Giro Rosa 2018: etap 6. Solowy sukces Amandy Spratt

Amanda Spratt (Mitchelton Scott) wygrała, po wspinaczce do Gerola Alta, pierwszy górski odcinek wyścigu Giro Rosa. Australijka wysunęła się także na prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu.

Spratt na mecie zameldowała się 32 sekundy przed drużynową koleżanką Annemiek van Vleuten i Asleigh Moolman-Pasio (Cervelo-Bigla).

Miejsce 7. zajęła Katarzyna Niewiadoma (Canyon-SRAM), w klasyfikacji przesuwając się także na siódmą lokatę.

Szóstego dnia ścigania we Włoszech peleton zmierzał do prowincji Sondrio w Lombardii, kierując się na położony na wysokości niecałego 1050 metrów n.p.m. Gerola Alta. Zawodniczki pokonywały 114-kilometrowy etap. Składał się na niego 100-kilometrowy odcinek płaski wzdłuż Jeziora Como oraz 14-kilometrowa wspinaczka na metę o średnim nachyleniu 6%.

Etap od samego początku był bardzo nerwowy dla 149 zawodniczek tworzących peleton. Od samego początku zmagać się one musiały z trudną technicznie trasą, najeżoną licznymi zakrętami, łukami, zwężeniami i wysepkami. Ataków nie brakowało. Od startu trwały niemalże nieprzerwane próby odjazdów, jednak na czele na próżno było dziś szukać ucieczki, która na dłużej przewodziłaby wyścigowi. Tym razem liczył się tylko i wyłącznie finałowy odjazd do mety.

Finałowa wspinaczka dzieliła się na dwie partie. Pierwsze 11,5 kilometra stanowił regularny podjazd o średnim nachyleniu 6,5%, natomiast po krótkim wypłaszczeniu na metę prowadziła blisko 2-kilometrowa poprawka. Gdy tylko szosa zaczęła się piąć, do przodu peletonu przesunęły się najmocniejsze z kolarek, narzucając mocne tempo. Grupa się rozciągnęła i z każdym kolejnym kilometrem była coraz mniejsza.

Na 5 kilometrów przed metą na czele kręciło już tylko kilkanaście zawodniczek: Amanda Spratt (Mitchelton-Scott), Megan Guarnier (Boels Dolmans), Katarzyna Niewiadoma (Canyon-SRAM), Annemiek van Vleuten (Mitchelton-Scott), Shara Gillow (FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope), Elisa Longo Borghini (Wiggle High5), Lucinda Brand (Team Sunweb), Ashleigh Moolman-Pasio, Cecilie Uttrup Ludwig (obie Cervélo-Bigla), Margarita Victoria Garcia, Eider Merino (obie Movistar Team) oraz Sabrina Stultiens (WaowDeals). Tempo narzucała Soraya Paladin (Ale Cipollini), zaś z czołówką pożegnać się już zdążyła posiadaczka "maglia rosa" - Ruth Winder (Team Sunweb).

Kilometr z przodu kręciły już tylko Niewiadoma, Moolman-Pasio, Garcia, van Vleuten oraz Spratt. Ta ostatnia zdecydowała się wówczas na mocny atak, uzyskując kilkunastosekundową przewagę nad najgroźniejszymi z rywalek. Pozostająca z tyłu grupka Longo Borghini traciła wówczas już ponad pół minuty, a liderka wyścigu pozostawała w tyle o blisko 2 minuty.

Pomimo wytężonej pogoni grupka Niewiadomej nie zdołała już dość Spratt. Australijka samotnie dotarła na metę i sięgnęła po zwycięstwo etapowe oraz koszulkę liderki Giro Rosa.

Wyniki 6. etapu Giro Rosa 2018 (2.WWT), Sovico – Gerola Alta (114,1 km):

  1 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton Scott Women           2:57:49
  2 Annemiek van Vleuten (Ned) Mitchelton Scott Women      00:29
  3 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla             00:31
  4 Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans                     00:32
  5 Ane Santesteban (Spa) Ale Cipollini
  6 Margarita Victoria Garcia (Spa) Movistar Team Women
  7 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon-SRAM Racing          00:34
  8 Sabrina Stultiens (Ned) Waowdeals                      00:35
  9 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women
 10 Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla
 11 Eider Merino (Spa) Movistar Team Women
 12 Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle                        01:37
 13 Asja Paladin (Ita) Valcar PBM
 14 Erica Magnaldi (Ita) BePink
 15 Kathrin Hammes (Ger) Trek-Drops
 16 Yevgeniya Vysotska (Ukr) SC Michela Fanini             01:41
 17 Ruth Winder (USA) Team Sunweb Women                    01:49
 18 Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 19 Leah Kirchmann (Can) Team Sunweb Women                 02:09
 20 Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                     02:46
 21 Eugenia Bujak (Slo) BTC City Ljubljana                 02:47
 22 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle High5
 23 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5                02:51
 24 Anna Potokina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle           02:58
 25 Małgorzata Jasińska (Pol) Movistar Team Women          03:02
 26 Danielle Christmas (GBr) Bizkaia Durango
 27 Anouska Koster (Ned) Waowdeals
 28 Lorena Llamas (Spa) Movistar Team Women                03:09
 29 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team             03:13
 30 Martina Ritter (Aut) Wiggle High5                      03:22
 31 Tayler Wiles (USA) Trek-Drops                          03:30
 32 Anna Christian (GBr) Trek-Drops                        03:33
 33 Urska Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                  04:04
 34 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana
 35 Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano                   04:26
 36 Katrine Aalerud (Nor) Team Virtu Cycling               04:44
 37 Amy Pieters (Ned) Boels Dolmans                        04:55
 38 Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans
 39 Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                        05:25
 40 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans
 41 Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5
 42 Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini
 43 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb Women
 44 Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 45 Cristina Martinez (Spa) Bizkaia Durango
 46 Mónika Király (Hun) SC Michela Fanini
 47 Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle
 48 Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team
 49 Liliana Moreno (Col) Astana Women's Team
 50 Lucia Gonzalez (Spa) Bizkaia Durango
 51 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team
 52 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling
 53 Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5
 54 Rozanne Slik (Ned) FDJ Nouvelle                        06:33
 55 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Valcar PBM             06:34
 56 Alice Arzuffi (Ita) Bizkaia Durango
 57 Lilibeth Chacon (Ven) SC Michela Fanini
 58 Ellen van Dijk (Ned) Team Sunweb Women
 59 Urska Zigart (Slo) BTC City Ljubljana                  06:37
 60 Katia Ragusa (Ita) BePink
 61 Tatiana Guderzo (Ita) BePink                           07:49
 62 Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM
 63 Sara Penton (Swe) Team Virtu Cycling                   08:23
 64 Abby-Mae Parkinson (GBr) Trek-Drops
 65 Alice Gasparini (Ita) Still Bike Team
 66 Anna Ceoloni (Ita) SC Michela Fanini
 67 Olga Shekel (Ukr) SC Michela Fanini                    09:25
 68 Moniek Tenniglo (Ned) FDJ Nouvelle                     09:40
 69 Anna Plichta (Pol) Boels Dolmans
 70 Aude Biannic (Fra) Movistar Team Women
 71 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans
 72 Eva Buurman (Ned) Trek-Drops
 73 Riejanne Markus (Ned) Waowdeals
 74 Danielle Rowe (GBr) Waowdeals
 75 Roxane Knetemann (Ned) Ale Cipollini
 76 Claudia Koster (Ned) Team Virtu Cycling
 77 Lauren Kitchen (Aus) FDJ Nouvelle
 78 Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla
 79 Lotta Pauliina Lepistö (Fin) Cervelo Bigla
 80 Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team
 81 Laura Tomasi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 82 Greta Marturano (Ita) SC Michela Fanini
 83 Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle
 84 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla
 85 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana
 86 Liane Lippert (Ger) Team Sunweb Women
 87 Vania Canvelli (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 88 Roxane Fournier (Fra) FDJ Nouvelle
 89 Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano
 90 Hannah Payton (GBr) Trek-Drops
 91 Elizabeth Holden (GBr) Trek-Drops
 92 Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals
 93 Paulien Rooijakkers (Ned) Waowdeals
 94 Marianne Vos (Ned) Waowdeals
 95 Marion Bessone (Fra) Servetto-Stradalli Cycle          10:39
 96 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing                   12:30
 97 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon-SRAM Racing
 98 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing
 99 Nicole Steigenga (Ned) BePink
100 Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling
101 Marta Bastianelli (Ita) Ale Cipollini
102 Ilaria Sanguineti (Ita) Valcar PBM
103 Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling
104 Silvia Persico (Ita) Valcar PBM
105 Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano
106 Ana Maria Covrig (Rom) Still Bike Team
107 Arianna Fidanza (Ita) Still Bike Team
108 Kirsten Wild (Ned) Wiggle High5
109 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink
110 Silvia Valsecchi (Ita) BePink
111 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling            12:33
112 Chiara Perini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
113 Elena Franchi (Ita) Conceria Zabri-Fanini
114 Sara Casasola (Ita) Servetto-Stradalli Cycle
115 Ann-Sophie Duyck (Bel) Cervelo Bigla                   12:36
116 Henrietta Colborne (GBr) Bizkaia Durango               13:39
117 Skylar Schneider (USA) Boels Dolmans                   15:00
118 Francesca Pisciali (Ita) Top Girls Fassa Bortolo       16:39
119 Sarah Roy (Aus) Mitchelton Scott Women                 18:03
120 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton Scott Women
121 Jolien D'Hoore (Bel) Mitchelton Scott Women
122 Jessica Allen (Aus) Mitchelton Scott Women
123 Michela Balducci (Ita) Aromitalia Vaiano
124 Marzia Salton Basei (Ita) Conceria Zabri-Fanini
125 Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle
126 Giulia Marchesini (Ita) Aromitalia Vaiano
127 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano
128 Lisa De Ranieri (Ita) Aromitalia Vaiano
129 Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling
130 Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling             18:06
131 Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                      18:59
132 Gloria Rodriguez (Spa) Movistar Team Women             20:21
133 Enara Lopez (Spa) Bizkaia Durango
134 Debora Silvestri (Ita) Still Bike Team                 20:26
135 Amy Cure (Aus) Wiggle High5                            21:34
136 Alice Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing
137 Francesca Pattaro (Ita) BePink
138 Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fanini
139 Sandra Alonso (Spa) Bizkaia Durango
140 Martina Fidanza (Ita) Still Bike Team
141 Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling          22:52
142 Jessica Marcela Parra (Col) Servetto-Stradalli Cyc     26:39
143 Sara Pillon (Ita) Servetto-Stradalli Cycle             35:00
144 Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo           36:00
145 Sofia Cilenti (Ita) Conceria Zabri-Fanini              43:29
DNF Anisha Vekemans (Bel) Ale Cipollini
DNF Hannah Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing
DNF Clemilda Fernandes Silva (Bra) Conceria Zabri-Fanini
DNF Francesca Balducci (Ita) SC Michela Fanini
DNS Martina Alzini (Ita) Astana Women's Team
DNS Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling
DNS Chiara Consonni (Ita) Valcar PBM

Klasyfikacja generalna po 6. etapie:

  1 Amanda Spratt (Aus) Mitchelton Scott Women          15:38:44
  2 Ruth Winder (USA) Team Sunweb Women                    00:30
  3 Annemiek van Vleuten (Ned) Mitchelton Scott Women      00:33
  4 Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                  00:40
  5 Ashleigh Moolman-Pasio (RSA) Cervelo Bigla             00:58
  6 Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla              01:06
  7 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Canyon-SRAM Racing          01:16
  8 Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans                     01:49
  9 Leah Kirchmann (Can) Team Sunweb Women                 02:08
 10 Sabrina Stultiens (Ned) Waowdeals                      02:31
 11 Eider Merino (Spa) Movistar Team Women                 03:09
 12 Ane Santesteban (Spa) Ale Cipollini                    03:11
 13 Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High5                03:39
 14 Margarita Victoria Garcia (Spa) Movistar Team Wome     03:42
 15 Kathrin Hammes (Ger) Trek-Drops                        03:43
 16 Asja Paladin (Ita) Valcar PBM                          03:44
 17 Erica Magnaldi (Ita) BePink                            04:19
 18 Yevgeniya Vysotska (Ukr) SC Michela Fanini             04:31
 19 Tayler Wiles (USA) Trek-Drops                          04:34
 20 Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle                        04:42
 21 Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team             05:00
 22 Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                     05:15
 23 Eugenia Bujak (Slo) BTC City Ljubljana                 05:43
 24 Lorena Llamas (Spa) Movistar Team Women
 25 Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo         06:33
 26 Danielle Christmas (GBr) Bizkaia Durango               06:35
 27 Ellen van Dijk (Ned) Team Sunweb Women                 06:50
 28 Anna Potokina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle           07:21
 29 Martina Ritter (Aut) Wiggle High5                      07:23
 30 Katrine Aalerud (Nor) Team Virtu Cycling               07:39
 31 Amy Pieters (Ned) Boels Dolmans                        07:46
 32 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Valcar PBM             07:58
 33 Lucia Gonzalez (Spa) Bizkaia Durango                   08:04
 34 Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans                   08:05
 35 Małgorzata Jasińska (Pol) Movistar Team Women          08:16
 36 Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling               08:27
 37 Juliette Labous (Fra) Team Sunweb Women                08:36
 38 Alice Arzuffi (Ita) Bizkaia Durango                    08:44
 39 Urska Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                  08:52
 40 Anna Christian (GBr) Trek-Drops                        09:49
 41 Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5                        09:50
 42 Lotta Pauliina Lepistö (Fin) Cervelo Bigla             10:03
 43 Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                        10:06
 44 Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana               10:47
 45 Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo         11:34
 46 Cristina Martinez (Spa) Bizkaia Durango                11:45
 47 Marianne Vos (Ned) Waowdeals                           12:26
 48 Tatiana Guderzo (Ita) BePink                           12:30
 49 Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini           12:31
 50 Sara Penton (Swe) Team Virtu Cycling                   12:40
 51 Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans                      12:42
 52 Alice Gasparini (Ita) Still Bike Team                  12:55
 53 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle High5                       13:17
 54 Abby-Mae Parkinson (GBr) Trek-Drops                    13:27
 55 Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle                       13:51
 56 Katia Ragusa (Ita) BePink                              14:34
 57 Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5                 14:46
 58 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans                  15:05
 59 Anna Ceoloni (Ita) SC Michela Fanini                   15:06
 60 Olena Pavlukhina (Aze) BTC City Ljubljana              15:19
 61 Aude Biannic (Fra) Movistar Team Women                 15:24
 62 Danielle Rowe (GBr) Waowdeals                          15:28
 63 Riejanne Markus (Ned) Waowdeals                        15:31
 64 Alexis Ryan (USA) Canyon-SRAM Racing                   15:35
 65 Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                 15:59
 66 Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals                        17:29
 67 Liane Lippert (Ger) Team Sunweb Women                  17:41
 68 Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla                   18:14
 69 Roxane Fournier (Fra) FDJ Nouvelle                     18:22
 70 Elena Cecchini (Ita) Canyon-SRAM Racing                19:13
 71 Lilibeth Chacon (Ven) SC Michela Fanini                19:26
 72 Rozanne Slik (Ned) FDJ Nouvelle                        21:12
 73 Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling             21:50
 74 Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano                   21:58
 75 Laura Tomasi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo             22:02
 76 Anouska Koster (Ned) Waowdeals                         22:21
 77 Claudia Koster (Ned) Team Virtu Cycling                22:45
 78 Urska Zigart (Slo) BTC City Ljubljana                  23:01
 79 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                 24:11
 80 Kirsten Wild (Ned) Wiggle High5                        24:19
 81 Marta Bastianelli (Ita) Ale Cipollini                  24:25
 82 Mónika Király (Hun) SC Michela Fanini                  24:30
 83 Ann-Sophie Duyck (Bel) Cervelo Bigla                   24:31
 84 Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                      25:05
 85 Ilaria Sanguineti (Ita) Valcar PBM                     25:22
 86 Tiffany Cromwell (Aus) Canyon-SRAM Racing              26:41
 87 Anna Plichta (Pol) Boels Dolmans                       26:54
 88 Marion Bessone (Fra) Servetto-Stradalli Cycle          27:40
 89 Elena Franchi (Ita) Conceria Zabri-Fanini              28:13
 90 Liliana Moreno (Col) Astana Women's Team               28:21
 91 Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto-Stradalli Cycle       28:50
 92 Gracie Elvin (Aus) Mitchelton Scott Women              29:37
 93 Elizabeth Holden (GBr) Trek-Drops                      29:39
 94 Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle                   29:50
 95 Ana Maria Covrig (Rom) Still Bike Team                 30:02
 96 Moniek Tenniglo (Ned) FDJ Nouvelle                     30:09
 97 Eva Buurman (Ned) Trek-Drops                           30:21
 98 Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling             30:46
 99 Hannah Payton (GBr) Trek-Drops                         31:17
100 Sarah Roy (Aus) Mitchelton Scott Women                 31:31
101 Jolien D'Hoore (Bel) Mitchelton Scott Women            32:55
102 Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano
103 Lauren Kitchen (Aus) FDJ Nouvelle                      33:13
104 Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling             33:14
105 Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla                  35:11
106 Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink                   36:47
107 Roxane Knetemann (Ned) Ale Cipollini                   37:38
108 Henrietta Colborne (GBr) Bizkaia Durango               37:42
109 Arianna Fidanza (Ita) Still Bike Team                  38:17
110 Vania Canvelli (Ita) Top Girls Fassa Bortolo           38:35
111 Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team         38:37
112 Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team                 39:02
113 Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                        39:04
114 Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling            39:08
115 Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                      39:33
116 Greta Marturano (Ita) SC Michela Fanini                40:19
117 Gloria Rodriguez (Spa) Movistar Team Women
118 Silvia Valsecchi (Ita) BePink                          40:41
119 Chiara Perini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo            40:54
120 Francesca Pisciali (Ita) Top Girls Fassa Bortolo       41:00
121 Paulien Rooijakkers (Ned) Waowdeals                    43:53
122 Sara Casasola (Ita) Servetto-Stradalli Cycle           44:35
123 Olga Shekel (Ukr) SC Michela Fanini                    44:53
124 Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                45:04
125 Michela Balducci (Ita) Aromitalia Vaiano               45:21
126 Jessica Allen (Aus) Mitchelton Scott Women             46:18
127 Skylar Schneider (USA) Boels Dolmans                   46:58
128 Debora Silvestri (Ita) Still Bike Team                 50:24
129 Alice Barnes (GBr) Canyon-SRAM Racing                  50:40
130 Sandra Alonso (Spa) Bizkaia Durango                    53:58
131 Lisa De Ranieri (Ita) Aromitalia Vaiano                54:40
132 Giulia Marchesini (Ita) Aromitalia Vaiano              54:46
133 Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling          56:17
134 Nicole Steigenga (Ned) BePink                          57:05
135 Martina Fidanza (Ita) Still Bike Team                  57:16
136 Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling                  57:30
137 Enara Lopez (Spa) Bizkaia Durango                      58:22
138 Jessica Marcela Parra (Col) Servetto-Stradalli Cyc  01:03:07
139 Amy Cure (Aus) Wiggle High5                         01:09:17
140 Marzia Salton Basei (Ita) Conceria Zabri-Fanini     01:10:57
141 Francesca Pattaro (Ita) BePink                      01:13:30
142 Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fan  01:15:39
143 Sara Pillon (Ita) Servetto-Stradalli Cycle          01:31:28
144 Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo        01:34:15
145 Sofia Cilenti (Ita) Conceria Zabri-Fanini           01:48:51

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: