Tour de France 2019: etap 11. Caleb Ewan zrobił to

Caleb Ewan

Australijczyk Caleb Ewan pierwszy przeciął w Tuluzie linię mety jedenastego etapu Tour de France.

Sprinter grupy Lotto Soudal minimalnie wyprzedził Dylana Groenewegena (Jumbo-Visma). Trzecie miejsce zajął Elia Viviani (Deceuninck-Quick Step).

Żółtą koszulkę lidera wyścigu zachował Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick Step).

Drugą część wyścigu rozpoczął krótki etap (176 km), prowadzący na południe i zachód, w tylko lekko pagórkowatym terenie. Nie zanosiło się na skuteczny odjazd, dlatego równo z kilometrem 0 odpuszczono czwórkę Arnthony Perez, Stéphane Rossetto (obaj Cofidis), Lilian Calmejane (Total Direct Energie) i Aimé De Gendt (Wanty-Groupe Gobert).

Zrelaksowany peleton na Côte de Tonnac (32 km; kat. 3) znalazł się ze stratą 3:15, a na lotnej premii w Gaillac (87 km) różnica wynosiła 2:38.

31 kilometrów przed metą doszło do kraksy, w wyniku której wyścig zakończył Niki Terpstra (Total Direct Energie). Nairo Quintana (Movistar) i Richie Porte (Trek-Segafredo) zostali za peletonem, ale szybko wrócili na właściwe miejsce, co nie powiodło się koledze Australijczyka z ekipy Giulio Ciccone.

Ostatnie 10 kilometrów na samotnym prowadzeniu rozpoczął De Gendt. Belg nie miał jednak szans na sukces, został doścignięty niespełna 5 kilometrów przed kreską. Sprinterzy byli już na wyjściowych do sprintu pozycjach. Tym razem rozprowadzony został Groenewegen, ale to ustawiony tuż za nim Ewan sięgnął po swój pierwszy etap w „Wielkiej Pętli”.

Wyniki 11. etapu Tour de France 2019 (GT), Albi – Tuluza (167 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Caleb EwanLotto Soudal3:51:26
2.Dylan GroenewegenJumbo-Visma
3.Elia VivianiDeceuninck-Quick Step
4.Peter SaganBora-hansgrohe
5.Jens DebusschereKatusha-Alpecin
6.Sonny ColbrelliBahrain-Merida
7.Jasper PhilipsenUAE Team Emirates
8.Cees BolTeam Sunweb
9.Alexander KristoffUAE Team Emirates
10.Warren BarguilTeam Arkéa Samsic
11.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team
12.Niccolò BonifazioTeam Total Direct Energie
13.Egan BernalTeam Ineos
14.Mike TeunissenJumbo-Visma
15.Maximiliano RichezeDeceuninck-Quick Step
16.Marco HallerKatusha-Alpecin
17.Julian AlaphilippeDeceuninck-Quick Step
18.Oliver NaesenAG2R La Mondiale
19.Steven KruijswijkJumbo-Visma
20.Dan MartinUAE Team Emirates
21.Jakob FuglsangAstana Pro Team
22.Nairo QuintanaMovistar Team
23.Geraint ThomasTeam Ineos
24.Romain BardetAG2R La Mondiale
25.Rigoberto UranEF Education First
26.Greg van AvermaetCCC Team
27.Guillaume MartinWanty-Gobert Cycling Team
28.Jasper StuyvenTrek-Segafredo
29.Sergio HenaoUAE Team Emirates
30.Michael ValgrenDimension Data
31.Thibaut PinotGroupama-FDJ
32.Adam YatesMitchelton-Scott
33.Fabio FellineTrek-Segafredo
34.Roman KreuzigerDimension Data
35.Emanuel BuchmannBora-hansgrohe
36.André GreipelTeam Arkéa Samsic
37.Gianni MosconTeam Ineos
38.Rein TaaramaeTeam Total Direct Energie
39.Mikel LandaMovistar Team
40.Simon ClarkeEF Education First
41.Richie PorteTrek-Segafredo
42.Andrey AmadorMovistar Team
43.Mickaël CherelAG2R La Mondiale
44.Julien BernardTrek-Segafredo
45.Iván Garcia CortinaBahrain-Merida
46.Enric MasDeceuninck-Quick Step
47.Alejandro ValverdeMovistar Team
48.Patrick KonradBora-hansgrohe
49.David GauduGroupama-FDJ
50.Hugo HouleAstana Pro Team
51.Edvald Boasson HagenDimension Data
52.Daryl ImpeyMitchelton-Scott
53.Gorka IzagirreAstana Pro Team
54.Stefan KungGroupama-FDJ
55.Bauke MollemaTrek-Segafredo
56.Alexey LutsenkoAstana Pro Team
57.Xandro MeurisseWanty-Gobert Cycling Team
58.Luis León SanchezAstana Pro Team
59.Rudy MolardGroupama-FDJ
60.Fabio AruUAE Team Emirates
61.Matteo TrentinMitchelton-Scott00:14
62.Reinardt Janse van RensburgDimension Data
63.Koen de KortTrek-Segafredo
64.Łukasz WiśniowskiCCC Team
65.Ben KingDimension Data00:17
66.Pierre-Luc PerichonCofidis, Solutions Crédits00:19
67.George BennettJumbo-Visma
68.Joey RosskopfCCC Team
69.Jack HaigMitchelton-Scott
70.Tanel KangertEF Education First
71.Michael MorkovDeceuninck-Quick Step00:23
72.Nils PolittKatusha-Alpecin00:31
73.Tony GallopinAG2R La Mondiale
74.Michael MatthewsTeam Sunweb
75.Michael ScharCCC Team
76.Nikias ArndtTeam Sunweb
77.Yoann OffredoWanty-Gobert Cycling Team
78.Ilnur ZakarinKatusha-Alpecin
79.Imanol ErvitiMovistar Team
80.Sven Erik BystromUAE Team Emirates
81.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic
82.Dylan van BaarleTeam Ineos00:41
83.Wout van AertJumbo-Visma
84.Søren Kragh AndersenTeam Sunweb
85.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma00:46
86.Dylan TeunsBahrain-Merida00:52
87.Jens KeukeleireLotto Soudal00:59
88.Daniel OssBora-hansgrohe01:08
89.Nicolas RocheTeam Sunweb01:15
90.Lennard KamnaTeam Sunweb
91.Matej MohoricBahrain-Merida01:19
92.Alex DowsettKatusha-Alpecin01:23
93.Roger KlugeLotto Soudal01:34
94.William BonnetGroupama-FDJ01:39
95.Jan TratnikBahrain-Merida01:57
96.Luke RoweTeam Ineos02:06
97.Lars Ytting BakDimension Data02:15
98.Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates
99.Rui CostaUAE Team Emirates
100.Maxime BouetTeam Arkéa Samsic
101.Paul OurselinTeam Total Direct Energie02:17
102.Kevin van MelsenWanty-Gobert Cycling Team
103.Michael HepburnMitchelton-Scott02:21
104.Luke DurbridgeMitchelton-Scott
105.Carlos VeronaMovistar Team
106.Maximilian SchachmannBora-hansgrohe02:40
107.Vincenzo NibaliBahrain-Merida
108.Tim WellensLotto Soudal
109.Thomas de GendtLotto Soudal
110.Jasper de BuystLotto Soudal
111.Odd Christian EikingWanty-Gobert Cycling Team
112.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team
113.Elie GesbertTeam Arkéa Samsic
114.Anthony RouxGroupama-FDJ
115.Alexis VuillermozAG2R La Mondiale
116.Romain SicardTeam Total Direct Energie
117.Mathias FrankAG2R La Mondiale
118.Sébastien ReichenbachGroupama-FDJ
119.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits
120.Julien SimonCofidis, Solutions Crédits
121.Wilco KeldermanTeam Sunweb
122.Nelson OliveiraMovistar Team
123.Simon GeschkeCCC Team
124.Toms SkujinsTrek-Segafredo
125.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team
126.Tom ScullyEF Education First
127.Laurens de PlusJumbo-Visma
128.Pello BilbaoAstana Pro Team
129.Jonathan CastroviejoTeam Ineos
130.Omar FraileAstana Pro Team
131.Damiano CarusoBahrain-Merida
132.Alberto BettiolEF Education First
133.Natnael BerhaneCofidis, Solutions Crédits
134.Amaël MoinardTeam Arkéa Samsic
135.Matthieu LadagnousGroupama-FDJ
136.Alexis GougeardAG2R La Mondiale
137.Steve CummingsDimension Data
138.Serge PauwelsCCC Team
139.Simon YatesMitchelton-Scott03:24
140.Chad HagaTeam Sunweb03:46
141.José GoncalvesKatusha-Alpecin03:57
142.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie03:58
143.Lilian CalmejaneTeam Total Direct Energie
144.Fabien GrellierTeam Total Direct Energie
145.Kévin LedanoisTeam Arkéa Samsic
146.Magnus CortAstana Pro Team
147.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe
148.Yves LampaertDeceuninck-Quick Step04:02
149.Marcus BurghardtBora-hansgrohe04:04
150.Mads Wurtz SchmidtKatusha-Alpecin04:40
151.Dries DevenynsDeceuninck-Quick Step05:17
152.Anthony PerezCofidis, Solutions Crédits05:29
153.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits
154.Tiesj BenootLotto Soudal05:41
155.Michael WoodsEF Education First
156.Rohan DennisBahrain-Merida
157.Wout PoelsTeam Ineos
158.Michał KwiatkowskiTeam Ineos
159.Benoît CosnefroyAG2R La Mondiale
160.Florian VachonTeam Arkéa Samsic
161.Lukas PostlbergerBora-hansgrohe06:16
162.Maxime MonfortLotto Soudal06:18
163.Christopher Juul-jensenMitchelton-Scott
164.Kasper AsgreenDeceuninck-Quick Step07:35
165.Marc SolerMovistar Team10:51
166.Tony MartinJumbo-Visma
167.Sebastian LangeveldEF Education First12:03
168.Giacomo NizzoloDimension Data
169.Giulio CicconeTrek-Segafredo
DNFNiki TerpstraTeam Total Direct Energie
DNSRick ZabelKatusha-Alpecin

Klasyfikacja generalna po 11. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Julian AlaphilippeDeceuninck-Quick Step47:18:41
2.Geraint ThomasTeam Ineos01:12
3.Egan BernalTeam Ineos01:16
4.Steven KruijswijkJumbo-Visma01:27
5.Emanuel BuchmannBora-hansgrohe01:45
6.Enric MasDeceuninck-Quick Step01:46
7.Adam YatesMitchelton-Scott01:47
8.Nairo QuintanaMovistar Team02:04
9.Dan MartinUAE Team Emirates02:09
10.Thibaut PinotGroupama-FDJ02:33
11.Patrick KonradBora-hansgrohe02:46
12.Rigoberto UranEF Education First03:18
13.Alejandro ValverdeMovistar Team
14.Romain BardetAG2R La Mondiale03:20
15.Jakob FuglsangAstana Pro Team03:22
16.Warren BarguilTeam Arkéa Samsic03:26
17.Roman KreuzigerDimension Data03:28
18.Xandro MeurisseWanty-Gobert Cycling Team03:42
19.Richie PorteTrek-Segafredo03:59
20.Mikel LandaMovistar Team04:15
21.Bauke MollemaTrek-Segafredo04:25
22.David GauduGroupama-FDJ04:32
23.Alexey LutsenkoAstana Pro Team04:34
24.Fabio AruUAE Team Emirates05:57
25.Guillaume MartinWanty-Gobert Cycling Team05:59
26.George BennettJumbo-Visma11:20
27.Rudy MolardGroupama-FDJ12:47
28.Greg van AvermaetCCC Team14:25
29.Giulio CicconeTrek-Segafredo14:35
30.Sébastien ReichenbachGroupama-FDJ14:36
31.Vincenzo NibaliBahrain-Merida16:40
32.Nicolas RocheTeam Sunweb17:57
33.Jack HaigMitchelton-Scott17:59
34.Sergio HenaoUAE Team Emirates21:17
35.Jesús HerradaCofidis, Solutions Crédits22:41
36.Matteo TrentinMitchelton-Scott22:52
37.Mickaël CherelAG2R La Mondiale23:06
38.Rein TaaramaeTeam Total Direct Energie23:08
39.Michael MatthewsTeam Sunweb24:53
40.Peter SaganBora-hansgrohe25:04
41.Marc SolerMovistar Team25:10
42.Alexis VuillermozAG2R La Mondiale25:59
43.Julien BernardTrek-Segafredo26:43
44.Jasper StuyvenTrek-Segafredo27:46
45.Laurens de PlusJumbo-Visma28:59
46.Wilco KeldermanTeam Sunweb30:06
47.Mathias FrankAG2R La Mondiale30:07
48.Daryl ImpeyMitchelton-Scott30:31
49.Michael WoodsEF Education First30:54
50.Michał KwiatkowskiTeam Ineos32:58
51.Edvald Boasson HagenDimension Data33:48
52.Andrey AmadorMovistar Team33:59
53.Maximilian SchachmannBora-hansgrohe34:35
54.Wout van AertJumbo-Visma34:52
55.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe34:59
56.Dylan TeunsBahrain-Merida37:34
57.Rui CostaUAE Team Emirates38:04
58.Gorka IzagirreAstana Pro Team38:13
59.Lennard KamnaTeam Sunweb38:49
60.Sonny ColbrelliBahrain-Merida39:06
61.Tanel KangertEF Education First39:07
62.Fabio FellineTrek-Segafredo39:54
63.Ilnur ZakarinKatusha-Alpecin40:37
64.Søren Kragh AndersenTeam Sunweb40:47
65.Simon ClarkeEF Education First41:28
66.Tiesj BenootLotto Soudal42:11
67.Jan TratnikBahrain-Merida44:51
68.Thomas de GendtLotto Soudal44:58
69.Jonathan CastroviejoTeam Ineos45:05
70.Oliver NaesenAG2R La Mondiale45:31
71.Pello BilbaoAstana Pro Team45:49
72.Luis León SanchezAstana Pro Team46:30
73.Nils PolittKatusha-Alpecin46:32
74.Simon GeschkeCCC Team47:29
75.Alberto BettiolEF Education First47:51
76.Wout PoelsTeam Ineos48:03
77.Gianni MosconTeam Ineos49:18
78.Romain SicardTeam Total Direct Energie50:59
79.Maxime BouetTeam Arkéa Samsic51:20
80.Michael ValgrenDimension Data53:08
81.Dylan van BaarleTeam Ineos56:47
82.Joey RosskopfCCC Team57:51
83.Omar FraileAstana Pro Team59:09
84.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team59:46
85.Jens KeukeleireLotto Soudal1:02:26
86.Pierre-Luc PerichonCofidis, Solutions Crédits1:02:47
87.Mads Wurtz SchmidtKatusha-Alpecin1:03:30
88.Ben KingDimension Data1:04:03
89.Tim WellensLotto Soudal1:04:18
90.Elie GesbertTeam Arkéa Samsic1:05:12
91.Tony GallopinAG2R La Mondiale1:05:19
92.Anthony RouxGroupama-FDJ1:05:29
93.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic1:06:33
94.Nelson OliveiraMovistar Team1:06:51
95.Iván Garcia CortinaBahrain-Merida1:07:05
96.Jasper de BuystLotto Soudal1:08:07
97.Simon YatesMitchelton-Scott1:08:19
98.Matej MohoricBahrain-Merida1:08:20
99.Natnael BerhaneCofidis, Solutions Crédits1:09:34
100.Nikias ArndtTeam Sunweb1:10:10
101.Toms SkujinsTrek-Segafredo1:10:14
102.Rohan DennisBahrain-Merida1:10:46
103.Daniel OssBora-hansgrohe1:11:04
104.Stefan KungGroupama-FDJ1:11:45
105.Julien SimonCofidis, Solutions Crédits1:11:50
106.Damiano CarusoBahrain-Merida1:11:54
107.Luke DurbridgeMitchelton-Scott1:12:05
108.Serge PauwelsCCC Team1:12:47
109.Mike TeunissenJumbo-Visma1:13:13
110.Hugo HouleAstana Pro Team1:14:07
111.Dries DevenynsDeceuninck-Quick Step1:14:19
112.Jasper PhilipsenUAE Team Emirates1:14:43
113.Kévin LedanoisTeam Arkéa Samsic1:14:59
114.Amaël MoinardTeam Arkéa Samsic1:15:51
115.Paul OurselinTeam Total Direct Energie1:17:12
116.Michael ScharCCC Team1:17:36
117.Imanol ErvitiMovistar Team1:19:00
118.Reinardt Janse van RensburgDimension Data1:19:11
119.Elia VivianiDeceuninck-Quick Step1:20:02
120.Lilian CalmejaneTeam Total Direct Energie1:20:13
121.Caleb EwanLotto Soudal1:20:49
122.Yves LampaertDeceuninck-Quick Step1:21:53
123.Odd Christian EikingWanty-Gobert Cycling Team1:22:12
124.Sven Erik BystromUAE Team Emirates1:22:31
125.Lukas PostlbergerBora-hansgrohe1:23:36
126.Benoît CosnefroyAG2R La Mondiale1:23:52
127.Fabien GrellierTeam Total Direct Energie1:24:18
128.Luke RoweTeam Ineos1:24:51
129.Anthony TurgisTeam Total Direct Energie1:25:42
130.Marcus BurghardtBora-hansgrohe1:26:49
131.Łukasz WiśniowskiCCC Team1:28:05
132.Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates1:28:08
133.José GoncalvesKatusha-Alpecin1:28:34
134.Cees BolTeam Sunweb1:28:53
135.Alexander KristoffUAE Team Emirates1:29:51
136.Florian VachonTeam Arkéa Samsic1:30:07
137.Michael HepburnMitchelton-Scott1:30:29
138.Koen de KortTrek-Segafredo1:30:51
139.Roger KlugeLotto Soudal1:30:54
140.Christopher Juul-jensenMitchelton-Scott1:30:55
141.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits1:30:58
142.Maximiliano RichezeDeceuninck-Quick Step1:31:02
143.Amund Grøndahl JansenJumbo-Visma1:32:22
144.William BonnetGroupama-FDJ1:33:08
145.Lars Ytting BakDimension Data1:33:20
146.André GreipelTeam Arkéa Samsic1:33:32
147.Matthieu LadagnousGroupama-FDJ1:33:57
148.Marco HallerKatusha-Alpecin1:34:03
149.Carlos VeronaMovistar Team1:34:29
150.Alex DowsettKatusha-Alpecin1:34:46
151.Alexis GougeardAG2R La Mondiale1:34:55
152.Niccolò BonifazioTeam Total Direct Energie1:35:52
153.Maxime MonfortLotto Soudal1:35:55
154.Anthony PerezCofidis, Solutions Crédits1:36:01
155.Aimé de GendtWanty-Gobert Cycling Team1:36:20
156.Kevin van MelsenWanty-Gobert Cycling Team1:36:34
157.Magnus CortAstana Pro Team1:36:35
158.Kasper AsgreenDeceuninck-Quick Step1:37:42
159.Dylan GroenewegenJumbo-Visma1:39:37
160.Tony MartinJumbo-Visma1:39:51
161.Michael MorkovDeceuninck-Quick Step1:40:21
162.Frederik BackaertWanty-Gobert Cycling Team1:40:26
163.Jens DebusschereKatusha-Alpecin1:40:57
164.Tom ScullyEF Education First1:43:05
165.Steve CummingsDimension Data1:43:26
166.Sebastian LangeveldEF Education First1:45:07
167.Chad HagaTeam Sunweb1:46:55
168.Giacomo NizzoloDimension Data1:48:32
169.Yoann OffredoWanty-Gobert Cycling Team2:05:12

Pozostałe klasyfikacje

Klasyfikacja punktowapunkty
1.Peter SaganBora-hansgrohe257
2.Elia VivianiDeceuninck-Quick Step184
3.Sonny ColbrelliBahrain-Merida174
4.Michael MatthewsTeam Sunweb167
5.Caleb EwanLotto Soudal148
6.Jasper StuyvenTrek-Segafredo112
7.Matteo TrentinMitchelton-Scott101
8.Dylan GroenewegenJumbo-Visma96
9.Greg van AvermaetCCC Team95
10.Julian AlaphilippeDeceuninck-Quick Step75
11.Thomas de GendtLotto Soudal68
12.Mike TeunissenJumbo-Visma67
13.Wout van AertJumbo-Visma64
14.Giacomo NizzoloDimension Data52
15.Oliver NaesenAG2R La Mondiale51
16.Xandro MeurisseWanty-Gobert Cycling Team51
17.Yoann OffredoWanty-Gobert Cycling Team49
18.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits48
19.Alexander KristoffUAE Team Emirates48
20.Andrea PasqualonWanty-Gobert Cycling Team46
Klasyfikacja górskapunkty
1.Tim WellensLotto Soudal43
2.Thomas de GendtLotto Soudal37
3.Giulio CicconeTrek-Segafredo30
4.Xandro MeurisseWanty-Gobert Cycling Team27
5.Natnael BerhaneCofidis, Solutions Crédits20
6.Dylan TeunsBahrain-Merida13
7.Ben KingDimension Data13
8.Tiesj BenootLotto Soudal12
9.Daryl ImpeyMitchelton-Scott10
10.Toms SkujinsTrek-Segafredo9
11.Anthony DelaplaceTeam Arkéa Samsic8
12.Niki TerpstraTeam Total Direct Energie5
13.Simon ClarkeEF Education First4
14.Geraint ThomasTeam Ineos4
15.Romain SicardTeam Total Direct Energie4
16.Anthony PerezCofidis, Solutions Crédits3
17.Yoann OffredoWanty-Gobert Cycling Team3
18.Odd Christian EikingWanty-Gobert Cycling Team3
19.Julian AlaphilippeDeceuninck-Quick Step3
20.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits2
Klasyfikacja młodzieżowaczas
1.Egan BernalTeam Ineos47:19:57
2.Enric MasDeceuninck-Quick Step00:30
3.David GauduGroupama-FDJ03:16
4.Laurens de PlusJumbo-Visma27:43
5.Maximilian SchachmannBora-hansgrohe33:19
6.Wout van AertJumbo-Visma33:36
7.Gregor MuhlbergerBora-hansgrohe33:43
8.Lennard KamnaTeam Sunweb37:33
9.Søren Kragh AndersenTeam Sunweb39:31
10.Tiesj BenootLotto Soudal40:55
11.Nils PolittKatusha-Alpecin45:16
12.Gianni MosconTeam Ineos48:02
13.Mads Wurtz SchmidtKatusha-Alpecin1:02:14
14.Elie GesbertTeam Arkéa Samsic1:03:56
15.Iván Garcia CortinaBahrain-Merida1:05:49
16.Matej MohoricBahrain-Merida1:07:04
17.Jasper PhilipsenUAE Team Emirates1:13:27
18.Paul OurselinTeam Total Direct Energie1:15:56
19.Caleb EwanLotto Soudal1:19:33
20.Odd Christian EikingWanty-Gobert Cycling Team1:20:56
Klasyfikacja drużynowaczas
1.Movistar Team142:19:38
2.Trek-Segafredo01:30
3.Bora-hansgrohe14:59
4.Mitchelton-Scott15:45
5.AG2R La Mondiale18:56
6.Groupama-FDJ19:04
7.Jumbo-Visma19:14
8.UAE Team Emirates23:33
9.Team Ineos25:53
10.EF Education First32:46
11.Team Sunweb39:48
12.Astana Pro Team42:16
13.Bahrain-Merida44:56
14.Deceuninck-Quick Step58:37
15.Wanty-Gobert Cycling Team1:05:31
16.Dimension Data1:19:12
17.CCC Team1:21:55
18.Team Arkéa Samsic1:25:26
19.Lotto Soudal1:39:48
20.Cofidis, Solutions Crédits1:54:34
21.Team Total Direct Energie2:06:59
22.Katusha-Alpecin2:25:20

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: