Tour of California Women’s Race 2019: etap 2. Katie Hall na Mount Baldy

Amerykanka Katie Hall (Boels Dolmans) wygrała na Mount Baldy królewski odcinek Tour of California.

Zawodniczka holenderskiej grupy na metę wjechała przez swoją drużynową koleżanką i liderką wyścigu, Anną van der Breggen. Trzecie miejsce wywalczyła Ashleigh Moolman-Pasio (CCC-Liv).

Na szóstej pozycji do mety dotarła Katarzyna Niewiadoma (Canyon-SRAM).

Wyniki 2. etapu Amgen Tour of California Women's Race empowered with SRAM 2019 (2.WWT), Ontario - Mount Baldy (74 km):

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Katie HallBoels-Dolmans2:36:39
2.Anna van der BreggenBoels-Dolmans
3.Ashleigh MoolmanCCC-Liv00:33
4.Clara KoppenburgWNT-Rotor Pro Cycling00:46
5.Omer ShapiraCanyon SRAM Racing00:57
6.Katarzyna NiewiadomaCanyon SRAM Racing
7.Brodie ChapmanTeam TIBCO-SVB01:08
8.Emma GrantSho-Air TWENTY2001:15
9.Kristabel Doebel-hickokRally UHC Cycling Women01:19
10.Amber NebenCogeas-Mettler01:37
11.Pauliena RooijakkersCCC-Liv01:51
12.Tayler WilesTrek-Segafredo Women01:53
13.Edwige PitelCogeas-Mettler
14.Elizabeth DeignanTrek-Segafredo Women02:11
15.Juliette LabousTeam Sunweb02:12
16.Leah KirchmannTeam Sunweb02:16
17.Erica MagnaldiWNT-Rotor Pro Cycling02:28
18.Blanca Liliana MorenoAstana Womens Team03:02
19.Hannah BarnesCanyon SRAM Racing03:09
20.Olga ZabelinskayaCogeas-Mettler03:24
21.Marta CavalliValcar Cylance Cycling03:26
22.Arlenis SierraAstana Womens Team03:33
23.Anet BarreraSwapit Agolico03:36
24.Jasmin DuehringSho-Air TWENTY2004:22
25.Whitney Allison-schultzHagens Berman / Supermint Pro Cycling Team04:41
26.Kathrin HammesWNT-Rotor Pro Cycling04:57
27.Emily NewsomTeam TIBCO-SVB05:12
28.Anna ChristianDrops05:48
29.Alice Maria ArzuffiValcar Cylance Cycling05:51
30.Emma WhiteRally UHC Cycling Women06:42
31.Ruth WinderTrek-Segafredo Women
32.Lisa KleinCanyon SRAM Racing07:48
33.Elinor BarkerDrops08:21
34.Marie-Soleil BlaisAstana Womens Team09:20
35.Lisa BrennauerWNT-Rotor Pro Cycling09:22
36.Trixi WorrackTrek-Segafredo Women
37.Pernille MathiesenTeam Sunweb09:36
38.Coryn RiveraTeam Sunweb
39.Erica ClevengerSho-Air TWENTY2010:03
40.Ariadna GutierrezSwapit Agolico10:05
41.Andrea RamirezSwapit Agolico
42.Abigail MickeyRally UHC Cycling Women11:24
43.Jannie Milena SalcedoSwapit Agolico11:43
44.Jessica CerraHagens Berman / Supermint Pro Cycling Team11:48
45.Leigh Ann GanzarHagens Berman / Supermint Pro Cycling Team
46.Deborah PaineCogeas-Mettler
47.Jennifer LuebkeSho-Air TWENTY20
48.Ana SanabriaSwapit Agolico13:24
49.Brenda Andrea SantoyoSwapit Agolico13:53
50.Marta LachCCC-Liv14:27
51.Heidi FranzRally UHC Cycling Women15:07
52.Silvia ValsecchiBepink15:10
53.Lauren StephensTeam TIBCO-SVB15:14
54.Liza RachettoHagens Berman / Supermint Pro Cycling Team15:19
55.Elisa BalsamoValcar Cylance Cycling15:52
56.Sara BergenRally UHC Cycling Women16:25
57.Elizabeth HoldenDrops
58.Alison JacksonTeam TIBCO-SVB16:34
59.Lily WilliamsHagens Berman / Supermint Pro Cycling Team16:53
60.Tatiana GuderzoBepink
61.Evy KuijpersCCC-Liv17:07
62.Susanne AndersenTeam Sunweb17:14
63.Chloe DygertSho-Air TWENTY2017:24
64.Allie DragooSho-Air TWENTY20
65.Alexis RyanCanyon SRAM Racing
66.Karol-Ann CanuelBoels-Dolmans
67.Maria Giulia ConfalonieriValcar Cylance Cycling
68.Carolina RodriguezAstana Womens Team
69.Lauretta HansonTrek-Segafredo Women
70.Gillian EllsayRally UHC Cycling Women18:23
71.Silvia PersicoValcar Cylance Cycling18:58
72.Dalia MuccioliValcar Cylance Cycling
73.Megan BarkerDrops19:07
74.Laura AsencioWNT-Rotor Pro Cycling19:13
75.Lizbeth Yareli SalazarAstana Womens Team19:19
76.Chiara PeriniBepink
77.Chantal BlaakBoels-Dolmans Cycling Team19:31
78.Tiffany CromwellCanyon SRAM Racing22:04
79.Alice CobbTeam TIBCO-SVB22:12
80.Simona FrapportiBepink24:43
DNFJulia SoekTeam Sunweb
DNFLindsay GoldmanHagens Berman / Supermint Pro Cycling Team
DNFKendall RyanTeam TIBCO-SVB
DNSJoscelin LowdenDrops

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Anna van der BreggenBoels-Dolmans5:12:37
2.Katie HallBoels-Dolmans00:29
3.Ashleigh MoolmanCCC-Liv01:06
4.Clara KoppenburgWNT-Rotor Pro Cycling01:25
5.Katarzyna NiewiadomaCanyon SRAM Racing01:34
6.Brodie ChapmanTeam TIBCO-SVB01:47
7.Kristabel Doebel-hickokRally UHC Cycling Women01:58
8.Omer ShapiraCanyon SRAM Racing02:12
9.Emma GrantSho-Air TWENTY2002:15
10.Pauliena RooijakkersCCC-Liv02:30
11.Tayler WilesTrek-Segafredo Women02:32
12.Amber NebenCogeas-Mettler02:37
13.Edwige PitelCogeas-Mettler02:44
14.Elizabeth DeignanTrek-Segafredo Women02:46
15.Leah KirchmannTeam Sunweb02:53
16.Juliette LabousTeam Sunweb03:03
17.Erica MagnaldiWNT-Rotor Pro Cycling03:07
18.Olga ZabelinskayaCogeas-Mettler04:02
19.Blanca Liliana MorenoAstana Womens Team
20.Marta CavalliValcar Cylance Cycling04:05
21.Arlenis SierraAstana Womens Team04:06
22.Hannah BarnesCanyon SRAM Racing04:24
23.Anet BarreraSwapit Agolico04:51
24.Whitney Allison-schultzHagens Berman / Supermint Pro Cycling Team05:56
25.Alice Maria ArzuffiValcar Cylance Cycling07:06
26.Emma WhiteRally UHC Cycling Women07:19
27.Emily NewsomTeam TIBCO-SVB
28.Lisa KleinCanyon SRAM Racing08:48
29.Ruth WinderTrek-Segafredo Women08:49
30.Jasmin DuehringSho-Air TWENTY2009:07
31.Anna ChristianDrops09:34
32.Elinor BarkerDrops09:36
33.Kathrin HammesWNT-Rotor Pro Cycling09:42
34.Marie-Soleil BlaisAstana Womens Team10:11
35.Lisa BrennauerWNT-Rotor Pro Cycling10:19
36.Coryn RiveraTeam Sunweb10:33
37.Andrea RamirezSwapit Agolico11:05
38.Erica ClevengerSho-Air TWENTY2012:00
39.Pernille MathiesenTeam Sunweb12:17
40.Leigh Ann GanzarHagens Berman / Supermint Pro Cycling Team13:03
41.Deborah PaineCogeas-Mettler
42.Jessica CerraHagens Berman / Supermint Pro Cycling Team13:55
43.Trixi WorrackTrek-Segafredo Women14:07
44.Elisa BalsamoValcar Cylance Cycling16:23
45.Jennifer LuebkeSho-Air TWENTY2016:33
46.Marta LachCCC-Liv16:34
47.Heidi FranzRally UHC Cycling Women17:12
48.Alison JacksonTeam TIBCO-SVB17:32
49.Elizabeth HoldenDrops17:40
50.Sara BergenRally UHC Cycling Women
51.Tatiana GuderzoBepink18:08
52.Lily WilliamsHagens Berman / Supermint Pro Cycling Team
53.Chloe DygertSho-Air TWENTY2018:15
54.Lauren StephensTeam TIBCO-SVB18:18
55.Jannie Milena SalcedoSwapit Agolico18:41
56.Ariadna GutierrezSwapit Agolico18:57
57.Evy KuijpersCCC-Liv19:14
58.Maria Giulia ConfalonieriValcar Cylance Cycling19:31
59.Silvia PersicoValcar Cylance Cycling20:13
60.Brenda Andrea SantoyoSwapit Agolico20:51
61.Dalia MuccioliValcar Cylance Cycling21:05
62.Lizbeth Yareli SalazarAstana Womens Team21:22
63.Chiara PeriniBepink21:36
64.Abigail MickeyRally UHC Cycling Women21:40
65.Allie DragooSho-Air TWENTY2022:09
66.Karol-Ann CanuelBoels-Dolmans
67.Ana SanabriaSwapit Agolico23:40
68.Chantal BlaakBoels-Dolmans24:16
69.Alice CobbTeam TIBCO-SVB24:19
70.Alexis RyanCanyon SRAM Racing24:22
71.Liza RachettoHagens Berman / Supermint Pro Cycling Team24:58
72.Lauretta HansonTrek-Segafredo Women25:00
73.Silvia ValsecchiBepink25:26
74.Laura AsencioWNT-Rotor Pro Cycling27:18
75.Carolina RodriguezAstana Womens Team27:40
76.Gillian EllsayRally UHC Cycling Women28:39
77.Megan BarkerDrops28:46
78.Susanne AndersenTeam Sunweb29:21
79.Tiffany CromwellCanyon SRAM Racing30:27
80.Simona FrapportiBepink34:59

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: