Deceuninck-Quick Step i Movistar Team prolongują kontrakty

Deceuninck-Quick Step o 2 lata przedłużył umowę z uzdolnionym Brytyjczykiem Jamesem Knoxem.

Urodzony w 1995 roku kolarz jest jednym z nielicznych w składzie belgijskiej formacji, który specjalizuje się w jeździe po górach. W tym roku ukończył UAE Tour na 8. miejscu oraz na 14. Tour de Romandie. W maju zadebiutował na trasie Wielkiego Touru, ale z powodu kontuzji wycofał się po 12. etapie Giro d’Italia.

Umowy, od razu z siedmioma zawodnikami, prolongował również Movistar Team. W hiszpańskiej grupie do 2021 roku pozostaną Andrey Amador, Jorge Arcas, Héctor Carretero, Lluís Mas, Nelson Oliveira, Antonio Pedrero i José Joaquín Rojas.

W ekipie Eusebio Unzué nowymi twarzami mają zostać Davide Villella i Dario Cataldo, natomiast niemal na pewno odejdą trzej liderzy Nairo Quintana, Richard Carapaz i Mikel Landa.

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

2 Comments

 1. elo

  22 lipca 2019, 22:31 o 22:31

  Sypie się ten Movistar. Nikogo na Wielkie Toury zaraz nie będą mieć.

  • Dżi

   22 lipca 2019, 23:13 o 23:13

   Nic sie nie sypie. Rozwiazali problem 3 liderow. Postawia na mlodych. No i jest niezniszczalny Valverde ,który pewnie duzo budzetu zabiera-zasłuzył.. Kto wie czy ktorys z wielu fajnych kolaerzy Movistaru nie pojechalby lepiej od 2 lat GT niz Quintana , Landa. Taka delikatna zmiana i odswieżanie teamu. Movistar-saeco nigdy nie robili gwałtownych ruchów jak quick step.

%d bloggers like this:

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: