na lotnym sprincie ruszyli znowu Carpenter oraz Peio Goikoetxea (Fundacion-Orbea). Skazana na pożarcie akcja zrobiła jednak nieco zamieszania i na czele utrzymywała się z przewagą 30 sekund. Kolarze UAE Team Emirates, którzy objęli rządy w peletonie, igrali z ogniem, bo o ile wygodnie było gonić dwójkę, o tyle deszcz na ostatnich 15 kilometrach skomplikował sytuację.
Koledzy Fernando Gavirii nie pomylili się jednak w kalkulacjach. Baska i Amerykanina złapali 2 kilometry przed metą i na ostatniej prostej doskonale ustawili swojego lidera. Ten nie zmarnował okazji i wygrał drugi etap w tegorocznej edycji wyścigu.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | 4:08:03 |
2. | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | |
3. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
4. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | |
5. | Piet Allegaert | Cofidis, Solutions Crédits | |
6. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | |
7. | Marco Benfatto | Bardiani-CSF-Faizanè | |
8. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
9. | Nicolás Javier Naranjo | Agrupacion Virgen de Fatima | |
10. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | |
11. | Travis Mccabe | Israel Start-Up Nation | |
12. | Lucas Manuel Gaday | Argentyna | |
13. | Mauro Abel Richeze | Transportes Puertas de Cuyo | |
14. | Davide Appollonio | Amore & Vita-Prodir | |
15. | Colin Joyce | Rally Cycling | |
16. | Jonathan Milan | Włochy | |
17. | Nelson Andrés Soto | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
18. | Alexander Grigoryev | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
19. | Maris Bogdanovics | Amore & Vita-Prodir | |
20. | Mamyr Stash | Rosja | |
21. | Umberto Marengo | Vini Zabù-KTM | |
22. | Juan Sebastián Molano | UAE Team Emirates | |
23. | Nicolas Dalla Valle | Bardiani-CSF-Faizanè | |
24. | Miguel Eduardo Florez | Androni Giocattoli-Sidermec | |
25. | Tomas Contte | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
26. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | |
27. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | |
28. | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | |
29. | Roman Maikin | Rosja | |
30. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | |
31. | Rubén Ramos | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
32. | Mikel Alonso | Fundación-Orbea | |
33. | Nelson Oliveira | Movistar Team | |
34. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | |
35. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
36. | Alexander Evtushenko | Rosja | |
37. | Filippo Ganna | Włochy | |
38. | Leonardo Basso | Włochy | |
39. | Alejandro Manuel Marque | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
40. | Johan Jacobs | Movistar Team | |
41. | Laureano Rosas | Transportes Puertas de Cuyo | |
42. | Norman Vahtra | Israel Start-Up Nation | |
43. | Zdeněk Stybar | Deceuninck-Quick Step | |
44. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | |
45. | Carlos Betancur | Movistar Team | |
46. | Cristopher Robin Jurado | Panama | |
47. | Garikoitz Bravo | Fundación-Orbea | |
48. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | |
49. | Daniel Diaz | Transportes Puertas de Cuyo | |
50. | German Nicolás Tivani | Agrupacion Virgen de Fatima | |
51. | Davide Plebani | Włochy | |
52. | Alessandro Ferreira GuimarÃes | Brazylia | |
53. | Simon Pellaud | Androni Giocattoli-Sidermec | |
54. | Simone Ravanelli | Androni Giocattoli-Sidermec | |
55. | Omar Alberto Mendoza | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
56. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | |
57. | Unai Cuadrado | Fundación-Orbea | |
58. | Iuri Filosi | Bardiani-CSF-Faizanè | |
59. | Iker Ballarin | Fundación-Orbea | |
60. | Mattia Bais | Androni Giocattoli-Sidermec | |
61. | Frederico Figueiredo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
62. | Iñigo Elosegui | Movistar Team | |
63. | Weimar Alfonso Roldan | Team Medellin | |
64. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | |
65. | Patrick Schelling | Israel Start-Up Nation | |
66. | Luca Wackermann | Vini Zabù-KTM | |
67. | Oscar Nehuen Bazan | Argentyna | |
68. | Oscar Sevilla | Team Medellin | |
69. | Ricardo Escuela | Agrupacion Virgen de Fatima | |
70. | Magno Nazaret | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
71. | Alejandro Duran | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
72. | Juan Pablo Dotti | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
73. | Michele Scartezzini | Włochy | |
74. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | |
75. | Viesturs Luksevics | Amore & Vita-Prodir | |
76. | Leonardo Rodriguez | Municipalidad de Rawson Somos Todos | |
77. | Martin Reyes José | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
78. | Diego Andres Camargo | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
79. | Maciej Bodnar | Bora-hansgrohe | |
80. | Humberto Rujano José | Venezuela | |
81. | Jorge Castelblanco | Panama | |
82. | William David Munoz | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
83. | Juan Javier Melivilo | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
84. | Jose Tito Hernandez | Team Medellin | |
85. | Cesar Martingil | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
86. | Vinicius Rangel Costa | Brazylia | |
87. | Leonardo Cobarrubia | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
88. | Sebastián Mora | Movistar Team | |
89. | Clever Martinez | Venezuela | |
90. | Renzo Obando | Argentyna | |
91. | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | |
92. | Alvaro Trueba | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
93. | Riccardo Marchesini | Amore & Vita-Prodir | |
94. | Eduin Becerra | Venezuela | |
95. | Gavin Mannion | Rally Cycling | |
96. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | |
97. | Rob Britton | Rally Cycling | |
98. | Anderson Timoteo Paredes | Venezuela | |
99. | Guillaume Martin | Cofidis, Solutions Crédits | |
100. | Dario Diaz | Transportes Puertas de Cuyo | |
101. | César Nicolás Paredes | Team Medellin | |
102. | Veljko Stojnic | Vini Zabù-KTM | |
103. | Brayan Sanchez | Team Medellin | |
104. | Matteo Busato | Vini Zabù-KTM | |
105. | Andrea Garosio | Vini Zabù-KTM | |
106. | AndreadiRenzo | Vini Zabù-KTM | |
107. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | |
108. | Nathan Brown | Rally Cycling | |
109. | Fernando Barcelo | Cofidis, Solutions Crédits | |
110. | Maximiliano Ezequiel Navarrete | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
111. | Robin Carpenter | Rally Cycling | |
112. | Oscar Gatto | Bora-hansgrohe | |
113. | Walter Vargas | Team Medellin | |
114. | Leandro Carlos Messineo | Transportes Puertas de Cuyo | |
115. | Royner Navarro | Peru | |
116. | Jose Alarcon | Venezuela | |
117. | Filippo Zaccanti | Bardiani-CSF-Faizanè | |
118. | Andre Eduardo Gohr | Brazylia | |
119. | Leonardo Henrique Finkler | Brazylia | |
120. | Kyle Murphy | Rally Cycling | |
121. | Antonio Zullo | Amore & Vita-Prodir | |
122. | Sergio Aguirre | Municipalidad de Rawson Somos Todos | |
123. | Emiliano Contreras | Transportes Puertas de Cuyo | |
124. | Jeisson Fer Casallas | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
125. | Francjasco Lamon | Włochy | |
126. | Gerardo Matías Tivani | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
127. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | 00:56 |
128. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | 01:43 |
129. | Oliviero Troia | UAE Team Emirates | 02:00 |
130. | Peio Goikoetxea | Fundación-Orbea | |
131. | Matvey Mamykin | Rosja | 17:38 |
132. | Sebastian Cianci | Argentyna | |
133. | Vladimir Ilchenko | Rosja | |
134. | Sergey Rostovtsev | Rosja | |
135. | Maximo Rojas | Venezuela | |
136. | Renan Ladewig Quadri | Brazylia | |
137. | Bolivar Espinoza | Panama | |
138. | Jokin Aranburu | Fundación-Orbea | |
139. | Carlos Samudio | Panama | |
140. | Franklin Archibold | Panama | |
141. | Rúben SimÃo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | |
142. | Gerardo Atencio | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
143. | Efrain Tolosa | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
144. | Emiliano Ibarra | Transportes Puertas de Cuyo | |
145. | Daniel Juarez | Agrupacion Virgen de Fatima | |
146. | Augustin Fraysse | Argentyna | |
147. | Robinson Steven Ruiz | Peru | |
148. | Facundo Matias Cattapan | Municipalidad de Rawson Somos Todos | |
149. | Alejandro Quilci | Municipalidad de Rawson Somos Todos | |
150. | César Enrique Garate | Peru | |
151. | Alain Quispe | Peru | |
152. | Matias David Maggiora | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
153. | Nestor Emiliano Ruiz Hugo | Peru | |
154. | Oscar Alfredo Gomez | Agrupacion Virgen de Fatima | |
155. | Iginio Daniel Lucero | Municipalidad de Rawson Somos Todos | |
156. | Francisco Montes | Argentyna | 17:49 |
157. | Héctor Lucero | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
158. | Gabriel Juarez | Agrupacion Virgen de Fatima | |
159. | Leandro Velardez | Agrupacion Virgen de Fatima | |
160. | Juan Ignacio Curuchet | Argentyna | |
161. | Kevin Castro | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 17:38 |
162. | Alexey Limaylla | Peru | 37:26 |
163. | Abdul Lorenzo | Panama |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Remco Evenepoel | Deceuninck-Quick Step | 11:42:38 |
2. | Filippo Ganna | Włochy | 00:33 |
3. | Oscar Sevilla | Team Medellin | 01:09 |
4. | Nelson Oliveira | Movistar Team | 01:26 |
5. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | 01:27 |
6. | Maciej Bodnar | Bora-hansgrohe | 01:28 |
7. | Alexander Evtushenko | Rosja | 01:29 |
8. | Colin Joyce | Rally Cycling | 01:41 |
9. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | 01:42 |
10. | Gavin Mannion | Rally Cycling | 01:44 |
11. | Juan Pablo Dotti | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 01:54 |
12. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | 01:57 |
13. | Rob Britton | Rally Cycling | 01:58 |
14. | Zdeněk Stybar | Deceuninck-Quick Step | 02:05 |
15. | Diego Andres Camargo | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 02:07 |
16. | Brayan Sanchez | Team Medellin | 02:08 |
17. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | 02:09 |
18. | Omar Alberto Mendoza | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 02:11 |
19. | Michele Scartezzini | Włochy | |
20. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | 02:14 |
21. | Simon Pellaud | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:17 |
22. | Patrick Schelling | Israel Start-Up Nation | 02:18 |
23. | Walter Vargas | Team Medellin | 02:20 |
24. | Magno Nazaret | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | |
25. | Daniel Diaz | Transportes Puertas de Cuyo | 02:21 |
26. | César Nicolás Paredes | Team Medellin | 02:22 |
27. | Iñigo Elosegui | Movistar Team | |
28. | Leandro Carlos Messineo | Transportes Puertas de Cuyo | |
29. | Miguel Eduardo Florez | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:25 |
30. | Laureano Rosas | Transportes Puertas de Cuyo | 02:27 |
31. | Guillaume Martin | Cofidis, Solutions Crédits | 02:28 |
32. | Kyle Murphy | Rally Cycling | |
33. | Jose Tito Hernandez | Team Medellin | 02:29 |
34. | Alvaro Trueba | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 02:30 |
35. | Humberto Rujano José | Venezuela | 02:31 |
36. | Alexander Grigoryev | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 02:37 |
37. | Simone Ravanelli | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:38 |
38. | Martin Reyes José | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 02:39 |
39. | Juan Javier Melivilo | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 02:40 |
40. | German Nicolás Tivani | Agrupacion Virgen de Fatima | 02:42 |
41. | Rubén Ramos | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 02:46 |
42. | Alejandro Manuel Marque | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 02:47 |
43. | Mattia Bais | Androni Giocattoli-Sidermec | 02:48 |
44. | Vinicius Rangel Costa | Brazylia | |
45. | Pieter Serry | Deceuninck-Quick Step | 02:49 |
46. | Leonardo Basso | Włochy | |
47. | Alejandro Duran | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 02:52 |
48. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | 02:54 |
49. | Sebastián Mora | Movistar Team | 02:58 |
50. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | 02:59 |
51. | Nathan Brown | Rally Cycling | 03:01 |
52. | Robin Carpenter | Rally Cycling | 03:02 |
53. | Alessandro Tonelli | Bardiani-CSF-Faizanè | 03:05 |
54. | Carlos Betancur | Movistar Team | 03:06 |
55. | Eduin Becerra | Venezuela | 03:07 |
56. | Anderson Timoteo Paredes | Venezuela | 03:10 |
57. | Clever Martinez | Venezuela | |
58. | Garikoitz Bravo | Fundación-Orbea | 03:11 |
59. | Ricardo Escuela | Agrupacion Virgen de Fatima | |
60. | Umberto Marengo | Vini Zabù-KTM | 03:19 |
61. | Andre Eduardo Gohr | Brazylia | 03:21 |
62. | Frederico Figueiredo | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 03:24 |
63. | Roman Maikin | Rosja | 03:29 |
64. | Unai Cuadrado | Fundación-Orbea | 03:32 |
65. | Andrea Garosio | Vini Zabù-KTM | 03:36 |
66. | Norman Vahtra | Israel Start-Up Nation | |
67. | Leonardo Rodriguez | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 03:37 |
68. | Maximiliano Ezequiel Navarrete | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 03:39 |
69. | Fernando Barcelo | Cofidis, Solutions Crédits | 03:42 |
70. | Mirco Maestri | Bardiani-CSF-Faizanè | 03:45 |
71. | Jeisson Fer Casallas | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | |
72. | Oscar Gatto | Bora-hansgrohe | 03:53 |
73. | Riccardo Marchesini | Amore & Vita-Prodir | 03:55 |
74. | Weimar Alfonso Roldan | Team Medellin | 03:56 |
75. | Itamar Einhorn | Israel Start-Up Nation | 03:57 |
76. | Jorge Castelblanco | Panama | 04:00 |
77. | Maximiliano Richeze | UAE Team Emirates | 04:01 |
78. | Oscar Nehuen Bazan | Argentyna | 04:03 |
79. | Matteo Busato | Vini Zabù-KTM | 04:04 |
80. | Mattia Frapporti | Androni Giocattoli-Sidermec | 04:05 |
81. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | 04:07 |
82. | Leonardo Henrique Finkler | Brazylia | 04:14 |
83. | Royner Navarro | Peru | 04:23 |
84. | Antonio Zullo | Amore & Vita-Prodir | 04:24 |
85. | Bert van Lerberghe | Deceuninck-Quick Step | 04:25 |
86. | Iuri Filosi | Bardiani-CSF-Faizanè | 04:37 |
87. | Alvaro José Hodeg | Deceuninck-Quick Step | |
88. | Mamyr Stash | Rosja | 04:40 |
89. | Mikel Alonso | Fundación-Orbea | 04:43 |
90. | Davide Appollonio | Amore & Vita-Prodir | 05:07 |
91. | Cristopher Robin Jurado | Panama | 05:08 |
92. | Fernando Gaviria | UAE Team Emirates | 05:09 |
93. | Cesar Martingil | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 05:23 |
94. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | 05:28 |
95. | Travis Mccabe | Israel Start-Up Nation | 05:34 |
96. | Viesturs Luksevics | Amore & Vita-Prodir | 05:45 |
97. | Oliviero Troia | UAE Team Emirates | 05:50 |
98. | Nicolás Javier Naranjo | Agrupacion Virgen de Fatima | 05:51 |
99. | Rudy Barbier | Israel Start-Up Nation | 05:53 |
100. | Tomas Contte | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 05:54 |
101. | Lucas Manuel Gaday | Argentyna | 05:55 |
102. | Jonathan Milan | Włochy | 06:08 |
103. | Luca Wackermann | Vini Zabù-KTM | 06:09 |
104. | Hugo Hofstetter | Israel Start-Up Nation | 06:30 |
105. | Veljko Stojnic | Vini Zabù-KTM | 07:24 |
106. | Manuel Belletti | Androni Giocattoli-Sidermec | 07:30 |
107. | Marco Benfatto | Bardiani-CSF-Faizanè | 08:05 |
108. | Maris Bogdanovics | Amore & Vita-Prodir | 08:19 |
109. | Juan Sebastián Molano | UAE Team Emirates | 08:24 |
110. | Leonardo Cobarrubia | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 08:53 |
111. | Francjasco Lamon | Włochy | 09:17 |
112. | Johan Jacobs | Movistar Team | 09:34 |
113. | Emiliano Contreras | Transportes Puertas de Cuyo | 09:58 |
114. | Renzo Obando | Argentyna | 10:05 |
115. | Nelson Andrés Soto | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 10:09 |
116. | Nicolas Dalla Valle | Bardiani-CSF-Faizanè | 10:19 |
117. | AndreadiRenzo | Vini Zabù-KTM | 10:28 |
118. | Alessandro Ferreira GuimarÃes | Brazylia | 10:36 |
119. | Piet Allegaert | Cofidis, Solutions Crédits | 10:43 |
120. | Jose Alarcon | Venezuela | 10:45 |
121. | Davide Plebani | Włochy | 11:18 |
122. | Peio Goikoetxea | Fundación-Orbea | 11:46 |
123. | Mauro Abel Richeze | Transportes Puertas de Cuyo | 11:52 |
124. | Dario Diaz | Transportes Puertas de Cuyo | 13:59 |
125. | Tom Bohli | UAE Team Emirates | 14:32 |
126. | Sergio Aguirre | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 15:58 |
127. | Iker Ballarin | Fundación-Orbea | 16:12 |
128. | William David Munoz | Kolumbia Tierra de Atletas-GW Bicicletas | 16:18 |
129. | Filippo Zaccanti | Bardiani-CSF-Faizanè | 16:28 |
130. | Emiliano Ibarra | Transportes Puertas de Cuyo | 20:24 |
131. | Franklin Archibold | Panama | 20:42 |
132. | Vladimir Ilchenko | Rosja | 21:46 |
133. | Gerardo Matías Tivani | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | 22:40 |
134. | Matvey Mamykin | Rosja | 25:27 |
135. | Oscar Alfredo Gomez | Agrupacion Virgen de Fatima | 27:20 |
136. | Leandro Velardez | Agrupacion Virgen de Fatima | 27:42 |
137. | Jokin Aranburu | Fundación-Orbea | 28:22 |
138. | Robinson Steven Ruiz | Peru | 28:26 |
139. | Facundo Matias Cattapan | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 28:45 |
140. | Francisco Montes | Argentyna | 28:53 |
141. | Alain Quispe | Peru | 28:54 |
142. | Iginio Daniel Lucero | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 28:59 |
143. | Sebastian Cianci | Argentyna | 29:02 |
144. | Maximo Rojas | Venezuela | 29:06 |
145. | Kevin Castro | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 29:14 |
146. | Juan Ignacio Curuchet | Argentyna | 29:18 |
147. | Renan Ladewig Quadri | Brazylia | 29:25 |
148. | Augustin Fraysse | Argentyna | 29:27 |
149. | César Enrique Garate | Peru | 29:48 |
150. | Sergey Rostovtsev | Rosja | 29:53 |
151. | Alejandro Quilci | Municipalidad de Rawson Somos Todos | 30:58 |
152. | Bolivar Espinoza | Panama | 32:41 |
153. | Carlos Samudio | Panama | 33:42 |
154. | Efrain Tolosa | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 34:03 |
155. | Daniel Juarez | Agrupacion Virgen de Fatima | 34:07 |
156. | Nestor Emiliano Ruiz Hugo | Peru | 34:29 |
157. | Gabriel Juarez | Agrupacion Virgen de Fatima | 35:10 |
158. | Gerardo Atencio | Equipo Continental Municipalidad de Pocito | |
159. | Héctor Lucero | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 41:38 |
160. | Abdul Lorenzo | Panama | 41:42 |
161. | Matias David Maggiora | Sindicato Empleados Públicos of San Juan | 41:49 |
162. | Rúben Simao | Atum general / Tavira / Maria Nova Hotel | 47:24 |
163. | Alexey Limaylla | Peru | 52:08 |