Sibiu Cycling Tour 2019: etap 4. Riccardo Stacchiotti z peletonu

logo Sibiu Cycling Tour

Kolumbijczyk Kevin Rivera (Androni Giocattoli – Sidermec) triumfował w rumuńskiej etapówce Sibiu Cycling Tour. Ostatniego dnia wygrał Riccardo Stacchiotti (Giotti Victoria – Palomar).

Włoch na finiszu z peletonu okazał się lepszy od Gašpera Katrašnika (Adria Mobil) i Františka Sisra (Elkov – Author).

Na 15. miejscu wyścig ukończył Piotr Brożyna (CCC Development Team).

Wyniki 4. etapu Sibiu Cycling Tour 2019 (2.1), Sybin - Sybin (169,5 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria-Palomar3:52:54
2.Gašper KatrasnikAdria Mobil
3.František SisrElkov-Author Cycling Team
4.Michał PalutaCCC Development Team
5.Ivar SlikMonkey Town-à Bloc CT
6.Leonardo BonifazioSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
7.Paolo TotoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
8.Federico BurchioD'Amico-UM Tools
9.Sergey ShilovGazprom-RusVelo
10.Nico SelenatiAKROS-Thömus
11.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir
12.Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Prodir
13.Savva NovikovLokosphinx
14.Daniel MoriczPannon Cycling Team
15.Viktor FilutasPannon Cycling Team
16.Bernat Font303Project
17.Dominik NeumannElkov-Author Cycling Team
18.Attila ValterCCC Development Team
19.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec
20.Ildar ArslanovGazprom-RusVelo
21.Radoslav RoginaAdria Mobil
22.Andriy VasylyukUkraine
23.Michal SchlegelElkov-Author Cycling Team
24.Mattia BaisCycling Team Friuli
25.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
26.Serghei ȚvetcovRomania
27.Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli-Sidermec
28.Vitaliy ButsUkraine
29.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec
30.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec
31.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec
32.Wilmar MolinaTeam Novak
33.Jacopo MoscaD'Amico-UM Tools
34.Mamyr StashGazprom-RusVelo
35.Denis NekrasovGazprom-RusVelo
36.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
37.Dario PuccioniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
38.Niccolò SalviettiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis
39.Piotr BrożynaCCC Development Team
40.Ivan MartinelliD'Amico-UM Tools
41.Alexander VdovinLokosphinx
42.Adriaan JanssenMonkey Town-à Bloc CT
43.Michael KukrleElkov-Author Cycling Team
44.Justin ParozAKROS-Thömus
45.Ziga GroseljAdria Mobil
46.Denis Marian VulcanGiotti Victoria-Palomar
47.Andras SzatmaryPannon Cycling Team
48.Rick PluimersMonkey Town-à Bloc CT
49.Yannis VoisardAKROS-Thömus
50.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar
51.Erik FetterPannon Cycling Team
52.Karel HnikElkov-Author Cycling Team
53.Danilo CelanoAmore & Vita-Prodir
54.Oleksandr GolovashUkraine
55.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli
56.Mel van der VeekensMonkey Town-à Bloc CT
57.Jaime RestrepoTeam Novak
58.Aljaž JarcAdria Mobil00:02
59.Daniel Arroyave CanasTeam Novak
60.Evgeny KobernyakGazprom-RusVelo
61.Roman KustadinchevD'Amico-UM Tools
62.Franco OrocitoD'Amico-UM Tools
63.János PelikanPannon Cycling Team
64.Vladyslav SoltasiukUkraine
65.Alexander Amiri303Project
66.Isaiah Newkirk303Project
67.Yegor DementyevTeam Novak00:30
68.Piotr PękalaCCC Development Team00:34
69.Timo GullerAKROS-Thömus
70.Antoine AebiAKROS-Thömus00:40
71.Joel SuterAKROS-Thömus
72.Jon BozicAdria Mobil
73.Mykyta ZubenkoUkraine
74.Grant Ellwood303Project00:48
75.Gorazd PerAdria Mobil01:11
76.Szymon TraczCCC Development Team
77.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar02:46
78.Ruben CasenyMassi Vivo-Grupo Oresy03:04

Klasyfikacja końcowa wyścigu

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Kevin RiveraAndroni Giocattoli-Sidermec17:29:24
2.Daniel MunozAndroni Giocattoli-Sidermec00:17
3.Radoslav RoginaAdria Mobil00:39
4.Ildar ArslanovGazprom-RusVelo00:41
5.Serghei ȚvetcovRomania00:42
6.Michal SchlegelElkov-Author Cycling Team00:44
7.Pierpaolo FicaraAmore & Vita-Prodir00:50
8.Mattia BaisCycling Team Friuli01:00
9.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir01:01
10.Attila ValterCCC Development Team01:07
11.Fabio MazzuccoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis01:27
12.Filippo ZanaSangemini-Trevigiani-MG.Kvis01:32
13.Justin ParozAKROS-Thömus01:46
14.Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli-Sidermec01:52
15.Piotr BrożynaCCC Development Team02:34
16.Paolo TotoSangemini-Trevigiani-MG.Kvis02:47
17.Erik FetterPannon Cycling Team02:56
18.Emil DimaGiotti Victoria-Palomar03:13
19.Michael KukrleElkov-Author Cycling Team03:22
20.Vitaliy ButsUkraine03:40
21.Ziga GroseljAdria Mobil03:59
22.Denis NekrasovGazprom-RusVelo04:02
23.Bernat Font303Project04:08
24.Ivan MartinelliD'Amico-UM Tools04:33
25.Karel HnikElkov-Author Cycling Team04:45
26.Adriaan JanssenMonkey Town-à Bloc CT05:02
27.Savva NovikovLokosphinx05:04
28.Andriy VasylyukUkraine05:05
29.Jacopo MoscaD'Amico-UM Tools06:27
30.Andras SzatmaryPannon Cycling Team06:44
31.Danilo CelanoAmore & Vita-Prodir08:26
32.Yannis VoisardAKROS-Thömus09:59
33.Oleksandr GolovashUkraine10:03
34.Viktor FilutasPannon Cycling Team10:33
35.Rick PluimersMonkey Town-à Bloc CT10:45
36.Niccolò SalviettiSangemini-Trevigiani-MG.Kvis11:23
37.Dominik NeumannElkov-Author Cycling Team12:25
38.Denis Marian VulcanGiotti Victoria-Palomar12:51
39.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec13:25
40.Dario PuccioniSangemini-Trevigiani-MG.Kvis13:37
41.Alexander VdovinLokosphinx13:41
42.Michał PalutaCCC Development Team14:14
43.Daniel Arroyave CanasTeam Novak14:53
44.Szymon TraczCCC Development Team15:34
45.Piotr PękalaCCC Development Team16:12
46.Sergey ShilovGazprom-RusVelo17:23
47.Aljaž JarcAdria Mobil17:38
48.Isaiah Newkirk303Project18:48
49.Ivar SlikMonkey Town-à Bloc CT20:06
50.Mel van der VeekensMonkey Town-à Bloc CT22:03
51.Franco OrocitoD'Amico-UM Tools28:21
52.Gašper KatrasnikAdria Mobil28:46
53.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec28:49
54.Yegor DementyevTeam Novak29:43
55.János PelikanPannon Cycling Team29:51
56.Joel SuterAKROS-Thömus29:59
57.Roman KustadinchevD'Amico-UM Tools31:47
58.Daniel MoriczPannon Cycling Team31:56
59.Leonardo BonifazioSangemini-Trevigiani-MG.Kvis32:14
60.František SisrElkov-Author Cycling Team32:24
61.Gorazd PerAdria Mobil33:03
62.Mykyta ZubenkoUkraine34:20
63.Vladyslav SoltasiukUkraine34:36
64.Riccardo StacchiottiGiotti Victoria-Palomar36:10
65.Federico BurchioD'Amico-UM Tools37:26
66.Daniel CristaGiotti Victoria-Palomar39:01
67.Wilmar MolinaTeam Novak40:06
68.Evgeny KobernyakGazprom-RusVelo41:53
69.Alexander Amiri303Project43:55
70.Antoine AebiAKROS-Thömus44:13
71.Nico SelenatiAKROS-Thömus45:32
72.Mamyr StashGazprom-RusVelo45:46
73.Grant Ellwood303Project49:03
74.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli50:10
75.Timo GullerAKROS-Thömus52:13
76.Jon BozicAdria Mobil58:14
77.Jaime RestrepoTeam Novak59:17
78.Ruben CasenyMassi Vivo-Grupo Oresy1:05:14

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: