La Route d'Occitanie 2019: etap 2. Arnaud Demare najszybszy

Arnaud Demare

Arnaud Demare wygrał w Martres-Tolosane drugi etap wyścigu La Route d'Occitanie - La Dépêche du Midi.

Francuz okazał się najszybszy w sprinterskim finiszu. Na kresce wyprzedził Brytyjczyka Chrisa Lawlessa (Team Ineos) i Holendra Moreno Hoflanda (EF Education First).

Liderem klasyfikacji generalnej pozostał mistrz świata Alejandro Valverde (Movistar Team).

Wyniki 2. etapu La Route d'Occitanie - La Dépêche du Midi 2019 (2.1), Labruguière - Martres-Tolosane (187,7 km):

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Arnaud DemareGroupama-FDJ4:50:13
2.Chris LawlessTeam Ineos
3.Moreno HoflandEF Education First
4.Sacha ModoloEF Education First
5.David GonzalezCaja Rural-Seguros RGA
6.Evaldas SiskeviciusDelko Marseille Provence
7.Joaquín Rojas JoséMovistar Team
8.Julien DuvalAG2R La Mondiale
9.Michael BrescianiBardiani-CSF
10.Lorrenzo ManzinVital Concept-B&B Hotels
11.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic
12.Romain CardisTeam Total Direct Energie
13.Edwin AvilaIsrael Cycling Academy
14.Alejandro ValverdeMovistar Team
15.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale
16.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber93
17.Tony GallopinAG2R La Mondiale
18.Julien SimonCofidis, Solutions Crédits
19.Eddie DunbarTeam Ineos
20.Garikoitz BravoEuskadi Basque Country-Murias
21.Ramon SinkeldamGroupama-FDJ
22.Valentin MadouasGroupama-FDJ
23.Alex AranburuCaja Rural-Seguros RGA
24.Daniel TurekIsrael Cycling Academy
25.Giovanni CarboniBardiani-CSF
26.Manuel SenniBardiani-CSF
27.Nans PetersAG2R La Mondiale
28.Lucas CarstensenBike Aid
29.Pavel SivakovTeam Ineos
30.Gauthier NavarroInterpro Cycling Academy
31.Luis Angel MateCofidis, Solutions Crédits
32.Fernando BarceloEuskadi Basque Country-Murias
33.Elie GesbertTeam Arkéa Samsic
34.Morne van NiekerkSt Michel-Auber93
35.Quentin PacherVital Concept-B&B Hotels
36.Antonio PedreroMovistar Team
37.Patrick MullerVital Concept-B&B Hotels
38.Eduard PradesMovistar Team
39.Julen AmezquetaCaja Rural-Seguros RGA
40.Sergei ChernetskiCaja Rural-Seguros RGA
41.Iván Ramiro SosaTeam Ineos
42.Cyril GautierVital Concept-B&B Hotels
43.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic
44.Flavien MaureletSt Michel-Auber93
45.Lucas de RossiDelko Marseille Provence
46.Oscar RodriguezEuskadi Basque Country-Murias
47.Florian HudryInterpro Cycling Academy
48.Romain CombaudDelko Marseille Provence
49.Rigoberto UranEF Education First
50.Clément ChevrierAG2R La Mondiale
51.Luca CoviliBardiani-CSF
52.Mikel BizkarraEuskadi Basque Country-Murias
53.Yohann GeneTeam Total Direct Energie
54.Rein TaaramaeTeam Total Direct Energie
55.Camille ThominetSt Michel-Auber93
56.Amaël MoinardTeam Arkéa Samsic
57.Julien El FaresDelko Marseille Provence
58.Mikel IturriaEuskadi Basque Country-Murias
59.Joe DombrowskiEF Education First
60.Cristián RodriguezCaja Rural-Seguros RGA
61.Javier MorenoDelko Marseille Provence
62.Delio FernandezDelko Marseille Provence
63.Christian KneesTeam Ineos
64.Hubert DupontAG2R La Mondiale
65.Hernán AguirreInterpro Cycling Academy
66.Rémy RochasDelko Marseille Provence
67.Nikodemus HollerBike Aid
68.Kévin Le CunffSt Michel-Auber93
69.Pierre GouaultNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
70.Darwin AtapumaCofidis, Solutions Crédits
71.Michał GołaśTeam Ineos
72.Mickaël DelageGroupama-FDJ
73.Sebastián HenaoTeam Ineos
74.Rafael VallsMovistar Team
75.Francesco RomanoBardiani-CSF
76.Adrien GuillonnetInterpro Cycling Academy
77.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
78.Maxime DanielTeam Arkéa Samsic
79.James WhelanEF Education First
80.Mekseb DebesayBike Aid
81.Jaime CastrilloMovistar Team
82.Sergio SamitierEuskadi Basque Country-Murias
83.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
84.Justin MottierVital Concept-B&B Hotels
85.Thibault FerasseNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
86.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
87.Olivier Le GacGroupama-FDJ
88.Sergio PardillaCaja Rural-Seguros RGA
89.Jorge ArcasMovistar Team
90.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
91.Clément CariseyIsrael Cycling Academy
92.Mathias Le TurnierCofidis, Solutions Crédits
93.Beñat IntxaustiEuskadi Basque Country-Murias
94.Adne van EngelenBike Aid
95.Evan ClouseInterpro Cycling Academy
96.Perrig QuemeneurTeam Total Direct Energie
97.Ben PerryIsrael Cycling Academy
98.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits
99.Pierre RollandVital Concept-B&B Hotels
100.Guy NivIsrael Cycling Academy
101.Angelo TulikTeam Total Direct Energie
102.Bryan NauleauTeam Total Direct Energie
103.Pablo TorresInterpro Cycling Academy
104.Nicolas BaldoSt Michel-Auber93
105.Luca WackermannBardiani-CSF
106.Loïc ChetoutCofidis, Solutions Crédits
107.Léo VincentGroupama-FDJ00:41
108.Justin WolfBike Aid
109.Sean BennettEF Education First01:27
110.Sebastian LangeveldEF Education First
111.Thomas VaubourzeixNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole01:43
112.Jonathan HivertTeam Total Direct Energie03:17
113.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole00:00
114.David CasanovasInterpro Cycling Academy04:48
115.Aaron GrosserBike Aid00:00

Klasyfikacja generalna po 2. etapie

Poz.ZawodnikGrupaCzas
1.Alejandro ValverdeMovistar Team9:34:04
2.Eddie DunbarTeam Ineos00:04
3.Elie GesbertTeam Arkéa Samsic00:08
4.Tony GallopinAG2R La Mondiale00:12
5.Iván Ramiro SosaTeam Ineos
6.Rigoberto UranEF Education First
7.Alex AranburuCaja Rural-Seguros RGA00:17
8.Rein TaaramaeTeam Total Direct Energie00:20
9.Giovanni CarboniBardiani-CSF00:44
10.Pavel SivakovTeam Ineos
11.Nans PetersAG2R La Mondiale00:58
12.Quentin PacherVital Concept-B&B Hotels01:04
13.Valentin MadouasGroupama-FDJ01:15
14.Antonio PedreroMovistar Team
15.Joe DombrowskiEF Education First01:18
16.Javier MorenoDelko Marseille Provence
17.Rafael VallsMovistar Team02:07
18.Oscar RodriguezEuskadi Basque Country-Murias02:16
19.Cristián RodriguezCaja Rural-Seguros RGA
20.Quentin JaureguiAG2R La Mondiale02:54
21.Clément ChevrierAG2R La Mondiale
22.Mikel IturriaEuskadi Basque Country-Murias
23.Hubert DupontAG2R La Mondiale
24.Adrien GuillonnetInterpro Cycling Academy
25.Sergei ChernetskiCaja Rural-Seguros RGA03:10
26.Mikel BizkarraEuskadi Basque Country-Murias
27.Delio FernandezDelko Marseille Provence
28.Francesco RomanoBardiani-CSF
29.Pierre GouaultNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole03:13
30.Hernán AguirreInterpro Cycling Academy03:14
31.Amaël MoinardTeam Arkéa Samsic03:16
32.Florian HudryInterpro Cycling Academy03:19
33.Angelo TulikTeam Total Direct Energie03:23
34.Rémy RochasDelko Marseille Provence03:49
35.Sergio PardillaCaja Rural-Seguros RGA
36.Manuel SenniBardiani-CSF04:14
37.Eduard PradesMovistar Team04:25
38.Joaquín Rojas JoséMovistar Team04:42
39.Garikoitz BravoEuskadi Basque Country-Murias
40.Fernando BarceloEuskadi Basque Country-Murias
41.Pablo TorresInterpro Cycling Academy
42.Brice FeilluTeam Arkéa Samsic05:20
43.Luca CoviliBardiani-CSF
44.Julien El FaresDelko Marseille Provence
45.Julien SimonCofidis, Solutions Crédits05:45
46.Sergio SamitierEuskadi Basque Country-Murias
47.Kévin Le CunffSt Michel-Auber9307:05
48.Franck BonnamourTeam Arkéa Samsic07:08
49.Luis Angel MateCofidis, Solutions Crédits
50.Julen AmezquetaCaja Rural-Seguros RGA
51.Cyril GautierVital Concept-B&B Hotels
52.Romain CombaudDelko Marseille Provence
53.Camille ThominetSt Michel-Auber93
54.Darwin AtapumaCofidis, Solutions Crédits
55.Sebastián HenaoTeam Ineos
56.Yoann PaillotSt Michel-Auber93
57.Mathias Le TurnierCofidis, Solutions Crédits
58.Olivier Le GacGroupama-FDJ
59.Perrig QuemeneurTeam Total Direct Energie
60.Clément CariseyIsrael Cycling Academy07:16
61.Stéphane RossettoCofidis, Solutions Crédits07:27
62.James WhelanEF Education First08:30
63.Thibault FerasseNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole08:58
64.Pierre RollandVital Concept-B&B Hotels09:42
65.Edwin AvilaIsrael Cycling Academy09:50
66.Patrick MullerVital Concept-B&B Hotels
67.Flavien MaureletSt Michel-Auber93
68.Christian KneesTeam Ineos
69.Michał GołaśTeam Ineos
70.Mekseb DebesayBike Aid
71.Pierre IdjouadieneNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
72.Bryan NauleauTeam Total Direct Energie
73.Guy NivIsrael Cycling Academy
74.Luca WackermannBardiani-CSF
75.Romain CardisTeam Total Direct Energie11:32
76.Arnaud DemareGroupama-FDJ12:36
77.Ramon SinkeldamGroupama-FDJ12:41
78.Laurent PichonTeam Arkéa Samsic
79.Julien DuvalAG2R La Mondiale12:50
80.Gauthier NavarroInterpro Cycling Academy12:58
81.Jonathan HivertTeam Total Direct Energie12:59
82.Beñat IntxaustiEuskadi Basque Country-Murias13:16
83.Léo VincentGroupama-FDJ13:27
84.Yohann GeneTeam Total Direct Energie13:40
85.Moreno HoflandEF Education First14:51
86.Lorrenzo ManzinVital Concept-B&B Hotels14:55
87.Michael BrescianiBardiani-CSF
88.David GonzalezCaja Rural-Seguros RGA
89.Sacha ModoloEF Education First
90.Anthony MaldonadoSt Michel-Auber93
91.Morne van NiekerkSt Michel-Auber93
92.Justin MottierVital Concept-B&B Hotels
93.Jaime CastrilloMovistar Team
94.Jorge ArcasMovistar Team
95.Tom DerniesNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
96.Ben PerryIsrael Cycling Academy
97.Chris LawlessTeam Ineos15:30
98.Loïc ChetoutCofidis, Solutions Crédits15:33
99.Mickaël DelageGroupama-FDJ15:34
100.Lucas de RossiDelko Marseille Provence15:36
101.Maxime DanielTeam Arkéa Samsic
102.Evan ClouseInterpro Cycling Academy
103.Nicolas BaldoSt Michel-Auber93
104.Emiel VermeulenNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole
105.Daniel TurekIsrael Cycling Academy15:37
106.Lucas CarstensenBike Aid15:39
107.Aaron GrosserBike Aid15:56
108.Sean BennettEF Education First16:22
109.Sebastian LangeveldEF Education First
110.Thomas VaubourzeixNatura4Ever-Roubaix Lille Métropole17:19
111.Evaldas SiskeviciusDelko Marseille Provence18:35
112.David CasanovasInterpro Cycling Academy19:43
113.Justin WolfBike Aid20:05
114.Nikodemus HollerBike Aid20:59
115.Adne van EngelenBike Aid21:05

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: