Słowak Peter Sagan wygrał w Sacramento pierwszy etap 14. edycji Tour of California.
Kolarz Bora-hansgrohe pokonał na ostatnich metrach Amerykanina Travisa McCabe’a (Reprezentacja USA) oraz Niemca Maxa Walscheida (Team Sunweb).
Szesnaste miejsce zajął Szymon Sajnok (CCC Team).
Dla Sagana to już 17. w karierze wygrana na szosach Kalifornii.
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | 3:14:10 |
2. | Travis Mccabe | United States | |
3. | Max Walscheid | Team Sunweb | |
4. | Kristoffer Halvorsen | Team INEOS | |
5. | Michael Morkov | Deceuninck-Quick Step | |
6. | Owain Doull | Team INEOS | |
7. | John Degenkolb | Trek-Segafredo | 00:04 |
8. | Phil Bauhaus | Bahrain-Merida | |
9. | Erik Baska | Bora-hansgrohe | |
10. | Jasper Philipsen | UAE Team Emirates | |
11. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
12. | Danny van Poppel | Team Jumbo-Visma | |
13. | Miguel Bryon | United States | |
14. | Reinardt Janse van Rensburg | Team Dimension Data | |
15. | Nacer Bouhanni | Cofidis, Solutions Crédits | |
16. | Szymon Sajnok | CCC Team | |
17. | Maximilian Schachmann | Bora-hansgrohe | |
18. | Tadej Pogacar | UAE Team Emirates | |
19. | Jens Debusschere | Team Katusha-Alpecin | |
20. | Michael Hernandez | United States | |
21. | Rui Oliveira | UAE Team Emirates | |
22. | Gavin Mannion | Rally UHC Cycling | |
23. | George Bennett | Team Jumbo-Visma | |
24. | Davide Ballerini | Astana Pro Team | |
25. | Neilson Powless | Team Jumbo-Visma | |
26. | Gianni Moscon | Team INEOS | |
27. | David de La Cruz | Team INEOS | |
28. | Brandon Mcnulty | Rally UHC Cycling | |
29. | Lawson Craddock | EF Education First | |
30. | Sondre Holst Enger | Israel Cycling Academy | |
31. | Tyler Stites | United States | |
32. | Tejay van Garderen | EF Education First | |
33. | João Almeida | Hagens Berman Axeon | |
34. | Hugo Houle | Astana Pro Team | |
35. | Gijs van Hoecke | CCC Team | |
36. | Steff Cras | Team Katusha-Alpecin | |
37. | Nathan Haas | Team Katusha-Alpecin | |
38. | Rob Britton | Rally UHC Cycling | |
39. | Natnael Berhane | Cofidis, Solutions Crédits | |
40. | Kiel Reijnen | Trek-Segafredo | |
41. | Diego Rosa | Team INEOS | |
42. | Maximiliano Richeze | Deceuninck-Quick Step | |
43. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | |
44. | Simon Spilak | Team Katusha-Alpecin | |
45. | Richie Porte | Trek-Segafredo | |
46. | José Goncalves | Team Katusha-Alpecin | |
47. | Luke Rowe | Team INEOS | |
48. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | |
49. | Jesper Hansen | Cofidis, Solutions Crédits | |
50. | Keegan Swirbul | United States | |
51. | Alex Hoehn | United States | |
52. | Sergio Higuita | EF Education First | |
53. | Cees Bol | Team Sunweb | |
54. | Cristian Camilo Munoz | UAE Team Emirates | |
55. | Rohan Dennis | Bahrain-Merida | |
56. | Vegard Stake Laengen | UAE Team Emirates | |
57. | Rodrigo Contreras | Astana Pro Team | |
58. | Toms Skujins | Trek-Segafredo | |
59. | Zdeněk Stybar | Deceuninck-Quick Step | |
60. | Rigoberto Uran | EF Education First | |
61. | Leonardo Basso | Team INEOS | |
62. | Alexander Cataford | Israel Cycling Academy | |
63. | Kyle Murphy | Rally UHC Cycling | |
64. | Jonas Gregaard | Astana Pro Team | |
65. | Alex Howes | EF Education First | |
66. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
67. | Iván Garcia Cortina | Bahrain-Merida | |
68. | Michael Schar | CCC Team | |
69. | Lars Ytting Bak | Team Dimension Data | |
70. | Laurens de Vreese | Astana Pro Team | |
71. | Floris de Tier | Team Jumbo-Visma | |
72. | Rémi Cavagna | Deceuninck-Quick Step | |
73. | Peter Stetina | Trek-Segafredo | |
74. | Riccardo Zoidl | CCC Team | |
75. | Lachlan Morton | EF Education First | |
76. | Ben King | Team Dimension Data | |
77. | Hermann Pernsteiner | Bahrain-Merida | |
78. | Niklas Eg | Trek-Segafredo | 00:15 |
79. | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | |
80. | Edward Anderson | Hagens Berman Axeon | |
81. | Tim Declercq | Deceuninck-Quick Step | |
82. | Evan Huffman | Rally UHC Cycling | |
83. | Kristijan Đurasek | UAE Team Emirates | |
84. | Louis Meintjes | Team Dimension Data | |
85. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
86. | Darwin Atapuma | Cofidis, Solutions Crédits | |
87. | Daniil Fominykh | Astana Pro Team | |
88. | Will Barta | CCC Team | |
89. | Roy Goldstein | Israel Cycling Academy | |
90. | Simon Geschke | CCC Team | |
91. | Matteo Badilatti | Israel Cycling Academy | |
92. | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | |
93. | Matteo Fabbro | Team Katusha-Alpecin | |
94. | Samuel Boardman | United States | |
95. | Johannes Frohlinger | Team Sunweb | |
96. | Fabio Calabria | Team Novo Nordisk | |
97. | Kasper Asgreen | Deceuninck-Quick Step | |
98. | Felix Grossschartner | Bora-hansgrohe | |
99. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
100. | Emerson Oronte | Rally UHC Cycling | 00:21 |
101. | Paweł Bernas | CCC Team | |
102. | Michael Rice | Hagens Berman Axeon | |
103. | Jonny Brown | Hagens Berman Axeon | |
104. | Edwin Avila | Israel Cycling Academy | |
105. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | |
106. | Heinrich Haussler | Bahrain-Merida | |
107. | Jay Robert Thomson | Team Dimension Data | 00:26 |
108. | Nigel Ellsay | Rally UHC Cycling | |
109. | Mark Cavendish | Team Dimension Data | 00:30 |
110. | Casper Pedersen | Team Sunweb | |
111. | Rick Zabel | Team Katusha-Alpecin | 00:33 |
112. | Roy Curvers | Team Sunweb | |
113. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | |
114. | Taylor Phinney | EF Education First | |
115. | Cole Davis | Hagens Berman Axeon | 00:44 |
116. | Ian Garrison | Hagens Berman Axeon | |
117. | Lennard Hofstede | Team Jumbo-Visma | 00:45 |
118. | Bert-Jan Lindeman | Team Jumbo-Visma | |
119. | Juraj Sagan | Bora-hansgrohe | 00:51 |
120. | Roberto Ferrari | UAE Team Emirates | |
121. | Marcel Sieberg | Bahrain-Merida | 00:54 |
122. | Filippo Fortin | Cofidis, Solutions Crédits | 00:56 |
123. | Joris Nieuwenhuis | Team Sunweb | |
124. | Timo Roosen | Team Jumbo-Visma | 00:59 |
125. | Hamish Schreurs | Israel Cycling Academy | |
126. | Mikkel Bjerg | Hagens Berman Axeon | 02:02 |
127. | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | |
128. | Bernhard Eisel | Team Dimension Data | 02:07 |
129. | Oscar Gatto | Bora-hansgrohe | 03:29 |
130. | Michael Storer | Team Sunweb | 04:20 |
131. | Magnus Cort | Astana Pro Team | |
132. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | 05:31 |
Poz. | Zawodnik | Grupa | Czas |
---|---|---|---|
1. | Peter Sagan | Bora-hansgrohe | 3:14:00 |
2. | Travis Mccabe | United States | 00:04 |
3. | Max Walscheid | Team Sunweb | 00:06 |
4. | Kristoffer Halvorsen | Team INEOS | 00:10 |
5. | Michael Morkov | Deceuninck-Quick Step | |
6. | Owain Doull | Team INEOS | |
7. | Tyler Stites | United States | 00:11 |
8. | George Bennett | Team Jumbo-Visma | 00:13 |
9. | Laurens de Vreese | Astana Pro Team | |
10. | John Degenkolb | Trek-Segafredo | 00:14 |
11. | Phil Bauhaus | Bahrain-Merida | |
12. | Erik Baska | Bora-hansgrohe | |
13. | Jasper Philipsen | UAE Team Emirates | |
14. | Andrea Peron | Team Novo Nordisk | |
15. | Danny van Poppel | Team Jumbo-Visma | |
16. | Miguel Bryon | United States | |
17. | Reinardt Janse van Rensburg | Team Dimension Data | |
18. | Nacer Bouhanni | Cofidis, Solutions Crédits | |
19. | Szymon Sajnok | CCC Team | |
20. | Maximilian Schachmann | Bora-hansgrohe | |
21. | Tadej Pogacar | UAE Team Emirates | |
22. | Jens Debusschere | Team Katusha-Alpecin | |
23. | Michael Hernandez | United States | |
24. | Rui Oliveira | UAE Team Emirates | |
25. | Gavin Mannion | Rally UHC Cycling | |
26. | Davide Ballerini | Astana Pro Team | |
27. | Neilson Powless | Team Jumbo-Visma | |
28. | Gianni Moscon | Team INEOS | |
29. | David de La Cruz | Team INEOS | |
30. | Brandon Mcnulty | Rally UHC Cycling | |
31. | Lawson Craddock | EF Education First | |
32. | Sondre Holst Enger | Israel Cycling Academy | |
33. | Tejay van Garderen | EF Education First | |
34. | João Almeida | Hagens Berman Axeon | |
35. | Hugo Houle | Astana Pro Team | |
36. | Gijs van Hoecke | CCC Team | |
37. | Steff Cras | Team Katusha-Alpecin | |
38. | Nathan Haas | Team Katusha-Alpecin | |
39. | Rob Britton | Rally UHC Cycling | |
40. | Natnael Berhane | Cofidis, Solutions Crédits | |
41. | Kiel Reijnen | Trek-Segafredo | |
42. | Diego Rosa | Team INEOS | |
43. | Maximiliano Richeze | Deceuninck-Quick Step | |
44. | Fabio Jakobsen | Deceuninck-Quick Step | |
45. | Simon Spilak | Team Katusha-Alpecin | |
46. | Richie Porte | Trek-Segafredo | |
47. | José Goncalves | Team Katusha-Alpecin | |
48. | Luke Rowe | Team INEOS | |
49. | Luis Angel Mate | Cofidis, Solutions Crédits | |
50. | Jesper Hansen | Cofidis, Solutions Crédits | |
51. | Keegan Swirbul | United States | |
52. | Alex Hoehn | United States | |
53. | Sergio Higuita | EF Education First | |
54. | Cees Bol | Team Sunweb | |
55. | Cristian Camilo Munoz | UAE Team Emirates | |
56. | Rohan Dennis | Bahrain-Merida | |
57. | Vegard Stake Laengen | UAE Team Emirates | |
58. | Rodrigo Contreras | Astana Pro Team | |
59. | Toms Skujins | Trek-Segafredo | |
60. | Zdeněk Stybar | Deceuninck-Quick Step | |
61. | Rigoberto Uran | EF Education First | |
62. | Leonardo Basso | Team INEOS | |
63. | Alexander Cataford | Israel Cycling Academy | |
64. | Kyle Murphy | Rally UHC Cycling | |
65. | Jonas Gregaard | Astana Pro Team | |
66. | Alex Howes | EF Education First | |
67. | Péter Kusztor | Team Novo Nordisk | |
68. | Iván Garcia Cortina | Bahrain-Merida | |
69. | Michael Schar | CCC Team | |
70. | Lars Ytting Bak | Team Dimension Data | |
71. | Floris de Tier | Team Jumbo-Visma | |
72. | Rémi Cavagna | Deceuninck-Quick Step | |
73. | Peter Stetina | Trek-Segafredo | |
74. | Riccardo Zoidl | CCC Team | |
75. | Lachlan Morton | EF Education First | |
76. | Ben King | Team Dimension Data | |
77. | Hermann Pernsteiner | Bahrain-Merida | |
78. | Felix Grossschartner | Bora-hansgrohe | 00:23 |
79. | Niklas Eg | Trek-Segafredo | 00:25 |
80. | Joonas Henttala | Team Novo Nordisk | |
81. | Edward Anderson | Hagens Berman Axeon | |
82. | Tim Declercq | Deceuninck-Quick Step | |
83. | Evan Huffman | Rally UHC Cycling | |
84. | Kristijan Đurasek | UAE Team Emirates | |
85. | Louis Meintjes | Team Dimension Data | |
86. | David Lozano | Team Novo Nordisk | |
87. | Darwin Atapuma | Cofidis, Solutions Crédits | |
88. | Daniil Fominykh | Astana Pro Team | |
89. | Will Barta | CCC Team | |
90. | Roy Goldstein | Israel Cycling Academy | |
91. | Simon Geschke | CCC Team | |
92. | Matteo Badilatti | Israel Cycling Academy | |
93. | Mathias Le Turnier | Cofidis, Solutions Crédits | |
94. | Matteo Fabbro | Team Katusha-Alpecin | |
95. | Samuel Boardman | United States | |
96. | Johannes Frohlinger | Team Sunweb | |
97. | Fabio Calabria | Team Novo Nordisk | |
98. | Kasper Asgreen | Deceuninck-Quick Step | |
99. | Sam Brand | Team Novo Nordisk | |
100. | Emerson Oronte | Rally UHC Cycling | 00:31 |
101. | Paweł Bernas | CCC Team | |
102. | Michael Rice | Hagens Berman Axeon | |
103. | Jonny Brown | Hagens Berman Axeon | |
104. | Edwin Avila | Israel Cycling Academy | |
105. | Guy Sagiv | Israel Cycling Academy | |
106. | Heinrich Haussler | Bahrain-Merida | |
107. | Jay Robert Thomson | Team Dimension Data | 00:36 |
108. | Nigel Ellsay | Rally UHC Cycling | |
109. | Mark Cavendish | Team Dimension Data | 00:40 |
110. | Casper Pedersen | Team Sunweb | |
111. | Rick Zabel | Team Katusha-Alpecin | 00:43 |
112. | Roy Curvers | Team Sunweb | |
113. | Daniel Oss | Bora-hansgrohe | |
114. | Taylor Phinney | EF Education First | |
115. | Cole Davis | Hagens Berman Axeon | 00:54 |
116. | Ian Garrison | Hagens Berman Axeon | |
117. | Lennard Hofstede | Team Jumbo-Visma | 00:55 |
118. | Bert-Jan Lindeman | Team Jumbo-Visma | |
119. | Juraj Sagan | Bora-hansgrohe | 01:01 |
120. | Roberto Ferrari | UAE Team Emirates | |
121. | Marcel Sieberg | Bahrain-Merida | 01:04 |
122. | Filippo Fortin | Cofidis, Solutions Crédits | 01:06 |
123. | Joris Nieuwenhuis | Team Sunweb | |
124. | Timo Roosen | Team Jumbo-Visma | 01:09 |
125. | Hamish Schreurs | Israel Cycling Academy | |
126. | Mads Pedersen | Trek-Segafredo | 02:09 |
127. | Mikkel Bjerg | Hagens Berman Axeon | 02:12 |
128. | Bernhard Eisel | Team Dimension Data | 02:17 |
129. | Oscar Gatto | Bora-hansgrohe | 03:39 |
130. | Michael Storer | Team Sunweb | 04:30 |
131. | Magnus Cort | Astana Pro Team | |
132. | Charles Planet | Team Novo Nordisk | 05:39 |
Amy Pieters podała SD Worx do sądu. Nicholas van der Merwe wygrywa w Chełmży. Wiadomości i wyniki z czwartku, 2…
Sezon Wielkich Tourów obejmuje swe rządy. Przed kolarzami trzy tygodnie walki o bezcenną maglia rosa Giro d'Italia.
Demi Vollering (SD Worx-Protime) zdobyła na Alto del Fuerte Rapitan piąty etap La Vuelta Femenina oraz objęła prowadzenie w klasyfikacji…
Kirsten Faulkner wyczuła swój moment na Vuelta Femenina. Dominika Włodarczyk wraca do ścigania. Wyniki i informacje z 1 maja.
Kristen Faulkner (EF Education-Cannondale) wygrała w Saragossie czwarty odcinek La Vuelta Femenina.
Maxim van Gils (Lotto Dstny) wygrał we Frankfurcie nad Menem niemiecki klasyk Eschborn-Frankfurt.