SD Worx sponsorem ekipy Boels Dolmans

Firma SD Worx, specjalizująca się w informatycznych systemach zarządzania zasobami ludzkimi i płac, zostanie głównym sponsorem kobiecej ekipy Boels Dolmans.

Grupa poinformowała o pozyskaniu nowego partnera podczas prezentacji składu przez sezonem 2020. Nowy kontrakt opiewa na lata 2021 - 2024, aczkolwiek logo SD Worx będzie widoczne na koszulkach holenderskiej ekipy już w 2020 roku, gdyż firma w sezonie olimpijskim dołączyła do zespołu jako sponsor wspomagający.

Nazwa zespołu w tym sezonie pozostanie niezmieniona, natomiast od 1 stycznia 2021 roku podopieczne Danny'ego Stama występowały będą pod szyldem SD Worx Cycling Team.

Ekipa Boels Dolmans sponsorowana jest od lat przed firmy Boels Rental i Dolmans Landscaping Group, które we wrześniu 2019 roku ogłosiły, że współpracę z najlepszą żeńską ekipą świata zakończą z końcem 2020 roku. Kierownictwo ekipy poczyniło wobec tego kroki ku wcześniejszemu zabezpieczeniu przyszłości i w ciągu zaledwie czterech miesięcy zdołało znaleźć nowego partnera.

W barwach holenderskiego zespołu ścigają się m.in. mistrzyni olimpijska Anna van der Breggen, byłe mistrzynie świata Chantal Blaak i Amalie Dideriksen czy brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w omnium, Jolien D'Hoore.

Jesteśmy zadowoleni i dumni z tego, że będziemy sponsorem najlepszej grupy kolarskiej w kobiecym peletonie. Ta współpraca to dobrze przemyślany wybór, do którego skłoniła nas rosnąca popularność kolarstwa kobiet. Co więcej, kolarstwo to powszechnie dostępny i przyjazny środowisku sport, który buduje więzi między różnymi społecznościami. To docenianie jest przez ludzi na całym świecie

– tłumaczył dyrektor SD Worx, Kobe Verdonck.

SD Worx to belgijska firma zajmująca się informatycznymi systemami i rozwiązaniami dla działów kadr (HR) i płac (payroll). Jest największym graczem na rynku w Wielkiej Brytanii i jednym z większych w Europie. Na rynku działa od 1946 roku, a z jej usług korzystać ma ponad 65 tys. klientów w skali globu.

Ekipa posiada zróżnicowany narodowościowo skład, poziom zawodniczek jest niezwykle wysoki, a niektóre z nich szykują się do walki o medale Igrzysk Olimpijskich w Tokio. To odzwierciedla nasz system wartości: różnorodność jest ważnym elementem naszego podejścia, a zespół, tak jak my, lubi wygrywać i zrobi wszystko by utrzymać się na topie. Fuzja pracy zespołowej oraz silnych indywidualności jest do tego kluczem. Wierzymy, że nasza współpraca wzmocni rozpoznawalność naszej marki wśród przedsiębiorców oraz pracowników: zarówno na szczeblu krajowym, jak i na międzynarodowym

– dodał.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: