Tosh Van der Sande (Lotto Soudal) zwyciężył w ostatnim dniu wyścigu Tour de Wallonie.
28-letni Belg był szybszy na mecie od Bryana Coquarda (Vital Concept – B&B Hotels) i Driesa De Bondta (Corendon – Circus).
Wyścig wygrał Belg Loïc Vliegen (Wanty – Gobert). Po upadku i w konsekwencji dolegliwości szyi i ramienia, do mety nie dojechał Szymon Sajnok (CCC Team).
🇧🇪@Toshvds of 🇧🇪@Lotto_Soudal wins stage 5 of 🇧🇪@TourdeWallonie #TRW2019 (📺@RTBFsport) pic.twitter.com/PhFVWQ3bWg
— World Cycling Stats (@wcsbike) July 31, 2019
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | 4:37:23 |
2. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | 00:01 |
3. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | 00:03 |
4. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | |
5. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | |
6. | Davide Cimolai | Israel Cycling Academy | |
7. | Loïc Vliegen | Wanty-Gobert Cycling Team | 00:04 |
8. | Milan Menten | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:07 |
9. | Quinten Hermans | Telenet Fidea Lions | |
10. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | |
11. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | |
12. | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | |
13. | Quentin Pacher | Vital Concept-B&B Hotels | |
14. | Chris Lawless | Team Ineos | |
15. | Huub Duijn | Roompot-Charles | |
16. | Jenthe Biermans | Katusha-Alpecin | |
17. | Eddie Dunbar | Team Ineos | |
18. | Arnaud Demare | Groupama-FDJ | |
19. | Aurélien Paret-peintre | AG2R La Mondiale | |
20. | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | |
21. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | |
22. | Tom van Asbroeck | Israel Cycling Academy | |
23. | Cyril Gautier | Vital Concept-B&B Hotels | |
24. | Ruben Guerreiro | Katusha-Alpecin | |
25. | Dorian Godon | AG2R La Mondiale | |
26. | Nicolas Cleppe | Telenet Fidea Lions | |
27. | Diego Rosa | Team Ineos | |
28. | Lucas Eriksson | Riwal Readynez Cycling Team | |
29. | Senne Leysen | Roompot-Charles | |
30. | Oscar Riesebeek | Roompot-Charles | |
31. | Kristoffer Halvorsen | Team Ineos | |
32. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | |
33. | Nico Denz | AG2R La Mondiale | 00:19 |
34. | Paweł Bernas | CCC Team | |
35. | Abram Stockman | Tarteletto-Isorex | 00:22 |
36. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | |
37. | Dries van Gestel | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:25 |
38. | Romain Cardis | Team Total Direct Energie | 00:28 |
39. | Frederik Frison | Lotto Soudal | |
40. | Kim Magnusson | Riwal Readynez Cycling Team | |
41. | Michiel Stockman | Tarteletto-Isorex | |
42. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 00:37 |
43. | Brent van Moer | Lotto Soudal | |
44. | Damien Touze | Cofidis, Solutions Crédits | 00:48 |
45. | Kévin Reza | Vital Concept-B&B Hotels | 00:50 |
46. | Silvan Dillier | AG2R La Mondiale | |
47. | Justin Jules | Wallonie-Bruxelles | |
48. | Bert van Lerberghe | Cofidis, Solutions Crédits | |
49. | Emil Vinjebo | Riwal Readynez Cycling Team | |
50. | Philipp Walsleben | Corendon-Circus | |
51. | Willie Smit | Katusha-Alpecin | 01:09 |
52. | Christian Knees | Team Ineos | 01:16 |
53. | Nikolas Maes | Lotto Soudal | |
54. | Fabien Doubey | Wanty-Gobert Cycling Team | 01:25 |
55. | Ramon Sinkeldam | Groupama-FDJ | 01:28 |
56. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 01:44 |
57. | Boris Vallee | Wanty-Gobert Cycling Team | 01:55 |
58. | Roy Jans | Corendon-Circus | |
59. | Jérôme Baugnies | Wanty-Gobert Cycling Team | 02:08 |
60. | Stan Dewulf | Lotto Soudal | 02:19 |
61. | Daniel Turek | Israel Cycling Academy | |
62. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | 02:31 |
63. | Kamil Gradek | CCC Team | 02:37 |
64. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | 02:44 |
65. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:01 |
66. | Lionel Taminiaux | Wallonie-Bruxelles | 03:10 |
67. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | |
68. | Andreas Stokbro | Riwal Readynez Cycling Team | 03:12 |
69. | Pierre Gouault | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 03:22 |
70. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | 03:37 |
71. | Jakub Mareczko | CCC Team | 03:43 |
72. | Reto Hollenstein | Katusha-Alpecin | |
73. | Thomas Degand | Wanty-Gobert Cycling Team | 03:55 |
74. | Stijn Steels | Roompot-Charles | 04:00 |
75. | Corné van Kessel | Telenet Fidea Lions | |
76. | Toon Aerts | Telenet Fidea Lions | |
77. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | 04:14 |
78. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | 04:21 |
79. | Johan Le Bon | Vital Concept-B&B Hotels | 04:36 |
80. | Zico Waeytens | Cofidis, Solutions Crédits | 04:53 |
81. | Joeri Stallaert | Corendon-Circus | |
82. | Niels de Rooze | Tarteletto-Isorex | |
83. | Roy Goldstein | Israel Cycling Academy | 05:03 |
84. | Thijs Aerts | Telenet Fidea Lions | 05:18 |
85. | Tom Meeusen | Corendon-Circus | 05:22 |
86. | Jonas Aaen Jorgensen | Riwal Readynez Cycling Team | 05:30 |
87. | Floris Gerts | Tarteletto-Isorex | 05:38 |
88. | Gediminas Bagdonas | AG2R La Mondiale | 05:54 |
89. | Filippo Ganna | Team Ineos | |
90. | Yentl Bekaert | Telenet Fidea Lions | 06:04 |
91. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
92. | Emiel Vermeulen | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
93. | Julien van Den Brande | Tarteletto-Isorex | 06:08 |
94. | Elias van Breussegem | Tarteletto-Isorex | |
DNF | Szymon Sajnok | CCC Team | |
DNF | Pierre Rolland | Vital Concept-B&B Hotels | |
DNF | Dennis van Winden | Israel Cycling Academy | |
DNF | Stijn Vandenbergh | AG2R La Mondiale | |
DNF | Angelo Tulik | Team Total Direct Energie | |
DNF | Stijn Devolder | Corendon-Circus | |
DNF | Lars van der Haar | Telenet Fidea Lions | |
DNF | Pim Ligthart | Team Total Direct Energie | |
DNF | Daniel Navarro | Katusha-Alpecin | |
DNF | Christophe Masson | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | |
DNF | Damien Gaudin | Team Total Direct Energie | |
DNF | Nathan Haas | Katusha-Alpecin | |
DNF | Ludwig de Winter | Wanty-Gobert Cycling Team | |
DNF | Hamish Schreurs | Israel Cycling Academy | |
DNS | Thomas Boudat | Team Total Direct Energie |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Loïc Vliegen | Wanty-Gobert Cycling Team | 22:12:13 |
2. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | 00:08 |
3. | Dries de Bondt | Corendon-Circus | |
4. | Chris Lawless | Team Ineos | 00:15 |
5. | Quentin Pacher | Vital Concept-B&B Hotels | 00:16 |
6. | Eddie Dunbar | Team Ineos | 00:19 |
7. | Quinten Hermans | Telenet Fidea Lions | 00:21 |
8. | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | |
9. | Tobias Ludvigsson | Groupama-FDJ | |
10. | Aurélien Paret-peintre | AG2R La Mondiale | 00:22 |
11. | Dimitri Claeys | Cofidis, Solutions Crédits | 00:24 |
12. | Milan Menten | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:25 |
13. | Jenthe Biermans | Katusha-Alpecin | |
14. | Dorian Godon | AG2R La Mondiale | |
15. | Ruben Guerreiro | Katusha-Alpecin | |
16. | Diego Rosa | Team Ineos | |
17. | Cyril Gautier | Vital Concept-B&B Hotels | |
18. | Lucas Eriksson | Riwal Readynez Cycling Team | |
19. | Nathan van Hooydonck | CCC Team | |
20. | Jelle Vanendert | Lotto Soudal | |
21. | Oscar Riesebeek | Roompot-Charles | 00:36 |
22. | Nico Denz | AG2R La Mondiale | 00:37 |
23. | Paweł Bernas | CCC Team | |
24. | Nicolas Cleppe | Telenet Fidea Lions | 00:38 |
25. | Bryan Coquard | Vital Concept-B&B Hotels | 00:41 |
26. | Senne Leysen | Roompot-Charles | 00:42 |
27. | Tom van Asbroeck | Israel Cycling Academy | 00:52 |
28. | Damien Touze | Cofidis, Solutions Crédits | 01:06 |
29. | Pierre Idjouadiene | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 01:12 |
30. | Philipp Walsleben | Corendon-Circus | 01:29 |
31. | Fabien Doubey | Wanty-Gobert Cycling Team | 01:43 |
32. | Brent van Moer | Lotto Soudal | |
33. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 02:28 |
34. | Nikolas Maes | Lotto Soudal | 03:56 |
35. | Kim Magnusson | Riwal Readynez Cycling Team | 04:06 |
36. | Abram Stockman | Tarteletto-Isorex | 04:08 |
37. | Romain Cardis | Team Total Direct Energie | 04:42 |
38. | Willie Smit | Katusha-Alpecin | 04:47 |
39. | Arnaud Demare | Groupama-FDJ | 04:54 |
40. | Christian Knees | Team Ineos | 05:31 |
41. | Andreas Stokbro | Riwal Readynez Cycling Team | 06:30 |
42. | Pierre Gouault | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 06:40 |
43. | Piet Allegaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 07:14 |
44. | Stan Dewulf | Lotto Soudal | 07:22 |
45. | Reto Hollenstein | Katusha-Alpecin | 08:10 |
46. | Stijn Steels | Roompot-Charles | 08:23 |
47. | Michiel Stockman | Tarteletto-Isorex | 09:33 |
48. | Floris Gerts | Tarteletto-Isorex | 09:47 |
49. | Dries van Gestel | Sport Vlaanderen-Baloise | 10:12 |
50. | Thomas Degand | Wanty-Gobert Cycling Team | 10:14 |
51. | Elmar Reinders | Roompot-Charles | 11:14 |
52. | Edward Planckaert | Sport Vlaanderen-Baloise | 11:15 |
53. | Kévin Reza | Vital Concept-B&B Hotels | 13:39 |
54. | Silvan Dillier | AG2R La Mondiale | |
55. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | 15:10 |
56. | Baptiste Planckaert | Wallonie-Bruxelles | 15:25 |
57. | Emil Vinjebo | Riwal Readynez Cycling Team | 15:44 |
58. | Davide Cimolai | Israel Cycling Academy | 15:53 |
59. | Huub Duijn | Roompot-Charles | 16:05 |
60. | Toon Aerts | Telenet Fidea Lions | 17:02 |
61. | Zico Waeytens | Cofidis, Solutions Crédits | 17:42 |
62. | Daniel Turek | Israel Cycling Academy | 18:44 |
63. | Kamil Gradek | CCC Team | 18:50 |
64. | Gediminas Bagdonas | AG2R La Mondiale | 18:59 |
65. | Corné van Kessel | Telenet Fidea Lions | 19:18 |
66. | Kristoffer Halvorsen | Team Ineos | 19:40 |
67. | Lionel Taminiaux | Wallonie-Bruxelles | 20:33 |
68. | Tom Meeusen | Corendon-Circus | 22:56 |
69. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | 24:44 |
70. | Filippo Ganna | Team Ineos | 24:46 |
71. | Timothy Dupont | Wanty-Gobert Cycling Team | 25:58 |
72. | Clément Carisey | Israel Cycling Academy | 26:44 |
73. | Bert van Lerberghe | Cofidis, Solutions Crédits | 27:07 |
74. | Ludovic Robeet | Wallonie-Bruxelles | 27:16 |
75. | Frederik Frison | Lotto Soudal | 27:30 |
76. | Boris Vallee | Wanty-Gobert Cycling Team | 27:48 |
77. | Ramon Sinkeldam | Groupama-FDJ | 28:23 |
78. | Justin Jules | Wallonie-Bruxelles | 28:38 |
79. | Cyril Lemoine | Cofidis, Solutions Crédits | 29:05 |
80. | Roy Goldstein | Israel Cycling Academy | 29:19 |
81. | Johan Le Bon | Vital Concept-B&B Hotels | 30:55 |
82. | Roy Jans | Corendon-Circus | 34:13 |
83. | Julien Antomarchi | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 34:37 |
84. | Jakub Mareczko | CCC Team | 36:03 |
85. | Joeri Stallaert | Corendon-Circus | 39:48 |
86. | Yentl Bekaert | Telenet Fidea Lions | 40:02 |
87. | Thijs Aerts | Telenet Fidea Lions | 40:49 |
88. | Jérôme Baugnies | Wanty-Gobert Cycling Team | 41:05 |
89. | Jonas Aaen Jorgensen | Riwal Readynez Cycling Team | 41:10 |
90. | Adrien Petit | Team Total Direct Energie | 43:38 |
91. | Emiel Vermeulen | Natura4Ever-Roubaix Lille Métropole | 47:42 |
92. | Niels de Rooze | Tarteletto-Isorex | 50:33 |
93. | Elias van Breussegem | Tarteletto-Isorex | 52:04 |
94. | Julien van Den Brande | Tarteletto-Isorex | 1:11:41 |