Gracia Orlova 2019: etap 2a. Mieke Kröger przed Anną Plichtą

Mieke Kröger (Team Virtu Cycling) wygrała pierwszą odsłonę drugiego dnia zmagań w ramach czeskiej etapówki Gracia Orlova.

Niemka na pofałdowanej trasie jazdy indywidualnej na czas w czeskim Hawierzowie zapisała wynik o 8 sekund lepszy niż Anna Plichta (Reprezentacja Polski). Podium etapu dopełniła Izraelka Rotem Gafinovitz.

W klasyfikacji generalnej na prowadzenie wyszła Rosjanka Maria Novolodskaya, która o 20 sekund wyprzedza Plichtę i o 22 sekundy wczorajszą triumfatorkę i swoją drużynową koleżankę Martę Bastianelli.

Po południu rozegrany zostanie druga część rywalizacji, a zawodniczki walczyły będą na drogach wokół miejscowości Orłowa i Dziećmorowice.

Wyniki etapu 2a Gracia Orlova 2019 (2.2), Hawierzów (13,5 km; jazda indywidualna na czas):

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Mieke KrögerTeam Virtu Cycling Women17:41
2.Anna PlichtaReprezentacja Polski00:08
3.Rotem GafinovitzReprezentacja Izraela00:27
4.Maria NovolodskayaReprezentacja Rosji00:28
5.Omer ShapiraReprezentacja Izraela00:42
6.Corinna LechnerTeam Stuttgart00:44
7.Louise HansenTeam Virtu Cycling Women00:46
8.Severine EraudReprezentacja Francji00:57
9.Marta BastianelliTeam Virtu Cycling Women00:59
10.Martina RitterReprezentacja Austrii01:01
...
17.Łucja PietrzakMAT Atom Deweloper01:16
18.Nikol PłosajReprezentacja Polski01:17
19.Marta JaskulskaReprezentacja Polski01:22
29.Weronika HumeltMAT Atom Deweloper01:40
32.Monika BrzeźnaMAT Atom Deweloper01:42
36.Daria PikulikReprezentacja Polski01:49
41.Katarzyna WilkosMAT Atom Deweloper01:55
43.Dorota PrzęzakReprezentacja Polski01:57
52.Karolina KumięgaTKK Pacific Nestle Fitness02:11
54.Magdalena SadłeckaTKK Pacific Nestle Fitness02:12
64.Paulina PastuszekTKK Pacific Nestle Fitness02:28
71.Joanna GolecReprezentacja Polski02:39
76.Anna SaganTKK Pacific Nestle Fitness02:43
84.Karolina PerekitkoMix Team Wheel Divas03:00
86.Kaja RyszMAT Atom Deweloper03:15

Klasyfikacja generalna po etapie 2a:

Poz.ZawodniczkaGrupaCzas
1.Maria NovolodskayaReprezentacja Rosji3:09:34
2.Anna PlichtaReprezentacja Polski00:20
3.Marta BastianelliTeam Virtu Cycling Women00:22
4.Julie van de VeldeReprezentacja Belgii00:38
5.Rotem GafinovitzReprezentacja Izraela00:39
6.Omer ShapiraReprezentacja Izraela00:43
7.Urska PintarBTC City Ljubljana00:47
8.Hanna SoloveiReprezentacja Ukrainy00:55
9.Corinna LechnerTeam Stuttagart00:56
10.Severine EraudReprezentacja Francji01:09
...
16.Nikol PłosajReprezentacja Polski01:29
21.Monika BrzeźnaMAT Atom Deweloper01:43
24.Marta JaskulskaReprezentacja Polski01:51
28.Katarzyna WilkosMAT Atom Deweloper01:56
40.Łucja PietrzakMAT Atom Deweloper02:33
46.Magdalena SadłeckaTKK Pacific Nestle Fitness02:47
47.Weronika HumeltMAT Atom Deweloper02:52
54.Karolina KumięgaTKK Pacific Nestle Fitness03:13
57.Karolina PerekitkoMix Team Wheel Divas03:22
60.Daria PikulikReprezentacja Polski03:30
73.Anna SaganTKK Pacific Nestle Fitness04:42
76.Joanna GolecReprezentacja Polski05:10
83.Dorota PrzęzakReprezentacja Polski14:29
89.Paulina PastuszekTKK Pacific Nestle Fitness15:39
91.Kaja RyszMAT Atom Deweloper15:54

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: