Sibiu Cycling Tour 2020: prolog. Nikodemus Holler przed Kacprem Walkowiakiem

Nikodemus Holler (Bike Aid) wygrał na ulicach rumuńskiego miasta Sybin prolog 10. wyścigu Sibiu Cycling Tour.

Niemiec na dystansie 2500 metrów zapisał wynik o 2 sekund lepszy od Kacpra Walkowiaka (CCC Development Team) oraz o 3 sekundy od Wojciecha Sykały (Voster ATS Team).

Prolog prowadził przez starówkę miasta położonego w historycznej krainie Transylwanii. Kolarze mierzyli się z bardzo technicznym wyzwaniem, na trasie, miejscami brukowana droga pod kątem prostym skręcała bowiem 15 razy. Wiał porywisty wiatr i pojawił się przelotny deszcz.

Wyniki prologu Sibiu Cycling Tour 2020 (2.1), Sybin (2,5 km; jazda indywidualna na czas):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Nikodemus HollerBike Aid03:34
2.Kacper WalkowiakCCC Development Team00:02
3.Wojciech SykałaVoster ATS Team00:03
4.Adam ŤoupalikElkov-Kasper00:05
5.Matteo RotondiWork Service Dynatek Vega00:09
6.Jon KnolleTeam SKS Sauerland NRW00:10
7.Patryk StoszVoster ATS Team00:12
8.Iustin-Ioan VaidianRumunia00:13
9.Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation
10.Patrick KonradBora-hansgrohe00:15
11.Manuel ZobristAkros-Excelsior-Thömus00:16
12.Maciej PaterskiWibatech Merx
13.Matthias BrandleIsrael Start-Up Nation
14.Karol KuklewiczWibatech Merx
15.Szymon KrawczykCCC Development Team00:17
16.Riccardo StacchiottiVini Zabù-KTM
17.Emanuel PiaskowyMazowsze Serce Polski00:18
18.Petr KelemenCCC Development Team
19.Eduard-Michael GrosuNippo Delko One Provence
20.Valter GhiginoD'Amico-UM Tools
21.Mel van der VeekensÀ BLOC CT00:20
22.Davide BaisCycling Team Friuli ASD00:21
23.Nicolas Dalla ValleBardiani-CSF-Faizanè
24.Lucas de RossiNippo Delko One Provence
25.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe00:22
26.Simone BevilacquaVini Zabù-KTM00:23
27.Robin FroidevauxAkros-Excelsior-Thömus
28.Justin WolfBike Aid00:24
29.Karel HnikElkov-Kasper
30.Paweł SzostkaWibatech Merx00:25
31.Serghei ȚvetcovRumunia
32.Rémy RochasNippo Delko One Provence
33.Andrea MeucciAmore & Vita-Prodir00:27
34.Adriaan JanssenÀ BLOC CT
35.Piotr BrożynaVoster ATS Team
36.Federico ZurloGiotti Victoria
37.Erik Bergstrom FriskBike Aid
38.Ramūnas NavardauskasNippo Delko One Provence00:28
39.Michael KukrleElkov-Kasper00:29
40.Luca CoviliBardiani-CSF-Faizanè00:30
41.Meindert WeulinkÀ BLOC CT
42.Hideto NakaneNippo Delko One Provence
43.František SisrElkov-Kasper00:31
44.Davide RebellinMeridiana Kamen Team
45.Dušan KalabaMeridiana Kamen Team
46.Simone SanoTeam Novak00:34
47.Adrian BanaszekMazowsze Serce Polski
48.Marco TizzaAmore & Vita-Prodir00:35
49.Stijn AppelÀ BLOC CT00:36
50.Iuri FilosiBardiani-CSF-Faizanè
51.Paweł BernasMazowsze Serce Polski
52.Filippo FiorelliBardiani-CSF-Faizanè
53.Andrea PietrobonCycling Team Friuli ASD
54.Per MunstermannTeam SKS Sauerland NRW00:37
55.Adne van EngelenBike Aid00:38
56.Davide AppollonioAmore & Vita-Prodir00:39
57.Marcin BudzińskiWibatech Merx
58.Ciprian JitaruGiotti Victoria
59.Daniel CristaRumunia
60.Anatoliy BudyakWibatech Merx00:40
61.Yegor DementyevTeam Novak
62.Lars KulbeTeam SKS Sauerland NRW00:41
63.Andreas SchillingerBora-hansgrohe00:42
64.Charly PetelinAmore & Vita-Prodir00:43
65.Francjasco Manuel BongiornoVini Zabù-KTM
66.Emil DimaGiotti Victoria
67.Emanuele OnestiGiotti Victoria00:44
68.Dario PuccioniWork Service Dynatek Vega
69.Jan BartaElkov-Kasper00:45
70.Rüdiger SeligBora-hansgrohe
71.Paweł CieślikVoster ATS Team
72.Jeen de JongÀ BLOC CT
73.Matteo BusatoVini Zabù-KTM00:46
74.Valère ThiebaudAkros-Excelsior-Thömus
75.Antonio BaracMeridiana Kamen Team
76.Adi Narcis MarcuRumunia00:49
77.Matteo BadilattiIsrael Start-Up Nation00:50
78.Paolo TotoWork Service Dynatek Vega
79.Antoine DebonsAkros-Excelsior-Thömus
80.Thomas DevauxAkros-Excelsior-Thömus00:51
81.Andras SzentpeteriTeam Novak
82.Tomasz BudzińskiWibatech Merx
83.Nicolas NesiD'Amico-UM Tools
84.Michal SchlegelElkov-Kasper
85.Mateusz GrabisVoster ATS Team00:52
86.Johannes AdamietzTeam SKS Sauerland NRW00:53
87.Raul ColomboWork Service Dynatek Vega
88.Johannes HodappTeam SKS Sauerland NRW00:56
89.Leonardo TortomasiVini Zabù-KTM
90.Luca RaggioD'Amico-UM Tools00:57
91.Andrea GuardiniGiotti Victoria
92.Matthias SchnapkaBike Aid
93.Lorenzo MarenziMeridiana Kamen Team
94.Antonio ZulloAmore & Vita-Prodir00:58
95.Ivan MartinelliD'Amico-UM Tools
96.Riccardo MarchesiniAmore & Vita-Prodir
97.Szymon TraczCCC Development Team01:00
98.Piotr PękalaCCC Development Team
99.Remi CapronAkros-Excelsior-Thömus
100.Daniel TurekIsrael Start-Up Nation01:01
101.Marek RutkiewiczMazowsze Serce Polski01:03
102.Dominik GorakCCC Development Team
103.Adam StachowiakVoster ATS Team
104.Lucas CarstensenBike Aid01:04
105.Michał PodlaskiMazowsze Serce Polski
106.Michel GiesselmannTeam SKS Sauerland NRW
107.Filippo FerronatoCycling Team Friuli ASD01:06
108.Luca WackermannVini Zabù-KTM01:08
109.Michael SchwarzmannBora-hansgrohe01:12
110.Antonio SantoroWork Service Dynatek Vega
111.Nicholas RinaldiD'Amico-UM Tools01:13
112.Mihkel RaimIsrael Start-Up Nation
113.Balázs RozsaTeam Novak01:15
114.Federico BurchioWork Service Dynatek Vega
115.Gabriele PetrelliCycling Team Friuli ASD
116.Carol Eduard NovakTeam Novak01:18
117.Pascal AckermannBora-hansgrohe01:28
118.Viktor FilutasGiotti Victoria01:33
119.Martin NesslerCycling Team Friuli ASD
120.Matteo PelucchiBardiani-CSF-Faizanè01:47
121.Ivar SlikÀ BLOC CT01:49
122.Guy SagivIsrael Start-Up Nation01:59
123.Matija LojenMeridiana Kamen Team02:02
124.Julien TrarieuxNippo Delko One Provence02:21
125.Valentin PleseaRumunia02:32
126.Adrian KurekMazowsze Serce Polski02:53
127.Michael BrescianiD'Amico-UM Tools03:26
128.Andrei Cosmin BidiliciRumunia

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: