Mistrz Irlandii Sam Bennett wygrał po finiszu z peletonu Race Torquay, stanowiący przetarcie przed Cadel Evans Great Ocean Road Race.
Zawodnik grupy Deceuninck-Quick Step, w leżącym nad południowo-wschodnim wybrzeżu Australii Torquay, pokonał Giacomo Nizzolo (NTT Pro Cycling) i Alberto Dainese (Team Sunweb).
Łukasz Wiśniowski (CCC Team) zameldował się na 41. pozycji.
🇮🇪@Sammmy_Be of 🇧🇪@deceuninck_qst wins 🇦🇺#RaceTorquay pic.twitter.com/EQ0CxtEwuU
— World Cycling Stats (@wcsbike) January 30, 2020
Wyścig kobiet wygrała Australijka Brodie Chapman (FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope). Anna Plichta (Trek-Segafredo) zajęła 44. miejsce.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Sam Bennett | Deceuninck-Quick Step | 3:01:26 |
2. | Giacomo Nizzolo | NTT Pro Cycling | |
3. | Alberto Dainese | Team Sunweb | |
4. | Kaden Groves | Mitchelton-Scott | |
5. | Michael Morkov | Deceuninck-Quick Step | |
6. | Marc Sarreau | Groupama-FDJ | |
7. | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | |
8. | Andrea Vendrame | AG2R La Mondiale | |
9. | Roger Kluge | Lotto Soudal | |
10. | Elia Viviani | Cofidis, Solutions Crédits | |
11. | Kristoffer Halvorsen | EF Pro Cycling | |
12. | Marco Haller | Bahrain-McLaren | |
13. | Francisco José Ventoso | CCC Team | |
14. | Erik Baska | Bora-hansgrohe | |
15. | Nicholas White | Team BridgeLane | |
16. | Martin Laas | Bora-hansgrohe | |
17. | Jacopo Guarnieri | Groupama-FDJ | |
18. | Kiel Reijnen | Trek-Segafredo | |
19. | Simone Consonni | Cofidis, Solutions Crédits | |
20. | Ryan Gibbons | NTT Pro Cycling | |
21. | Robert Power | Team Sunweb | |
22. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | 00:07 |
23. | Joey Rosskopf | CCC Team | 00:09 |
24. | Larry Warbasse | AG2R La Mondiale | |
25. | Guillaume van Keirsbulck | CCC Team | |
26. | Benjamin Hill | Team BridgeLane | |
27. | Samuel Jenner | Team BridgeLane | 00:11 |
28. | Yukiya Arashiro | Bahrain-McLaren | |
29. | Hermann Pernsteiner | Bahrain-McLaren | |
30. | Elliot Schultz | Korda Mentha Real Estate Australia | |
31. | Clément Chevrier | AG2R La Mondiale | |
32. | Godfrey Slattery | Korda Mentha Real Estate Australia | |
33. | Ben Gastauer | AG2R La Mondiale | |
34. | Danilo Wyss | NTT Pro Cycling | |
35. | Michel Ries | Trek-Segafredo | |
36. | Geoffrey Bouchard | AG2R La Mondiale | |
37. | Kilian Frankiny | Groupama-FDJ | |
38. | Carter Turnbull | Korda Mentha Real Estate Australia | |
39. | Jay Mccarthy | Bora-hansgrohe | |
40. | Juraj Sagan | Bora-hansgrohe | |
41. | Łukasz Wiśniowski | CCC Team | |
42. | Neilson Powless | EF Pro Cycling | |
43. | Max Kanter | Team Sunweb | |
44. | André Greipel | Israel Start-Up Nation | |
45. | Kenneth Vanbilsen | Cofidis, Solutions Crédits | |
46. | Shane Archbold | Deceuninck-Quick Step | |
47. | Juan Pedro Lopez | Trek-Segafredo | 00:21 |
48. | Kenny Elissonde | Trek-Segafredo | |
49. | Owain Doull | Team Ineos | |
50. | Simon Geschke | CCC Team | |
51. | Tom Scully | EF Pro Cycling | 00:24 |
52. | Michael Schwarzmann | Bora-hansgrohe | |
53. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | 00:26 |
54. | Nick Schultz | Mitchelton-Scott | |
55. | Simon Yates | Mitchelton-Scott | |
56. | Fabian Lienhard | Groupama-FDJ | |
57. | Dylan van Baarle | Team Ineos | |
58. | Fabio Sabatini | Cofidis, Solutions Crédits | 00:29 |
59. | Dion Smith | Mitchelton-Scott | |
60. | Luka Pibernik | Bahrain-McLaren | 00:33 |
61. | Santiago Buitrago | Bahrain-McLaren | 00:35 |
62. | Luke Rowe | Team Ineos | 00:38 |
63. | Rick Zabel | Israel Start-Up Nation | 00:41 |
64. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | 00:49 |
65. | Jonas Rutsch | EF Pro Cycling | 00:52 |
66. | Florian Stork | Team Sunweb | |
67. | Ian Stannard | Team Ineos | |
68. | Alastair Christie-johnston | Team BridgeLane | |
69. | Koen de Kort | Trek-Segafredo | |
70. | Jai Hindley | Team Sunweb | |
71. | Ayden Toovey | Team BridgeLane | |
72. | Thomas Benton | Korda Mentha Real Estate Australia | |
73. | Michael Storer | Team Sunweb | |
74. | Jens Keukeleire | EF Pro Cycling | |
75. | Iljo Keisse | Deceuninck-Quick Step | |
76. | Stefan de Bod | NTT Pro Cycling | 00:54 |
77. | Lachlan Morton | EF Pro Cycling | |
78. | Dries Devenyns | Deceuninck-Quick Step | |
79. | João Almeida | Deceuninck-Quick Step | 01:03 |
80. | Cesare Benedetti | Bora-hansgrohe | |
81. | Pavel Sivakov | Team Ineos | 01:06 |
82. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | 01:09 |
83. | Damien Howson | Mitchelton-Scott | 01:24 |
84. | Mitchell Docker | EF Pro Cycling | |
85. | Samuele Battistella | NTT Pro Cycling | 01:42 |
86. | Ide Schelling | Bora-hansgrohe | |
87. | Asbjørn Kragh Andersen | Team Sunweb | 02:23 |
88. | Mihkel Raim | Israel Start-Up Nation | 02:35 |
89. | Jonathan Dibben | Lotto Soudal | |
90. | Chris Lawless | Team Ineos | 03:26 |
91. | Adam Hansen | Lotto Soudal | 03:38 |
92. | Rasmus Tiller | NTT Pro Cycling | 04:56 |
93. | Blake Quick | Korda Mentha Real Estate Australia | 05:43 |
94. | Alexander Cataford | Israel Start-Up Nation | 06:06 |
95. | Nathan Haas | Cofidis, Solutions Crédits | 08:19 |
96. | Josef Cerny | CCC Team | |
97. | Daryl Impey | Mitchelton-Scott | |
98. | Omer Goldstein | Israel Start-Up Nation | 08:21 |
99. | Dylan Sunderland | NTT Pro Cycling | 08:22 |
DNF | Caleb Ewan | Lotto Soudal | |
DNF | Marco Mathis | Cofidis, Solutions Crédits | |
DNF | Domen Novak | Bahrain-McLaren | |
DNF | Mattia Cattaneo | Deceuninck-Quick Step | |
DNF | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | |
DNF | Sam Bewley | Mitchelton-Scott | |
DNF | Conor Leahy | Korda Mentha Real Estate Australia | |
DNF | Alex Dowsett | Israel Start-Up Nation | |
DNF | Matthew Holmes | Lotto Soudal | |
DNF | Steele Von Hoff | Korda Mentha Real Estate Australia | |
DNF | Mickaël Delage | Groupama-FDJ | |
DNF | Thomas de Gendt | Lotto Soudal | |
DNF | Jensen Plowright | Team BridgeLane | |
DNF | Axel Domont | AG2R La Mondiale | |
DNS | Tyler Lindorff | Team BridgeLane |