Mark Cavendish (Deceuninck-Quick-Step) triumfował w Fougères na mecie czwartego dnia wyścigu Tour de France.
Brytyjczyk na finiszu z peletonu pokonał Francuza Nacera Bouhanniego (Arkea-Samsic) i Belga Jaspera Philipsena (Alpecin-Fenix).
W czubie klasyfikacji generalnej nie zaszły zmiany, prowadzi Holender Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix).
Płaski, szybki etap (150 km) rozpoczęła krótka manifestacja. Kolarze na chwilę zatrzymali się, by po wydarzeniach na poprzednim odcinku zaapelować o dialog w kwestii bezpieczeństwa tras.
Ucieczkę na 12 kilometrze utworzyli Pierre-Luic Perichon (Cofidis) i Brent van Moer (Lotto Soudal), odskakując maksymalnie na 3:04 (29 km). Peleton napędzali kolarze ekip Alpecin-Fenix i Deceuninck-Quick Step.
Na lotnej premii w Vitré (36 km przed metą) harcownikom pozostała minuta i kilka sekund. Zaczęli się nawzajem atakować, z myślą o tytule najwaleczniejszego zawodnika etapu. Młodemu Belgowi udało się oderwać, a co więcej, ostatnie 7 kilometrów rozpoczął z przewagą 1:03.
Dziwnie ospała główna grupa otrząsnęła się w ostatniej chwili. Jej czoło przemknęło obok Van Moera 180 metrów przed kreską. Zza pleców Philipsena wyskoczył Cavendish i sięgnął po swoje 31 zwycięstwo w Tour de France i pierwsze w “Wielkiej Pętli” od roku 2016.
🇬🇧 🇮🇲 @MarkCavendish took his 31st stage victory today, his first since 2016, and what a way to do it!
Relive an incredible final KM
🇬🇧🇮🇲 @MarkCavendish remporte sa 31ème victoire d'étape, sa dernière remonte à 2016, et de quel manière ! #TDF2021 pic.twitter.com/1jM0f4lXr0
— Tour de France™ (@LeTour) June 29, 2021
Wyniki 4. etapu Tour de France 2021 (2.UWT), Redon – Fougères (150,4 km):
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mark Cavendish | Deceuninck-Quick Step | 3:20:17 |
2. | Nacer Bouhanni | Team Arkéa Samsic | |
3. | Jasper Philipsen | Alpecin-Fenix | |
4. | Michael Matthews | Team BikeExchange | |
5. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | |
6. | Cees Bol | Team DSM | |
7. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | |
8. | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | |
9. | Boy van Poppel | Intermarche-Wanty-Gobert | |
10. | André Greipel | Israel Start-Up Nation | |
11. | Sonny Colbrelli | Bahrain-Victorious | |
12. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | |
13. | Nils Eekhoff | Team DSM | |
14. | Alexey Lutsenko | Astana-Premier Tech | |
15. | Rick Zabel | Israel Start-Up Nation | |
16. | Max Walscheid | Team Qhubeka NextHash | |
17. | Bryan Coquard | B&B Hotels p/b KTM | |
18. | Wout Poels | Bahrain-Victorious | |
19. | Cyril Barthe | B&B Hotels p/b KTM | |
20. | Iván Garcia Cortina | Movistar Team | |
21. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | |
22. | David Gaudu | Groupama-FDJ | |
23. | Aurélien Paret-peintre | AG2R Citroën Team | |
24. | Edvald Boasson Hagen | Team TotalEnergies | |
25. | Wout van Aert | Jumbo-Visma | |
26. | Clément Russo | Team Arkéa Samsic | |
27. | Kasper Asgreen | Deceuninck-Quick Step | |
28. | Tadej Pogacar | UAE Team Emirates | |
29. | Julien Simon | Team TotalEnergies | |
30. | Enric Mas | Movistar Team | |
31. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | |
32. | Richard Carapaz | Ineos Grenadiers | |
33. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | |
34. | Nairo Quintana | Team Arkéa Samsic | |
35. | Tim Merlier | Alpecin-Fenix | |
36. | Silvan Dillier | Alpecin-Fenix | |
37. | Oliver Naesen | AG2R Citroën Team | |
38. | Søren Kragh Andersen | Team DSM | |
39. | Julian Alaphilippe | Deceuninck-Quick Step | |
40. | Davide Formolo | UAE Team Emirates | |
41. | Jonas Rickaert | Alpecin-Fenix | |
42. | Wilco Kelderman | Bora-hansgrohe | |
43. | Matej Mohoric | Bahrain-Victorious | |
44. | Sergio Higuita | EF Education-Nippo | |
45. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | |
46. | Arnaud Demare | Groupama-FDJ | |
47. | Luke Rowe | Ineos Grenadiers | |
48. | Victor Campenaerts | Team Qhubeka NextHash | |
49. | Brent van Moer | Lotto Soudal | |
50. | Pierre Latour | Team TotalEnergies | |
51. | Lucas Hamilton | Team BikeExchange | |
52. | Jonas Koch | Intermarche-Wanty-Gobert | |
53. | Louis Meintjes | Intermarche-Wanty-Gobert | |
54. | Jonas Vingegaard | Jumbo-Visma | |
55. | Geraint Thomas | Ineos Grenadiers | |
56. | Ben O'connor | AG2R Citroën Team | |
57. | Guillaume Martin | Cofidis, Solutions Crédits | |
58. | Sergio Henao | Team Qhubeka NextHash | |
59. | Franck Bonnamour | B&B Hotels p/b KTM | |
60. | Fabien Doubey | Team TotalEnergies | |
61. | Primož Roglic | Jumbo-Visma | |
62. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | |
63. | Vegard Stake Laengen | UAE Team Emirates | |
64. | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | |
65. | Rigoberto Uran | EF Education-Nippo | |
66. | Loïc Vliegen | Intermarche-Wanty-Gobert | |
67. | Magnus Cort | EF Education-Nippo | |
68. | Emanuel Buchmann | Bora-hansgrohe | |
69. | Jorge Arcas | Movistar Team | |
70. | Esteban Chaves | Team BikeExchange | |
71. | Michael Valgren | EF Education-Nippo | |
72. | Anthony Turgis | Team TotalEnergies | |
73. | Ruben Guerreiro | EF Education-Nippo | |
74. | Pello Bilbao | Bahrain-Victorious | |
75. | Imanol Erviti | Movistar Team | |
76. | Luka Mezgec | Team BikeExchange | |
77. | Jan Bakelants | Intermarche-Wanty-Gobert | |
78. | Mark Donovan | Team DSM | |
79. | Steven Kruijswijk | Jumbo-Visma | |
80. | Jakob Fuglsang | Astana-Premier Tech | |
81. | Richie Porte | Ineos Grenadiers | |
82. | Miguel Angel Lopez | Movistar Team | |
83. | Philippe Gilbert | Lotto Soudal | |
84. | Toms Skujins | Trek-Segafredo | |
85. | Quentin Pacher | B&B Hotels p/b KTM | |
86. | Rubén Fernandez | Cofidis, Solutions Crédits | |
87. | Greg van Avermaet | AG2R Citroën Team | |
88. | Tiesj Benoot | Team DSM | |
89. | Dorian Godon | AG2R Citroën Team | |
90. | Tony Martin | Jumbo-Visma | |
91. | Michael Schar | AG2R Citroën Team | |
92. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | |
93. | Nils Politt | Bora-hansgrohe | |
94. | Stefan de Bod | Astana-Premier Tech | |
95. | Elie Gesbert | Team Arkéa Samsic | |
96. | Alejandro Valverde | Movistar Team | |
97. | Stefan Kung | Groupama-FDJ | |
98. | Benoît Cosnefroy | AG2R Citroën Team | |
99. | Nans Peters | AG2R Citroën Team | |
100. | Patrick Konrad | Bora-hansgrohe | |
101. | Omer Goldstein | Israel Start-Up Nation | |
102. | Neilson Powless | EF Education-Nippo | |
103. | Dylan Teuns | Bahrain-Victorious | |
104. | Simon Geschke | Cofidis, Solutions Crédits | |
105. | Dmitriy Gruzdev | Astana-Premier Tech | |
106. | Cyril Gautier | B&B Hotels p/b KTM | |
107. | Harry Sweeny | Lotto Soudal | |
108. | Michael Woods | Israel Start-Up Nation | |
109. | Kenny Elissonde | Trek-Segafredo | |
110. | Mattia Cattaneo | Deceuninck-Quick Step | |
111. | Hugo Houle | Astana-Premier Tech | |
112. | Pierre Rolland | B&B Hotels p/b KTM | |
113. | Warren Barguil | Team Arkéa Samsic | |
114. | Julien Bernard | Trek-Segafredo | |
115. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | |
116. | Maxime Chevalier | B&B Hotels p/b KTM | |
117. | Víctor de La Parte | Team TotalEnergies | |
118. | Jonas Rutsch | EF Education-Nippo | |
119. | Dan Martin | Israel Start-Up Nation | |
120. | Michael Morkov | Deceuninck-Quick Step | |
121. | Kristian Sbaragli | Alpecin-Fenix | |
122. | Anthony Delaplace | Team Arkéa Samsic | |
123. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | |
124. | Jacopo Guarnieri | Groupama-FDJ | 00:26 |
125. | Cristián Rodriguez | Team TotalEnergies | 00:41 |
126. | Thomas de Gendt | Lotto Soudal | |
127. | Chris Froome | Israel Start-Up Nation | |
128. | Dries Devenyns | Deceuninck-Quick Step | 00:43 |
129. | Daniel Mclay | Team Arkéa Samsic | |
130. | Joris Nieuwenhuis | Team DSM | |
131. | Carlos Barbero | Team Qhubeka NextHash | |
132. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | 00:47 |
133. | Jasper de Buyst | Lotto Soudal | |
134. | Jelle Wallays | Cofidis, Solutions Crédits | 00:50 |
135. | Fred Wright | Bahrain-Victorious | 01:04 |
136. | Marco Haller | Bahrain-Victorious | |
137. | Dylan van Baarle | Ineos Grenadiers | 01:07 |
138. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | |
139. | Rafał Majka | UAE Team Emirates | |
140. | Lorenzo Rota | Intermarche-Wanty-Gobert | |
141. | Rui Costa | UAE Team Emirates | |
142. | Nic Dlamini | Team Qhubeka NextHash | |
143. | Luke Durbridge | Team BikeExchange | |
144. | Stefan Bissegger | EF Education-Nippo | |
145. | Danny van Poppel | Intermarche-Wanty-Gobert | |
146. | Jesús Herrada | Cofidis, Solutions Crédits | |
147. | Ion Izagirre | Astana-Premier Tech | |
148. | Omar Fraile | Astana-Premier Tech | |
149. | Alex Aranburu | Astana-Premier Tech | |
150. | Amund Grøndahl Jansen | Team BikeExchange | |
151. | Carlos Verona | Movistar Team | |
152. | Marc Hirschi | UAE Team Emirates | |
153. | Anthony Perez | Cofidis, Solutions Crédits | |
154. | Georg Zimmermann | Intermarche-Wanty-Gobert | 01:23 |
155. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | |
156. | Reto Hollenstein | Israel Start-Up Nation | 01:28 |
157. | Lukas Postlberger | Bora-hansgrohe | |
158. | Michał Kwiatkowski | Ineos Grenadiers | |
159. | Michael Gogl | Team Qhubeka NextHash | |
160. | Jonathan Castroviejo | Ineos Grenadiers | |
161. | Sepp Kuss | Jumbo-Visma | |
162. | Sean Bennett | Team Qhubeka NextHash | |
163. | Bruno Armirail | Groupama-FDJ | |
164. | Tim Declercq | Deceuninck-Quick Step | |
165. | Ide Schelling | Bora-hansgrohe | |
166. | Tao Geoghegan Hart | Ineos Grenadiers | 01:33 |
167. | Casper Pedersen | Team DSM | |
168. | Petr Vakoc | Alpecin-Fenix | |
169. | Simon Yates | Team BikeExchange | |
170. | Simon Clarke | Team Qhubeka NextHash | |
171. | Jérémy Cabot | Team TotalEnergies | |
172. | Xandro Meurisse | Alpecin-Fenix | 01:38 |
173. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | 01:47 |
174. | Christopher Juul-jensen | Team BikeExchange | |
175. | Pierre-Luc Perichon | Cofidis, Solutions Crédits | 01:57 |
176. | Davide Ballerini | Deceuninck-Quick Step | 04:04 |
177. | Roger Kluge | Lotto Soudal | 07:16 |
DNS | Caleb Ewan | Lotto Soudal | - |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | 16:19:10 |
2. | Julian Alaphilippe | Deceuninck-Quick Step | 00:08 |
3. | Richard Carapaz | Ineos Grenadiers | 00:31 |
4. | Wout van Aert | Jumbo-Visma | |
5. | Wilco Kelderman | Bora-hansgrohe | 00:38 |
6. | Tadej Pogacar | UAE Team Emirates | 00:39 |
7. | Enric Mas | Movistar Team | 00:40 |
8. | Nairo Quintana | Team Arkéa Samsic | |
9. | Pierre Latour | Team TotalEnergies | 00:45 |
10. | David Gaudu | Groupama-FDJ | 00:52 |
11. | Alexey Lutsenko | Astana-Premier Tech | |
12. | Sergio Higuita | EF Education-Nippo | |
13. | Bauke Mollema | Trek-Segafredo | |
14. | Rigoberto Uran | EF Education-Nippo | |
15. | Esteban Chaves | Team BikeExchange | |
16. | Vincenzo Nibali | Trek-Segafredo | 00:55 |
17. | Jakob Fuglsang | Astana-Premier Tech | |
18. | Geraint Thomas | Ineos Grenadiers | 01:07 |
19. | Sonny Colbrelli | Bahrain-Victorious | 01:12 |
20. | Primož Roglic | Jumbo-Visma | 01:35 |
21. | Lucas Hamilton | Team BikeExchange | 01:42 |
22. | Kasper Asgreen | Deceuninck-Quick Step | 01:43 |
23. | Jonas Vingegaard | Jumbo-Visma | 01:47 |
24. | Pello Bilbao | Bahrain-Victorious | |
25. | Sergio Henao | Team Qhubeka NextHash | 02:21 |
26. | Toms Skujins | Trek-Segafredo | 02:26 |
27. | Emanuel Buchmann | Bora-hansgrohe | 02:33 |
28. | Guillaume Martin | Cofidis, Solutions Crédits | |
29. | Søren Kragh Andersen | Team DSM | 02:50 |
30. | Anthony Turgis | Team TotalEnergies | 03:04 |
31. | Michael Matthews | Team BikeExchange | 03:06 |
32. | Ruben Guerreiro | EF Education-Nippo | 03:09 |
33. | Wout Poels | Bahrain-Victorious | 03:15 |
34. | Aurélien Paret-peintre | AG2R Citroën Team | |
35. | Louis Meintjes | Intermarche-Wanty-Gobert | |
36. | Quentin Pacher | B&B Hotels p/b KTM | |
37. | Tiesj Benoot | Team DSM | 03:23 |
38. | Steven Kruijswijk | Jumbo-Visma | 03:28 |
39. | Matej Mohoric | Bahrain-Victorious | 03:29 |
40. | Ben O'connor | AG2R Citroën Team | 03:31 |
41. | Richie Porte | Ineos Grenadiers | 03:34 |
42. | Miguel Angel Lopez | Movistar Team | 03:43 |
43. | Greg van Avermaet | AG2R Citroën Team | 03:51 |
44. | Davide Formolo | UAE Team Emirates | 04:27 |
45. | Jan Bakelants | Intermarche-Wanty-Gobert | 04:40 |
46. | Stefan Kung | Groupama-FDJ | 04:51 |
47. | Pierre Rolland | B&B Hotels p/b KTM | 05:05 |
48. | Stefan de Bod | Astana-Premier Tech | 05:33 |
49. | Michael Valgren | EF Education-Nippo | 05:40 |
50. | Dylan Teuns | Bahrain-Victorious | 05:49 |
51. | Neilson Powless | EF Education-Nippo | 06:01 |
52. | Guillaume Boivin | Israel Start-Up Nation | 06:04 |
53. | Iván Garcia Cortina | Movistar Team | 06:13 |
54. | Mark Donovan | Team DSM | |
55. | Mattia Cattaneo | Deceuninck-Quick Step | |
56. | Elie Gesbert | Team Arkéa Samsic | 06:51 |
57. | Alejandro Valverde | Movistar Team | 07:12 |
58. | Franck Bonnamour | B&B Hotels p/b KTM | 07:38 |
59. | Luka Mezgec | Team BikeExchange | 07:41 |
60. | Julien Bernard | Trek-Segafredo | 07:54 |
61. | Joris Nieuwenhuis | Team DSM | 07:57 |
62. | Kenny Elissonde | Trek-Segafredo | |
63. | Simon Geschke | Cofidis, Solutions Crédits | 08:04 |
64. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | 08:16 |
65. | Fabien Doubey | Team TotalEnergies | 08:23 |
66. | Dan Martin | Israel Start-Up Nation | 08:30 |
67. | Anthony Delaplace | Team Arkéa Samsic | 08:42 |
68. | Jonas Rickaert | Alpecin-Fenix | 08:44 |
69. | Boy van Poppel | Intermarche-Wanty-Gobert | 08:51 |
70. | Oliver Naesen | AG2R Citroën Team | 09:10 |
71. | Julien Simon | Team TotalEnergies | 09:18 |
72. | Cyril Barthe | B&B Hotels p/b KTM | 09:28 |
73. | Philippe Gilbert | Lotto Soudal | 09:47 |
74. | Víctor de La Parte | Team TotalEnergies | 10:16 |
75. | Dries Devenyns | Deceuninck-Quick Step | 10:19 |
76. | Connor Swift | Team Arkéa Samsic | 10:39 |
77. | Magnus Cort | EF Education-Nippo | 10:58 |
78. | Edvald Boasson Hagen | Team TotalEnergies | |
79. | Rubén Fernandez | Cofidis, Solutions Crédits | |
80. | Hugo Houle | Astana-Premier Tech | 11:03 |
81. | Nils Eekhoff | Team DSM | 11:13 |
82. | Michael Woods | Israel Start-Up Nation | 11:18 |
83. | Brent van Moer | Lotto Soudal | 11:43 |
84. | Brandon Mcnulty | UAE Team Emirates | 11:48 |
85. | Christophe Laporte | Cofidis, Solutions Crédits | 11:51 |
86. | Cristián Rodriguez | Team TotalEnergies | 12:19 |
87. | Cyril Gautier | B&B Hotels p/b KTM | 12:27 |
88. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | 12:29 |
89. | Dorian Godon | AG2R Citroën Team | 13:15 |
90. | Silvan Dillier | Alpecin-Fenix | 13:32 |
91. | Patrick Konrad | Bora-hansgrohe | 13:44 |
92. | Jasper Stuyven | Trek-Segafredo | 13:48 |
93. | Warren Barguil | Team Arkéa Samsic | 14:08 |
94. | Loïc Vliegen | Intermarche-Wanty-Gobert | 14:17 |
95. | Vegard Stake Laengen | UAE Team Emirates | 14:39 |
96. | Victor Campenaerts | Team Qhubeka NextHash | 14:52 |
97. | Nans Peters | AG2R Citroën Team | 14:55 |
98. | Kristian Sbaragli | Alpecin-Fenix | 15:37 |
99. | Imanol Erviti | Movistar Team | 16:10 |
100. | Jonas Rutsch | EF Education-Nippo | 16:49 |
101. | Michael Schar | AG2R Citroën Team | 17:02 |
102. | Benoît Cosnefroy | AG2R Citroën Team | 17:32 |
103. | Carlos Barbero | Team Qhubeka NextHash | 18:01 |
104. | Jasper Philipsen | Alpecin-Fenix | 18:28 |
105. | Nacer Bouhanni | Team Arkéa Samsic | 18:39 |
106. | Luke Rowe | Ineos Grenadiers | 18:46 |
107. | Miles Scotson | Groupama-FDJ | 18:49 |
108. | Jonas Koch | Intermarche-Wanty-Gobert | 19:03 |
109. | Max Walscheid | Team Qhubeka NextHash | 19:17 |
110. | Maxime Chevalier | B&B Hotels p/b KTM | 19:38 |
111. | Jacopo Guarnieri | Groupama-FDJ | 19:41 |
112. | Michael Morkov | Deceuninck-Quick Step | 20:01 |
113. | Thomas de Gendt | Lotto Soudal | 20:14 |
114. | Jorge Arcas | Movistar Team | 21:10 |
115. | Tim Merlier | Alpecin-Fenix | 21:44 |
116. | Dmitriy Gruzdev | Astana-Premier Tech | 21:56 |
117. | Tosh van der Sande | Lotto Soudal | 22:02 |
118. | Arnaud Demare | Groupama-FDJ | 23:00 |
119. | Cees Bol | Team DSM | 23:03 |
120. | Nils Politt | Bora-hansgrohe | 23:16 |
121. | Mark Cavendish | Deceuninck-Quick Step | 24:30 |
122. | André Greipel | Israel Start-Up Nation | 25:36 |
123. | Harry Sweeny | Lotto Soudal | 25:57 |
124. | Mike Teunissen | Jumbo-Visma | 27:06 |
125. | Omer Goldstein | Israel Start-Up Nation | 27:25 |
126. | Bryan Coquard | B&B Hotels p/b KTM | 27:41 |
127. | Jasper de Buyst | Lotto Soudal | 28:25 |
128. | Chris Froome | Israel Start-Up Nation | 29:00 |
129. | Rick Zabel | Israel Start-Up Nation | 29:15 |
130. | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | 29:52 |
131. | Tony Martin | Jumbo-Visma | 32:00 |
132. | Daniel Mclay | Team Arkéa Samsic | 35:00 |
133. | Clément Russo | Team Arkéa Samsic | 35:03 |
Klasyfikacja punktowa | punkty | ||
---|---|---|---|
1. | Mark Cavendish | Deceuninck-Quick Step | 89 |
2. | Julian Alaphilippe | Deceuninck-Quick Step | 82 |
3. | Michael Matthews | Team BikeExchange | 78 |
4. | Nacer Bouhanni | Team Arkéa Samsic | 74 |
5. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | 67 |
6. | Jasper Philipsen | Alpecin-Fenix | 61 |
7. | Tim Merlier | Alpecin-Fenix | 50 |
8. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | 48 |
9. | Sonny Colbrelli | Bahrain-Victorious | 45 |
10. | Tadej Pogacar | UAE Team Emirates | 44 |
Klasyfikacja górska | punkty | ||
1. | Ide Schelling | Bora-hansgrohe | 5 |
2. | Mathieu van der Poel | Alpecin-Fenix | 4 |
3. | Anthony Perez | Cofidis, Solutions Crédits | 3 |
4. | Julian Alaphilippe | Deceuninck-Quick Step | 2 |
5. | Edward Theuns | Trek-Segafredo | 2 |
6. | Tadej Pogacar | UAE Team Emirates | 2 |
7. | Jelle Wallays | Cofidis, Solutions Crédits | 1 |
8. | Victor Campenaerts | Team Qhubeka NextHash | 1 |
9. | Danny van Poppel | Intermarche-Wanty-Gobert | 1 |
10. | Michael Matthews | Team BikeExchange | 1 |
Klasyfikacja młodzieżowa | czas | ||
1. | Tadej Pogacar | UAE Team Emirates | 16:19:49 |
2. | David Gaudu | Groupama-FDJ | 00:13 |
3. | Sergio Higuita | EF Education-Nippo | |
4. | Lucas Hamilton | Team BikeExchange | 01:03 |
5. | Jonas Vingegaard | Jumbo-Visma | 01:08 |
6. | Aurélien Paret-peintre | AG2R Citroën Team | 02:36 |
7. | Stefan de Bod | Astana-Premier Tech | 04:54 |
8. | Neilson Powless | EF Education-Nippo | 05:22 |
9. | Mark Donovan | Team DSM | 05:34 |
10. | Joris Nieuwenhuis | Team DSM | 07:18 |
Klasyfikacja drużynowa | czas | ||
1. | Bahrain-Victorious | 49:00:00 | |
2. | Jumbo-Visma | 01:33 | |
3. | Trek-Segafredo | 01:43 | |
4. | Astana-Premier Tech | 01:59 | |
5. | EF Education-Nippo | 02:02 | |
6. | Team BikeExchange | 02:20 | |
7. | Ineos Grenadiers | 02:42 | |
8. | Deceuninck-Quick Step | 03:56 | |
9. | Movistar Team | 04:26 | |
10. | Bora-hansgrohe | 06:46 | |
11. | Team DSM | 07:24 | |
12. | Alpecin-Fenix | 07:27 | |
13. | Team Arkéa Samsic | 08:04 | |
14. | AG2R Citroën Team | 08:07 | |
15. | B&B Hotels p/b KTM | 08:54 | |
16. | Team TotalEnergies | 09:01 | |
17. | Groupama-FDJ | 10:08 | |
18. | UAE Team Emirates | 10:30 | |
19. | Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux | 13:57 | |
20. | Cofidis, Solutions Crédits | 14:51 | |
21. | Team Qhubeka NextHash | 16:31 | |
22. | Israel Start-Up Nation | 21:30 | |
23. | Lotto Soudal | 31:12 |