Amerykanka Katie Hall (Boels Dolmans) wygrała na Mount Baldy królewski odcinek Tour of California.
Zawodniczka holenderskiej grupy na metę wjechała przez swoją drużynową koleżanką i liderką wyścigu, Anną van der Breggen. Trzecie miejsce wywalczyła Ashleigh Moolman-Pasio (CCC-Liv).
Na szóstej pozycji do mety dotarła Katarzyna Niewiadoma (Canyon-SRAM).
Wyniki 2. etapu Amgen Tour of California Women's Race empowered with SRAM 2019 (2.WWT), Ontario - Mount Baldy (74 km):
Poz. | Zawodniczka | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Katie Hall | Boels-Dolmans | 2:36:39 |
2. | Anna van der Breggen | Boels-Dolmans | |
3. | Ashleigh Moolman | CCC-Liv | 00:33 |
4. | Clara Koppenburg | WNT-Rotor Pro Cycling | 00:46 |
5. | Omer Shapira | Canyon SRAM Racing | 00:57 |
6. | Katarzyna Niewiadoma | Canyon SRAM Racing | |
7. | Brodie Chapman | Team TIBCO-SVB | 01:08 |
8. | Emma Grant | Sho-Air TWENTY20 | 01:15 |
9. | Kristabel Doebel-hickok | Rally UHC Cycling Women | 01:19 |
10. | Amber Neben | Cogeas-Mettler | 01:37 |
11. | Pauliena Rooijakkers | CCC-Liv | 01:51 |
12. | Tayler Wiles | Trek-Segafredo Women | 01:53 |
13. | Edwige Pitel | Cogeas-Mettler | |
14. | Elizabeth Deignan | Trek-Segafredo Women | 02:11 |
15. | Juliette Labous | Team Sunweb | 02:12 |
16. | Leah Kirchmann | Team Sunweb | 02:16 |
17. | Erica Magnaldi | WNT-Rotor Pro Cycling | 02:28 |
18. | Blanca Liliana Moreno | Astana Womens Team | 03:02 |
19. | Hannah Barnes | Canyon SRAM Racing | 03:09 |
20. | Olga Zabelinskaya | Cogeas-Mettler | 03:24 |
21. | Marta Cavalli | Valcar Cylance Cycling | 03:26 |
22. | Arlenis Sierra | Astana Womens Team | 03:33 |
23. | Anet Barrera | Swapit Agolico | 03:36 |
24. | Jasmin Duehring | Sho-Air TWENTY20 | 04:22 |
25. | Whitney Allison-schultz | Hagens Berman / Supermint Pro Cycling Team | 04:41 |
26. | Kathrin Hammes | WNT-Rotor Pro Cycling | 04:57 |
27. | Emily Newsom | Team TIBCO-SVB | 05:12 |
28. | Anna Christian | Drops | 05:48 |
29. | Alice Maria Arzuffi | Valcar Cylance Cycling | 05:51 |
30. | Emma White | Rally UHC Cycling Women | 06:42 |
31. | Ruth Winder | Trek-Segafredo Women | |
32. | Lisa Klein | Canyon SRAM Racing | 07:48 |
33. | Elinor Barker | Drops | 08:21 |
34. | Marie-Soleil Blais | Astana Womens Team | 09:20 |
35. | Lisa Brennauer | WNT-Rotor Pro Cycling | 09:22 |
36. | Trixi Worrack | Trek-Segafredo Women | |
37. | Pernille Mathiesen | Team Sunweb | 09:36 |
38. | Coryn Rivera | Team Sunweb | |
39. | Erica Clevenger | Sho-Air TWENTY20 | 10:03 |
40. | Ariadna Gutierrez | Swapit Agolico | 10:05 |
41. | Andrea Ramirez | Swapit Agolico | |
42. | Abigail Mickey | Rally UHC Cycling Women | 11:24 |
43. | Jannie Milena Salcedo | Swapit Agolico | 11:43 |
44. | Jessica Cerra | Hagens Berman / Supermint Pro Cycling Team | 11:48 |
45. | Leigh Ann Ganzar | Hagens Berman / Supermint Pro Cycling Team | |
46. | Deborah Paine | Cogeas-Mettler | |
47. | Jennifer Luebke | Sho-Air TWENTY20 | |
48. | Ana Sanabria | Swapit Agolico | 13:24 |
49. | Brenda Andrea Santoyo | Swapit Agolico | 13:53 |
50. | Marta Lach | CCC-Liv | 14:27 |
51. | Heidi Franz | Rally UHC Cycling Women | 15:07 |
52. | Silvia Valsecchi | Bepink | 15:10 |
53. | Lauren Stephens | Team TIBCO-SVB | 15:14 |
54. | Liza Rachetto | Hagens Berman / Supermint Pro Cycling Team | 15:19 |
55. | Elisa Balsamo | Valcar Cylance Cycling | 15:52 |
56. | Sara Bergen | Rally UHC Cycling Women | 16:25 |
57. | Elizabeth Holden | Drops | |
58. | Alison Jackson | Team TIBCO-SVB | 16:34 |
59. | Lily Williams | Hagens Berman / Supermint Pro Cycling Team | 16:53 |
60. | Tatiana Guderzo | Bepink | |
61. | Evy Kuijpers | CCC-Liv | 17:07 |
62. | Susanne Andersen | Team Sunweb | 17:14 |
63. | Chloe Dygert | Sho-Air TWENTY20 | 17:24 |
64. | Allie Dragoo | Sho-Air TWENTY20 | |
65. | Alexis Ryan | Canyon SRAM Racing | |
66. | Karol-Ann Canuel | Boels-Dolmans | |
67. | Maria Giulia Confalonieri | Valcar Cylance Cycling | |
68. | Carolina Rodriguez | Astana Womens Team | |
69. | Lauretta Hanson | Trek-Segafredo Women | |
70. | Gillian Ellsay | Rally UHC Cycling Women | 18:23 |
71. | Silvia Persico | Valcar Cylance Cycling | 18:58 |
72. | Dalia Muccioli | Valcar Cylance Cycling | |
73. | Megan Barker | Drops | 19:07 |
74. | Laura Asencio | WNT-Rotor Pro Cycling | 19:13 |
75. | Lizbeth Yareli Salazar | Astana Womens Team | 19:19 |
76. | Chiara Perini | Bepink | |
77. | Chantal Blaak | Boels-Dolmans Cycling Team | 19:31 |
78. | Tiffany Cromwell | Canyon SRAM Racing | 22:04 |
79. | Alice Cobb | Team TIBCO-SVB | 22:12 |
80. | Simona Frapporti | Bepink | 24:43 |
DNF | Julia Soek | Team Sunweb | |
DNF | Lindsay Goldman | Hagens Berman / Supermint Pro Cycling Team | |
DNF | Kendall Ryan | Team TIBCO-SVB | |
DNS | Joscelin Lowden | Drops |
Poz. | Zawodniczka | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Anna van der Breggen | Boels-Dolmans | 5:12:37 |
2. | Katie Hall | Boels-Dolmans | 00:29 |
3. | Ashleigh Moolman | CCC-Liv | 01:06 |
4. | Clara Koppenburg | WNT-Rotor Pro Cycling | 01:25 |
5. | Katarzyna Niewiadoma | Canyon SRAM Racing | 01:34 |
6. | Brodie Chapman | Team TIBCO-SVB | 01:47 |
7. | Kristabel Doebel-hickok | Rally UHC Cycling Women | 01:58 |
8. | Omer Shapira | Canyon SRAM Racing | 02:12 |
9. | Emma Grant | Sho-Air TWENTY20 | 02:15 |
10. | Pauliena Rooijakkers | CCC-Liv | 02:30 |
11. | Tayler Wiles | Trek-Segafredo Women | 02:32 |
12. | Amber Neben | Cogeas-Mettler | 02:37 |
13. | Edwige Pitel | Cogeas-Mettler | 02:44 |
14. | Elizabeth Deignan | Trek-Segafredo Women | 02:46 |
15. | Leah Kirchmann | Team Sunweb | 02:53 |
16. | Juliette Labous | Team Sunweb | 03:03 |
17. | Erica Magnaldi | WNT-Rotor Pro Cycling | 03:07 |
18. | Olga Zabelinskaya | Cogeas-Mettler | 04:02 |
19. | Blanca Liliana Moreno | Astana Womens Team | |
20. | Marta Cavalli | Valcar Cylance Cycling | 04:05 |
21. | Arlenis Sierra | Astana Womens Team | 04:06 |
22. | Hannah Barnes | Canyon SRAM Racing | 04:24 |
23. | Anet Barrera | Swapit Agolico | 04:51 |
24. | Whitney Allison-schultz | Hagens Berman / Supermint Pro Cycling Team | 05:56 |
25. | Alice Maria Arzuffi | Valcar Cylance Cycling | 07:06 |
26. | Emma White | Rally UHC Cycling Women | 07:19 |
27. | Emily Newsom | Team TIBCO-SVB | |
28. | Lisa Klein | Canyon SRAM Racing | 08:48 |
29. | Ruth Winder | Trek-Segafredo Women | 08:49 |
30. | Jasmin Duehring | Sho-Air TWENTY20 | 09:07 |
31. | Anna Christian | Drops | 09:34 |
32. | Elinor Barker | Drops | 09:36 |
33. | Kathrin Hammes | WNT-Rotor Pro Cycling | 09:42 |
34. | Marie-Soleil Blais | Astana Womens Team | 10:11 |
35. | Lisa Brennauer | WNT-Rotor Pro Cycling | 10:19 |
36. | Coryn Rivera | Team Sunweb | 10:33 |
37. | Andrea Ramirez | Swapit Agolico | 11:05 |
38. | Erica Clevenger | Sho-Air TWENTY20 | 12:00 |
39. | Pernille Mathiesen | Team Sunweb | 12:17 |
40. | Leigh Ann Ganzar | Hagens Berman / Supermint Pro Cycling Team | 13:03 |
41. | Deborah Paine | Cogeas-Mettler | |
42. | Jessica Cerra | Hagens Berman / Supermint Pro Cycling Team | 13:55 |
43. | Trixi Worrack | Trek-Segafredo Women | 14:07 |
44. | Elisa Balsamo | Valcar Cylance Cycling | 16:23 |
45. | Jennifer Luebke | Sho-Air TWENTY20 | 16:33 |
46. | Marta Lach | CCC-Liv | 16:34 |
47. | Heidi Franz | Rally UHC Cycling Women | 17:12 |
48. | Alison Jackson | Team TIBCO-SVB | 17:32 |
49. | Elizabeth Holden | Drops | 17:40 |
50. | Sara Bergen | Rally UHC Cycling Women | |
51. | Tatiana Guderzo | Bepink | 18:08 |
52. | Lily Williams | Hagens Berman / Supermint Pro Cycling Team | |
53. | Chloe Dygert | Sho-Air TWENTY20 | 18:15 |
54. | Lauren Stephens | Team TIBCO-SVB | 18:18 |
55. | Jannie Milena Salcedo | Swapit Agolico | 18:41 |
56. | Ariadna Gutierrez | Swapit Agolico | 18:57 |
57. | Evy Kuijpers | CCC-Liv | 19:14 |
58. | Maria Giulia Confalonieri | Valcar Cylance Cycling | 19:31 |
59. | Silvia Persico | Valcar Cylance Cycling | 20:13 |
60. | Brenda Andrea Santoyo | Swapit Agolico | 20:51 |
61. | Dalia Muccioli | Valcar Cylance Cycling | 21:05 |
62. | Lizbeth Yareli Salazar | Astana Womens Team | 21:22 |
63. | Chiara Perini | Bepink | 21:36 |
64. | Abigail Mickey | Rally UHC Cycling Women | 21:40 |
65. | Allie Dragoo | Sho-Air TWENTY20 | 22:09 |
66. | Karol-Ann Canuel | Boels-Dolmans | |
67. | Ana Sanabria | Swapit Agolico | 23:40 |
68. | Chantal Blaak | Boels-Dolmans | 24:16 |
69. | Alice Cobb | Team TIBCO-SVB | 24:19 |
70. | Alexis Ryan | Canyon SRAM Racing | 24:22 |
71. | Liza Rachetto | Hagens Berman / Supermint Pro Cycling Team | 24:58 |
72. | Lauretta Hanson | Trek-Segafredo Women | 25:00 |
73. | Silvia Valsecchi | Bepink | 25:26 |
74. | Laura Asencio | WNT-Rotor Pro Cycling | 27:18 |
75. | Carolina Rodriguez | Astana Womens Team | 27:40 |
76. | Gillian Ellsay | Rally UHC Cycling Women | 28:39 |
77. | Megan Barker | Drops | 28:46 |
78. | Susanne Andersen | Team Sunweb | 29:21 |
79. | Tiffany Cromwell | Canyon SRAM Racing | 30:27 |
80. | Simona Frapporti | Bepink | 34:59 |
Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości i wyniki z czwartku, 2…
Sezon Wielkich Tourów obejmuje swe rządy. Przed kolarzami trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa Giro d'Italia.
Demi Vollering (SD Worx-Protime) zdobyła na Alto del Fuerte Rapitan piąty etap La Vuelta Femenina oraz objęła prowadzenie w klasyfikacji…
Kirsten Faulkner wyczuła swój moment na Vuelta Femenina. Dominika Włodarczyk wraca do ścigania. Wyniki i informacje z 1 maja.
Kristen Faulkner (EF Education-Cannondale) wygrała w Saragossie czwarty odcinek La Vuelta Femenina.
Maxim van Gils (Lotto Dstny) wygrał we Frankfurcie nad Menem niemiecki klasyk Eschborn-Frankfurt.