Kolumbijczyk Kevin Rivera (Androni Giocattoli – Sidermec) triumfował w rumuńskiej etapówce Sibiu Cycling Tour. Ostatniego dnia wygrał Riccardo Stacchiotti (Giotti Victoria – Palomar).
Włoch na finiszu z peletonu okazał się lepszy od Gašpera Katrašnika (Adria Mobil) i Františka Sisra (Elkov – Author).
Na 15. miejscu wyścig ukończył Piotr Brożyna (CCC Development Team).
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria-Palomar | 3:52:54 |
2. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | |
3. | František Sisr | Elkov-Author Cycling Team | |
4. | Michał Paluta | CCC Development Team | |
5. | Ivar Slik | Monkey Town-à Bloc CT | |
6. | Leonardo Bonifazio | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
7. | Paolo Toto | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
8. | Federico Burchio | D'Amico-UM Tools | |
9. | Sergey Shilov | Gazprom-RusVelo | |
10. | Nico Selenati | AKROS-Thömus | |
11. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | |
12. | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita-Prodir | |
13. | Savva Novikov | Lokosphinx | |
14. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | |
15. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | |
16. | Bernat Font | 303Project | |
17. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | |
18. | Attila Valter | CCC Development Team | |
19. | Matteo Busato | Androni Giocattoli-Sidermec | |
20. | Ildar Arslanov | Gazprom-RusVelo | |
21. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | |
22. | Andriy Vasylyuk | Ukraine | |
23. | Michal Schlegel | Elkov-Author Cycling Team | |
24. | Mattia Bais | Cycling Team Friuli | |
25. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
26. | Serghei Țvetcov | Romania | |
27. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | |
28. | Vitaliy Buts | Ukraine | |
29. | Daniel Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | |
30. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | |
31. | Kevin Rivera | Androni Giocattoli-Sidermec | |
32. | Wilmar Molina | Team Novak | |
33. | Jacopo Mosca | D'Amico-UM Tools | |
34. | Mamyr Stash | Gazprom-RusVelo | |
35. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | |
36. | Fabio Mazzucco | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
37. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
38. | Niccolò Salvietti | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | |
39. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | |
40. | Ivan Martinelli | D'Amico-UM Tools | |
41. | Alexander Vdovin | Lokosphinx | |
42. | Adriaan Janssen | Monkey Town-à Bloc CT | |
43. | Michael Kukrle | Elkov-Author Cycling Team | |
44. | Justin Paroz | AKROS-Thömus | |
45. | Ziga Groselj | Adria Mobil | |
46. | Denis Marian Vulcan | Giotti Victoria-Palomar | |
47. | Andras Szatmary | Pannon Cycling Team | |
48. | Rick Pluimers | Monkey Town-à Bloc CT | |
49. | Yannis Voisard | AKROS-Thömus | |
50. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | |
51. | Erik Fetter | Pannon Cycling Team | |
52. | Karel Hnik | Elkov-Author Cycling Team | |
53. | Danilo Celano | Amore & Vita-Prodir | |
54. | Oleksandr Golovash | Ukraine | |
55. | Gabriele Petrelli | Cycling Team Friuli | |
56. | Mel van der Veekens | Monkey Town-à Bloc CT | |
57. | Jaime Restrepo | Team Novak | |
58. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | 00:02 |
59. | Daniel Arroyave Canas | Team Novak | |
60. | Evgeny Kobernyak | Gazprom-RusVelo | |
61. | Roman Kustadinchev | D'Amico-UM Tools | |
62. | Franco Orocito | D'Amico-UM Tools | |
63. | János Pelikan | Pannon Cycling Team | |
64. | Vladyslav Soltasiuk | Ukraine | |
65. | Alexander Amiri | 303Project | |
66. | Isaiah Newkirk | 303Project | |
67. | Yegor Dementyev | Team Novak | 00:30 |
68. | Piotr Pękala | CCC Development Team | 00:34 |
69. | Timo Guller | AKROS-Thömus | |
70. | Antoine Aebi | AKROS-Thömus | 00:40 |
71. | Joel Suter | AKROS-Thömus | |
72. | Jon Bozic | Adria Mobil | |
73. | Mykyta Zubenko | Ukraine | |
74. | Grant Ellwood | 303Project | 00:48 |
75. | Gorazd Per | Adria Mobil | 01:11 |
76. | Szymon Tracz | CCC Development Team | |
77. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | 02:46 |
78. | Ruben Caseny | Massi Vivo-Grupo Oresy | 03:04 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Kevin Rivera | Androni Giocattoli-Sidermec | 17:29:24 |
2. | Daniel Munoz | Androni Giocattoli-Sidermec | 00:17 |
3. | Radoslav Rogina | Adria Mobil | 00:39 |
4. | Ildar Arslanov | Gazprom-RusVelo | 00:41 |
5. | Serghei Țvetcov | Romania | 00:42 |
6. | Michal Schlegel | Elkov-Author Cycling Team | 00:44 |
7. | Pierpaolo Ficara | Amore & Vita-Prodir | 00:50 |
8. | Mattia Bais | Cycling Team Friuli | 01:00 |
9. | Marco Tizza | Amore & Vita-Prodir | 01:01 |
10. | Attila Valter | CCC Development Team | 01:07 |
11. | Fabio Mazzucco | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 01:27 |
12. | Filippo Zana | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 01:32 |
13. | Justin Paroz | AKROS-Thömus | 01:46 |
14. | Alessandro Bisolti | Androni Giocattoli-Sidermec | 01:52 |
15. | Piotr Brożyna | CCC Development Team | 02:34 |
16. | Paolo Toto | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 02:47 |
17. | Erik Fetter | Pannon Cycling Team | 02:56 |
18. | Emil Dima | Giotti Victoria-Palomar | 03:13 |
19. | Michael Kukrle | Elkov-Author Cycling Team | 03:22 |
20. | Vitaliy Buts | Ukraine | 03:40 |
21. | Ziga Groselj | Adria Mobil | 03:59 |
22. | Denis Nekrasov | Gazprom-RusVelo | 04:02 |
23. | Bernat Font | 303Project | 04:08 |
24. | Ivan Martinelli | D'Amico-UM Tools | 04:33 |
25. | Karel Hnik | Elkov-Author Cycling Team | 04:45 |
26. | Adriaan Janssen | Monkey Town-à Bloc CT | 05:02 |
27. | Savva Novikov | Lokosphinx | 05:04 |
28. | Andriy Vasylyuk | Ukraine | 05:05 |
29. | Jacopo Mosca | D'Amico-UM Tools | 06:27 |
30. | Andras Szatmary | Pannon Cycling Team | 06:44 |
31. | Danilo Celano | Amore & Vita-Prodir | 08:26 |
32. | Yannis Voisard | AKROS-Thömus | 09:59 |
33. | Oleksandr Golovash | Ukraine | 10:03 |
34. | Viktor Filutas | Pannon Cycling Team | 10:33 |
35. | Rick Pluimers | Monkey Town-à Bloc CT | 10:45 |
36. | Niccolò Salvietti | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 11:23 |
37. | Dominik Neumann | Elkov-Author Cycling Team | 12:25 |
38. | Denis Marian Vulcan | Giotti Victoria-Palomar | 12:51 |
39. | Matteo Busato | Androni Giocattoli-Sidermec | 13:25 |
40. | Dario Puccioni | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 13:37 |
41. | Alexander Vdovin | Lokosphinx | 13:41 |
42. | Michał Paluta | CCC Development Team | 14:14 |
43. | Daniel Arroyave Canas | Team Novak | 14:53 |
44. | Szymon Tracz | CCC Development Team | 15:34 |
45. | Piotr Pękala | CCC Development Team | 16:12 |
46. | Sergey Shilov | Gazprom-RusVelo | 17:23 |
47. | Aljaž Jarc | Adria Mobil | 17:38 |
48. | Isaiah Newkirk | 303Project | 18:48 |
49. | Ivar Slik | Monkey Town-à Bloc CT | 20:06 |
50. | Mel van der Veekens | Monkey Town-à Bloc CT | 22:03 |
51. | Franco Orocito | D'Amico-UM Tools | 28:21 |
52. | Gašper Katrasnik | Adria Mobil | 28:46 |
53. | Josip Rumac | Androni Giocattoli-Sidermec | 28:49 |
54. | Yegor Dementyev | Team Novak | 29:43 |
55. | János Pelikan | Pannon Cycling Team | 29:51 |
56. | Joel Suter | AKROS-Thömus | 29:59 |
57. | Roman Kustadinchev | D'Amico-UM Tools | 31:47 |
58. | Daniel Moricz | Pannon Cycling Team | 31:56 |
59. | Leonardo Bonifazio | Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis | 32:14 |
60. | František Sisr | Elkov-Author Cycling Team | 32:24 |
61. | Gorazd Per | Adria Mobil | 33:03 |
62. | Mykyta Zubenko | Ukraine | 34:20 |
63. | Vladyslav Soltasiuk | Ukraine | 34:36 |
64. | Riccardo Stacchiotti | Giotti Victoria-Palomar | 36:10 |
65. | Federico Burchio | D'Amico-UM Tools | 37:26 |
66. | Daniel Crista | Giotti Victoria-Palomar | 39:01 |
67. | Wilmar Molina | Team Novak | 40:06 |
68. | Evgeny Kobernyak | Gazprom-RusVelo | 41:53 |
69. | Alexander Amiri | 303Project | 43:55 |
70. | Antoine Aebi | AKROS-Thömus | 44:13 |
71. | Nico Selenati | AKROS-Thömus | 45:32 |
72. | Mamyr Stash | Gazprom-RusVelo | 45:46 |
73. | Grant Ellwood | 303Project | 49:03 |
74. | Gabriele Petrelli | Cycling Team Friuli | 50:10 |
75. | Timo Guller | AKROS-Thömus | 52:13 |
76. | Jon Bozic | Adria Mobil | 58:14 |
77. | Jaime Restrepo | Team Novak | 59:17 |
78. | Ruben Caseny | Massi Vivo-Grupo Oresy | 1:05:14 |
Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości i wyniki z czwartku, 2…
Sezon Wielkich Tourów obejmuje swe rządy. Przed kolarzami trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa Giro d'Italia.
Demi Vollering (SD Worx-Protime) zdobyła na Alto del Fuerte Rapitan piąty etap La Vuelta Femenina oraz objęła prowadzenie w klasyfikacji…
Kirsten Faulkner wyczuła swój moment na Vuelta Femenina. Dominika Włodarczyk wraca do ścigania. Wyniki i informacje z 1 maja.
Kristen Faulkner (EF Education-Cannondale) wygrała w Saragossie czwarty odcinek La Vuelta Femenina.
Maxim van Gils (Lotto Dstny) wygrał we Frankfurcie nad Menem niemiecki klasyk Eschborn-Frankfurt.