Ekipa Mitchelton-Scott zwyciężyła w Uničovie na etapie jazdy drużynowej na czas, otwierającej wyścig Dookoła Czech.
Australijska formacja na dystansie niecałych 19 kilometrów pokonała o 25 sekund Uno-X Pro Cycling Team i Team Sunweb. 17. czas zapisał Voster ATS Team, który zanotował stratę 1:38.
Luke Durbridge zdobył koszulkę lidera.
Poz. | Grupa | Czas |
---|---|---|
1 | Mitchelton-Scott | 19:49 |
2 | Uno-X Pro Cycling Team | 00:25 |
3 | Team Sunweb | |
4 | Elkov - Kasper | 00:28 |
5 | BORA - hansgrohe | 00:31 |
6 | Team Jumbo-Visma | 00:34 |
7 | Alpecin-Fenix | 00:39 |
8 | SEG Racing Academy | 00:45 |
9 | Sport Vlaanderen - Baloise | 00:59 |
10 | Leopard Pro Cycling | 01:06 |
11 | Czechy | |
12 | Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 01:09 |
13 | Swiss Racing Academy | 01:16 |
14 | Team Lotto - Kern Haus | 01:21 |
15 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | 01:34 |
16 | Adria Mobil | 01:38 |
17 | Voster ATS Team | |
18 | Maloja Pushbikers | 01:47 |
19 | Team Felbermayr - Simplon Wels | 01:50 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Luke Durbridge | Mitchelton-Scott | 19:49 |
2. | Jack Bauer | Mitchelton-Scott | |
3. | Lucas Hamilton | Mitchelton-Scott | |
4. | Kaden Groves | Mitchelton-Scott | |
5. | Damien Howson | Mitchelton-Scott | |
6. | Joris Nieuwenhuis | Team Sunweb | 00:25 |
7. | Asbjørn Kragh Andersen | Team Sunweb | |
8. | Michael Storer | Team Sunweb | |
9. | Nico Denz | Team Sunweb | |
10. | Felix Gall | Team Sunweb | |
11. | Chad Haga | Team Sunweb | |
12. | Anders Skaarseth | Uno-X Pro Cycling Team | |
13. | Torstein TrÆen | Uno-X Pro Cycling Team | |
14. | Markus Hoelgaard | Uno-X Pro Cycling Team | |
15. | Niklas Larsen | Uno-X Pro Cycling Team | |
16. | Michal Schlegel | Elkov-Kasper | 00:28 |
17. | Michael Kukrle | Elkov-Kasper | |
18. | Adam Ťoupalik | Elkov-Kasper | |
19. | Dominik Neumann | Elkov-Kasper | |
20. | Jan Barta | Elkov-Kasper | |
21. | Karel Hnik | Elkov-Kasper | |
22. | Jakub Otruba | Elkov-Kasper | |
23. | Michael Hepburn | Mitchelton-Scott | |
24. | Lukas Postlberger | Bora-hansgrohe | 00:31 |
25. | Matteo Fabbro | Bora-hansgrohe | |
26. | Ide Schelling | Bora-hansgrohe | |
27. | Paweł Poljański | Bora-hansgrohe | |
28. | Julius Johansen | Uno-X Pro Cycling Team | 00:32 |
29. | Pascal Eenkhoorn | Jumbo-Visma | 00:34 |
30. | Michel Hessmann | Jumbo-Visma | |
31. | Koen Bouwman | Jumbo-Visma | |
32. | Olav Kooij | Jumbo-Visma | |
33. | Lars Boven | Jumbo-Visma | 00:36 |
34. | Alexander Krieger | Alpecin-Fenix | 00:39 |
35. | Otto Vergaerde | Alpecin-Fenix | |
36. | Tim Merlier | Alpecin-Fenix | |
37. | Petr Vakoc | Alpecin-Fenix | |
38. | Luka Pibernik | Bahrain-McLaren | 00:43 |
39. | Jan Tratnik | Bahrain-McLaren | |
40. | Grega Bole | Bahrain-McLaren | |
41. | Stephen Williams | Bahrain-McLaren | |
42. | Daan Hoole | SEG Racing Academy | 00:45 |
43. | Jordi Meeus | SEG Racing Academy | |
44. | Maikel Zijlaard | SEG Racing Academy | |
45. | Stan van Tricht | SEG Racing Academy | |
46. | Marco Frigo | SEG Racing Academy | |
47. | Philipp Walsleben | Alpecin-Fenix | 00:50 |
48. | Alexander Richardson | Alpecin-Fenix | |
49. | Jimmy Janssens | Alpecin-Fenix | |
50. | Amaury Capiot | Sport Vlaanderen-Baloise | 00:59 |
51. | Cédric Beullens | Sport Vlaanderen-Baloise | |
52. | Kenneth van Rooy | Sport Vlaanderen-Baloise | |
53. | Fabio van Den Bossche | Sport Vlaanderen-Baloise | |
54. | Jordi Warlop | Sport Vlaanderen-Baloise | |
55. | Szymon Rekita | Leopard Pro Cycling | 01:06 |
56. | Mauro Schmid | Leopard Pro Cycling | |
57. | Mattias Skjelmose Jensen | Leopard Pro Cycling | |
58. | Filip Maciejuk | Leopard Pro Cycling | |
59. | Jan Maas | Leopard Pro Cycling | |
60. | Arthur Kluckers | Leopard Pro Cycling | |
61. | Daniel Turek | Czechy | |
62. | Vojtech Repa | Czechy | |
63. | Petr Kelemen | Czechy | |
64. | Vojtěch Sedlacek | Czechy | |
65. | Karel Vacek | Czechy | |
66. | Jesper Asselman | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 01:09 |
67. | Sjoerd Bax | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
68. | Dylan Bouwmans | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
69. | Marijn van Den Berg | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
70. | Adne Koster | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
71. | Jens van Den Dool | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | |
72. | Théry Schir | Swiss Racing Academy | 01:16 |
73. | Lukas Ruegg | Swiss Racing Academy | |
74. | Timon Ruegg | Swiss Racing Academy | |
75. | Cyrille Thiery | Swiss Racing Academy | |
76. | Joshua Huppertz | Team Lotto-Kern Haus | 01:21 |
77. | Alexander Tarlton | Team Lotto-Kern Haus | |
78. | Mario Spengler | Team Lotto-Kern Haus | |
79. | Jan Hugger | Team Lotto-Kern Haus | |
80. | Christian Koch | Team Lotto-Kern Haus | |
81. | Sean de Bie | Bingoal-Wallonie Bruxelles | 01:34 |
82. | Julien Mortier | Bingoal-Wallonie Bruxelles | |
83. | Kenny Molly | Bingoal-Wallonie Bruxelles | |
84. | Boris Vallee | Bingoal-Wallonie Bruxelles | |
85. | Dimitri Peyskens | Bingoal-Wallonie Bruxelles | |
86. | Tom Wirtgen | Bingoal-Wallonie Bruxelles | |
87. | Janez Brajkovic | Adria Mobil | 01:38 |
88. | David Per | Adria Mobil | |
89. | Aljaž Omrzel | Adria Mobil | |
90. | Kristjan Hocevar | Adria Mobil | |
91. | Paweł Cieślik | Voster ATS Team | |
92. | Paweł Franczak | Voster ATS Team | |
93. | Adam Stachowiak | Voster ATS Team | |
94. | Sylwester Janiszewski | Voster ATS Team | |
95. | Mateusz Grabis | Voster ATS Team | |
96. | Corey Davis | Maloja Pushbikers | 01:47 |
97. | Yannik Achterberg | Maloja Pushbikers | |
98. | Mika Heming | Maloja Pushbikers | |
99. | Leon Echtermann | Maloja Pushbikers | |
100. | Matthias Mangertseder | Maloja Pushbikers | |
101. | Filippo Fortin | Team Felbermayr-Simplon Wels | 01:50 |
102. | Andi Bajc | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
103. | Moran Vermeulen | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
104. | Riccardo Zoidl | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
105. | Ziga Groselj | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
106. | Stephan Rabitsch | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
107. | Michael Carbel | NTT Pro Cycling | 01:56 |
108. | Matteo Sobrero | NTT Pro Cycling | |
109. | Jay Robert Thomson | NTT Pro Cycling | |
110. | Victor Campenaerts | NTT Pro Cycling | |
111. | Erik Baska | Bora-hansgrohe | 02:01 |
112. | Domen Novak | Bahrain-McLaren | 02:03 |
113. | Sven Burger | SEG Racing Academy | 02:15 |
114. | Edoardo Affini | Mitchelton-Scott | 02:25 |
115. | Kim Heiduk | Team Lotto-Kern Haus | 02:26 |
116. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | 02:43 |
117. | Marko Kump | Adria Mobil | |
118. | Thimo Willems | Sport Vlaanderen-Baloise | 02:46 |
119. | Bostjan Murn | Adria Mobil | 02:48 |
120. | Max Kanter | Team Sunweb | 03:03 |
121. | Yukiya Arashiro | Bahrain-McLaren | 03:07 |
122. | Juraj Sagan | Bora-hansgrohe | 03:08 |
123. | Wojciech Sykała | Voster ATS Team | 03:10 |
124. | Milan Menten | Sport Vlaanderen-Baloise | 03:20 |
125. | Alex Vogel | Swiss Racing Academy | 03:24 |
126. | Tomas Barta | Czechy | 03:35 |
127. | Michal Prochazka | Czechy | |
128. | Nic Dlamini | NTT Pro Cycling | 03:41 |
129. | Andreas Stokbro | NTT Pro Cycling | |
130. | Yves Lutolf | Swiss Racing Academy | 03:52 |
131. | Jakub Murias | Voster ATS Team | |
132. | Stef Krul | Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel | 03:53 |
133. | Tim Wollenberg | Maloja Pushbikers | 04:03 |
134. | Jan Kuhn | Team Lotto-Kern Haus | 04:05 |
135. | Fabian Paumann | Swiss Racing Academy | 04:13 |
136. | Tobias Hornstein | Maloja Pushbikers | 04:16 |
137. | Owen Geleijn | Jumbo-Visma | 04:21 |
138. | Maarten Wynants | Jumbo-Visma | |
139. | Martin Laas | Bora-hansgrohe | 04:33 |
140. | David Dekker | SEG Racing Academy | 04:40 |
141. | Jonas Abrahamsen | Uno-X Pro Cycling Team | 04:47 |
142. | Daniel Hoelgaard | Uno-X Pro Cycling Team | |
143. | Patrick Haller | Leopard Pro Cycling | 04:53 |
144. | Mathijs Paasschens | Bingoal-Wallonie Bruxelles | 05:08 |
145. | Fabian Schormair | Team Felbermayr-Simplon Wels | 05:50 |
146. | Reinardt Janse van Rensburg | NTT Pro Cycling | 08:22 |
Mistrzyni Kanady Alison Jackson zdobyła w Moncofar drugi etap La Vuelta Femenina.
Marta Lach zawojowała Luksemburg. Olga Wankiewicz i Rafał Majka na podiach. Nowość dla zawodniczek hiszpańskiej Vuelty. Wiadomości i wyniki z…
Florian Lipowitz sensacyjne zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Tour de Romandie. Kim jest 23-letni Niemiec z Bora-hansgrohe?
Zespół LIdl-Trek wygrała jazdę drużynową na czas, otwierającą wyścig La Vuelta Femenina.
Dorian Godon (Decathlon AG2R La Mondiale) wygrał w Vernier na zakończenie wyścigu Tour de Romandie.
Marta Lach wygrała wyścig w Luksemburgu. Olga Wankiewicz na podium w Czechach. Wiadomości i wyniki z 27 kwietnia.