Bora-hansgrohe wie kim pojedzie w Tour de France

Emanuel Buchmann

Po wtorkowej wideokonferencji Bora-hansgrohe znany jest skład niemieckiego zespołu na Tour de France (29 sierpnia - 20 września).

Ośmioosobową drużynę powinni utworzyć Emanuel Buchmann (Ger), Maximilian Schachmann (Ger), Lennard Kämna (Ger), Peter Sagan (Svk), Lukas Pöstlberger (Aut), Gregor Mühlberger (Aut), Felix Grossschartner (Aut) i Daniel Oss (Ita).

Liderami ekipy ponownie będą Sagan i Buchmann. Niemiecki zawodnik wierzy, nie tylko w podium, ale nawet w zwycięstwo w całej "Wielkiej Pętli".

Dlaczego nie? To nie jest niemożliwe

– cytuje 27-letniego mieszkańca Ravensburga niemiecki "Eurosport".

Jestem bardzo zadowolony ze składu, który jest zestawiony pode mnie. Jeśli przygotowujemy doskonałą formę, będziemy bardzo mocnym zespołem. W ubiegłym roku byłem czwarty w TdF, a co roku staram się poprawiać. W tym przypadku celem jest podium

– dodał Buchmann.

Zespół Bora-hansgrohe przebywa obecnie w tyrolskiej dolinie Ötztal na pierwszym wspólnym obozie treningowym, od czasu przymusowej koronawirusowej przerwy.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: