Giovanni Visconti (Neri Sottoli – Selle Italia) pierwszy osiągnął metę trzeciego etapu wyścigu dookoła Austrii.
Doświadczony Włoch pokonał na finiszu Colina Stüssiego (Team Vorarlberg Santic) oraz Jonasa Kocha z CCC Team.
Koch został kolejnym liderem wyścigu.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 4:53:26 |
2. | Colin Stussi | Team Vorarlberg Santic | |
3. | Jonas Koch | CCC Team | |
4. | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | |
5. | Georg Zimmermann | Tirol KTM Cycling Team | |
6. | Dimitri Peyskens | Wallonie-Bruxelles | |
7. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | |
8. | Aleksandr Vlasov | Gazprom-RusVelo | |
9. | Franck Bonnamour | Team Arkéa Samsic | |
10. | Alessandro Fedeli | Delko Marseille Provence | |
11. | Manuel Diaz José | Team Vorarlberg Santic | |
12. | Awet Gebremedhin | Israel Cycling Academy | |
13. | Eliot Lietaer | Wallonie-Bruxelles | |
14. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | |
15. | Brice Feillu | Team Arkéa Samsic | |
16. | Aleksey Rybalkin | Gazprom-RusVelo | |
17. | Laurent Pichon | Team Arkéa Samsic | |
18. | Daniel Geismayr | Team Vorarlberg Santic | |
19. | Winner Anacona | Movistar Team | |
20. | Marek Rutkiewicz | Wibatech Merx | |
21. | Marco Minnaard | Wanty-Gobert Cycling Team | |
22. | Lucas de Rossi | Delko Marseille Provence | |
23. | Stephan Rabitsch | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
24. | Carlos Betancur | Movistar Team | |
25. | Thomas Degand | Wanty-Gobert Cycling Team | |
26. | Ben Hermans | Israel Cycling Academy | |
27. | Patrick Schelling | Team Vorarlberg Santic | |
28. | Amanuel Ghebreigzabhier | Dimension Data | |
29. | Nikolay Cherkasov | Gazprom-RusVelo | |
30. | Hans-Jörg Leopold | Maloja Pushbikers | |
31. | Stefan de Bod | Dimension Data | |
32. | Delio Fernandez | Delko Marseille Provence | |
33. | Rubén Fernandez | Movistar Team | |
34. | Anatoliy Budyak | Wibatech Merx | |
35. | Sebastian Schonberger | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
36. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | |
37. | Bart de Clercq | Wanty-Gobert Cycling Team | |
38. | Rafael Valls | Movistar Team | |
39. | Benjamin Brkic | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
40. | Ben O'connor | Dimension Data | |
41. | Tom-Jelte Slagter | Dimension Data | |
42. | Jonas Rapp | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
43. | Riccardo Zoidl | CCC Team | |
44. | Javier Moreno | Delko Marseille Provence | |
45. | Gordian Banzer | Team Vorarlberg Santic | |
46. | Łukasz Owsian | CCC Team | |
47. | Dayer Quintana | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
48. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
49. | Víctor de La Parte | CCC Team | |
50. | Vadim Pronskiy | Vino-Astana Motors | 01:58 |
51. | Johannes Schinnagel | Maloja Pushbikers | 05:35 |
52. | Tom Wirtgen | Wallonie-Bruxelles | 06:52 |
53. | Omar El Gouzi | Tirol KTM Cycling Team | |
54. | August Jensen | Israel Cycling Academy | 07:36 |
55. | Samuele Rivi | Tirol KTM Cycling Team | |
56. | Michał Podlaski | Wibatech Merx | |
57. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | |
58. | Pieter Vanspeybrouck | Wanty-Gobert Cycling Team | |
59. | Enrico Gasparotto | Dimension Data | |
60. | Daniel Turek | Israel Cycling Academy | |
61. | Nic Dlamini | Dimension Data | 10:09 |
62. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 11:37 |
63. | Marvin Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
64. | Felix Engelhardt | Tirol KTM Cycling Team | |
65. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
66. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | |
67. | Alexandr Ovsyannikov | Vino-Astana Motors | |
68. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
69. | Andi Bajc | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
70. | Matthias Krizek | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
71. | Lukas Schlemmer | Maloja Pushbikers | |
72. | Roberto Carlos Gonzalez | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
73. | Raphael Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
74. | Zak Dempster | Israel Cycling Academy | |
75. | Carlos Barbero | Movistar Team | |
76. | Josef Cerny | CCC Team | |
77. | Florian Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
78. | Paweł Cieślik | Wibatech Merx | |
79. | Vladislav Kulikov | Gazprom-RusVelo | |
80. | Grzegorz Stępniak | Wibatech Merx | |
81. | Marceli Bogusławski | Wibatech Merx | |
82. | Mario Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
83. | Matvey Nikitin | Vino-Astana Motors | |
84. | Etienne van Empel | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
85. | Francesco Manuel Bongiorno | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
86. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | |
87. | Tom Devriendt | Wanty-Gobert Cycling Team | 11:44 |
88. | Yannik Achterberg | Maloja Pushbikers | 15:52 |
89. | Stefan Kolb | Maloja Pushbikers | |
90. | Felix Ritzinger | Maloja Pushbikers | |
91. | Daniel Lehner | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
92. | Scott Davies | Dimension Data | |
93. | Thibault Guernalec | Team Arkéa Samsic | |
94. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
95. | Jannik Steimle | Team Vorarlberg Santic | |
96. | Kenny Molly | Wallonie-Bruxelles | |
97. | Romain Hardy | Team Arkéa Samsic | |
98. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | |
99. | Andreas Graf | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
100. | Will Barta | CCC Team | |
101. | Daniel Auer | Maloja Pushbikers | |
102. | Laurens Ten Dam | CCC Team | |
103. | Jaime Castrillo | Movistar Team | 18:39 |
104. | Thomas Umhaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
105. | Luka Pajek | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
106. | Alexandr Semenov | Vino-Astana Motors | |
107. | Stefan Mastaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
108. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | |
109. | Stepan Astafyev | Vino-Astana Motors | |
110. | Lukas Spengler | Wallonie-Bruxelles | |
111. | Mathijs Paasschens | Wallonie-Bruxelles | |
112. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 21:23 |
113. | Lukas Malgay | Team Hrinkow Advarics Cycleang |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Jonas Koch | CCC Team | 12:30:49 |
2. | Alessandro Fedeli | Delko Marseille Provence | 00:01 |
3. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
4. | Sebastian Schonberger | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 00:07 |
5. | Łukasz Owsian | CCC Team | 00:08 |
6. | Colin Stussi | Team Vorarlberg Santic | |
7. | Rubén Fernandez | Movistar Team | 00:09 |
8. | Tom-Jelte Slagter | Dimension Data | |
9. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | |
10. | Eliot Lietaer | Wallonie-Bruxelles | |
11. | Carlos Betancur | Movistar Team | 00:10 |
12. | Georg Zimmermann | Tirol KTM Cycling Team | |
13. | Patrick Schelling | Team Vorarlberg Santic | |
14. | Winner Anacona | Movistar Team | |
15. | Riccardo Zoidl | CCC Team | |
16. | Laurent Pichon | Team Arkéa Samsic | |
17. | Ben O'connor | Dimension Data | |
18. | Stefan de Bod | Dimension Data | 00:11 |
19. | Thomas Degand | Wanty-Gobert Cycling Team | |
20. | Amanuel Ghebreigzabhier | Dimension Data | 00:12 |
21. | Ben Hermans | Israel Cycling Academy | |
22. | Bart de Clercq | Wanty-Gobert Cycling Team | |
23. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | 00:13 |
24. | Dimitri Peyskens | Wallonie-Bruxelles | |
25. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
26. | Franck Bonnamour | Team Arkéa Samsic | |
27. | Delio Fernandez | Delko Marseille Provence | 00:14 |
28. | Rafael Valls | Movistar Team | 00:15 |
29. | Gordian Banzer | Team Vorarlberg Santic | |
30. | Hans-Jörg Leopold | Maloja Pushbikers | |
31. | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | |
32. | Jonas Rapp | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 00:16 |
33. | Stephan Rabitsch | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
34. | Aleksey Rybalkin | Gazprom-RusVelo | |
35. | Benjamin Brkic | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
36. | Víctor de La Parte | CCC Team | |
37. | Awet Gebremedhin | Israel Cycling Academy | |
38. | Aleksandr Vlasov | Gazprom-RusVelo | 00:17 |
39. | Dayer Quintana | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
40. | Lucas de Rossi | Delko Marseille Provence | |
41. | Marco Minnaard | Wanty-Gobert Cycling Team | |
42. | Javier Moreno | Delko Marseille Provence | 00:18 |
43. | Nikolay Cherkasov | Gazprom-RusVelo | |
44. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | |
45. | Manuel Diaz José | Team Vorarlberg Santic | 00:19 |
46. | Marek Rutkiewicz | Wibatech Merx | |
47. | Daniel Geismayr | Team Vorarlberg Santic | 00:21 |
48. | Anatoliy Budyak | Wibatech Merx | |
49. | Brice Feillu | Team Arkéa Samsic | 01:15 |
50. | Vadim Pronskiy | Vino-Astana Motors | 04:20 |
51. | Johannes Schinnagel | Maloja Pushbikers | 05:46 |
52. | Tom Wirtgen | Wallonie-Bruxelles | 06:58 |
53. | Omar El Gouzi | Tirol KTM Cycling Team | 07:10 |
54. | Pieter Vanspeybrouck | Wanty-Gobert Cycling Team | 07:37 |
55. | Enrico Gasparotto | Dimension Data | 07:44 |
56. | August Jensen | Israel Cycling Academy | 07:46 |
57. | Daniel Turek | Israel Cycling Academy | 07:50 |
58. | Samuele Rivi | Tirol KTM Cycling Team | |
59. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | 07:51 |
60. | Michał Podlaski | Wibatech Merx | 07:53 |
61. | Nic Dlamini | Dimension Data | 10:19 |
62. | Matthias Krizek | Team Felbermayr-Simplon Wels | 11:38 |
63. | Carlos Barbero | Movistar Team | 11:41 |
64. | Tom Devriendt | Wanty-Gobert Cycling Team | |
65. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 11:45 |
66. | Lukas Schlemmer | Maloja Pushbikers | 11:47 |
67. | Andi Bajc | Team Felbermayr-Simplon Wels | 11:48 |
68. | Vladislav Kulikov | Gazprom-RusVelo | 11:50 |
69. | Paweł Cieślik | Wibatech Merx | 11:57 |
70. | Josef Cerny | CCC Team | 13:45 |
71. | Zak Dempster | Israel Cycling Academy | 15:14 |
72. | Marvin Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 15:22 |
73. | Raphael Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 15:24 |
74. | Jannik Steimle | Team Vorarlberg Santic | 15:48 |
75. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | 15:52 |
76. | Daniel Auer | Maloja Pushbikers | 16:03 |
77. | Romain Hardy | Team Arkéa Samsic | 16:05 |
78. | Yannik Achterberg | Maloja Pushbikers | 16:07 |
79. | Laurens Ten Dam | CCC Team | 16:08 |
80. | Thibault Guernalec | Team Arkéa Samsic | 16:14 |
81. | Florian Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 16:37 |
82. | Felix Engelhardt | Tirol KTM Cycling Team | 16:44 |
83. | Alexandr Ovsyannikov | Vino-Astana Motors | 17:01 |
84. | Scott Davies | Dimension Data | 19:22 |
85. | Mathijs Paasschens | Wallonie-Bruxelles | 19:41 |
86. | Will Barta | CCC Team | 19:47 |
87. | Marceli Bogusławski | Wibatech Merx | 20:50 |
88. | Grzegorz Stępniak | Wibatech Merx | 20:51 |
89. | Etienne van Empel | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 20:55 |
90. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | |
91. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
92. | Francesco Manuel Bongiorno | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 20:57 |
93. | Matvey Nikitin | Vino-Astana Motors | 20:58 |
94. | Stefan Kolb | Maloja Pushbikers | 21:02 |
95. | Mario Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 21:10 |
96. | Kenny Molly | Wallonie-Bruxelles | |
97. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | 21:19 |
98. | Lukas Spengler | Wallonie-Bruxelles | 23:34 |
99. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | 23:43 |
100. | Roberto Carlos Gonzalez | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 24:42 |
101. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 24:48 |
102. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 25:25 |
103. | Andreas Graf | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 26:07 |
104. | Jaime Castrillo | Movistar Team | 28:32 |
105. | Stepan Astafyev | Vino-Astana Motors | 28:36 |
106. | Daniel Lehner | Team Felbermayr-Simplon Wels | 29:00 |
107. | Thomas Umhaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 30:29 |
108. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 30:55 |
109. | Lukas Malgay | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 31:17 |
110. | Felix Ritzinger | Maloja Pushbikers | 32:03 |
111. | Alexandr Semenov | Vino-Astana Motors | 35:03 |
112. | Luka Pajek | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 36:17 |
113. | Stefan Mastaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 43:25 |