Volta ao Algarve 2019: etap 4. Dylan Groenewegen górą w sprinterskiej potyczce

Dylan Groenewegen

Dylan Groenewegen (Team Jumbo-Visma) triumfował na uznawanym za sprinterski czwartym etapie Volta ao Algarve.

Holender pokonał i Arnaud Demare (Groupama - FDJ) i Jaspera Philipsena (UAE-Team Emirates).

Niewiele po starcie nie zabrakło grupki śmiałków, którzy postanowili utworzyć ucieczkę: Luís Fernandes (Aviludo-Louletano), Nikolay Mihaylov (Efapel), Jesús Nanclares (Miranda-Mortágua), Fábio Costa (UD Oliveirense/InOutBuild) i Oscar Pelegri (Vito-Feirense). Przewaga szybko urosła do 6:25. Tymczasem w peletonie miała miejsce spora kraksa, ale żaden z kolarzy nie ucierpiał poważnie.

Peleton wcześnie zmobilizował się do pogoni. Po godzinie jazdy drużyny rozpoczęły nadawać sensowniejsze tempo i stopniowo niszczyli przewagę harcowników. Jednak nie na długo, prowadząca grupka zdołała znów powiększyć różnicę czasową.

Mocne tempo nadawały ekipy Groupama-FDJ i Deceuninck-Quick Step, mając nadzieję na dobry występ swoich sprinterów. Mijały kolejne kilometry, a sytuacja wyglądała wciąż tak samo, pogoń peletonu za uciekinierami. Na 40 kilometrów do mety z czołowej grupki odpadł Jesús Nanclares. Następnie poddali się Luís Fernandes i Fábio Costa.

Ostatnia, niewielka wspinaczka dnia pod Piso Barro zakończyła ucieczkę dnia i pozostały duet Nikolay Mihaylov i Oscar Pelegri został wchłonięty. Kontrataku spróbował  David Ribeiro (LA Aluminios), jednak zakończyło się jedynie na wygranej górskiej premii. 

Finisz z grupy rozstrzygnął losy etapu Volta ao Algarve. Dylan Groenewegen (Team Jumbo-Visma) pokonał dziś Arnaud Demare (Groupama - FDJ) i Jaspera Philipsena (UAE-Team Emirates). Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Tadej Pogacar (UAE Team Emirates).

Wyniki 4. etapu Volta ao Algarve 2019 (2.HC), Albufeira – Tavira (198,3 km):

  1 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma             4:56:07
  2 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ
  3 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates
  4 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
  5 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
  6 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
  7 Timothy Dupont (Bel) Wanty-Gobert
  8 Jens Debusschere (Bel) Katusha-Alpecin
  9 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma
 10 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural
 11 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep
 12 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
 13 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis
 14 Tom Devriendt (Bel) Wanty-Gobert
 15 Samuel José Rodrigues Caldeira (Por) W52-FC Porto
 16 Jonas Koch (Ger) CCC Team
 17 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ
 18 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora-Hansgrohe
 19 Amaro Antunes (Por) CCC Team
 20 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo
 21 Soren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
 22 Jono Carlos Araújo Matias (Por) Vito-Feirense-PNB
 23 Wout Poels (Ned) Team Sky
 24 Michael Valgren Andersen (Den) Dimension Data          00:07
 25 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep
 26 Ruben Guerreiro (Por) Katusha-Alpecin
 27 Rafael Jorge Magalh?es Silva (Por) Efapel
 28 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 29 Nicola Toffali (Ita) Sporting-Tavira
 30 Jo?o Pedro Lourenço Rodrigues (Por) W52-FC Porto
 31 Zico Waeytens (Bel) Cofidis
 32 David de la Cruz (Spa) Team Sky
 33 Daniel Freitas (Por) Miranda- Mortágua
 34 Enric Mas (Spa) Deceuninck-QuickStep
 35 António Barbio (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport
 36 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates
 37 Alejandro Marque Porto (Spa) Sporting-Tavira
 38 Casper Pedersen (Den) Team Sunweb
 39 Oscar Hernandez Martinez (Spa) Aviludo-Louletano
 40 Marc Hirschi (Swi) Team Sunweb
 41 José Sousa (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild
 42 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal
 43 Francisco Garcia Rus (Spa) Aviludo-Louletano
 44 Frederik Backaert (Bel) Wanty-Gobert
 45 Antonio Angulo Sampedro (Spa) Efapel
 46 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo
 47 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ
 48 Ben King (USA) Dimension Data
 49 Ricardo Jorge Correia Mestre (Por) W52-FC Porto
 50 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates
 51 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 52 Josef Cerny (Cze) CCC Team
 53 Tiago José Pinto Machado (Por) Sporting-Tavira
 54 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural
 55 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates
 56 Jo?o Benta (Por) Radio Popular-Boavista
 57 Laurens ten Dam (Ned) CCC Team
 58 Jose Herrada (Spa) Cofidis
 59 Sergei Chernetski (Rus) Caja Rural
 60 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin
 61 Vicente Garcia de Mateos Rubio (Spa) Aviludo-Louletano
 62 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52-FC Porto
 63 Frederico José Oliveira Figueiredo (Por) Sporting-Tavira
 64 Rafael Lourenço (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild
 65 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural
 66 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 67 Hugo Sancho (Por) Miranda- Mortágua
 68 Ivo Pinheiro (Por) Miranda- Mortágua
 69 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 70 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 71 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
 72 Fábio Oliveira (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport
 73 André Ramalho (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport
 74 Filipe Duarte Sousa Cardoso (Por) Vito-Feirense-PNB
 75 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 76 Jo?o Leite (Por) Vito-Feirense-PNB
 77 Lawrence Naesen (Bel) Lotto Soudal
 78 Brian van Goethem (Ned) Lotto Soudal
 79 Neilson Powless (USA) Team Jumbo-Visma
 80 Danilo Wyss (Swi) Dimension Data
 81 Luís Gabriel Silva Gomes (Por) Radio Popular-Boavista
 82 Domingos Gonçalves (Por) Caja Rural
 83 Daniel José Pereira Mestre (Por) W52-FC Porto
 84 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ
 85 Rafael Ferreira Reis (Por) W52-FC Porto
 86 Jon Irisarri Ricon (Spa) Caja Rural
 87 Venceslau Fernandes (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild
 88 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
 89 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
 90 Nuno Meireles (Por) Aviludo-Louletano
 91 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal
 92 Aime De Gendt (Bel) Wanty-Gobert
 93 Emanuel Duarte (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport
 94 Hugo Nunes (Por) Radio Popular-Boavista
 95 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
 96 José Jo?o Costa Mendes (Por) Sporting-Tavira
 97 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma
 98 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
 99 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
100 Will Barta (USA) CCC Team
101 David Rodrigues (Por) Radio Popular-Boavista
102 Joaquim Ricardo Soares Silva (Por) W52-FC Porto
103 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal
104 Marvin Scheulen (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport
105 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb
106 Gaspar Gonçalves (Por) Miranda- Mortágua
107 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo
108 Marco Mathis (Ger) Cofidis
109 David De La Fuente Rasilla (Spa) Aviludo-Louletano
110 Pablo Guerrero Bonilla (Spa) Radio Popular-Boavista
111 Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Gobert
112 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
113 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma
114 Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Vito-Feirense-PNB
115 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky
116 Hélder Gonçalves (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild
117 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural
118 Lars Bak (Den) Dimension Data
119 Mads Schmidt Würtz (Den) Katusha-Alpecin
120 Pedro Paulinho (Por) Efapel
121 Jono Barbosa (Por) Vito-Feirense-PNB
122 Pedro Lopes (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild
123 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
124 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
125 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
126 Sergio Vega Merodio (Spa) Miranda- Mortágua
127 António Ferreira (Por) Vito-Feirense-PNB
128 Pedro Lopes (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild
129 Luke Rowe (GBr) Team Sky
130 Sérgio Paulinho (Por) Efapel
131 Daniel Silva (Por) Radio Popular-Boavista
132 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting-Tavira
133 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data
134 Amund Gr?ndahl Jansen (Nor) Team Jumbo-Visma
135 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
136 Riccardo Zoidl (Aut) CCC Team
137 Bruno Silva (Por) Efapel
138 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep               00:32
139 Paweł Bernas (Pol) CCC Team                            00:36
140 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ
141 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep            00:39
142 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ                      01:10
143 Loic Vliegen (Bel) Wanty-Gobert
144 Luís Fernandes (Por) Aviludo-Louletano                 01:21
145 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis
146 Dmitrii Strakhov (Rus) Katusha-Alpecin
147 Nikolay Mihaylov (Bul) Efapel
148 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep
149 André Crispim (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport
150 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis                           01:24
151 Tiago Leal (Por) Miranda- Mortágua                     01:56
152 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb                      00:07
153 Taco van der Hoorn (Ned) Team Jumbo-Visma              02:06
154 Oscar Pelegri Ferrandis (Spa) Vito-Feirense-PNB        02:19
155 Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ                   02:20
156 Fábio Manuel Fernandes Costa (Por) UD Oliveirense-     07:07
157 David Ribeiro (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport
158 Jesus Angel Nanclares Herraiz (Spa) Miranda- Mortá     13:38
DNS Davide Martinelli (Ita) Deceuninck-QuickStep
DNS Julien Vermote (Bel) Dimension Data

Klasyfikacja generalna po 4. etapie

  1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates               15:12:28
  2 Soren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb                 00:29
  3 Wout Poels (Ned) Team Sky                              00:30
  4 Enric Mas (Spa) Deceuninck-QuickStep                   00:31
  5 David de la Cruz (Spa) Team Sky                        00:57
  6 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb                            01:28
  7 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep               02:12
  8 Neilson Powless (USA) Team Jumbo-Visma                 02:13
  9 Marc Hirschi (Swi) Team Sunweb                         02:35
 10 Amaro Antunes (Por) CCC Team                           02:36
 11 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb                      02:49
 12 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates                 02:59
 13 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                     03:02
 14 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates                      03:09
 15 Michael Valgren Andersen (Den) Dimension Data          03:11
 16 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                  03:16
 17 Jono Pedro Lourenço Rodrigues (Por) W52-FC Porto       03:21
 18 Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ                         03:22
 19 Jose Herrada (Spa) Cofidis                             03:30
 20 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo                03:47
 21 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal                  04:14
 22 Joaquim Ricardo Soares Silva (Por) W52-FC Porto        04:28
 23 Laurens ten Dam (Ned) CCC Team                         04:42
 24 Sergei Chernetski (Rus) Caja Rural                     04:44
 25 Ben King (USA) Dimension Data                          05:00
 26 Frederik Backaert (Bel) Wanty-Gobert
 27 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52-FC Porto                 06:33
 28 Julen Amezqueta Moreno (Spa) Caja Rural                06:39
 29 Arnaud Demare (Fra) Groupama-FDJ                       06:42
 30 Tiago José Pinto Machado (Por) Sporting-Tavira         06:57
 31 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-QuickStep               06:58
 32 Loic Vliegen (Bel) Wanty-Gobert                        07:04
 33 David De La Fuente Rasilla (Spa) Aviludo-Louletano     07:16
 34 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora-Hansgrohe               07:19
 35 Frederico José Oliveira Figueiredo (Por) Sporting-     07:22
 36 Alejandro Marque Porto (Spa) Sporting-Tavira           07:27
 37 Luís Gabriel Silva Gomes (Por) Radio Popular-Boavi     07:43
 38 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                  08:26
 39 Ruben Guerreiro (Por) Katusha-Alpecin                  08:32
 40 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                      08:36
 41 Jo?o Benta (Por) Radio Popular-Boavista                09:00
 42 Danilo Wyss (Swi) Dimension Data                       09:17
 43 Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Gobert                     09:53
 44 Hugo Nunes (Por) Radio Popular-Boavista                10:08
 45 Rafael Jorge Magalhnes Silva (Por) Efapel              10:30
 46 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates               10:32
 47 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe                    10:50
 48 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb                       10:55
 49 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis                           11:04
 50 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo-Visma                 11:41
 51 José Jo?o Costa Mendes (Por) Sporting-Tavira           11:43
 52 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                   11:49
 53 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                     12:10
 54 Zico Waeytens (Bel) Cofidis                            12:11
 55 Aime De Gendt (Bel) Wanty-Gobert                       12:32
 56 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama-FDJ                 12:36
 57 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky                        13:33
 58 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo-Visma                  14:02
 59 Casper Pedersen (Den) Team Sunweb                      14:17
 60 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates              14:25
 61 Nikolas Maes (Bel) Lotto Soudal                        14:26
 62 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                       14:42
 63 Tim Declercq (Bel) Deceuninck-QuickStep                15:03
 64 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                      15:29
 65 Lawrence Naesen (Bel) Lotto Soudal                     15:30
 66 António Barbio (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport        15:38
 67 Luís Fernandes (Por) Aviludo-Louletano                 16:27
 68 Domingos Gonçalves (Por) Caja Rural                    16:40
 69 Antonio Angulo Sampedro (Spa) Efapel                   16:41
 70 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural             16:46
 71 Daniel Silva (Por) Radio Popular-Boavista              16:48
 72 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                16:54
 73 Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Vito-Feirense-PNB      16:55
 74 Luke Rowe (GBr) Team Sky                               18:09
 75 Jens Debusschere (Bel) Katusha-Alpecin
 76 Emanuel Duarte (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport        18:22
 77 Riccardo Zoidl (Aut) CCC Team                          19:43
 78 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                     20:50
 79 Taco van der Hoorn (Ned) Team Jumbo-Visma              20:51
 80 Jonas Koch (Ger) CCC Team                              21:06
 81 Sergio Vega Merodio (Spa) Miranda- Mortágua            21:14
 82 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo-Visma                     21:54
 83 Will Barta (USA) CCC Team
 84 Rafael Lourenço (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild        21:57
 85 Ian Stannard (GBr) Team Sky                            22:10
 86 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                     22:34
 87 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis                        22:43
 88 Stan Dewulf (Bel) Lotto Soudal                         23:04
 89 Daniel José Pereira Mestre (Por) W52-FC Porto          23:08
 90 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                     23:16
 91 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis                       23:23
 92 Pablo Guerrero Bonilla (Spa) Radio Popular-Boavist     23:28
 93 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ                      23:29
 94 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep            23:37
 95 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama-FDJ                     24:04
 96 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
 97 Samuel José Rodrigues Caldeira (Por) W52-FC Porto      24:12
 98 Gaspar Gonçalves (Por) Miranda- Mortágua               24:30
 99 David Rodrigues (Por) Radio Popular-Boavista           24:35
100 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                     24:40
101 Brian van Goethem (Ned) Lotto Soudal                   24:42
102 Alex Kirsch (Lux) Trek-Segafredo                       24:43
103 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                  24:47
104 Ivo Pinheiro (Por) Miranda- Mortágua                   24:49
105 Hugo Sancho (Por) Miranda- Mortágua                    24:56
106 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama-FDJ                    24:59
107 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe               25:03
108 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb                          25:05
109 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural                  25:12
110 Rafael Ferreira Reis (Por) W52-FC Porto                25:29
111 Timothy Dupont (Bel) Wanty-Gobert                      25:38
112 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep              25:41
113 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe               25:42
114 António Ferreira (Por) Vito-Feirense-PNB               25:49
115 Tom Devriendt (Bel) Wanty-Gobert                       25:58
116 Jo?o Barbosa (Por) Vito-Feirense-PNB                   26:17
117 Pedro Lopes (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild            26:43
118 Pedro Lopes (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild            26:55
119 Daniel Freitas (Por) Miranda- Mortágua                 26:59
120 Vicente Garcia de Mateos Rubio (Spa) Aviludo-Loule     27:00
121 Paweł Bernas (Pol) CCC Team                            27:31
122 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting-Tavira
123 Ricardo Jorge Correia Mestre (Por) W52-FC Porto        28:05
124 Filipe Duarte Sousa Cardoso (Por) Vito-Feirense-PN     28:07
125 Marco Mathis (Ger) Cofidis                             28:14
126 Nikolay Mihaylov (Bul) Efapel                          28:16
127 Venceslau Fernandes (Por) UD Oliveirense-Inoutbuil     28:20
128 Francisco Garcia Rus (Spa) Aviludo-Louletano           28:32
129 Oscar Hernandez Martinez (Spa) Aviludo-Louletano       28:41
130 Bruno Silva (Por) Efapel                               28:46
131 Hélder Gonçalves (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild       28:50
132 Fábio Oliveira (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport        29:13
133 José Sousa (Por) UD Oliveirense-Inoutbuild             29:14
134 Nicola Toffali (Ita) Sporting-Tavira                   29:27
135 Marvin Scheulen (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport       29:50
136 André Crispim (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport         29:58
137 André Ramalho (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport         30:00
138 Mads Schmidt Würtz (Den) Katusha-Alpecin               30:37
139 Jono Leite (Por) Vito-Feirense-PNB                     30:42
140 Oscar Pelegri Ferrandis (Spa) Vito-Feirense-PNB
141 Sérgio Paulinho (Por) Efapel                           30:54
142 Benoit Vaugrenard (Fra) Groupama-FDJ                   30:59
143 Amund Gr?ndahl Jansen (Nor) Team Jumbo-Visma
144 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo-Visma               31:22
145 Nuno Meireles (Por) Aviludo-Louletano                  31:24
146 Dmitrii Strakhov (Rus) Katusha-Alpecin                 31:55
147 Josef Cerny (Cze) CCC Team                             32:41
148 Jono Carlos Araújo Matias (Por) Vito-Feirense-PNB      33:16
149 Tiago Leal (Por) Miranda- Mortágua                     33:42
150 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo                    33:53
151 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                    34:11
152 Lars Bak (Den) Dimension Data                          36:04
153 David Ribeiro (Por) L.A. Aluminios- L.A. Sport         37:54
154 Jon Irisarri Ricon (Spa) Caja Rural                    39:26
155 Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural                      39:45
156 Pedro Paulinho (Por) Efapel                            40:10
157 Fábio Manuel Fernandes Costa (Por) UD Oliveirense-     42:29
158 Jesus Angel Nanclares Herraiz (Spa) Miranda- Mortá     44:02

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: