Tour du Poitou-Charentes 2019: etap 2. Christophe Laporte umacnia się

Christophe Laporte

Christophe Laporte (Cofidis) zdobył drugi odcinek etapówki Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine.

Lider wyścigu na finiszowych metrach tym razem pokonał Davida Cimolai (Israel Cycling Academy) i Andree Pasqualona (Wanty – Gobert).

Przemysław Kasperkiewicz (Delko Marseille Provence) zajął 22. miejsce.

Wyniki 2. etapu Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine 2019 (2.1), Rochefort-sur-Mer - Aigre (168,1 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits3:47:34
2.Davide CimolaiIsrael Cycling Academy
3.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team
4.Colin JoyceRally UHC Cycling
5.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA
6.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic
7.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
8.Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF
9.Flavien MaureletSt Michel-Auber93
10.Samuel José CaldeiraW52 / FC Porto
11.Mattia FrapportiAndroni Giocattoli-Sidermec
12.Julien DuvalAG2R La Mondiale
13.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias
14.Kévin LedanoisTeam Arkéa Samsic
15.Enrico BarbinBardiani-CSF
16.David GonzalezCaja Rural-Seguros RGA
17.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec
18.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec
19.Pierre GouaultNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
20.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence
21.Boris ValleeWanty-Gobert Cycling Team
22.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence
23.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic
24.Miles ScotsonGroupama-FDJ
25.Thomas BoudatTeam Total Direct Energie
26.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
27.Edgar PintoW52 / FC Porto
28.Tony GallopinAG2R La Mondiale
29.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
30.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
31.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits
32.Brandon McnultyRally UHC Cycling
33.Franklin SixWallonie-Bruxelles
34.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic
35.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie
36.Alexis GougeardAG2R La Mondiale
37.Ricardo MestreW52 / FC Porto
38.Sebastián MoraCaja Rural-Seguros RGA
39.Alfdan de DeckerWanty-Gobert Cycling Team
40.Kenny MollyWallonie-Bruxelles
41.Gustavo CesarW52 / FC Porto
42.Morne van NiekerkSt Michel-Auber93
43.Alexander CatafordIsrael Cycling Academy
44.Ryan AndersonRally UHC Cycling
45.Damien GaudinTeam Total Direct Energie
46.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy
47.Kevin GenietsGroupama-FDJ
48.Maxime ChevalierVital Concept-B&B Hotels
49.Giovanni CarboniBardiani-CSF
50.Francesco RomanoBardiani-CSF
51.Alexis GuerinDelko Marseille Provence
52.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles
53.Guy NivIsrael Cycling Academy
54.John MurphyRally UHC Cycling
55.Clément CariseyIsrael Cycling Academy
56.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy00:13
57.Loïc ChetoutCofidis, Solutions Crédits00:34
58.Anthony PerezCofidis, Solutions Crédits00:20
59.Brenton JonesDelko Marseille Provence00:54
60.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole00:55
61.Rudy MolardGroupama-FDJ
62.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
63.Alan BanaszekCaja Rural-Seguros RGA00:59
64.Jaakko HanninenAG2R La Mondiale01:16
65.Garikoitz BravoEuskadi Basque Country-Murias
66.Ramūnas NavardauskasDelko Marseille Provence00:05
67.Jon IrisarriCaja Rural-Seguros RGA
68.Alan RiouTeam Arkéa Samsic00:08
69.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber9301:24
70.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team02:05
71.Tony HurelSt Michel-Auber9302:31
72.Alexis RenardIsrael Cycling Academy
73.Axel DomontAG2R La Mondiale02:56
74.Alexandre GeniezAG2R La Mondiale
75.João RodriguesW52 / FC Porto
76.Juan Antonio Lopez-cozarEuskadi Basque Country-Murias
77.Marco BenfattoAndroni Giocattoli-Sidermec
78.Daniel SaviniBardiani-CSF
79.Alo JakinSt Michel-Auber93
80.Lorenzo RotaBardiani-CSF
81.Antoine DuchesneGroupama-FDJ03:08
82.Ignatas KonovalovasGroupama-FDJ
83.Ziga JermanGroupama-FDJ
84.Evaldas SiskeviciusDelko Marseille Provence00:00
85.Andrea GuardiniBardiani-CSF03:08
86.Svein TuftRally UHC Cycling
87.Florentin Lecamus-lambertTeam Arkéa Samsic
88.Geoffrey SoupeCofidis, Solutions Crédits03:21
89.Jérôme CousinTeam Total Direct Energie
90.Theo DelacroixWanty-Gobert Cycling Team04:30
91.Anthony RouxGroupama-FDJ
92.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles04:43
93.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels05:23
94.Lorrenzo ManzinVital Concept-B&B Hotels
95.Matteo PelucchiAndroni Giocattoli-Sidermec
96.Jérémy LecroqVital Concept-B&B Hotels
97.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles06:15
98.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole06:28
99.Adrien GarelVital Concept-B&B Hotels
100.Mattia VielAndroni Giocattoli-Sidermec00:05
101.Bryan NauleauTeam Total Direct Energie06:54
102.Fabien GrellierTeam Total Direct Energie
103.Mauricio MoreiraCaja Rural-Seguros RGA
104.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale
105.Joel NicolauCaja Rural-Seguros RGA
106.Matteo Dal-cinRally UHC Cycling
107.Romain FeilluSt Michel-Auber93
108.Laurens HuysWallonie-Bruxelles
109.Jonathan HivertTeam Total Direct Energie
110.Thomas VaubourzeixNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole07:44
111.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
112.Julen IrizarEuskadi Basque Country-Murias08:35
113.Ander BarrenetxeaEuskadi Basque Country-Murias
114.Yoann BagotVital Concept-B&B Hotels10:39
115.Ludwig de WinterWanty-Gobert Cycling Team
116.Marco MathisCofidis, Solutions Crédits13:19
117.Pit LeyderCofidis, Solutions Crédits17:11

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Christophe LaporteCofidis, Solutions Crédits8:14:40
2.Kenny MollyWallonie-Bruxelles00:11
3.Matteo MalucelliCaja Rural-Seguros RGA00:14
4.Davide CimolaiIsrael Cycling Academy
5.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team00:16
6.Bram WeltenTeam Arkéa Samsic00:20
7.Colin JoyceRally UHC Cycling
8.Vincenzo AlbaneseBardiani-CSF
9.Samuel José CaldeiraW52 / FC Porto
10.Julien DuvalAG2R La Mondiale
11.Daniel Viejo JoséEuskadi Basque Country-Murias
12.Mattia FrapportiAndroni Giocattoli-Sidermec
13.Boris ValleeWanty-Gobert Cycling Team
14.Enrico BarbinBardiani-CSF
15.Flavien MaureletSt Michel-Auber93
16.Connor SwiftTeam Arkéa Samsic
17.Matteo BusatoAndroni Giocattoli-Sidermec
18.Brandon McnultyRally UHC Cycling
19.Edgar PintoW52 / FC Porto
20.Tony GallopinAG2R La Mondiale
21.Cyril LemoineCofidis, Solutions Crédits
22.Przemysław KasperkiewiczDelko Marseille Provence
23.Kévin LedanoisTeam Arkéa Samsic
24.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
25.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie
26.Maxime ChevalierVital Concept-B&B Hotels
27.Kevyn IstaWallonie-Bruxelles
28.Sebastián MoraCaja Rural-Seguros RGA
29.Emīls LiepinsWallonie-Bruxelles
30.Thomas BoudatTeam Total Direct Energie
31.Alexis GougeardAG2R La Mondiale
32.Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic
33.David GonzalezCaja Rural-Seguros RGA
34.Morne van NiekerkSt Michel-Auber93
35.Benoît JarrierTeam Arkéa Samsic
36.Ricardo MestreW52 / FC Porto
37.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
38.Damien GaudinTeam Total Direct Energie
39.Franklin SixWallonie-Bruxelles
40.Alexander CatafordIsrael Cycling Academy
41.John MurphyRally UHC Cycling
42.Josip RumacAndroni Giocattoli-Sidermec
43.Ryan AndersonRally UHC Cycling
44.Kevin GenietsGroupama-FDJ
45.Miles ScotsonGroupama-FDJ
46.Gustavo CesarW52 / FC Porto
47.Guy NivIsrael Cycling Academy
48.Alfdan de DeckerWanty-Gobert Cycling Team
49.Evaldas SiskeviciusDelko Marseille Provence
50.Giovanni CarboniBardiani-CSF
51.Clément CariseyIsrael Cycling Academy
52.Alexis GuerinDelko Marseille Provence
53.Rudy BarbierIsrael Cycling Academy00:33
54.Matthias BrandleIsrael Cycling Academy00:40
55.Loïc ChetoutCofidis, Solutions Crédits00:54
56.Brenton JonesDelko Marseille Provence01:14
57.Rudy MolardGroupama-FDJ01:15
58.Samuel LerouxNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
59.Julien AntomarchiNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
60.Alan RiouTeam Arkéa Samsic01:28
61.Garikoitz BravoEuskadi Basque Country-Murias01:31
62.Ramūnas NavardauskasDelko Marseille Provence
63.Anthony PerezCofidis, Solutions Crédits01:33
64.Jaakko HanninenAG2R La Mondiale01:36
65.Jon IrisarriCaja Rural-Seguros RGA
66.Tony HurelSt Michel-Auber9302:51
67.Marco BenfattoAndroni Giocattoli-Sidermec03:16
68.Juan Antonio Lopez-cozarEuskadi Basque Country-Murias
69.Lorenzo RotaBardiani-CSF
70.Alo JakinSt Michel-Auber93
71.Ziga JermanGroupama-FDJ03:28
72.Antoine DuchesneGroupama-FDJ
73.Andrea GuardiniBardiani-CSF
74.Daniel SaviniBardiani-CSF04:13
75.Marco MinnaardWanty-Gobert Cycling Team
76.Geoffrey SoupeCofidis, Solutions Crédits04:40
77.Alexis RenardIsrael Cycling Academy04:43
78.Anthony RouxGroupama-FDJ04:50
79.Theo DelacroixWanty-Gobert Cycling Team
80.Tom WirtgenWallonie-Bruxelles05:03
81.Ignatas KonovalovasGroupama-FDJ05:05
82.Svein TuftRally UHC Cycling
83.Alexandre GeniezAG2R La Mondiale05:08
84.Lorrenzo ManzinVital Concept-B&B Hotels05:39
85.Maxime CamVital Concept-B&B Hotels05:43
86.Jérémy LecroqVital Concept-B&B Hotels
87.Ludovic RobeetWallonie-Bruxelles06:35
88.Mattia VielAndroni Giocattoli-Sidermec06:47
89.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole06:48
90.Adrien GarelVital Concept-B&B Hotels
91.Stijn VandenberghAG2R La Mondiale07:14
92.Bryan NauleauTeam Total Direct Energie
93.Laurens HuysWallonie-Bruxelles
94.Pierre BarbierNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole08:04
95.Julen IrizarEuskadi Basque Country-Murias08:55
96.Fabien GrellierTeam Total Direct Energie09:06
97.Jonathan HivertTeam Total Direct Energie
98.Pierre GouaultNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole10:02
99.Julien TrarieuxDelko Marseille Provence
100.Francesco RomanoBardiani-CSF
101.Alan BanaszekCaja Rural-Seguros RGA11:01
102.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber9311:26
103.Axel DomontAG2R La Mondiale12:58
104.João RodriguesW52 / FC Porto
105.Jérôme CousinTeam Total Direct Energie13:23
106.Matteo PelucchiAndroni Giocattoli-Sidermec15:25
107.Mauricio MoreiraCaja Rural-Seguros RGA16:56
108.Romain FeilluSt Michel-Auber93
109.Joel NicolauCaja Rural-Seguros RGA
110.Matteo Dal-cinRally UHC Cycling
111.Thomas VaubourzeixNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole17:46
112.Florentin Lecamus-lambertTeam Arkéa Samsic18:49
113.Ludwig de WinterWanty-Gobert Cycling Team20:41
114.Yoann BagotVital Concept-B&B Hotels
115.Marco MathisCofidis, Solutions Crédits23:21
116.Ander BarrenetxeaEuskadi Basque Country-Murias26:58
117.Pit LeyderCofidis, Solutions Crédits27:13

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: