Carlos Barbero (Movistar Team) zwyciężył na mecie pierwszego etapu Int. Österreich-Rundfahrt.
Hiszpan na kresce pokonał Emīlsa Liepiņša (Wallonie-Bruxelles) i Pietera Vanspeybroucka (Wanty – Gobert).
Liepiņš objął prowadzenie w wyścigu.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Carlos Barbero | Movistar Team | 3:16:00 |
2. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | |
3. | Pieter Vanspeybrouck | Wanty-Gobert Cycling Team | |
4. | Jonas Koch | CCC Team | |
5. | Jannik Steimle | Team Vorarlberg Santic | |
6. | Romain Hardy | Team Arkéa Samsic | |
7. | Franck Bonnamour | Team Arkéa Samsic | |
8. | Enrico Gasparotto | Dimension Data | |
9. | Daniel Auer | Maloja Pushbikers | |
10. | Alessandro Fedeli | Delko Marseille Provence | |
11. | Dayer Quintana | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
12. | Amanuel Ghebreigzabhier | Dimension Data | |
13. | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | |
14. | Tom Wirtgen | Wallonie-Bruxelles | |
15. | Tom Devriendt | Wanty-Gobert Cycling Team | |
16. | Delio Fernandez | Delko Marseille Provence | |
17. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | |
18. | Awet Gebremedhin | Israel Cycling Academy | |
19. | Daniel Geismayr | Team Vorarlberg Santic | |
20. | Marco Minnaard | Wanty-Gobert Cycling Team | |
21. | Nic Dlamini | Dimension Data | |
22. | Aleksey Rybalkin | Gazprom-RusVelo | |
23. | Lucas de Rossi | Delko Marseille Provence | |
24. | Rafael Valls | Movistar Team | |
25. | Łukasz Owsian | CCC Team | |
26. | Thibault Guernalec | Team Arkéa Samsic | |
27. | Dimitri Peyskens | Wallonie-Bruxelles | |
28. | Anatoliy Budyak | Wibatech Merx | |
29. | Benjamin Brkic | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
30. | Manuel Diaz José | Team Vorarlberg Santic | |
31. | Colin Stussi | Team Vorarlberg Santic | |
32. | Stefan de Bod | Dimension Data | |
33. | Rubén Fernandez | Movistar Team | |
34. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
35. | Carlos Betancur | Movistar Team | |
36. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | |
37. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
38. | Roland Thalmann | Team Vorarlberg Santic | |
39. | Eliot Lietaer | Wallonie-Bruxelles | |
40. | Johannes Schinnagel | Maloja Pushbikers | |
41. | Ben O'connor | Dimension Data | |
42. | Bart de Clercq | Wanty-Gobert Cycling Team | |
43. | Sebastian Schonberger | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
44. | Stephan Rabitsch | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
45. | Winner Anacona | Movistar Team | |
46. | Víctor de La Parte | CCC Team | |
47. | Nikolay Cherkasov | Gazprom-RusVelo | |
48. | Ben Hermans | Israel Cycling Academy | |
49. | Mathijs Paasschens | Wallonie-Bruxelles | |
50. | Samuele Rivi | Tirol KTM Cycling Team | |
51. | Laurens Ten Dam | CCC Team | |
52. | Marek Rutkiewicz | Wibatech Merx | |
53. | Paweł Cieślik | Wibatech Merx | |
54. | Laurent Pichon | Team Arkéa Samsic | |
55. | Patrick Schelling | Team Vorarlberg Santic | |
56. | Daniel Turek | Israel Cycling Academy | |
57. | Jonas Rapp | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
58. | Tom-Jelte Slagter | Dimension Data | |
59. | Hans-Jörg Leopold | Maloja Pushbikers | |
60. | Brice Feillu | Team Arkéa Samsic | |
61. | Riccardo Zoidl | CCC Team | |
62. | Gordian Banzer | Team Vorarlberg Santic | |
63. | Thomas Degand | Wanty-Gobert Cycling Team | |
64. | Michał Podlaski | Wibatech Merx | |
65. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | |
66. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | |
67. | Javier Moreno | Delko Marseille Provence | |
68. | Matthias Krizek | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
69. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
70. | Yannik Achterberg | Maloja Pushbikers | |
71. | Vadim Pronskiy | Vino-Astana Motors | |
72. | Lukas Schlemmer | Maloja Pushbikers | |
73. | Andi Bajc | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
74. | Vladislav Kulikov | Gazprom-RusVelo | |
75. | Omar El Gouzi | Tirol KTM Cycling Team | |
76. | August Jensen | Israel Cycling Academy | |
77. | Georg Zimmermann | Tirol KTM Cycling Team | |
78. | Josef Cerny | CCC Team | 01:41 |
79. | Aleksandr Vlasov | Gazprom-RusVelo | 00:00 |
80. | Will Barta | CCC Team | 03:26 |
81. | Scott Davies | Dimension Data | |
82. | Marvin Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
83. | Raphael Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
84. | Zak Dempster | Israel Cycling Academy | |
85. | Stefan Kolb | Maloja Pushbikers | 04:46 |
86. | Alexandr Ovsyannikov | Vino-Astana Motors | |
87. | Lukas Spengler | Wallonie-Bruxelles | |
88. | Felix Engelhardt | Tirol KTM Cycling Team | |
89. | Kenny Molly | Wallonie-Bruxelles | |
90. | Florian Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
91. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | |
92. | Francesco Manuel Bongiorno | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 09:01 |
93. | Etienne van Empel | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
94. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | |
95. | Matvey Nikitin | Vino-Astana Motors | |
96. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
97. | Andreas Graf | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
98. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
99. | Felix Ritzinger | Maloja Pushbikers | |
100. | Grzegorz Stępniak | Wibatech Merx | |
101. | Marceli Bogusławski | Wibatech Merx | |
102. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | |
103. | Thomas Umhaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 09:22 |
104. | Mario Gamper | Tirol KTM Cycling Team | |
105. | Jaime Castrillo | Movistar Team | |
106. | Alexandr Semenov | Vino-Astana Motors | |
107. | Stepan Astafyev | Vino-Astana Motors | |
108. | Lukas Malgay | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
109. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
110. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 12:50 |
111. | Roberto Carlos Gonzalez | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
112. | Daniel Lehner | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
113. | Stefan Mastaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 17:17 |
114. | Luka Pajek | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
115. | Michael Holland | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
116. | Julian Gruber | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | |
117. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | 00:00 |
DNF | Jérôme Baugnies | Wanty-Gobert Cycling Team | - |
DNF | Matthias Brandle | Israel Cycling Academy | |
DNS | Matthias Mangertseder | Team Felbermayr-Simplon Wels | , |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Emīls Liepins | Wallonie-Bruxelles | 3:18:48 |
2. | Pieter Vanspeybrouck | Wanty-Gobert Cycling Team | 00:01 |
3. | Jannik Steimle | Team Vorarlberg Santic | 00:02 |
4. | Carlos Barbero | Movistar Team | 00:04 |
5. | Tom Wirtgen | Wallonie-Bruxelles | 00:06 |
6. | Tom Devriendt | Wanty-Gobert Cycling Team | 00:07 |
7. | Patrick Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 00:08 |
8. | Łukasz Owsian | CCC Team | |
9. | Enrico Gasparotto | Dimension Data | |
10. | Jonas Koch | CCC Team | |
11. | Matthias Krizek | Team Felbermayr-Simplon Wels | 00:09 |
12. | Alessandro Fedeli | Delko Marseille Provence | |
13. | Rubén Fernandez | Movistar Team | |
14. | Tom-Jelte Slagter | Dimension Data | |
15. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | |
16. | Eliot Lietaer | Wallonie-Bruxelles | |
17. | August Jensen | Israel Cycling Academy | 00:10 |
18. | Carlos Betancur | Movistar Team | |
19. | Patrick Schelling | Team Vorarlberg Santic | |
20. | Nic Dlamini | Dimension Data | |
21. | Winner Anacona | Movistar Team | |
22. | Riccardo Zoidl | CCC Team | |
23. | Thibault Guernalec | Team Arkéa Samsic | |
24. | Laurent Pichon | Team Arkéa Samsic | |
25. | Lukas Schlemmer | Maloja Pushbikers | |
26. | Ben O'connor | Dimension Data | |
27. | Stefan de Bod | Dimension Data | 00:11 |
28. | Thomas Degand | Wanty-Gobert Cycling Team | |
29. | Daniel Auer | Maloja Pushbikers | |
30. | Giovanni Visconti | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
31. | Johannes Schinnagel | Maloja Pushbikers | |
32. | Andi Bajc | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
33. | Amanuel Ghebreigzabhier | Dimension Data | 00:12 |
34. | Przemysław Kasperkiewicz | Delko Marseille Provence | |
35. | Ben Hermans | Israel Cycling Academy | |
36. | Bart de Clercq | Wanty-Gobert Cycling Team | |
37. | Eduardo Sepulveda | Movistar Team | 00:13 |
38. | Dimitri Peyskens | Wallonie-Bruxelles | |
39. | Edoardo Zardini | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
40. | Vladislav Kulikov | Gazprom-RusVelo | |
41. | Romain Hardy | Team Arkéa Samsic | |
42. | Franck Bonnamour | Team Arkéa Samsic | |
43. | Daniel Turek | Israel Cycling Academy | 00:14 |
44. | Delio Fernandez | Delko Marseille Provence | |
45. | Roland Thalmann | Team Vorarlberg Santic | |
46. | Sebastian Schonberger | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
47. | Colin Stussi | Team Vorarlberg Santic | |
48. | Samuele Rivi | Tirol KTM Cycling Team | |
49. | Rafael Valls | Movistar Team | 00:15 |
50. | Brice Feillu | Team Arkéa Samsic | |
51. | Alexis Guerin | Delko Marseille Provence | |
52. | Yannik Achterberg | Maloja Pushbikers | |
53. | Gordian Banzer | Team Vorarlberg Santic | |
54. | Hans-Jörg Leopold | Maloja Pushbikers | |
55. | Ivan Rovny | Gazprom-RusVelo | |
56. | Laurens Ten Dam | CCC Team | 00:16 |
57. | Jonas Rapp | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
58. | Stephan Rabitsch | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
59. | Aleksey Rybalkin | Gazprom-RusVelo | |
60. | Benjamin Brkic | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
61. | Víctor de La Parte | CCC Team | |
62. | Awet Gebremedhin | Israel Cycling Academy | |
63. | Aleksandr Vlasov | Gazprom-RusVelo | 00:17 |
64. | Dayer Quintana | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | |
65. | Lucas de Rossi | Delko Marseille Provence | |
66. | Georg Zimmermann | Tirol KTM Cycling Team | |
67. | Michał Podlaski | Wibatech Merx | |
68. | Marco Minnaard | Wanty-Gobert Cycling Team | |
69. | Mathijs Paasschens | Wallonie-Bruxelles | 00:18 |
70. | Javier Moreno | Delko Marseille Provence | |
71. | Nikolay Cherkasov | Gazprom-RusVelo | |
72. | Romain Combaud | Delko Marseille Provence | |
73. | Omar El Gouzi | Tirol KTM Cycling Team | |
74. | Manuel Diaz José | Team Vorarlberg Santic | 00:19 |
75. | Marek Rutkiewicz | Wibatech Merx | |
76. | Paweł Cieślik | Wibatech Merx | 00:20 |
77. | Daniel Geismayr | Team Vorarlberg Santic | 00:21 |
78. | Anatoliy Budyak | Wibatech Merx | |
79. | Vadim Pronskiy | Vino-Astana Motors | 00:22 |
80. | Josef Cerny | CCC Team | 01:48 |
81. | Scott Davies | Dimension Data | 03:30 |
82. | Zak Dempster | Israel Cycling Academy | 03:37 |
83. | Will Barta | CCC Team | 03:41 |
84. | Marvin Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 03:45 |
85. | Raphael Hammerschmid | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 03:47 |
86. | Lukas Spengler | Wallonie-Bruxelles | 04:55 |
87. | Stefan Kolb | Maloja Pushbikers | 04:56 |
88. | Florian Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 05:00 |
89. | Igor Boev | Gazprom-RusVelo | 05:04 |
90. | Kenny Molly | Wallonie-Bruxelles | |
91. | Felix Engelhardt | Tirol KTM Cycling Team | 05:08 |
92. | Alexandr Ovsyannikov | Vino-Astana Motors | 05:10 |
93. | Felix Ritzinger | Maloja Pushbikers | 09:10 |
94. | Marceli Bogusławski | Wibatech Merx | 09:13 |
95. | Grzegorz Stępniak | Wibatech Merx | 09:14 |
96. | Etienne van Empel | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 09:18 |
97. | Evgeny Shalunov | Gazprom-RusVelo | |
98. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | |
99. | Timon Loderer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | |
100. | Daniel Eichinger | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 09:19 |
101. | Andreas Graf | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 09:20 |
102. | Francesco Manuel Bongiorno | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 09:21 |
103. | Matvey Nikitin | Vino-Astana Motors | |
104. | Andreas Hofer | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 09:32 |
105. | Mario Gamper | Tirol KTM Cycling Team | 09:33 |
106. | Jaime Castrillo | Movistar Team | 09:39 |
107. | Lukas Malgay | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 09:40 |
108. | Stepan Astafyev | Vino-Astana Motors | 09:43 |
109. | Thomas Umhaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 09:50 |
110. | Alexandr Semenov | Vino-Astana Motors | |
111. | Roberto Carlos Gonzalez | Neri Sottoli-Selle Italia-KTM | 13:05 |
112. | Daniel Lehner | Team Felbermayr-Simplon Wels | 13:08 |
113. | Dominik Hrinkow | Team Hrinkow Advarics Cycleang | 13:11 |
114. | Michael Holland | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 17:36 |
115. | Luka Pajek | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 17:38 |
116. | Julian Gruber | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 17:41 |
117. | Stefan Mastaller | SPORT.LAND. Niederösterreich Selle SMP-St. Rich | 17:45 |
Copyright © rowery.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.