Tour de l'Avenir 2019: etap 2. Szwajcaria najlepsza w zmaganiach drużyn

logo wyścigu Tour de l'Avenir

Reprezentacja Szwajcarii wygrała w Bergerac drugi odcinek Tour de l'Avenir.

Kolarze z kraju kantonów – Stefan Bissegger, Robin Froidevaux, Johan Jacobs, Antoine Debons, Damian Lüscher oraz Joel Suter – na dystansie 32 kilometrów wykręcili rezultat o 28 sekund lepszy od Norwegów i o 47 sekund lepszy od Duńczyków.

Liderem zmagań pozostał zwycięzca pierwszego odcinka, Duńczyk Mathias Norsgaard Jorgensen.

Wyniki 2. etapu Tour de l'Avenir 2019 (2.Ncup), Eymet - Bergerac (32,1 km; jazda drużynowa na czas):

Poz.ReprezentacjaCzas
1.Szwajcaria38:06
2.Norwegia00:28
3.Dania00:47
4.Włochy00:52
5.Wielka Brytania00:54
6.Holandia00:57
7.Francja01:06
8.Australia01:23
9.Niemcy01:27
10.Belgia01:30
11.Austria01:45
12.Centre Mondial du Cyclisme02:08
13.Słowenia02:12
14.Węgry02:13
15.USA02:14
16.Kanada02:15
17.Auvergne Rhone Alpes
18.Hiszpania
19.Kolumbia02:37
20.Luksemburg02:50
21.Erytrea02:57
22.Nouvelle Aquitaine03:01
23.Białoruś03:38
24.Portugalia
25.Rosja04:08
26.Ekwador04:37

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

Poz.ZawodnikKrajCzas
1.Mathias Norsgaard JørgensenDania3:37:42
2.Stefan BisseggerSzwajcaria00:05
3.Damian LüscherSzwajcaria
4.Joel SuterSzwajcaria
5.Robin FroidevauxSzwajcaria
6.Torjus SleenNorwegia00:33
7.Tobias FossNorwegia
8.Idar AndersenNorwegia
9.Søren WærenskjoldNorwegia
10.Morten HulgaardDania00:52
11.Andreas KronDania
12.Andreas StokbroDania
13.Stefano OldaniWłochy00:57
14.Samuele BattistellaWłochy
15.Andrea BagioliWłochy
16.Giovanni AleottiWłochy
17.Ethan HayterWielka Brytania00:59
18.Thomas PidcockWielka Brytania
19.Robert ScottWielka Brytania
20.Stuart BalfourWielka Brytania
21.Alfred WrightWielka Brytania
22.Ide SchellingHolandia01:01
23.Thymen ArensmanHolandia
24.Daan HooleHolandia
25.Berg Lars van DenHolandia
26.Filippo ConcaWłochy01:03
27.Alan BoileauFrancja01:11
28.Clément ChampoussinFrancja
29.Mathieu BurgaudeauFrancja
30.Simon GuglielmiFrancja
31.Nicolas ProdhommeFrancja
32.Johan Price-PejtersenDania01:20
33.Kaden GrovesAustralia01:28
34.Alexander EvansAustralia
35.Liam MagennisAustralia
36.Samuel JennerAustralia
37.Niklas MärklNiemcy01:32
38.Patrick HallerNiemcy
39.Jonas RutschNiemcy
40.Georg ZimmermannNiemcy
41.Leon HeinschkeNiemcy01:34
42.Tricht Stan VanBelgia01:35
43.Jens ReyndersBelgia
44.Mauri VansevenantBelgia
45.Sylvain MoniquetBelgia
46.Wilder Ilan VanBelgia
47.Viktor VerschaeveBelgia
48.Michael PotterAustralia01:38
49.Tobias BayerAustria01:50
50.Patrick GamperAustria
51.Felix GallAustria
52.Moran VermeulenAustria
53.Petr KelemenCentre Mondial du Cyclisme02:13
54.Vojtěch SedlacekCentre Mondial du Cyclisme
55.Ben HealyCentre Mondial du Cyclisme
56.Imad SekkakCentre Mondial du Cyclisme
57.Tilen FinkštSłowenia02:17
58.Nik CemazarSłowenia
59.Aljaž JarcSłowenia
60.Kristjan HočevarSłowenia
61.Jaka PrimožičSłowenia
62.Erik FetterWęgry02:18
63.Barnabás PeákWęgry
64.Attila ValterWęgry
65.Daniel DinaWęgry
66.Michael HernandezUSA02:19
67.Matteo JorgensonUSA
68.Gage HechtUSA
69.Lance HaidetUSA
70.Nicolas ZukowskyKanada02:20
71.Fabien RondeauAuvergne Rhone Alpes
72.Thomas AcostaAuvergne Rhone Alpes
73.Louis LouvetAuvergne Rhone Alpes
74.Urko BerradeHiszpania
75.José Félix ParraHiszpania
76.Maxime JarnetAuvergne Rhone Alpes
77.Jacques LebretonAuvergne Rhone Alpes
78.Adam RobergeKanada
79.Jon AgirreHiszpania
80.Iñigo EloseguiHiszpania
81.Oier LazkanoHiszpania
82.Ben KaterbergKanada
83.Pier-André CotéKanada
84.Harold TejadaKolumbia02:42
85.Jhojan GarcíaKolumbia
86.Juan Diego AlbaKolumbia
87.Einer Augusto RubioKolumbia
88.Alessandro CoviWłochy
89.Adrián BustamanteKolumbia
90.Colin HeiderscheidLuksemburg02:55
91.Arthur KluckersLuksemburg
92.Michel RiesLuksemburg
93.Jesus David Peña JimenezKolumbia
94.Biniyam GhirmayErytrea03:02
95.Yakob DebesayErytrea
96.Robel TeweldeErytrea
97.Louis LapierreNouvelle Aquitaine03:06
98.Dorian FoulonNouvelle Aquitaine
99.Quentin RossiniNouvelle Aquitaine
100.Clement LalbaNouvelle Aquitaine
101.Xavier CañellasHiszpania03:26
102.Gonçalo CarvalhoPortugalia03:42
103.Ilya VolkauBiałoruś
104.Dzianis MarchukBiałoruś
105.Jorge MagalhãesPortugalia
106.Siarhei ShauchenkaBiałoruś
107.Uladzislai TsimoshykBiałoruś
108.Guilherme MotaPortugalia
109.Yahor ShpalouskiBiałoruś03:44
110.Jim BrownWielka Brytania03:50
111.Valerii FatkullinRosja04:13
112.Denis NekrasovRosja
113.Jocelyn GuillotAuvergne Rhone Alpes04:35
114.Cristian Alexander CaicedoEkwador04:42
115.Jefferson Alexander CepedaEkwador
116.Wilson HaroEkwador
117.Alexis Benjamin QuinterosEkwador
118.Santiago MontenegroEkwador
119.Eric VoigtUSA04:49
120.Ludvik HolstadNorwegia05:06
121.Marco FriedrichAustria05:09
122.Markus WildauerAustria
123.Antoine DebonsSzwajcaria05:28
124.Johan JacobsSzwajcaria
125.Nils EekhoffHolandia05:48
126.Adám Kristóf KarlWęgry05:59
127.Martin UrianstadNorwegia06:00
128.Cedric PriesLuksemburg06:16
129.Aurélien DoleattoFrancja06:27
130.Mikhail FokinRosja07:17
131.Nicholas WhiteAustralia07:25
132.Maxime AgutNouvelle Aquitaine07:51
133.Aliaksandr SarokaBiałoruś08:18
134.Miguel HeidemannNiemcy09:13
135.Riley SheehanUSA09:40
136.Laurent GervaisKanada09:44
137.Jacob Hindsgaul MadsenDania10:01
138.Ziga HorvatSłowenia10:21
139.Charles-Etienne ChrétienKanada10:53
140.Timofei SherstnevRosja11:24
141.Francisco CamposPortugalia11:46
142.Henok MulubrhanErytrea11:56
143.Maxime WeyrichLuksemburg12:53
144.Igor SidorovRosja13:53
145.Lilian LangellaNouvelle Aquitaine15:13
146.Balázs VasWęgry15:23
147.Daragh O'mahonyCentre Mondial du Cyclisme17:34
148.Ken ConterLuksemburg19:46
149.Harold Martin LopezEkwador19:51

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: